Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7168552 Napisano: 08.04.2024 14:31:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ej, nie straszcie mnie. Właśnie coś zamówiłem w Sephorze. To nie będę mógł wziąć udziału w loterii? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7168440 Napisano: 07.04.2024 22:47:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Carstoramy chodzi o zakup dowolnego produktu, np. w sklepie lub w sklepie internetowym? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7168430 Napisano: 07.04.2024 21:33:18 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

...obraziłbym się (co niektórych zasmuci), że non stop promują piłkę nożną, za którą szczerze nie przepadam. Osobiście mam traumę przez wf z gimnazjum, gdzie obrywałem piłką i mnie koledzy bili i wyzywali w szatni, a nauczyciele nic z tym nie robili. To trwało latami...

Mrau. Szacun za wylewną otwartość. emotka

Dzięki za odpowiedź. Nigdy nie byłem wylewny w opisywaniu swoich uczuć. Byłem lękliwym i wstydliwym nastolatkiem. Ale odkąd poszedłem na studia, coś we mnie pękło, chyba dojrzałem i przestałem kumulować w sobie emocje. Zacząłem się do nich przyznawać, otwarcie je wyrażać i nazywać fakty, rzeczy po imieniu, mówić o czymś, o kimś, o sobie wprost. Tak już teraz mam. Nie jest to łatwe, ale jakże oczyszczające. I jaka ulga. Szczerze polecam! Troszkę życie mnie zahartowało, a teraz to nawet umiem się cieszyć nim. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7168427 Napisano: 07.04.2024 21:19:22 w Paragony na trwające konkursy
Chętnie wymienię podwójny bilet do Multikina na paragon Los Mejores w Intermarche. Inna sprawa: chce ktoś może sprzedać paragon z Chaty Polskiej i wrzucić moje dane do urny?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7168302 Napisano: 05.04.2024 23:23:21 w Paragony na trwające konkursy
A ja jeden Almette (Chata Polska) szukam. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7168276 Napisano: 05.04.2024 20:13:57 w Avanti
Mogę napisać, że lubię tę agencję ze względu na to, że wygrałem prawie samochód. Z drugiej strony mógłbym się obrazić, no ale o co? Że byłem tak blisko głównej? Początkowo było przykro, ale z drugiej strony uważam, że dobrze było się o tym dowiedzieć, że byłem o włos, bo to w takim razie uczciwa agencja i laureaci są. Dla mnie są profesjonalni. Za to obraziłbym się (co niektórych zasmuci), że non stop promują piłkę nożną, za którą szczerze nie przepadam. Osobiście mam traumę przez wf z gimnazjum, gdzie obrywałem piłką i mnie koledzy bili i wyzywali w szatni, a nauczyciele nic z tym nie robili. To trwało latami. Ta, delikatnie mówiąc, niechęć do piłki nożnej zostanie ze mną do końca życia. Chciałbym kiedyś coś wygrać w takim konkursie Pepsi, czy Lays, ale skoro nie znam się na futbolu, to raczej nie mam szansy na dobrą nagrodę. Dlatego (jeśli to czyta agencja) oczekuję konkursów z fajnymi nagrodami, ale bez futbolu. Możecie mnie minusować za to, nic to mnie nie ruszy. To tylko moje zdanie. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7167676 Napisano: 02.04.2024 21:15:58 w PODZIĘKOWANIA
0 0

fan-mandaryny

#7167675 Napisano: 02.04.2024 21:15:11 w PODZIĘKOWANIA
0 0

fan-mandaryny

#7167674 Napisano: 02.04.2024 21:14:26 w PODZIĘKOWANIA
soulfly
Wszystko OK. Polecam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7167663 Napisano: 02.04.2024 20:17:33 w Paragony na trwające konkursy
Tym kodem proseko z Żabki poratuje ktoś? Chętnie kupię. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7167338 Napisano: 30.03.2024 16:08:36 w Paragony na trwające konkursy
Na loterię Spar potrzebuję paragonu. Kto mi sprzeda? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7167315 Napisano: 30.03.2024 12:15:11 w Paragony na trwające konkursy
Loteria Spar - pilnie potrzebuje paragonu.  Widział ktoś w jakiejś Żabce (jak to moja ulubiona sklepowa mówi) prosetko marki Łamia? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7167282 Napisano: 30.03.2024 00:19:05 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na loterię Spar. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7167266 Napisano: 29.03.2024 22:49:18 w Żabka
Czy w Waszych pobliskich Żabkach też nie widzicie nigdzie Prosecco Lamia? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7167117 Napisano: 28.03.2024 20:40:20 w PODZIĘKOWANIA
parad0x
Dziękuję za miłą pomoc. Pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7167014 Napisano: 28.03.2024 14:42:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Amocco i Fortuna i fan-mandaryny kuna. Wcale nie jest spoko. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7166453 Napisano: 25.03.2024 16:12:41 w Paragony na trwające konkursy
Odkupię Coregę taniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7165853 Napisano: 21.03.2024 20:23:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bonżuła, żenuaaaa, żadnego bonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7165810 Napisano: 21.03.2024 17:13:11 w WC - rozmowy o wszystkim
sledzik860 napisał(a):

simonapp napisał(a):

Smiesznidetalisci napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Smiesznidetalisci napisał(a):

4 kartony lays,i 37 voucherow po 100 na pyszne.pl z coca coli,z tygodnia na tydzien program sie udoskonala.lacznie juz z 3 tygodni 84 vouchery(na sprzedaz)

Firma "Uław się" zyczy smacznego!

Mam sobie przypomnieć o piniacie?wiec troszeczke kultury rozumiem ze o to trudno u was na wsi ale przecież nie zawsze zrecie tylko gnój

Kilka słów odnośnie Waszej dyskusji: 
Gol ! 
Tylko dla kogo? 
To raczej samobój  emotka  
Wszyscy jesteśmy w tej samej drużynie i gramy do jednej bramki. 
emotka  Przeciwnik jest po drugiej stronie i gra do swojej bramki. 
ŁĄCZMY NASZE SIŁY, BY PILNOWAĆ ZASAD GRY. 
- Wpisy o wygranych -  są częścią kontroli Agencji, szczególnie tych w których brak list laureatów. 
Widzimy statystykę, więc może ktoś robi to celowo emotka
W temacie: natychmiastowa 20 zł w Gosi.

Przecież to nie tajemnica o  hurtowych graczach, zwłaszcza w loteriach kapslowych/korkowych. To jest po prostu kolejna odmiana tego ścierwa, co ma na celu tylko i wyłącznie prowokację. O ironio sam musi się babrać w niezłym gównie, zapewne ma ogarnięte punkty skupu złomu bądź te serca do których ludzie wrzucają korki i inne syfy, czyli gnój mu nie obcy. Nie ma po co podejmować z tym czymś dyskusji. W temacie druga stówka za śledzika na raz xD

Mówienie komuś, że ktoś zachowuje się źle, bo jest ze wsi jest słabe. Sam jestem dumnym mieszkańcem wsi i takiemu zachowaniu stanowczo się sprzeciwiam. Mimo, że już moja rodzina nie posiada już czynnego gospodarstwa to mogę powiedzieć, że w polu straciła swoje cenne zdrowie. A sugerowanie komuś, że ktoś żywi się gnojem to już w ogóle dramat. Ciekawe, czy Ty, jako mieszkaniec miasta byłbyś taka eko i bio znajdując w swoim w sklepie polskie mięso, warzywa i owoce, gdyby nie ten wiejski gnój. Śmieszne jest też to, że ktoś pisze "Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy". A to często padają słowa ludzi, którzy sami są słoikami. A rodowitych warszawiaków jak na lekarstwo. Ci byli wymordowani, zostali się przodkowie zasiedlonych słoików, którzy często mają czelność pouczać innych o kulturze i zachowaniu, sami nie mając nic wartościowego do powiedzenia. A propos zachowania, często w tramwaju, mieszkając w Częstochowie, byłem świadkiem kłótni i wyśmiewania młodzieży "ty wsióro" itp. - takim rynsztokowym słownictwem. Nie mieli wstydu, wiedząc że w mpk były dorosłe osoby. Pewnie te ostatnie strajki takie poruszenie zrobiło, żeby komuś wypominać ten wiejski "gnój". Widać, kto dokucza w tym całym sporze i jest agresorem. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7165786 Napisano: 21.03.2024 15:19:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Dlatego bawi mnie stwierdzenie "odpowiedź na miarę zwycięzcy". Myślę że coś w tym jednak jest...że Ci sami ludzie wygrywają często na różne dane...lecz oczywiście nikt się do tego nie przyzna!

Powiem szczerze, że w niektórych agencjach (w tym Amocco) zdarzyło mi się kilka razy bzdurnym tekstem wygrać, kiedy obok wysłałem kilka innych, w mojej subiektywnej ocenie, dobrych. Teraz były dopieszczane te teksty (a wysłałem 3 zgłoszenia na różne dane) i nic. Wysyłałem je w krótkim odstępie czasowym i numery paragonów różniły się tylko jedną cyfrą na końcu. Wyświetl w wątku >>