Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7156081 Napisano: 31.01.2024 11:51:12 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

pionas napisał(a):

na jakiejś konkretnej podstronie macie ten problem?
w sobotę byłem u teścia i u niego w telefonie też wyświetlało jakieś dziwne reklamy ale to była wina włączonych jakiś aplikacji które w losowy sposób wyświetlały się w zasadzie wszędzie (przeglądarka, gry, poczta, nawet przeglądanie menu), wszedłem w ustawienia i powyłączałem mu wszystko od reklam i problem póki co już nie występuje...

Mnie nie wyskakują żadne banery na tej stronie. Obejętnie, czy z poziomu forum, czy "strony głównej", jak wybieram ikonkę lupy (prawy górny róg strony) i coś wpisuję, chcąc skorzystać z wyszukiwarki, tak się właśnie dzieje. IPhone "strzela" jakby ktoś piłką pingpongową uderzał w ekran. Po ok. sekundzie jest normalnie. Dźwięk jest normalny. To tak jakby głośność w telefonie się na maksa włączyła.

a to nie jest jakiś problem z zasięgiem? jak na swoim telefonie jak odpalam wyszukiwarkę googla i nie mam internetu to pojawia mi się gierka

Nie, w domu korzystam z Wifi, gdy jest dobry internet mobilny tez tak się dzieje. Gdy nie mam internetu to jaka w ogóle mowa o wchodzeniu na Twoją stronę? Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

fan-mandaryny

#7156023 Napisano: 30.01.2024 23:42:27 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

na jakiejś konkretnej podstronie macie ten problem?
w sobotę byłem u teścia i u niego w telefonie też wyświetlało jakieś dziwne reklamy ale to była wina włączonych jakiś aplikacji które w losowy sposób wyświetlały się w zasadzie wszędzie (przeglądarka, gry, poczta, nawet przeglądanie menu), wszedłem w ustawienia i powyłączałem mu wszystko od reklam i problem póki co już nie występuje...

Mnie nie wyskakują żadne banery na tej stronie. Obejętnie, czy z poziomu forum, czy "strony głównej", jak wybieram ikonkę lupy (prawy górny róg strony) i coś wpisuję, chcąc skorzystać z wyszukiwarki, tak się właśnie dzieje. IPhone "strzela" jakby ktoś piłką pingpongową uderzał w ekran. Po ok. sekundzie jest normalnie. Dźwięk jest normalny. To tak jakby głośność w telefonie się na maksa włączyła. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7155556 Napisano: 29.01.2024 00:32:06 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
Mam nadzieję, że będzie w końcu jakiś konkurs (np. loteria), w którym będzie można kupić polisę OC i wygrać samochód. Mam nadzieje, ze przynajmniej do końca lutego. Macie jakieś przeczucia, ze będzie niedługo? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7155332 Napisano: 26.01.2024 23:49:27 w Czy informują/ informowali?
malgosia74 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy z Felixa Smolar wysłał już smsy, czy mowa była tylko o podpiętych laureatach w „Wynikach”?

Miałam sms o 16.09 z nagr. 3 stopnia

Łooo, no to już po ptokach. A tak się łudziłem. Niekiedy Smolar najpierw podpina laureatów na stronie, a dzień później informuje lub po weekendzie. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7155321 Napisano: 26.01.2024 22:13:00 w Czy informują/ informowali?
Czy z Felixa Smolar wysłał już smsy, czy mowa była tylko o podpiętych laureatach w „Wynikach”? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7155279 Napisano: 26.01.2024 18:03:28 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Yoko napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

adamo86 napisał(a):

pionas napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Też wam strzela iphone, gdy korzystacie z wyszukiwarki tej strony internetowej? Spróbujcie coś wyszukać na tej stronie, korzystając z przycisku "szukaj" w prawym górnym rogu strony: wpiszcie nazwę konkursu. Jakimś cudem dzwonki klawiatury się poogłaszają, że mam wrażenie, że jakać petarda wystrzeli i wysadzi mi głośnik. A po sekundzie są normalne dźwięki Tylko na tej stronie to występuje u mnie.

Jeszcze raz przypominam o sobie. Chce mi głośnik rozsadzić w telefonie podczas wpisywania w wyszukiwarce niniejszej strony!

przykro mi ale ani ja ani nikt w moim otoczeniu nie ma iPhone'a i nie jestem w stanie tego sprawdzić

To raczej nie wina Iphona - mam i nic takiego nie zauważyłem.
fan-mandaryny może nagraj ekran z tymi dźwiękami i pokaż o co chodzi emotka

Szkoda zachodu. Strzela mi głośnik. W trakcie pisania dokładnie w tym miejscu wyszukiwarki (przycisk lupa) głośnik działa na maksa przez sekundę. Wkurza mnie to, bo budzi domowników. :-D Lepiej wyciszyć telefon.

Ja mam staroć 6s i wiele rzeczy w nim wysiada, ale takich atrakcji to nie mam. A telefon kupiony czy wygrany? Gdzieś na forum czytałam, że Albedo (poprawcie mnie, jeśli mylę agencje) daje powystawowe fanty/zwrócone na gwarancji  jako nagrody.

Telefon wygrany w konkursie Żabki Garage w 2022 roku - iPhone 14 pro (miesiąc po premierze tego modelu w Polsce). Był nowy, zabezpieczony fabrycznie. Gwarancja została uruchomiona w chwili pierwszego użytkowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7154249 Napisano: 21.01.2024 23:13:24 w Paragony na trwające konkursy
Pringles z Carrefoura poszukuję paragon (jeden) i Wawel z Intermarche (razy 3). Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7154049 Napisano: 19.01.2024 23:52:07 w Paragony na trwające konkursy
Kupię od kogoś paragon na konkurs Lecha Free, a także na konkurs margaryny w Lidlu. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7153833 Napisano: 19.01.2024 01:32:21 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Jakąś lodówkę z konkursu to czy ktoś ma. Chodzi mi o chłodziarko-zamrażarkę z prawdziwego zdarzenia (nie jakaś malutka z Monstera). Np. z loterii z Carrefour lub innego konkursu. Moja się popsuła i trzeba kupić nową. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7153832 Napisano: 19.01.2024 00:59:29 w Paragony na trwające konkursy
Lidl Eleplant - kupię paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7153614 Napisano: 18.01.2024 00:38:10 w co chcielibyście wygrać?
I jeszcze raz samochód. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7153604 Napisano: 17.01.2024 22:26:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Mam nadaną paczkę z BRAND SPACE (Poznań) - ale nie kojarzę z jakiego konkursu...  co to może być?
czy ktoś może wie co wysyłają  emotka  za info z góry dziękuję emotka

Kubki i czapki z Grzańca. emotka Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7153602 Napisano: 17.01.2024 22:21:40 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon z Elecoś z Lidla. Coś a’la masło. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7153392 Napisano: 17.01.2024 00:58:13 w Gratulacje! Dla wygranych!
Również gratuluję.emotka   Latem byłem blisko, teraz to nie wiem. Ciężka przebitka u Avanti, więc jeszcze bardziej gratuluję super nagrody. Właśnie dzięki takim informacjom chce się więcej grać w konkursach. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7152335 Napisano: 10.01.2024 13:33:29 w co chcielibyście wygrać?

fan-mandaryny

#7152334 Napisano: 10.01.2024 13:33:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Myślałem, że będzie chociaż jeden sms od Albedo, a tu figa. Przyszedł sms o smogu, a na dodatek ciśnienie podnieśli mi domokrążcy - łażą i przedstawiają się za osoby z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska - akurat śmieci ludzie wystawione mają na drodze, bo jest odbiór śmieci. Wiedzą kiedy uderzyć, widząc otwartą bramę. Mam nadzieję, że wątek zadziała i ukoi moje nerwy jakąś fajną nagrodą, np. samochodem. Tyle rozstrzygnięć było dzisiaj, a ja nic a nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7151618 Napisano: 07.01.2024 18:29:24 w Czy informują/ informowali?
kanafapinifi napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Brainstorm wszystkich obdzwonił z Plusa? Poszli na rekord z tym informowaniem. Zawsze w ostatnich dniach, a tu proszę...  emotka


2 osoby z forum widziałem się chwaliły

Ja zauważyłem jedną. No ale to chyba już pozamiatane w takim razie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7151616 Napisano: 07.01.2024 18:27:24 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
adamo86 napisał(a):

pionas napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Też wam strzela iphone, gdy korzystacie z wyszukiwarki tej strony internetowej? Spróbujcie coś wyszukać na tej stronie, korzystając z przycisku "szukaj" w prawym górnym rogu strony: wpiszcie nazwę konkursu. Jakimś cudem dzwonki klawiatury się poogłaszają, że mam wrażenie, że jakać petarda wystrzeli i wysadzi mi głośnik. A po sekundzie są normalne dźwięki Tylko na tej stronie to występuje u mnie.

Jeszcze raz przypominam o sobie. Chce mi głośnik rozsadzić w telefonie podczas wpisywania w wyszukiwarce niniejszej strony!

przykro mi ale ani ja ani nikt w moim otoczeniu nie ma iPhone'a i nie jestem w stanie tego sprawdzić

To raczej nie wina Iphona - mam i nic takiego nie zauważyłem.
fan-mandaryny może nagraj ekran z tymi dźwiękami i pokaż o co chodzi emotka

Szkoda zachodu. Strzela mi głośnik. W trakcie pisania dokładnie w tym miejscu wyszukiwarki (przycisk lupa) głośnik działa na maksa przez sekundę. Wkurza mnie to, bo budzi domowników. :-D Lepiej wyciszyć telefon. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7151556 Napisano: 06.01.2024 21:10:46 w Czy informują/ informowali?
Brainstorm wszystkich obdzwonił z Plusa? Poszli na rekord z tym informowaniem. Zawsze w ostatnich dniach, a tu proszę...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7151285 Napisano: 05.01.2024 01:27:50 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
fan-mandaryny napisał(a):

Też wam strzela iphone, gdy korzystacie z wyszukiwarki tej strony internetowej? Spróbujcie coś wyszukać na tej stronie, korzystając z przycisku "szukaj" w prawym górnym rogu strony: wpiszcie nazwę konkursu. Jakimś cudem dzwonki klawiatury się poogłaszają, że mam wrażenie, że jakać petarda wystrzeli i wysadzi mi głośnik. A po sekundzie są normalne dźwięki Tylko na tej stronie to występuje u mnie.

Jeszcze raz przypominam o sobie. Chce mi głośnik rozsadzić w telefonie podczas wpisywania w wyszukiwarce niniejszej strony! Wyświetl w wątku >>
0 0