Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#6841404 Napisano: 30.01.2022 20:27:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A tyż se wpiszę tu coś. A nuż, widelec zadziała. :-D Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6840266 Napisano: 25.01.2022 16:54:54 w moje dzisiejsze wygrane :)

fan-mandaryny

#6839301 Napisano: 21.01.2022 21:32:19 w Czy informują/ informowali?
Albedo informowało już o nagrodzie pierwszego stopnia? (Schwarzkopf Auchan) Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6838859 Napisano: 20.01.2022 01:35:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A jak w prawym górnym rogu jest taki durny numer paragonu (w miejscu, o którym chodzi Smolarowi) - nr wydr. 000000/1111. Zawsze wpisuję z ukośnikiem jak coś. W smsach aż korci mnie skrócić ten numer do pierwszych sześciu cyfr. Mamy na przykład: Marka.000000/1111.Odpowiedz konkursowa
Niby numer paragonu jest po kropce, ale ciekawe, czy taki sms ma szanse wygrać? Nigdy nie zdarzyło mi się wygrać paragonem o podobnym numerze z ukośnikiem w smsowym konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6838853 Napisano: 19.01.2022 23:54:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
„Świąteczne wygrane – Carrefour 2021” - III stopnia, "Noworoczna promocja – Shell 2021” - III stopnia. Taka posucha ostatnio, jeśli chodzi o nagrody u mnie, a dziś otrzymałem aż dwa powiadomienia o nagrodach od Studia REC w odstępie osiemnastominutowym. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6838737 Napisano: 19.01.2022 14:24:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przedwczoraj powiadomienie po północy  o przesyłce -DHL od Lubelskiej.  Po chwili powiadomienie o następnej. Wiedziałem, że wygrałem skarpetki, ale gdy dziś przyszła przesyłka, dowiedziałem się, że wygrałem też flaszkę. Wysłałem 3 zgłoszenia. Można było tyle zgłosić na jeden paragon. Sprawdziłem w powiadomieniu na Messengerze i faktycznie wygrałem dwie nagrody. Fajna niespodzianka wyszła. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6837953 Napisano: 17.01.2022 03:21:22 w Wkurza mnie...
Wkurzyłem się mocno, jak sobie przed chwilą uświadomiłem, że przeterminował mi się konkurs Święta z Sodexo. Sprawy rodzinne, życie...
Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że posiadam te karty, gotowe do rejestracji, i dobrą odpowiedź konkursową. Dobranoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6837862 Napisano: 16.01.2022 01:35:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czy są osoby, które w konkursach konsumenckich (nagradzanych za odpowiedzi), prowadzonych przez Los Mejores i Avanti  nie wygrały nic w 2021 roku, nawet zestawu produktów, czy drobnych nagród? No, może poza jednym kodem do Canal + Sport... Tak się zastanawiam, czy brać udział w Star Chipsach. Te konkursy Los Mejores to największy wydatek, sterta detergentów, jedno wielkie nic, nawet wygranego zestawu, którym obdarowałbym rodzinę i raczej sobie dam spokój (jak ktoś mi poradził na forum). W Albedo, Columbit, Smolar, Karlsbad nie najgorzej mi idzie, tylko to Avanti i Los Mejores czegoś oczekuje ode mnie, czym nie mogę ich zaskoczyć. Być może będę próbował dalej w Avanti. W końcu lubię chipsy, colę i cenami nie szarżują. W Los Mejores może kiedyś... A tym, co wygrali tam, szczerze gratuluję. Jesteście przekozaki!  Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6837265 Napisano: 12.01.2022 23:58:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Drewniany młynek z Jedynek od Amocco - DHL (powiadomienie: SMS). Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

#6836970 Napisano: 12.01.2022 00:17:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do Stokrotki z Somatu - DPD (o przesyłce powiadomiono mnie mailem). Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6836367 Napisano: 08.01.2022 23:39:41 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali już laureatów I stopnia konkursu stacji Shell „W drodze po świąteczne nagrody”? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6833791 Napisano: 28.12.2021 02:19:51 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Przydałby się wątek na forum pt. "Konkursy, z których można wyrzucać paragony i opakowania promocyjne".
W tym wątku konkursowicze wpisywaliby nazwy konkursów zakończonych. I tu uwaga: o tym, czy post się pojawi decyduje ostateczna data konkursu, w którym rozdano już nagrody laureatom, w szczególności rezerwowym, czy data postępowania reklamacyjnego.
Czy Was też wkurzają zalegające opakowania z kodami, paragony itp? Wyświetl w wątku >>
2 slavek, baxter 0

fan-mandaryny

#6833667 Napisano: 27.12.2021 14:25:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
500 zł do Dino w loterii Milki i 100 zł do Carrefoura w konkursie TaoTao (dziś sprawdziłem). Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6829708 Napisano: 09.12.2021 23:31:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

visserarthur napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Zrobiłam zakupy na Milkę w Dino w niedzielę 05.12.2021. Do głowy mi nie przyszło, że skoro sklepy tej sieci są normalnie czynne w niedzielę to z jakiegoś nieznanego powodu agencja zrobiła sobie wykluczenie. Wiem, że doznali paranoi i urazu po konkursie w Biedronce, który rozpoczęli w niedzielę niehandlową, a pule nagród były dzienne, ale rany Julek...Czy ktoś miał może ten sam problem i kontaktował się z Karlsbad-em w tej sprawie?

Ktoś pisał o tym w wątku chyba Wkurza mnie albo Pomocy. Zerknij, może autorka tych nieszczęsnych niedzielnych zakupów już do nich pisała.Edit. https://www.e-kon...rza-mnie?strona=4810 lubiekisiel miała taką sytuację

Bo w Karlsbad jest chyba tak, że jak kupiłaś np. 01.12.2021, a zgłosiłaś 20.12.2021, to bierzesz udział w losowaniu za 01.12, więc skoro wyłączyli 05.12, a wtedy kupiłaś, to nie masz w jakim dniu wziąć udziału w losowaniu...

O kurczę, poważnie to tak u nich działa?

Przed rozpoczęciem losowania Numery Porządkowe, o których mowa w pkt 14 wraz z przypisanymi do nich datami zakupu zostają podzielone na 13 grup, z których każda przypada na jeden dzień prowadzenia sprzedaży promocyjnej.

Dokładnie, numery porządkowe zgłoszeń, które automatycznie są przydzielane, a nie, że segregują zgłoszenia ze względu na datę na paragonach. Na przykład, kupisz produkty Milki 9.12, a zarejestrujesz 10.12 - w takim przypadku twoje zgłoszenie bierze udział w losowaniu dla dnia 10.12 wśród innych zgłoszeń wysyłanych tego dnia. A co w przypadku, gdy kupił ktoś tego 5.12 - tu wypadałoby do nich napisać, wtedy powiedzą Wam, który dzień wpisać i będą kazać pewnie zachować korespondencję. Tego 5.12 dało się chyba rejestrować zgłoszenia, ale na pewno nie paragony wydrukowane tego dnia, ale inne. Wydaje mi się, że te zgłoszenia będą brały udział za dzień 6.12. Być może się mylę. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

fan-mandaryny

#6829538 Napisano: 09.12.2021 15:15:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do Douglasa - e-mail o 14:51. Etap VI. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

#6829520 Napisano: 09.12.2021 14:32:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
AirPodsy z konkursu Sensodyne - DPD (powiadomili mnie mailem i smsem). Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

#6829208 Napisano: 08.12.2021 16:32:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Hejka emotka Mam kilka pytanek, które pojawiły mi się bo już od kilku tygodni tutaj z Wami grywam i czuję, że będę nowym konkursocholikiem emotka  Myśle, że ten post może być najodpowiedniejszy, bo nie widzę innego takiego ogólnego powiedzmy do pytań i odpowiedzi emotka

1) Czy mieliście problemy nieraz z nazwami produktu na paragonie.. ? W regulaminach piszą, że musi być możliwość identyfikowania produktu, a często paragon wyskakuje z niejednoznacznym wskazaniem jakiej firmy jest produkt (np. nazwa: Śnieżka śmietana, a brak w nazwie że firmy Gellwe). Czy takie zbyt ogólne nazwy będą odrzucone w razie wygranej? Czy kasjer w razie czego na miejscu i szybko jest w stanie taką adnotację zrobić jakiej to firmy?

2) Czy po wygranym konkursie (no akurat przy okazji pochwalę się, skuter z Orlena emotka  ) i po wysłaniu już paragonu i oświadczeń należy oczekiwać jakiegoś kontaktu od nich ? Czy mam czekać w nerwach do lutego/marca czy przyjedzie kurier czy nie? emotka  Bo po przesłaniu listu, nie mam żadnego potwierdzenia, nie wiem czy dzwonić, czy nie panikować? emotka

3) Jeśli na jednym paragonie mam wiele produktów konkursowych.. co w razie wygranej jeśli będzie trzeba przesłać paragon, a inne konkursy nie będą jeszcze rozwiązane? Czy może to być kopia? 

pozdro emotka
Tomek

1) Oczywiście, że tak. W każdy sklepie osiedlowym jest podobnie. Na paragonie widnieje Alkohol, zamiast na przykład Wódka żubrówka itp... Ale to nie problem, jeśli w regulaminie jest info, że taka adnotacja wystarczy. Jak nie ma info, to zawsze można napisać maila do organizatora, czy przyjmuje takie rozwiązanie. Przed wzięciem udziału w konkursie, jeśli masz już kupować w sklepie po sąsiedzku, to uzgodnij z właścicielem tego sklepu, że gdy już ewentualnie coś wygrasz, to dopiero przyjdzisz z paragonem (paragonami), żeby Ci go podbił. Uważam, że to jest zawracanie.... A kierownik nie będzie miał obiekcji, tym bardziej, że Ty u niego kupujesz regularnie i wspierasz prywatnego przedsiębiorcę. A wiadomo, że każdy się boi podpisywać cokolwiek i przybijać pieczątki. W sieciówkach też są takie dziwaczne paragony, ale tu na pewno nikt nie powinien robić problemów. Bez sensu brać jest podpis, jeśli nie ma się pewności, czy się w ogóle wygra. No chyba, że w konkursie musisz wysłać zgłoszenie z paragonem, to co innego. Podsumowując: jak wygrasz, to będziesz się martwił.
2) Najlepiej oświadczenia, adresy, paragony wysyłać mailem z żądaniem potwierdzenia przeczytania. Jeśli trzeba pocztą tradycyjną, to poleconym i weź opcję sms. Jeśli już im coś wysłałeś i nie jesteś pewien, czy doszło, to najlepiej zadzwoń lub napisz do agencji (zazwyczaj mają 14 dni na odpowiedź).
3) Ostatnio wiele agencji żąda zdjęć paragonów zamiast ich skanów (trzeba czytać uważnie regulaminy), ale i tak dużo agencji woła oryginały, jak wygrasz coś cennego. Na wypadek, gdyby okazało się, że wygrasz w też innym konkursie z jednego paragonu, dobrze byłoby wysłać do pierwszej agencji, w której wygrałeś znaczek i kopertę, by Ci odesłali Ci ten paragon. Ale żeby oszczędzić tego, kupuj produkty do konkursów na osobnych paragonach i nie będzie kłopotu. Wyświetl w wątku >>
1 giti 0

fan-mandaryny

#6829157 Napisano: 08.12.2021 14:25:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ponawiam pytanie: czy z Los Mejores przyznają nagrody rezerwowe. Z tego co widzę, w regulaminie konkursu "Jesień w krainie czystości" C4, mogą oni lawirować, jak chcą, z nagrodami - mogą przyznać wszystkie lub niekoniecznie - zależy od widzimisię szacownego jury. Ale czy dostał ktoś nagrodę jako laureat rezerwowy, albo miał taką sytuację, że smsy poszły, a nagle jest kontakt od nich, że jest wygrana, bo na przykład, weryfikacja zgłoszenia laureata była negatywna. "Los - Myjores" (jak ja to nazywam) chyba się na mnie wypiął... Ja wiem, słabe hasło itp., darujcie Sobie. emotka Ponoć wydają nagrody wg tzw. Listy Laureatów lub zgodnie z "regulaminem do rozdysponowania przewidzianych w Konkursie Nagród", czyli to ich "widzimisię" (punkt 27 i 35). Dam przykład: ktoś otrzymał zestaw produktów i jest na 7. miejscu listy, a 6. laureat wygrał nagrodę rzeczową. Laureat szóstego miejsca z nagrodą rzeczową nie spełnił warunków do odbioru nagrody rzeczowej, zatem niby przechodzi na tego, co jest na siódmym miejscu. Laureat 7. miejsca zgodnie z regulaminem traci więc prawo do nagrody niższego stopnia, zestawu produktów. Można się domyślać, że nagrody wysyłają błyskawicznie i co w takim razie? Trzeba im to odsyłać? A może jest szansa, że niektóre zgłoszenia chowają jako rezerwowe, takie spoza listy, jak myślicie?
Kolejne pytanie o konkurs Milki w Dino. Znalazłem paragon 4.12 z nazwą KALENDARZ ADWEN 200G 1*19.99. Teraz te kalendarze w Dino się wyprzedały i nie jestem z stanie sprawdzić, czy to był wtedy kalendarz Milki, czy Kindera. Czy może być ktoś tak miły i sprawdzi. Z góry dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6828967 Napisano: 07.12.2021 23:54:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursach Los Mejores są typowani zwycięzcy rezerwowi? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6828965 Napisano: 07.12.2021 23:45:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Młynek do przypraw - Indykpol. Wyświetl w wątku >>