Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7079365 Napisano: 11.02.2023 16:32:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ReneK napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy na loterie Heinekena może być sklep Lewiatan, którego nie ma na liście z adresami? Czy musi być tylko ten sklep, którego dokładny adres widnieje w regulaminie?

Nie musi !Każdy Lewiatan bierze udział!Pytałam Agencje !

Dzięki, Kochana jesteś. emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

fan-mandaryny

#7079360 Napisano: 11.02.2023 15:48:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na loterie Heinekena może być sklep Lewiatan, którego nie ma na liście z adresami? Czy musi być tylko ten sklep, którego dokładny adres widnieje w regulaminie? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7079159 Napisano: 09.02.2023 23:11:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakie są produkty konkursowe w konkursie Nav Agency w sklepie internetowym Frisco? Kompletnie nie wiem, jak ich szukać i które to są... Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7078911 Napisano: 08.02.2023 17:41:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Właśnie się dowiedziałem mailowo, że nie czeka na mnie romantyczna kolacja u Gesslerowej. Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

fan-mandaryny

#7078805 Napisano: 08.02.2023 12:17:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Od Maoam musicie dostać potwierdzenie na maila. Pisałem do nich i kazali mi od nowa wysłać zgłoszenie, bo twierdzą że go nie otrzymali.

Wysłałem kilka zgłoszeń i nie dostałem żadnego potwierdzenia.

Jak napiszesz do organizatora z zapytaniem o konkretne zgłoszenie, to być może okazać się, że zgłoszenia nie otrzymali i poproszą Cię o jego ponowna rejestrację. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7078784 Napisano: 08.02.2023 11:13:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Od Maoam musicie dostać potwierdzenie na maila. Pisałem do nich i kazali mi od nowa wysłać zgłoszenie, bo twierdzą że go nie otrzymali. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7078350 Napisano: 05.02.2023 21:02:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

Majkii napisał(a):

rufus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

agunia666 napisał(a):

Zgłosiłam paragon w loterii merci, wyświetlił się komunikat że nie wygrałam nagrody natychmiastowej, jednak nie dostałam potwierdzenia zgłoszenia na e-maila. Czy pisać do Smolar aby potwierdzić czy zgłoszenie zostało zarejestrowane? Czy nie ma sensu... 

… a jest gdzieś info, że powinnaś coś takiego dostać…?

Z merci przychodzi mail z potwierdzeniem na maila.

Mi z Merci nie przychodzi potwierdzenie, z innych loterii Smolara przychodzi.

Też właśnie dziwię się,ponieważ Smolar z zasady wysyła potwierdzenia,a też nic nie dostałam na maila,tylko podziękowanie na stronceemotka

Z Merci nie dostałem potwierdzenia, lecz ponowna próba zgłoszenia tego samego paragonu jest niemożliwa. Można więc mieć nadzieje, że pierwotne zgłoszenie się do loterii było skuteczne. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7078292 Napisano: 05.02.2023 11:38:31 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Wiem, że niektórzy świecą wirtualne świeczki. To może zostać - tego  nie będę krytykował, choć wolałbym już tradycyjnie zapalić znicza.
Tego się nie czepiam. Natomiast dla mnie lajki w pozostałych wątkach oprócz "pożegnania zmarłych" mogłyby nie istnieć. Ale jak już mają zostać, proszę wywalić te "anlajki". To dla mnie prostackie wyżywanie się na innych pod anonimowym nickiem. Mniej trolowania i będzie spokój. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7078274 Napisano: 05.02.2023 01:09:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

carrrolinax3 napisał(a):

Czy z maoam przychodzi potwierdzenie na email?

Kilka dni temu było.
Ostatnio też ktoś pytał, więc może wyłączyli, albo się popsuło

Pierwszy raz tam zgłosiłem i ani komunikatu na stronie nie otrzymałem o wysłaniu zgłoszenia, ani nic na mailu nie dostałem. Onet poczta. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7078231 Napisano: 04.02.2023 17:49:01 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ze Stocka już wszystkich poinformowali?

Do wczoraj był czas, więc raczej wszystkich... na forum aż jedna osoba się pochwaliła, ale na FB trochę więcej 

Poczciwy z Ciebie Gość. Jak zawsze. Pięknie dziękuję za informację. 😉👍👋 Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

fan-mandaryny

#7078190 Napisano: 04.02.2023 12:03:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku, wątku, działaj! Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7078185 Napisano: 04.02.2023 11:34:38 w Czy informują/ informowali?
Czy ze Stocka już wszystkich poinformowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7078146 Napisano: 03.02.2023 22:51:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wawel, jak Cię zaraz strzelę....
Pozostaje za 1.02 mieć nadzieję. Dałem dwa zgłoszenia zniechęcony pierwszym etapem. Oj, wczasy by się przydały. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7077592 Napisano: 01.02.2023 13:26:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam nadzieję, że z konkursu Arcyoptima będą zgłoszenia rezerwowe. Najpierw uczciwie kupuj produkty, a potem dawaj pierdyliard zgłoszeń, a nie odwrotnie. Proste. Mnóstwo zgłoszeń zapychaczy, a potem inni, którzy zakupili zostają się z niczym. I mnóstwo nagród przepada bo nie ma laureatów rezerwowych. Jeśli liczycie na paragony po konkursie, ja liczę  na rezerwę (o ile jest). Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7077326 Napisano: 31.01.2023 15:50:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mietowa napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

peppa7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

0/2 Wawel…. z tego samego IP na inne osoby. Masakra. Cicho liczę na ostatni, gdzie dałem jedno zgłoszenie. Znów popełniłem ten sam błąd, co ostatnio. Chyba oni wolą kilka zgłoszeń od jednej osoby. Tak wygrałem u nich po praz pierwszy w konkursie dwa lata temu. Doceniają (chyba!) tych co kupują. Wysłałem trzy na siebie i dwa wygrały. A pozostałe piec zgłoszeń pojedynczo na różne osoby. I co 2/3 moje zgłoszenia wygrały bony do Dino. To moje spostrzeżenie. Jeśli się mylę co do Fortuny PS, niech mnie ktoś wyprostuje. Pozdro.

Oj chyba tak nie jest emotka  moim zdaniem nie patrzą na IP emotka

Jeśli tak, to dobrze. Ale, co do ilości zgłoszeń od jednego użytkownika... nie zaprzeczyłaś. emotka

Według mnie wybierają po prostu fajne zgłoszenia i w ogóle nie kalkulują, kto ile zgłoszeń przesłał, kto, kiedy się urodził, z jakiego jest miasta, itp... Tylko profesjonalnie podchodzą do tematu. Kiedyś tam wygrałam, ale popełniłam błąd, bo w tym samym czasie trwała loteria i kreatywny i pomyliłam paragony. Nagroda przepadła, ale nie trafiłam na czarną listę. W kolejnym konkursie znowu wygrałam i nikt nie patrzył źle na moje dane, że raz miałam wpadkę z paragonem emotka  

W temacie: bramki jak zwykle nic emotka

Piszesz o jakiejś czarnej liście. Wydaje mi się, że sam sobie jestem winien i mnie zbanowali. Kiedyś na nich naskarżyłem do Cechini Muszyny, czego teraz żałuję. Zupełnie niesłusznie, wiem to z perspektywy czasu, bo już bardziej wiem o co chodzi w tych konkursach…
w temacie: dziś nic nie wygrałem… wątku działaj.

A czy między tymi wszystkimi teoriami spiskowymi bierzesz w ogóle pod uwagę najbardziej prawdopodobny powód tego, że nie wygrałeś? Czyli że organizatorom bardziej spodobały się inne odpowiedzi? emotka

W temacie: nic, bo i mało gram. Konkursowa posucha. 

Oczywiście, że tak. Nie mam aż tak wielkiego ego. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7077282 Napisano: 31.01.2023 13:53:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
lasiglasty napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

peppa7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

0/2 Wawel…. z tego samego IP na inne osoby. Masakra. Cicho liczę na ostatni, gdzie dałem jedno zgłoszenie. Znów popełniłem ten sam błąd, co ostatnio. Chyba oni wolą kilka zgłoszeń od jednej osoby. Tak wygrałem u nich po praz pierwszy w konkursie dwa lata temu. Doceniają (chyba!) tych co kupują. Wysłałem trzy na siebie i dwa wygrały. A pozostałe piec zgłoszeń pojedynczo na różne osoby. I co 2/3 moje zgłoszenia wygrały bony do Dino. To moje spostrzeżenie. Jeśli się mylę co do Fortuny PS, niech mnie ktoś wyprostuje. Pozdro.

Oj chyba tak nie jest emotka  moim zdaniem nie patrzą na IP emotka

Jeśli tak, to dobrze. Ale, co do ilości zgłoszeń od jednego użytkownika... nie zaprzeczyłaś. emotka

Według mnie wybierają po prostu fajne zgłoszenia i w ogóle nie kalkulują, kto ile zgłoszeń przesłał, kto, kiedy się urodził, z jakiego jest miasta, itp... Tylko profesjonalnie podchodzą do tematu. Kiedyś tam wygrałam, ale popełniłam błąd, bo w tym samym czasie trwała loteria i kreatywny i pomyliłam paragony. Nagroda przepadła, ale nie trafiłam na czarną listę. W kolejnym konkursie znowu wygrałam i nikt nie patrzył źle na moje dane, że raz miałam wpadkę z paragonem emotka  

W temacie: bramki jak zwykle nic emotka

Piszesz o jakiejś czarnej liście. Wydaje mi się, że sam sobie jestem winien i mnie zbanowali. Kiedyś na nich naskarżyłem do Cechini Muszyny, czego teraz żałuję. Zupełnie niesłusznie, wiem to z perspektywy czasu, bo już bardziej wiem o co chodzi w tych konkursach…
w temacie: dziś nic nie wygrałem… wątku działaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7077201 Napisano: 31.01.2023 00:56:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
peppa7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

0/2 Wawel…. z tego samego IP na inne osoby. Masakra. Cicho liczę na ostatni, gdzie dałem jedno zgłoszenie. Znów popełniłem ten sam błąd, co ostatnio. Chyba oni wolą kilka zgłoszeń od jednej osoby. Tak wygrałem u nich po praz pierwszy w konkursie dwa lata temu. Doceniają (chyba!) tych co kupują. Wysłałem trzy na siebie i dwa wygrały. A pozostałe piec zgłoszeń pojedynczo na różne osoby. I co 2/3 moje zgłoszenia wygrały bony do Dino. To moje spostrzeżenie. Jeśli się mylę co do Fortuny PS, niech mnie ktoś wyprostuje. Pozdro.

Oj chyba tak nie jest emotka  moim zdaniem nie patrzą na IP emotka

Jeśli tak, to dobrze. Ale, co do ilości zgłoszeń od jednego użytkownika... nie zaprzeczyłaś. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7077187 Napisano: 30.01.2023 22:06:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0/2 Wawel…. z tego samego IP na inne osoby. Masakra. Cicho liczę na ostatni etap, gdzie dałem jedno zgłoszenie. Znów popełniłem ten sam błąd, co ostatnio. Chyba oni wolą kilka zgłoszeń od jednej osoby. Tak wygrałem u nich po praz pierwszy w konkursie dwa lata temu. Doceniają (chyba!) tych co kupują. Wysłałem trzy na siebie i dwa wygrały. A pozostałe piec zgłoszeń pojedynczo na różne osoby. I co 2/3 moje zgłoszenia wygrały bony do Dino. To moje spostrzeżenie. Jeśli się mylę co do Fortuny PS, niech mnie ktoś wyprostuje. Pozdro. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7077185 Napisano: 30.01.2023 22:01:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie doczłapały się dwa pozostałe maile o niewygraniu z Lego, jeśli ktoś se prowadzi statystyki… Voila! Po co oni to robią. Czemu organizator to robi? Czemu to ma służyć, nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7077017 Napisano: 29.01.2023 16:46:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ineska1991 napisał(a):

Dziękuję za odpowiedzi . Niestety jestem zmuszona oczekiwać odpowiedzi od organizatora Lego konkursu , gdyż nie mogę wysłać nawet formularza laureata , tak jakby polecenie wyślij było zupełnie nieaktywne . Oczywiście załączyłam zdjęcia wszystkich paragonów.  Z jednym paragonem mam problem i mam nadzieję, że to nie jest zwycięski paragon , gdyż lego kupione w dino i nie ma wyraźnie zaznaczonego LEGO NA PARAGONIE . Sklep odmówił mi pieczątki twierdząc, że oni w konkursie nie brali udziału... wyjaśniam to z dino ,ale również musze czekać do poniedziałku na odpowiedź...  mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni.  A tak szczerze to w dino na prawdę nie mogłam ich kupić na konkurs ? Cóż pozostaje mi nadzieja ,że wugrał paragon z biedronki.  

W Dino gazetka z minizestawem Lego była dobrze opisana.  Swoją droga ciekawe, czy by to uznali. Było po prostu „Lego”. A, co ciekawe, miałem jeszcze dwa zestawy takie wypasione kupione na prezenty i akurat tych numerów paragonów zapomniałem zgłosić. Ale co mi z tego, skoro za trzy zgłoszenia dostałem trzy pudła. Wyświetl w wątku >>