Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7090288 Napisano: 26.04.2023 21:33:24 w Czy informują/ informowali?
Czy z drugiego tygodnia loterii Chaty Polskiej Smolar już informował? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7090087 Napisano: 25.04.2023 21:00:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Alpro c4- czy jest jakiś limit znaków?? Bo nie widzę w.regulaminie. 🤔🤔

Chyba nie ma. Tylko info o naliczeniu opłat za dłuższe SMSy

Dziękuję,rozwiales moje wątpliwości emotka

Ja bym nie ryzykował, ale jak kto woli… Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

fan-mandaryny

#7089941 Napisano: 25.04.2023 11:25:55 w Smolar
maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy dobrze widzę, że w Dino majówka nie ma ograniczeń wygranych  na gospodarstwo, a tylko na osobę?

tak emotka

Czyżby przez noc się regulamin zmienił? Jak wczoraj czytałem regulamin, było napisane że osoby z jednego domostwa mogą wygrać maksymalnie po jednej nagrodzie każdego stopnia. Nie mnie ktoś wyprowadzi z błędu.

2. dzień z rzędu wałkowanie tego samego emotka regulamin punkt 4.2
Nic się nie zmieniło przez noc, no może poza datą w kalendarzu emotka
1 OSOBA MOŻE WYSŁAĆ KAŻDEGO DNIA TYLKO 1 ZGŁOSZENIE (1/DOBĘ)
1 OSOBA MOŻE WYGRAĆ W CAŁYM KONKURSIE 1X DZIENNA, 1X GŁÓWNA I STOPNIA, I 1X GŁÓWNĄ II STOPNIA.
JEŚLI W DOMU/MIESZKANIU SĄ 3 OSOBY KAŻDA Z NICH MOŻE WYGRAĆ PO 100ZŁ, TYLKO RAZ, NAWET W TEN SAM DZIEŃ!
  • teraz się skupcie - nie ma ograniczenia na gospodarstwo!!! np 5 osób w domu - szansa na 5x dzienna
Chyba było prościej, jak Smolar robił ograniczenie 1 nagroda/adres emotka
Wybacz @fan_mandaryny, ale na przykładzie Twojego wpisu musiałem to wyjaśnić, bo ciągle wszędzie, wszyscy pytają o to sam emotka

Sorry, pomyliło mi się z Chatą Polską... Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

fan-mandaryny

#7089931 Napisano: 25.04.2023 10:53:29 w Smolar
roksana2802 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy dobrze widzę, że w Dino majówka nie ma ograniczeń wygranych  na gospodarstwo, a tylko na osobę?

tak emotka

Czyżby przez noc się regulamin zmienił? Jak wczoraj czytałem regulamin, było napisane że osoby z jednego domostwa mogą wygrać maksymalnie po jednej nagrodzie każdego stopnia. Nie mnie ktoś wyprowadzi z błędu. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7089379 Napisano: 21.04.2023 12:52:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Aaaaa, Kupiec, nie załamuj mnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7089282 Napisano: 20.04.2023 18:27:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wczorajsza Eriska, do tego dzisiejsze prosecco z Żabki tak bardzo mnie dobiło. Wątku, do dzieła. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7089148 Napisano: 19.04.2023 23:51:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Erisssssssss, aż jeZdem w szoku. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7089104 Napisano: 19.04.2023 22:12:49 w PODZIĘKOWANIA
29renata
Bardzo miły kontakt. Polecam serdecznie.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7088883 Napisano: 18.04.2023 22:53:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dlaczego Losie znów mnie karzesz? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7088447 Napisano: 15.04.2023 21:55:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mampytanie napisał(a):

Andante i Prymat, w nos się pocałujcie. Uwielbiam pichcić, takie przepisy wysłałam, nawet fotę deseru, który przygotowałam, dołączyłam... Marny kwiecień, marny.

Mam tak samo jak Ty. Nie wiem, czego oczekuje to jury. emotka Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7088199 Napisano: 13.04.2023 22:14:09 w Informują
Informują z Konkurs "hi hybrid w Super-Pharm”

Rodzaj powiadomienia: sms o 16:55
Dodatkowe informacje:
nagroda drugiego stopnia Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7088121 Napisano: 13.04.2023 14:37:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
MagdalenaMal napisał(a):

edith napisał(a):

Jak wy to robicie,że wygrywacie w loteriach? emotka  Jak mnie to wkurza ,że wysyłam tyle zgłoszeń i nic ....a najbardziej Jacobs w Dino i  Bielenda...no cóż nie dla mnie loterie emotka

Też mnie to intryguje.
Są osoby które zgłoszą  1 paragon i od razu nagroda,  inne wysyłają dziesiątki i nic..
kwestia szczęścia ?

Myślę, że tak. Rachunek prawdopodobieństwa. W zeszłym roku miałem tak, że w odstępie dwóch tygodni wygrałem w dwóch różnych loteriach, prowadzonych przez różne agencje, w odstępie półtora tygodnia. Pojedynczymi paragonami. Byłem w szoku. Żeby tak samochód wygrać...
W temacie: jak ja chcę wygrać ten samochód. Może gotówkę.... Telewizor... Po porażce z Albedo i z Kubusia otwarty jestem na smsy, maile i telefony. Wątku działaj. Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

fan-mandaryny

#7088038 Napisano: 13.04.2023 11:33:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Za Chiny ludowe nie widzę tego pytania konkursowego w konkursie Travelist. Jest taka możliwość, że się jeszcze nie pojawiło? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7087983 Napisano: 12.04.2023 20:51:41 w co chcielibyście wygrać?
Prócz samochodu, to telewizor z Lidla na już. Była burza i poszedł mi cały moduł HDMI… emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7087774 Napisano: 11.04.2023 23:20:36 w Smolar
Mulinka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Z Kubusia Immuno nadal nie było smsów?
A skoro nie było, to skąd wiadomo kiedy mija 7 dni od momentu wysłania SMS z powiadomieniem? emotka

nie było, ja formularz już dawno wysłałam

I ja również i nawet mam potwierdzenie (pozytywna weryfikacja oświadczenia i paragonu), że nagrody zostaną wysłane najpóźniej do 19.05.2023:)!

Faktycznie musi multum ludzisków brać udział. Towar deficytowy. Ja znalazłem w Stokrotce, ale plakietki reklamowej na półce nie widziałem. Znów trochę żal, że dla dziecka nie wygrałem tego zestawu. To naprawdę jest dla mnie porażka. A może nie rozwiązali tego konkursu, rozgrzebali i nie skończyli informować (?) Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7087602 Napisano: 10.04.2023 16:56:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Gdzie kupujecie grając na paragon Halvetic, gdzie jest w miarę tanio?

Najtaniej w necie emotka ale to i tak spory wydatek

Na Fb nie odpisuje mi nikt pod zdjeciem konkursowym. Twierdzą, że wszystkie informacje są w regulaminie. Jak wiemy z regulaminu, uczestnikiem konkursu są „rolnicy”. Na to, aby mieć status rolnika, potrzeba mieć minimum 1 hektar ziemi na własność lub ja dzierżawić. Potrzebne jest ewidentnie oświadczenie osoby użytkujące to gospodarstwo rolne, przez zarządce gminy. Mam nadzieje, ze będzie to egzekwowane. Konkurs dla rolników, to konkurs dla rolników - kropka.

jeśli chodzi o konkurs bez paragonu to tam nikt nie sprawdza czy się jest rolnikiem czy nie. A nie wiem czy tam też jest zapis ze trzeba być rolnikiem. Ale pewnie tylko przy porsche będą sprawdzać taki status, lecz musi być zapisane w regulaminie ze mogą to zrobić.

W formularzu wpisuje się informacje o gruntach, nie zastwnawia Was to? Nie sądzę, że to do celów statystycznych. Wygrywając samochód, chcę mieć pewność że go dostanę, a nie że przez czyjeś widzimisię zostanie mi odebrany. Zanim wezmę udział muszę się upewnić. W przeciwnym razie zachęcę moją Mamę do udziału. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7087595 Napisano: 10.04.2023 13:09:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Gdzie kupujecie grając na paragon Halvetic, gdzie jest w miarę tanio?

Najtaniej w necie emotka ale to i tak spory wydatek

Na Fb nie odpisuje mi nikt pod zdjeciem konkursowym. Twierdzą, że wszystkie informacje są w regulaminie. Jak wiemy z regulaminu, uczestnikiem konkursu są „rolnicy”. Na to, aby mieć status rolnika, potrzeba mieć minimum 1 hektar ziemi na własność lub ja dzierżawić. Potrzebne jest ewidentnie oświadczenie osoby użytkujące to gospodarstwo rolne, przez zarządce gminy. Mam nadzieje, ze będzie to egzekwowane. Konkurs dla rolników, to konkurs dla rolników - kropka. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7087535 Napisano: 08.04.2023 19:23:17 w WC - rozmowy o wszystkim
fan-mandaryny napisał(a):

Chce odkurzać na mokro odkurzaczem Tefal X force. W instrukcji jest napisane, by nie używać niektórych detergentów, które maja ikonkę o silnych substancjach. Ja użyłem sidoluxu do drewna i ładnie się myło. Chce tez drugi raz użyć, ale już sam nie wiem. Powinna być ikonka z wykrzyknikiem na produkcie a jest inna ta mówiąca o silniejszym działaniu. Jak wlewalem sidoluxu do drewna tego pomarańczowego to ładnie się umyło. Ale czy nie zepsuje urządzenia? Jaki denergent polecacie? Mam głównie podłogi drewniane.

Właściwie to źle napisałem. Detergent jaki powinien być, zgodnie z instrukcją, to nawet nie powinien mieć tego wykrzyknika na opakowaniu. No to jaki ten detergent, skoro nawet płyn do mycia naczyń ma ten wykrzyknik i silnie działa. Słyszeliście o detergentów bez oznakowania? Nie napisali co to za detergent ani gdzie go kupić.
I jak niby ona ma popsuć urządzenie, może to zwykła podpucha? A może chodzi o to, ze niszczą się właściwości myjące pokrowca mopujacego... Użyłem kilka kropel sidoluxu tego pomarańczowego w połączeniu z ciepła wodą i podłoga lśni. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7087513 Napisano: 08.04.2023 12:22:24 w WC - rozmowy o wszystkim
Chce odkurzać na mokro odkurzaczem Tefal X force. W instrukcji jest napisane, by nie używać niektórych detergentów, które maja ikonkę o silnych substancjach. Ja użyłem sidoluxu do drewna i ładnie się myło. Chce tez drugi raz użyć, ale już sam nie wiem. Powinna być ikonka z wykrzyknikiem na produkcie a jest inna ta mówiąca o silniejszym działaniu. Jak wlewalem sidoluxu do drewna tego pomarańczowego to ładnie się umyło. Ale czy nie zepsuje urządzenia? Jaki denergent polecacie? Mam głównie podłogi drewniane. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7087512 Napisano: 08.04.2023 12:17:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zapraszam tych, co wygrali odkurzacz Tefala X Force u Smolara do forum lub mają to urządzenie. Rozmowy w wątku WC rozmowy o wszystkim. Nie chce tutaj robić off topu, a tam rzadko kto zagląda. Wyświetl w wątku >>
0 0