Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#6866276 Napisano: 23.06.2022 11:02:30 w Czy informują/ informowali?
Karlsbad wszystkich poinformował? Za jakie dni dostaliście info o wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6866204 Napisano: 23.06.2022 00:07:48 w moje dzisiejsze wygrane :)

fan-mandaryny

#6866203 Napisano: 22.06.2022 23:48:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zabcia0410 napisał(a):

Czy Ktoś może wie jak to jest z gwarancją na projektory z kitkatów bo moja nie jest podbita, czy oni coś dosyłają,czy trzeba ich prosić?

Poproś ich, wyślą Ci protokół. Ja sam na przyszłość będę pamiętał, żeby robić zdjęcie tego, co podpisuję kurierowi, bo często zdarza się, że sam dokument do podpisania jest tylko w jednym egzemplarzu, który zabiera kurier dla agencji. Gwarancja rozpocznie się od daty, widniejącej na takim dokumencie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6866202 Napisano: 22.06.2022 23:28:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

paula9891 napisał(a):
Ja też je od Ciebie czuję Mia. Trzymam kciuki za dużą nagrodę 🥰
Fanmandaryny każdy ma czasem gorszy okres, ale mam wrażenie, że te porażki czemuś służą. Chociażby temu, żeby nam woda sodowa nie uderzyła do głowy. 
Za Ciebie też trzymam kciuki emotka  Zresztą... Trzymam kciuki za wielu z Was, głowa do góry, jeszcze przyjdą duże wygrane 🥰

Dziękuję za miłe słowa, paula9891. Wzajemnie. Również życzę Tobie i innym Forumowiczom sukcesów i wymarzonych wygranych. Jesteśmy ciekawymi ludźmi: łączy nas zamiłowanie do wygrywania. Ewentualna wygrana, jak wiemy, wiąże się też z niepowodzeniami, ale nie ma co się zrażać, trzeba próbować dalej. Bądźmy dobrej myśli. emotka Tylko my, miłośnicy konkursów znamy to i nie każdy nas zrozumie. Myślę, że dla wielu z nas konkursy są odskocznią od szarości dnia codziennego. A jeśli się wygra, to człowiek sobie trochę to życie pokoloruje. Przynajmniej ja tak mam. Konkursy bardzo absorbują czas i wciągają. Pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6866184 Napisano: 22.06.2022 19:41:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

Od poprzedniego czerwca nie wygrałam żadnej nagrody wartości choćby tysiąca złotych. emotka W każdym razie nie przypominam sobie takowej. Fakt, że malo gram i jesli już to na 1 paragon, ale mimo wszystko... Takiej passy (czy może konkretniej bessy) nie było od X czasu...emotka Potrzebuję do końca lipca 5.000 zł, a jeszcze lepiej 10.000. Somersby I etap niestety odpadło z mety, bo zostawiłam hasła na koniec etapu, a wtedy dopadło mnie takie zapalenie spojówek, że olałam wszystkie konkursy.
No więc nawet nie wiem, dobry Losie, gdzie bym miała te pieniądze wygrać, ale wymyśl coś, proszę! emotka I to wcześniej, niż uznam, że jestem totalnym Jonaszem lub/i debilem...emotka

Czytam Twoje posty i uważam, że jesteś spoko Dziewczyna, czuję pozytywne wibracje. Nie traćmy nadziei, wierzę w końcu coś wygrasz. Chciałbym wygrać kasę, bo boje się, że na ZUS mi braknie. Czekam na przelew 200zl. Co prawda, ja gram od niedawna. Ostatnio zaliczyłem mnóstwo porażek i muszę nauczyć się, żeby nie kupować czegoś, co mi się nie przyda i nie wydać za dużo kasy na produkty. Jestes wartościową osobą. Na pewno wygrasz coś konkretnego, główną. Wierzę w to i Cię przytulam.  emotka Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6866109 Napisano: 22.06.2022 13:38:45 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

adamo86 napisał(a):

W tym konkursie tak miałeś?

"2.3 Uczestnik może wykonać dowolną ilość Zgłoszeń z zastrzeżeniem, że każde Zgłoszenie związane jest z odrębnym Dowodem Zakupu oraz z zamieszczeniem za każdym razem innej odpowiedzi na zadanie konkursowe."

Adam, ale ja zgłoszę tę samą treść na nowy paragon. Nie napisałem, że zamierzam próbować na ten sam paragon, nawet nie próbowałem nigdy tak robić...
Mialem tak w innych konkursach, np. u Smolara i docenili daną odpowiedź konkursowa w innym etapie niż zgłoszona wcześniej. Został mi się tylko jeden wolny paragon do tej Mrówki, zgłoszę tę samą treść, bo skończyła mi się wena ...

Specjalnie wyboldowałem fragment o innej odpowiedzi emotka  nie podejrzewałbym zgłaszania tego samego paragonu. Ale odpowiedź też "powinna" być inna

Dokładnie. System nie jest w stanie rozpoznać „plagiatu”. W razie dostrzeżenia przez „szacowne” jury, zerkają, czy wysłała to ta sama osoba.
Edit: To, że "zerkają", to tylko moje przypuszczenia, bo w przypadku Columbita, gdzie odpowiedzi były niemal identyczne, w dwóch odrębnych konkursach w krótkim odstępie czasu przyznali mi nagrody. A mogli przecież uznać, że plagiat, więc musieli się upewnić, czy faktycznie to ta sama osoba wysłała podobny tekst. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6866104 Napisano: 22.06.2022 13:24:15 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

olunka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy Mrówka informowała spośród zgłoszeń od 13.06 do 19.06?

tak, wczoraj

Czyli w dniu typowania wysłali. A czy jest szansa na nagrody wyższego stopnia, czy przepadły wszelkie szanse?

Bez 100zł chyba nie ma szans na główną.

Ajć... No to lipton. Zgłoszę w takim razie tę samą treść w bieżącym etapie. Już kiedyś tak miałem i docenili w innym etapie. Widocznie same sztosy były.

W tym konkursie tak miałeś?

"2.3 Uczestnik może wykonać dowolną ilość Zgłoszeń z zastrzeżeniem, że każde Zgłoszenie związane jest z odrębnym Dowodem Zakupu oraz z zamieszczeniem za każdym razem innej odpowiedzi na zadanie konkursowe."

Adam, ale ja zgłoszę tę samą treść na nowy paragon. Nie napisałem, że zamierzam próbować na ten sam paragon, nawet nie próbowałem nigdy tak robić...
Mialem tak w innych konkursach, np. u Smolara i docenili daną odpowiedź konkursowa w innym etapie niż zgłoszona wcześniej. Został mi się tylko jeden wolny paragon do tej Mrówki, zgłoszę tę samą treść, bo skończyła mi się wena ... Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6866100 Napisano: 22.06.2022 13:10:02 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

olunka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy Mrówka informowała spośród zgłoszeń od 13.06 do 19.06?

tak, wczoraj

Czyli w dniu typowania wysłali. A czy jest szansa na nagrody wyższego stopnia, czy przepadły wszelkie szanse?

Bez 100zł chyba nie ma szans na główną.

Ajć... No to lipton. Zgłoszę w takim razie tę samą treść w bieżącym etapie. Już kiedyś tak miałem i docenili w innym etapie. Widocznie same sztosy były. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6866095 Napisano: 22.06.2022 12:45:33 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy Mrówka informowała spośród zgłoszeń od 13.06 do 19.06?

tak, wczoraj

Czyli w dniu typowania wysłali. A czy jest szansa na nagrody wyższego stopnia, czy przepadły wszelkie szanse? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6866081 Napisano: 22.06.2022 12:34:06 w Czy informują/ informowali?
Czy Mrówka informowała spośród zgłoszeń od 13.06 do 19.06? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6865844 Napisano: 21.06.2022 13:30:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Butelka filtrująca z konkursu Velvet w sieci Carrefour (SMS rano, DPD, dokumenty do podpisu). Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

#6865765 Napisano: 21.06.2022 10:21:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Roomba z Albedo (SMS rano od GLS i dokument zwrotny do podpisu). Zestaw Finish od Columbita (nie powiadamiali). Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

#6865762 Napisano: 21.06.2022 10:17:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ten dowolny produkt Garniera można zakupić w dowolnym Carrefourze, np. w Carrefour Express? Czytałem regulamin, ale chciałem się upewnić. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6864921 Napisano: 15.06.2022 00:32:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wymiana voucherów na zestawy Bic Mac w McDonalds nadal jest wstrzymana? Nie widzę zmiany w swojej aplikacji McDonalds.  Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6864919 Napisano: 14.06.2022 23:59:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Według plakatu, (który dalej źle rozumiesz , (...)

--> <-- Ha, ha, ha, ha. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6864916 Napisano: 14.06.2022 23:42:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przestańcie się wiecznie wytrząsać. Słabe to. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6864912 Napisano: 14.06.2022 23:26:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiem, że chciałaś mi pomóc. Dzięki.
Ale czy zawsze na tym forum tak zawzięcie trzeba odnosić się do (nie)znajomości regulaminu? Czemu ma to służyć? Nikt nie odpowiada za karę. Sugerowałem się plakatem konkursowym... Co innego w Regulaminie mowa, a co innego na plakacie. Już nieraz miałem, że w trakcie konkursu mogą zmienić regulamin (niejedna agencja taki numer wycięła).
Edit: Z plakatu można wywnioskować, że opakowanie może być, przy czym było wygwiazdkowane, że zakup promocyjny nie dotyczy pojedynczych maszynek jednorazowych. Z regulaminu to nie wynika. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6864907 Napisano: 14.06.2022 23:01:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na konkurs w Intermarche może być BIC Frex 3 jednoczęściowe 3 sztuki w jednym opakowaniu? Chodzi mi o jak najtańsze męskie maszynki. "Jednorazówki" to chyba mieli na myśli, że sprzedawane na sztuki (?), ale czy w paczkach te jednorazówki mogą być (na konkurs), to nie wiem. Ciekawe, o jakie produkty chodzi im w regulaminie... Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6864795 Napisano: 14.06.2022 13:14:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Czyli jednak znów kosmetyki (Jawa). Łasy byłem na ten rower, ale nie udało się. Może kiedyś, gdzieś...? Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6864773 Napisano: 14.06.2022 10:59:33 w Czy informują/ informowali?
asper01 napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Drogerie JAWA?


Wczoraj poinformowali w końcu o rodzaju nagrody.

A to ciekawe. Jeśli za ostatni (drugi) etap, to ja nie dostałem informacji o nagrodzie, po uprzednim wysłaniu paragonu do weryfikacji. Wyświetl w wątku >>
0 0