Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#6860996 Napisano: 23.05.2022 23:17:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Coś od Nivei w Drogerii Jawa. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

fan-mandaryny

fan-mandaryny

#6859244 Napisano: 13.05.2022 14:59:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon 200 do Dino (chyba za 8 maja) i zestaw kosmetyków z konkursu drogerii Jawa. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

fan-mandaryny

#6857107 Napisano: 03.05.2022 23:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wracając to konkursu Finisha w Selgrosie... Na paragonie widnieje moje nazwisko. Czy w razie zgłoszenia tego paragonu przez inną osobę niż posiadacz karty Selgros mogą być problemy przy weryfikacji prawa do nagrody?
Nasz abonament komórkowy jest i tak na jedna osobę, wiec właścicielem trzech numerów jest tylko jedna osoba, a użytkowników trzy.  Wysłaliśmy tylko jedno zgłoszenie. OK, wygra jeden członek rodziny, wiec mogę oświadczyć, że to mój numer? Czy niech w oświadczeniu będzie ktoś inny z rodziny, niebędący posiadaczem karty Selgros?
Numery telefonu są chyba przechowywane na czas trwania konkursu - jest jakaś klauzula ochrony danych w regulaminie. Być może się mylę i te numery sobie zachowują do bazy na przyszłość. Wcześniej ten numer nic nie wygrał, jak coś, ale w poprzednim konkursie używałem innego numeru. No ale zastanawia mnie to, czy oni jednak nie patrzą na adresy i numery laureatów innych konkursów. Albo to bez znaczenia i oni te dane usuwają jednak po każdym konkursie - jak myślicie?
Uczestnikiem Konkursu jest posiadacz karty - w regulaminie jest odpowiedź.  Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6855209 Napisano: 21.04.2022 22:32:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Albe do... Raczej Albo-nie-do... Czy Ty stajesz się Avantim, że stawiasz focha na mnie? Z Avanti nie „pracuję” od ostatnich porażek w konkursie z kinem domowym. Teraz chyba walnę prozę i zacznę pisać „kali jeść , kali pic”, może Avanti „do”, bo uzbierało się tych paragonów, a weny brak. Szkoda kochanego zdrowia na chipsy i te agencje... Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6853933 Napisano: 12.04.2022 02:15:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon z konkursu "Zima z Lidlem" na adres mailowy. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

fan-mandaryny

fan-mandaryny

#6853222 Napisano: 06.04.2022 23:20:52 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulucja dla zwycięzców konkursu Milka i dla osoby, która wygrała samochód. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6853221 Napisano: 06.04.2022 23:17:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Groszek, prócz zakupu produktu promocyjnego na jednym paragonie, do wymaganej kwoty zakupu (tj. 25 zł) wlicza się prasa, czasopisma zakupione w tym sklepie? Wiem, że alkohol nie (tzn. zależy jaki, np. niektóre piwa się liczą, bo "promocyjne"), ale leki, papierosy i produkty dla niemowląt już w ogóle nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6853219 Napisano: 06.04.2022 23:10:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw kosmetyków Fa (mieszany męski, damski - pół na pół, jak chciałem). GLS - poranny sms. Dokument do podpisu dla kuriera. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

#6851283 Napisano: 24.03.2022 23:46:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
A tak się żaliłem, że Albedo mnie "wyLorował". A tu sms z rana, że zestaw kosmetyków... Czyżby wygrana z "rezerwy", czy magia wątku na forum? Czy raczej i to, i to? Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6851282 Napisano: 24.03.2022 23:43:51 w Informują
Informują z Konkurs "Wygrywaj lato z FA"

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
nagroda drugiego stopnia, sms o godz. 8:55 Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6850318 Napisano: 18.03.2022 15:20:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na konkurs BICa w Carrefour wystarczy dowolna maszynka do golenia marki BIC, bo ja już nie wiem o jaki "dowolny produkt promocyjny" im chodzi. Czyli dowolny spośród tych dwóch na ilustracji, czy zwykła najtańsza maszynka BIC może być? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6849931 Napisano: 16.03.2022 16:48:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lemiska napisał(a):

czy jak sms ma mieć maksymalnie 160 znaków i napisalam go na 155 ale z polskimi znakami i pokauje ze sie wysle jako 3 smsy... to usunac polskie znaki czy nie przejmowac sie tym bo nie przekroczylam 160 znakow? emotka konkurs super-pharm emotka

Nie używaj polskich znaków. Szczerze i dobrze radzę. Pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6849787 Napisano: 15.03.2022 23:19:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
3 torby z Milki (DPD, e-mail), Lindt (Fedex, sms), bony do Leclerc (In Post, brak wcześniejszego powiadomienia). Kurierzy mili, bo dzwonią do mnie. Nigdzie nic nie podpisywałem. Paczki otrzymałem przez płot, bo pies szczekał na maksa (dałem mu butelkę do zabawy, to się uspokoił). Dwóch kurierów jednocześnie mnie odwiedziło... Ledwo zmieścili swoje busy na chodniku. Aż się sąsiedzi oglądali, co tu tyle samochodów i paczek do nas przyszło.
Torby z Milki (choć nie mają paska) całkiem, całkiem... Wcale nie takie małe. Mały garnek z ciepłym posiłkiem się zmieści. Ale ja też byłem nastawiony najpierw, że to będą torby takie, jakie mają rozwożący jedzenie na wynos. Wasze zdjęcia naprawdę sugerują, że to bardzo mała torba. Aż taka mała nie jest, dodatkowo ma dosyć szerokie dno i jest solidna. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6849786 Napisano: 15.03.2022 23:05:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Radość na twarzach moich Rodziców, gdy zobaczyli zestaw czekolad z Lidt, to dla mnie największa dzisiejsza wygrana. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6849628 Napisano: 15.03.2022 10:24:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
greka napisał(a):

z princessy przychodzi mi zwrotka, że zgłoszenie jest błędnepiszę tak jak w regulaminie, ktoś wie co jest nie tak?

Musisz już z tym żyć tak jak ja. Widoczne ktoś zgłosił paragon o takim numerze. Zwróć uwagę jeszcze na układ całego smsa (kolejność i format daty). Wyświetl w wątku >>
2 greka, atyde25 0