Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#6827775 Napisano: 03.12.2021 13:42:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Voucher z Nałęczowianki - GLS. Nie poinformowano mnie mailem, czy mój paragon zweryfikowano pozytywnie. Dziś rano dostałem sms od GLS, a potem zadzwonił kurier, że mam coś podpisać. W środku sztywnej koperty był voucher do sklepu BladeVille. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

#6825295 Napisano: 24.11.2021 15:43:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

pawlis11 napisał(a):

Czy o wszystkich nagrodach (szczególnie wyższego stopnia) już powiadomili z Bobaterowie prania w Carrefour?

Tak, wszystkie rodzaje nagród poszły.

Ałć... Zrobiłem rażącą literówkę w swoim smsie. zamiast „dobrą” napisałem „dobą”. Oczywiście bez polskich znaków był mój  SMS. Ale oczywiście, super że ktoś wygrał z forum. Gratki. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6825208 Napisano: 24.11.2021 11:40:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy o wszystkich nagrodach (szczególnie wyższego stopnia) już powiadomili z Bobaterowie prania w Carrefour? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6824606 Napisano: 22.11.2021 14:44:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kieliszki z Aperola - kurier InPost (nie dostałem wcześniej informacji na e-mail, że przesyłka w drodze). Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

#6824351 Napisano: 21.11.2021 11:01:55 w Avanti
kreatia napisał(a):

pawlis11 napisał(a):

Ciekawe, czy Avanti przyznaje  nagrody główne tylko spośród laureatów nagród niższego stopnia, czy niekoniecznie tak jest. Wg regulaminu jedna osoba może wygrać maksymalnie jedną nagrodę I stopnia i jedną nagrodę główną. 

podaj mi proszę punkt regulaminu mówiący o maksymalnej ilości wygranych na jedną osobę.

Punkt 11 regulaminu konkursu Pepsi w Dino. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

fan-mandaryny

#6824349 Napisano: 21.11.2021 10:53:08 w Avanti
Ciekawe, czy Avanti przyznaje  nagrody główne tylko spośród laureatów nagród niższego stopnia, czy niekoniecznie tak jest. Wg regulaminu jedna osoba może wygrać maksymalnie jedną nagrodę I stopnia oraz jedną II stopnia oraz jedną nagrodę główną.  Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6823784 Napisano: 18.11.2021 22:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

avantanowa napisał(a):
Mylisz sie, to wlasnie ja bylam za mila zbyt wczesnie spowadzajac Cie na Ziemie. Ostatni raz!  emotka

Nie pytałem się o rady na temat konkursu, ani tym bardziej nie oczekiwałem Twojej natychmiastowej dobroci. Ale dziękuję. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6823773 Napisano: 18.11.2021 22:06:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avantanowa napisał(a):

Rozumiem, ze ten hejt to z mojej strony. Teraz jeszcze pojdziesz do sadu aby uzyskac odszkodowanie za straty moralne. Facet, wyluzuj. Przypome Ci, ze to nie ja pisze, ze agencje nawalaja, informatycy zle zabezpieczaja a konkursowicze oszukuja, i jeszcze tlumacze nobliski oberwali, ze maja czelnosc brac udzial w konkursie w supermarkecie!. Kilkanascie lat gram i auta nie mam, podobnie jak wiele swietnych osob i utalentowanych osob z tego forum. Kazdy tutaj wie jak to dziala. Jesli chcesz odpowiedzi jak wygrac, idz na forum dla bitcoinow i zapytaj co obstawiaja, slyszalam, ze lepsza kasa, w kilka miesiecy mozesz mieszkanie kupic. 

Dobrze, że chociaż to zrozumiałaś, ale ujadania, poniżania  i przyprawiania gęby ciąg dalszy... Ponowny atak mojej osoby o to, że rzekomo ja atakuję agencje, ja obrażam też innych ludzi, narzekam, że nie wygrywam, choć o nic nie pytam. Za to, że mój pierwszy post był tylko subiektywną opinią i wcale nie upraszałem się o rady typu „jak wygrać samochód”. Tak, jakbym ja zacięcie rywalizował i ścigał się o nagrody, a innych traktował jak zło konieczne. A jest zupełnie odwrotnie. Nie warto tu być miłym. Ostatni raz... Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6823756 Napisano: 18.11.2021 20:56:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon z Lewiatana - DPD (o przesyłce powiadomiono mnie e-mailem i smsem). Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

#6823754 Napisano: 18.11.2021 20:51:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Raczej jest tak jak pisałem: każdy sobie rzepkę skrobie. Trzeba próbować i jeszcze raz próbować.
Powiem szczerze, że nawet nie pomyślałem o tym, pisząc swoją wypowiedz,  że mogę coś dla siebie ugrać, czy coś. Wręcz przeciwnie, odpowiedziałem, co sadze na dany temat, bo odezwała się we mnie naturalna chęć rady i niesienia pomocy. Z własnego doświadczenia, moim okiem itp. O nic nie prosiłem i ja nie mam za złe, ze ktoś zapytał o coś na forum na temat konkursu. Po raz kolejny utwierdziłem sie w przekonaniu, ze zrobiłem błąd, bo pojawia się hejt. Nie wiem, jak Wy, ale ja cieszę się, jak ktoś wygra. Nie powiem, że mi trochę szkoda, jak ja nie wygram. Życzę innym jak najlepiej i pojawia się nadzieja, że nie tym to następnym razem. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6823486 Napisano: 17.11.2021 21:28:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosienia8501 napisał(a):

Witam ! Dobrzy ludZie Podzielcie się swoim doswiadczeniem (może być na priv), jaki mniej więcej styl haseł preferuje agencja Avanti  ? Bo już próbowałam wszystkiego i nigdy niemoge nic wygrać 😭 Biorę udział w każdym Konkursie tej agencji, ale zawsze rozczarowanie, co oni lubią hmmm 🤷‍♀️ Pepsi Lays wytrwale kupuje odkładają się w zbędne kilogramy, Wiersze tworze, a tu za każdym razem porażka😡 z góry dziękuje za wskazówki Pozdrawiam 

Mam to samo - to Avanti uparte. Natomiast bzdurne hasło nieraz od niechcenia ułożone wystarczy, by gdziekolwiek coś wygrać, a potem próbujesz mega ambitnie i nic z tego. Wiem coś o tym. Mam wrażenie, że niektóre agencje już znają te numery/maile tych osób, które już wygrały i dwa razy nie przejdzie. Na przykład Columbit raz mi zmywarkę przyznał z Selgrosa, a potem garnki w Makro, kiedy nie było pytania, a dokończenie zdania (zadanie o tej samej tematyce). Po sparafrazowaniu i dopisaniu czegoś nowego przyznał mi gary. Uważam, że bardzo w porządku zrobili, przyznając mi w ogóle nagrodę. Na pewno sprawdzili, że hasło było moje i stwierdzili, że to nie plagiat, po numerze telefonu - zgłosiłem podobne - wg mnie mocne hasła (drugie o wiele lepsze, a nagrodzili mnie garnkami, które chciałem). Wszystko jest względne (nasze mocne hasło, a dla kogoś innego denne), dlatego trzeba nieraz próbować do skutku. Jedną osobę (jurora) zadowoli badziewie - wyliczanka-rymowanka, a inną górnolotne myśli. Ja jestem bardziej umysł ścisły i nie czytam książek, więc też można wygrywać. Na pewno dużo tu polonistów, którzy mają lekkie pióro i to oni zgarniają plony nagród. Tolino nie przyznało nic akurat, ale Colubmit aż dwa razy i jak to wytłumaczyć? Potem ani z Kauflandu, ani z BICa w Biedrze i Carreofurze nic a nic (w obydwu konkursach nawet kredek nie dostałem za kilka zgłoszeń, a hasła były sztos). O drukarce i o odkurzaczu obecnie już nie wspomnę. Więc podejrzewam, że dostałem bana. Co ciekawe, ostatnio Tolino się zlitowało i mam zestaw detergentów z Finisha z Polo Marketu, a uderzyłem już do nich innym hasłem o oszczędzaniu wody i udało się.  A z FitBoxów żadnego odzewu - a wysłałem ok. 20 haseł.
Może tak być, że jury konkursowe chce, by więcej osób wygrywało (stąd jakby czasowy "ban" na te same osoby, co już wygrały). Bo mówi się powszechnie o konkursach jako oszustwach, więc im więcej różnych osób będzie wygrywać, uwierzą w to, tym te osoby będą rozgłaszać, że można wygrać i inne osoby będą kupować tę drożyznę, by wysyłać smsy i wygrywać. Nie tylko wygrywają osoby, które układają rymy (nie każdy to potrafi). Wtedy nie byłoby równych szans. U mnie na przykład proza też wygrała. Mogą też umówić się, że nagradzają fify/fity - proza i wierszyki. Może tak być, że będzie dobry wierszyk, a "utopi" się w tym morzu infantylnych. I właśnie ten infantylny wygra albo dobra proza. Podobno samochód wygrał tłumacz Szymborskiej - są nawet artykuły na ten temat. Ale pewnie konkursowi wyjadacze (i nie piszę tego z przekąsem) coś wiedzą o tym. Bo ja dopiero od roku się w to wciągnąłem, ale samochodu nie wygrałem...
Nie wiem, czy ktoś Ci odpisze, ale raczej krucho z dobrymi radami, bo każdy sobie rzepkę skrobie. Najwyżej zgani za cokolwiek.
A co do samych loterii paragonowych (w szczególności bramkowych), to raczej wątpię, że ludzie najczęściej wygrywają tam w sposób uczciwy - mówi to informatyk.
Agencje obiecują, że banują gdy ktoś zgłasza ten sam paragon i wykluczają. A ludzie grają na jednym paragonie i jakoś tego nie sprawdzają, nie są w stanie monitorować, a ich systemy są felerne, do niczego. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6822365 Napisano: 13.11.2021 00:24:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wiecie może co to za konkurs Coca-Coli. Są butelki z jakimiś kodami. Kupiłem Coca-Colę w Biedronce z Mikołajem. Kod prowadzi do strony internetowej Coca-Coli - ale tej ogólnej, bez konkursu. Wyrzucę ten paragon, bo raczej wątpliwe, że na coś się przyda, skoro teraz "anie widu, ani słychu" o jakimkolwiek konkursie. Ktoś może coś wie, co to będzie za konkurs i co do wygrania? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6822274 Napisano: 12.11.2021 15:14:59 w moje dzisiejsze wygrane :)

fan-mandaryny

#6822272 Napisano: 12.11.2021 15:03:25 w Informują
Informują z Konkurs "Aperolove"

Rodzaj powiadomienia: e-mail o 13:29
Dodatkowe informacje:
Nagroda III stopnia. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

fan-mandaryny

#6819932 Napisano: 10.11.2021 13:37:40 w Informują
Informują z Konkurs "Podziel się uśmiechem pełnym blasku"

Rodzaj powiadomienia: sms o 13:27
Dodatkowe informacje:
nagroda dodatkowa I-go stopnia Wyświetl w wątku >>
1 frodo 0

fan-mandaryny

#6819799 Napisano: 09.11.2021 22:52:39 w Smolar
Czy jeśli jako laureat wypełnię wcześniej formularz zwycięzcy, zanim mnie poinformują o wygranej smsowo, to nie będzie źle? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6819715 Napisano: 09.11.2021 16:05:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
AirPods'y z konkursu Sendosyne w Hebe (sprawdzone na stronie). Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6819063 Napisano: 05.11.2021 14:19:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda II stopnia - Kinder Bueno. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6819050 Napisano: 05.11.2021 12:57:20 w Informują
Informują z Loteria "Czas na Kinder Bueno rozpieszczanie"

Rodzaj powiadomienia: e-mail (godz. 11:10) i sms (godz. 10:34)
Dodatkowe informacje:
Etap VI Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6818954 Napisano: 04.11.2021 22:23:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Książka z konkursu Monini na Instagramie. Wyświetl w wątku >>