Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#6869782 Napisano: 12.07.2022 13:56:02 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon - (to najtańsze) mydełko Palmolive z Intermarche na bieżący konkurs - ja również daję 100% ceny. 😊
Pech chciał, ze dokonałem zakupu 29.06 i zgłosiłem 30.06 dla teggo paragonu odpowiedź. Sprobuje zgłosić tę sama odpowiedź z innym paragonem, żeby „nie żałować, że się nie spróbowało” . Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6869634 Napisano: 11.07.2022 19:47:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Columbicie, Avanti i Losie - sprzyjaj mi w końcu. Przecież tak długo miałem posuchę i czekałem. Gdzie więc ten prysznic nagród? No gdzie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6869612 Napisano: 11.07.2022 18:03:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak była godzina smsa z konkursu Garnier i czy poszły już termomiksy. Na forum tak  mało  osób się pochwaliło kosmetykami. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6869509 Napisano: 11.07.2022 11:47:57 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

To nie kurier Poczty Polskiej, żeby zostawiać awizo. W przypadku prywatnej firmy nie spotkałem się z awizo. Jak agencje nie zleca wysłania numeru przesyłki na maila czy sms, to nawet nie wyśledzisz, co kurier wpisał, i czy w ogóle jakaś paczka była do Ciebie wysłana. A nadawca (w tym przypadku agencje) zastrzegają sobie często, że w razie barku osoby pod wskazanym adresem, nagroda jest odsyłana. I wpiszą brak osoby pod wskazanym adresem. A dzwonić nie maja obowiązku, bo dzwonią z prywatnych numerów bardzo często na swój koszt. Czasem maja służbowe telefony. Większość kurierów mnie zna i dzwoni zawsze, bo wie ze ten pies jest na podwórku... Czasem znajdzie się taki ktoś, służbista, co myśli tylko o sobie.
No ale nagroda warta sztabki złota, no naprawdę...

Nie tylko kurierzy PP zostawiają avizo 🙄.GLS , DPD , UPS ,DHL także monitują , jak inaczej poinformować , ze nie doręczyli Ci przesyłki ?Przeważnie jest druga próba doręczenia albo odbiór w punkcie . 
Albo dostajesz smsa .

Nie zawsze dostajesz powiadomienie na SMS, e-mail, czy miałeś jakąkolwiek paczkę albo że byli i próbowali dostarczyć. Wiele głównych nagród (mnie na szczęście nie) przepadło na rzecz organizatora, bo kogoś nie było w domu pod wskazanym adresem. Jeśli organizator konkursu nie podał firmie kurierskiej mojego numeru telefonu, to niby jak maja mi wyslac SMS z powiadomieniem, ze próbowali dostarczyć, a co tu dopiero mowa o monitorowaniu takiej przesyłki. Nie zawsze na przesyłkach widnieje mój numer telefonu. Zdarzało się, że kurier trąbił i odjeżdżał. Ale w sumie dobrze, że pies szczeka głośno, to zdążę wybiec z domu. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6869488 Napisano: 11.07.2022 10:19:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rooney napisał(a):

Konkurs "Wypierz się na wakacje" - wszystkie nagrody poszły na raz? emotka

Gdyby zwycięzcy nagród wysłali godziny otrzymania smsow, to byśmy wiedzieli. Los Mejores to naprawdę ciężki kawałek chleba. Gratuluję tym, którym się udało przebić w tłumie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6869103 Napisano: 08.07.2022 14:43:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wielkie oczekiwania, wielkie rozczarowanko. Mówię sobie, ze to już ten ostatni raz... i wychodzi jak zwykle. Oj Albedo, nie pogrywaj tak sobie ze mną. No wiesz? Jak w bajce „Wilk i Zając: „Troch tibi doch tibi doch”! Trzeba odczynić urok, by wygrać, np. samochód... 😍 Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6868873 Napisano: 07.07.2022 14:02:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

Pisał już ktoś zgłoszenie na konkurs Dino Konkurs dla Planety? Ile przechodzi Wam znaków? W regulaminie jest 300, ja mam 280 i nie przechodzi... 

Może entery trzeba poprawić już w samym formularzu?

Pewnie masz rację. Pisałem w notatniku, ale to nic nie dało. Pozostaje mieć nadzieję, że nie zrażą się jeśli otrzymają tekst pisany bez spacji i z pierwszymi wielkimi literami. I skąd ja mam mieć pewność, ze mój tekst skopiowany z edytora tekstu nie wykrzaczy się im jakimiś znaczkami pytajnikami na ekranie. Niech ktoś mnie uspokoi. 😤 Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6868862 Napisano: 07.07.2022 13:23:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martucha-jk napisał(a):

Pisał już ktoś zgłoszenie na konkurs Dino Konkurs dla Planety? Ile przechodzi Wam znaków? W regulaminie jest 300, ja mam 280 i nie przechodzi... 

Musiałem bardzo uszczuplić tekst, nie pamietam o ile znaków, ale coś koło 270-280 znaków i poszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6868797 Napisano: 07.07.2022 08:45:31 w WC - rozmowy o wszystkim
visserarthur napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):


P.S. Jeśli chodzi o forum, to sam prowadzę forum Mandaryny od wielu wielu lat i działanie forum nie jest mi obce. Bardzo je lubię.

A Ty jesteś Borys, niegdyś tancerz Mandaryny emotka ?

Nope. emotka Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6868782 Napisano: 07.07.2022 01:24:39 w WC - rozmowy o wszystkim
Powiem szczerze, że do niektórych tematów na tym forum nigdy nie zaglądałem. Jak tak czytam niektóre posty, miło mi na sercu, że należę do tak fajnej grupy. Moją pierwszą wygraną było 1 z 15 zdjęć Gabrieli Spanic z autografem z niegdyś bardzo popularnej gazety Świat Seriali. To była loteria - z kartka pocztową. Pamietam siebie - 9 latka leżącego w łóżku, który szybko wyzdrowiał jak zaprzyjaźniona pani listonosz podala mi leżącemu koperte, a w niej nagroda mojej idolki z serialu „Paulina” i „Porywy serca”. Moim drugą wygraną był kosz słodyczy Wedla, gdy miałem naście lat. Zachęcony legendą, że 20 kilometrów ode mnie wygrał facet w „Grzeskach”. Po wielu latach kolega ze studiów powiedział, że jego ojciec wygrał (inny facet) w tej samej loterii. A pamietam, ze były dwa samochody do wygrania. To chyba przeznaczenie, ze się jeszcze niedawno utwierdziłem, ze można naprawdę wygrać i nie jest to ściema. Kiedyś kod kreskowy wysłałem listem. Moja Mama wygrała robot kuchenny z czasopisma „Ciasta na stół” (za „ciasto z owocami i krokantem kokosowym).
Wygrywalem w krzyżówkach jako nastolatek, płyty, jakieś drobe rzeczy i się wciągnąłem.
Za pare dni skończę 32 lata... Kiedy to zleciało?
Od roku probuje grać tak dokładnie i daje mi to frajdę. W loteriach teraz kiepściutko. „Jak śliwka w kompot” wpadłem od jakichś dwóch lat, kiedy udalo mi się wygrać zestaw Vanisha, bony do Dino, zmywarkę, gary i laptop. A brat się śmiał ze mnie, że jestem naiwny i kupił sobie wcześniej taki sam model laptopa, jaki był do wygrania. Fajną miał minę, jak zobaczył laptop na moim stole, że kosztował 20 zł plus cena listu poleconego. Laptop spadl mi z nieba, a stary akurat wyeksploatował się pracą, a w obecnej pracy sprawny komputer jest mi niezbędny.
Ja po prostu zakochałem się w konkursach. Muszę tez rozsądnie podchodzić do tego, z umiarem i bardzo praktycznie.
Pozdrawiam Was
P.S. Jeśli chodzi o forum, to sam prowadzę forum Mandaryny od wielu wielu lat i działanie forum nie jest mi obce. Bardzo je lubię. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6868659 Napisano: 06.07.2022 15:55:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Albedo, a tak się ostatnio polubiliśmy... Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6868581 Napisano: 06.07.2022 11:33:59 w Wkurza mnie...
To nie kurier Poczty Polskiej, żeby zostawiać awizo. W przypadku prywatnej firmy nie spotkałem się z awizo. Jak agencje nie zleca wysłania numeru przesyłki na maila czy sms, to nawet nie wyśledzisz, co kurier wpisał, i czy w ogóle jakaś paczka była do Ciebie wysłana. A nadawca (w tym przypadku agencje) zastrzegają sobie często, że w razie barku osoby pod wskazanym adresem, nagroda jest odsyłana. I wpiszą brak osoby pod wskazanym adresem. A dzwonić nie maja obowiązku, bo dzwonią z prywatnych numerów bardzo często na swój koszt. Czasem maja służbowe telefony. Większość kurierów mnie zna i dzwoni zawsze, bo wie ze ten pies jest na podwórku... Czasem znajdzie się taki ktoś, służbista, co myśli tylko o sobie.
No ale nagroda warta sztabki złota, no naprawdę... Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6868577 Napisano: 06.07.2022 11:21:02 w Wkurza mnie...
Wkurzyłem się dziś na swoich domowników i kuriera nieznanej firmy. Pojechałem rowerem na 10 minut do sklepu. Wg mojego Taty, podczas mojej nieobecności, trąbił jakiś kurier, ale wielka krzywda była otworzyć drzwi i wyjść. Mamy wielkiego psa, który może odstraszać. No ale kurier nie ma obowiązku dzwonienia. Telefon miałem przy sobie i w ogóle nie dzwonił żaden kurier. Teraz pozostaje rozkmina: albo przyjedzie ponownie albo nagroda (chyba butelki nestle) przepada. Dziwne te zasady. Ciekawe po co im takie szajskie butelki? Agencje też mają swoje surowe zasady. Niech się nachapają tymi zwrotami. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6868507 Napisano: 06.07.2022 00:18:11 w Czy informują/ informowali?
Ciekawe, czy Toyotka z Cechini na dobre paszłaa... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6868478 Napisano: 05.07.2022 21:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Czy Waszym zdaniem, w konkursie JemyJemy, którego organizatorem jest Jet jest ogranicznie do 160?

Koszt przesłania 1-go SMS-a jest zgodny z taryfami danego operatora. Opłata zostanie pobrana niezależnie od tego, czy zgłoszenie udziału w Konkursie będzie spełniać warunki określone w pkt. 12 - 16 Regulaminu. Każdy 1 SMS zawiera maksymalnie 160 znaków. W przypadku wysłania SMS-a zgłoszeniowego zawierającego więcej niż 160 znaków, opłata operatora będzie naliczona za każdego SMS-a, zgodnie z taryfą operatora, a zgłoszenie konkursowe zostanie potraktowane jako jedno. 

No właśnie, kiedyś tak się wkopałem. Nie polecam smsów dłuższych niż 160 znaków i znaków diakrytycznych w smsach. Ktoś, kto układa te regulaminy, powinien się zastanowić. Wyświetl w wątku >>
1 marzenier 0

fan-mandaryny

#6868426 Napisano: 05.07.2022 18:06:46 w Smolar
mia napisał(a):

Czy w konkursach zdjęciowych Smolara są respektowane kolaże?emotka
Nie chodzi mi o jakieś cudo graficzne w Paincie a la laurka na dzień konkursowicza, tylko po prostu o zestaw kilku zdjęć.

Kiedyś próbowałem w Meridolu kolażem, ale nie udało się. Co prawda, nie był to konkurs Smolara, ale po konkursie przemyślałem, że to był błąd, że zgłosiłem kolaż. Nie było nic w regulaminie na temat kolażu i nikt nie wygrał kolażem. Sprawdziłem sobie w Internecie co oznacza „kolaż” - jest to pewna technika artystyczna, w której wykonuje się łączenie, np. zdjęć. Czy zatem „kolaż” jest „zdjęciem”? Tu bym miał wątpliwości, bo to bardziej jest zestaw zdjęć na jednym obrazku. Liczba znaków w formularzu to zdecydowanie mniej już 300 jak się okazało. Moim zdaniem każdy organizator powinien zastrzec sobie, by zdjęcie konkursowe nie było przerobione w ogóle - nie każdego stać na lustrzankę i dobry retusz. Plik taki nie powinien mieć żadnej ingerencji programu graficznego. Wystarczy zobaczyć klikając na plik we właściwościach, jakim aparatem zdjęcie było robione. Bo przecież jest różnica w jakości zdjęcia robionego Nokią 6300 a profesjonalnym aparatem. Liczy się technika, dobre operowanie światłem, wiadomka, ale taka informacja, jakim aparatem było robione zdjęcie powinna być bardzo istotna przy wyborze zwycięskich zdjęć. Dobrze mieć też bliskiego fotografa.
Podsumowując, możesz próbować, bo w przypadku Smolara nie wiadomo „co autor miał na myśli”. Liczy się dobry koncept. Ja zgłosiłem dwie odwiedzi pisemnie, ale bardzo ogólnikowo. Szczerze, bez ściemy. 
Obrazkowo wygrałem raz za „zdjęcie” niebędące kolażem w Meridolu, ale to szkoda gadać... Żaden ze mnie autorytet konkursowy. Zdjęcia, jakie ludzie zgłaszają i za które wygrywają to pierwsza klasa. Myślę, że ważne jest „to coś” na zdjęciu. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

fan-mandaryny

#6868413 Napisano: 05.07.2022 17:31:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Adidasie, ty chytry k...... ananasie. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6868357 Napisano: 05.07.2022 15:24:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Lampka sms (DHL) i zagłówek (mail, DPD). Brak dokumentów do podpisu. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6868306 Napisano: 05.07.2022 12:44:33 w moje dzisiejsze wygrane :)

fan-mandaryny

#6868250 Napisano: 05.07.2022 10:25:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Karlsbadzie, to już się nie lubimy, czy jak...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0