Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#6877395 Napisano: 20.08.2022 22:25:38 w PODZIĘKOWANIA
bezaczek7
Dziękuję, dziękuję, dziękuję i pozdrawiam. emotka Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

fan-mandaryny

#6877394 Napisano: 20.08.2022 22:25:21 w PODZIĘKOWANIA
ania1
Dziękuję, dziękuję, dziękuję i pozdrawiam. emotka Wyświetl w wątku >>
1 ania1 0

fan-mandaryny

#6877393 Napisano: 20.08.2022 22:25:07 w PODZIĘKOWANIA
coccinelle
Dziękuję, dziękuję, dziękuję i pozdrawiam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6877392 Napisano: 20.08.2022 22:24:31 w PODZIĘKOWANIA
andii
Dziękuję, dziękuję, dziękuję i pozdrawiam. emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

fan-mandaryny

#6877391 Napisano: 20.08.2022 22:24:02 w PODZIĘKOWANIA
agakaz2
Dziękuję, dziękuję, dziękuję i pozdrawiam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6877354 Napisano: 20.08.2022 16:29:42 w Czy informują/ informowali?
Czy z Cinzano za drugi etap informowali? Lista zwycięzców miała być na stronie. Laureaci powinni być poinformowani mailowo w piątek 18.08. Czy jest ktoś tu na forum, kto wygrał w drugim etapie? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6877278 Napisano: 20.08.2022 00:17:07 w Wkurza mnie...
Wkurzyłem się. Jak nie na Avanti (itm), ale bardziej to już na siebie, że chyba zaćmiony jakiś byłem w Rossmanie. Kupiłem dwa żele do golenia Nivei, świadomie, bo zakodowane miałem w swojej kochanej główce, że trzeba kupić dwa produkty na tę loterię. Wrrrrr. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6877275 Napisano: 19.08.2022 23:39:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na loterię Unilever w Itm produktem promocyjnym może być Lipton Ice Tea? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6877212 Napisano: 19.08.2022 17:21:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Plecak piknikowy z BIC, FedEx Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

#6877168 Napisano: 19.08.2022 14:56:37 w Paragony na trwające konkursy
Hebe Garnier - kupię paragon tanio i paragon jakiegoś taniego produktu w Empiku z użyciem płatności mobilnej. Czekam na propozycje. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6876993 Napisano: 19.08.2022 00:21:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Te nakrętki i etykiety z Coca-Coli można już wyrzucać? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6876751 Napisano: 17.08.2022 22:30:56 w Paragony na trwające konkursy
Kupię też paragony na konkurs Wesoły do szkoły i na konkurs Persila  w Carrefour z solidnym rabatem, bo kupowałbym wtedy w pakiecie. Czekam na propozycje. Mamy jeszcze 11 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6876699 Napisano: 17.08.2022 18:38:16 w Paragony na trwające konkursy
Ja też jednak kupię paragon na konkurs w Empiku - już nie mam nic do stracenia, poza paroma złotymi.
Paragon na konkurs Garniera w Hebe też mile widziany. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6876589 Napisano: 17.08.2022 12:55:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MBank mi odpisał, że nie uda się podpiąć karty wirtualnej do płatności zbliżeniowych. Nadajecie ona tylko do płatności w internecie? Ktoś kiedyś próbował?  Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6876518 Napisano: 17.08.2022 09:45:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czupakabra napisał(a):

Ja mam "karta płat" jako płatność. Płaciłem z apki ING. emotka

No właśnie, zastanawia mnie to, jak Smolar będzie to sprawdzać. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6876494 Napisano: 17.08.2022 02:09:15 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Nazywam się generał porucznik Kenneth.

Aż mi się scena z filmu przypomniała: "Kaizer Idiot! General Idiot! Idiot! idiot!" Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

fan-mandaryny

#6876478 Napisano: 16.08.2022 22:34:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth, dzięki. emotka Próbuję podpiąć swoją kartę wirtualną mBanku i aplikacja Wallet odmawia mi posłuszeństwa. Ciągle mam komunikat, żebym spróbował później. Może za mała kwota na karcie? A może nie można takich kart podpinać, co Wy o tym myślicie?

a to nie jest karta tylko do płatności w internecie?

Karta wirtualna Visa mBanku. Moja ciocia miała kiedyś podpiętą taką kartę pod swojego iPada i szło. Nie wiem, jak jest teraz. Podpinałem pod Google Pay mojej znajomwej swoją kartę i szło. Nie wiem, czy mBank nie pozwala na to... ING, jak się dowiedziałem, nie umożliwia podpięcia kart wirtualnych pod Apple Pay. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6876467 Napisano: 16.08.2022 21:41:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth, dzięki. emotka Próbuję podpiąć swoją kartę wirtualną mBanku i aplikacja Wallet odmawia mi posłuszeństwa. Ciągle mam komunikat, żebym spróbował później. Może za mała kwota na karcie? A może nie można takich kart podpinać, co Wy o tym myślicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6876459 Napisano: 16.08.2022 21:10:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

kreo42 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Chętnie kupię paragon za kwotę do 5 zł na konkurs w Empik. Może to być gazeta - zawsze to coś. Mogę podać numer telefonu lub e-mail, by połączyć transakcję z moim kontem empik, jeśli to konieczne. Do najbliższego Empiku mam 100 kilometrów. Pytanie: czy tak można do tego konkursu i czy na paragonie będzie jakaś informacja typu, płatność mobilna, jak to bywa na paragonie: gotówka, karta... Może zna ktoś dobrze temat i mi podpowie. Pozdrawiam.

wychodzi ze płatnosc na miejscu
Zakup promocyjny – zakup dokonany w sklepie konkursowym z użyciem płatnościmobilnej VISA. Uczestnik za dokonany zakup w sklepie konkursowym musi zapłacić z
użyciem płatności mobilnej VISA (tj. płatności przy wykorzystaniu urządzenia mobilnego
takiego jak smartwatch, czy smartphone poprzez zbliżenie urządzenia z wybraną aplikacją do terminala). Zakup promocyjny musi być dokonany w Sklepie konkursowym w okresie
trwania sprzedaży promocyjnej i musi być udokumentowany jednym oryginałem Dowodu zakupu. 

To już wiem, że stacjonarnie, w sklepie Empik. Posiadam kartę VISA (np. wirtualną, przedpłaconą), którą mogę gdzieś tam podpiąć. Czy trzeba jakąś appkę instalować na smarfonie - ichniejszą VISY, czy może być aplikacja typu Wallet w iphone, czy Google Pay na Androidzie. Nie posiadam smartwatcha. A może wystarczy kupić paragon? Jakie jest prawdopodobieństwo, że się nikt nie przyczepi, że to nie ja kupiłem? emotka Jakie dane są na takim paragonie Empiku? Proszę o radę. Pozdro.

Dalej już tobie nie pomogę  emotka  płatności mobilne to być może jest więcej danych na paragonie

Ale dzięki i tak za odpowiedź. emotka Ja już ułożyłem fajną odpowiedź i szkoda, żeby się zmarnowała. Jeśli ktoś wie, jakie dane są na takim paragonie są. Trochę dziwne, żeby Smolar miał dostęp do takich poufnych informacji, jak numer karty, nie sądzicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6876448 Napisano: 16.08.2022 20:22:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

kreo42 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Chętnie kupię paragon za kwotę do 5 zł na konkurs w Empik. Może to być gazeta - zawsze to coś. Mogę podać numer telefonu lub e-mail, by połączyć transakcję z moim kontem empik, jeśli to konieczne. Do najbliższego Empiku mam 100 kilometrów. Pytanie: czy tak można do tego konkursu i czy na paragonie będzie jakaś informacja typu, płatność mobilna, jak to bywa na paragonie: gotówka, karta... Może zna ktoś dobrze temat i mi podpowie. Pozdrawiam.

wychodzi ze płatnosc na miejscu
Zakup promocyjny – zakup dokonany w sklepie konkursowym z użyciem płatnościmobilnej VISA. Uczestnik za dokonany zakup w sklepie konkursowym musi zapłacić z
użyciem płatności mobilnej VISA (tj. płatności przy wykorzystaniu urządzenia mobilnego
takiego jak smartwatch, czy smartphone poprzez zbliżenie urządzenia z wybraną aplikacją do terminala). Zakup promocyjny musi być dokonany w Sklepie konkursowym w okresie
trwania sprzedaży promocyjnej i musi być udokumentowany jednym oryginałem Dowodu zakupu. 

To już wiem, że stacjonarnie, w sklepie Empik. Posiadam kartę VISA (np. wirtualną, przedpłaconą), którą mogę gdzieś tam podpiąć. Czy trzeba jakąś appkę instalować na smarfonie - ichniejszą VISY, czy może być aplikacja typu Wallet w iphone, czy Google Pay na Androidzie. Nie posiadam smartwatcha. A może wystarczy kupić paragon? Jakie jest prawdopodobieństwo, że się nikt nie przyczepi, że to nie ja kupiłem? emotka Jakie dane są na takim paragonie Empiku? Proszę o radę. Pozdro. Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0