Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#6818805 Napisano: 04.11.2021 13:58:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj laptop z Milki (kurier DPD) i zestaw słodyczy z Wedla (kurier DHL).
A dziś odebrałem z paczkomatu Inpost zestaw od Develeya (wczoraj już był w paczkomacie). Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6818783 Napisano: 04.11.2021 13:28:52 w Informują
Informują z Konkurs "Almette z Żabką"

Rodzaj powiadomienia: e-mail o godz. 12:19
Dodatkowe informacje:
Informacja o nagrodzie II stopnia - ebon 100 zł. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6818773 Napisano: 04.11.2021 13:19:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Almette z Żabka - bon 100 zł. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6816300 Napisano: 21.10.2021 14:13:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
myja napisał(a):

Zmywarka od Columbita (Finish w Selgros) emotka

Mam i ja. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6808318 Napisano: 15.09.2021 00:23:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursach Korpka Bordo podobno wystarczy skan paragonu. A czy agencji ASPE Sp. z o. o. wystarczy skan paragonu w razie wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6802692 Napisano: 20.08.2021 22:58:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Płyn do spryskiwaczy w konkursie BP. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6802233 Napisano: 19.08.2021 09:24:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
200zł w konkursie Tolpy w Rossmanie. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6801872 Napisano: 17.08.2021 18:51:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw pięciu Monet Allegro w loterii Żywiec. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6801827 Napisano: 17.08.2021 16:46:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków - wygrana II stopnia w konkursie #ridelikeYOPE. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#6801772 Napisano: 17.08.2021 14:55:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Dla miejsc: 16-91: srebrny łańcuszek z logo Pudelka marki ZOZO Design, świeczka w kształcie Pudelka marki La Flamme, Olejek do ciała marki Anabelle, nerka marki KUBOTA, kubek ceramiczny z logo Pudelka, skarpety marki TAKA PARA.
Nagrody o łącznej wartości: 634,18 brutto

Właśnie dziś ten zestaw wygrałem. Co ciekawe, łańcuszek miał kolor złoty, co nie oznacza, że jest ze złota. Ile wart jest ten łańcuszek, jak myślicie, hmm? Gwiazdy reklamują, bo im zapłacili, proste... Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6801771 Napisano: 17.08.2021 14:46:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw nagród z konkursu Pudelka - nie ten główny, tylko jeden z tych 150. Kurierem . Ciekawe, ile wart jest ten łańcuszek pozłacany. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fan-mandaryny

#6800047 Napisano: 08.08.2021 13:32:16 w Czy informują/ informowali?
Mój komentarz odnośnie zapytania o wynikach z Lewiatan Śląsk zaginął w gąszczu postów w tym wątku.
Proszę laureatów, którzy wygrali w konkursie Tymbarka w Lewiatan Śląsk o konkretna godzinę maila z informacją o wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6799844 Napisano: 06.08.2021 18:08:24 w Czy informują/ informowali?
magdalena-chili napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Czy wszyscy widzą swoje prace w MERIDOLU? 

Gdy byl wizerunek dziecka, to nie publikowali na stronie.

Albo jak masz podobne zdjęcie (na przykład kolaż z tych samych elementów). Długo nie publikują, fakt, bardzo nieregularnie, ale nie mają obowiązku publikować w czasie zakończenia etapu. Najważniejsze są tajne "obrady", które muszą być o czasie, a rzeczywistość pewnie bywa różna... Ale wyniki na stronie (informacje o wygranej) pojawiają się mniej-więcej wtedy, kiedy otrzymujesz powiadomienie na maila - późno wieczorem, ok. północy.
Napisz do nich z zapytaniem. Powinni odpisać i się dowiesz, dlaczego nie opublikowali. Ja tak zrobiłem i się dowiedziałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6799830 Napisano: 06.08.2021 17:16:51 w Czy informują/ informowali?
Skąd u niektórych ta pewność, że np. Lewiatan Śląsk "poszedł". Czy zawsze powiadomienia o wygranej wysyłane są jednocześnie? Możecie napisać tu godziny otrzymania maila - konkursu Tymbark w Lewiatanie (tylko Śląsk)? Z góry dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6799545 Napisano: 05.08.2021 15:48:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

pawlis11 napisał(a):

Moja odpowiedź smsowy w konkursie Albedo miała dużo polskich znaków. Razem z prefiksem „Biedronka.” miała 156 znaków (licząc litery, znaki interpunkcyjne, spacje). Wiadomość zwrotna dostałem, ale czy jest taka ewentualność, że system przechwycił tylko część wiadomości z uwagi na polskie znaki i „Szacowne Jury” w wydrukowanym zestawieniu smsow przeczytało właśnie ten fragment, a nie całość?

A może automatycznie masz ustawione w telefonie, że zamienia Ci polskie znaki? Np. ą na a, ę na e? Jeśli nie i polskie znaki zostały zachowane, to przekroczyłeś limit i zgodnie z regulaminem nie bedzie brane pod uwagę.

Piszesz mi „Zgodnie z regulaminem” nic nie ma takiego w regulaminie na temat polskich znaków! Było: „Biedronka.treść odpowiedzi”.
Czyli to sugerowało, że polskie znaki mogą być, o czym mi pisała pewna osoba z Albedo, ale czy była świadoma tego, co mi odpisała, to nie wiem. A mój telefon chyba nie zamienia ą na a, ę na e itp. Wiadomości przychodzące na innym telefonie wyświetlają się właśnie z polskimi
literami. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6799541 Napisano: 05.08.2021 15:16:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moja odpowiedź smsowy w konkursie Albedo miała dużo polskich znaków. Razem z prefiksem „Biedronka.” miała 156 znaków (licząc litery, znaki interpunkcyjne, spacje). Wiadomość zwrotna dostałem, ale czy jest taka ewentualność, że system przechwycił tylko część wiadomości z uwagi na polskie znaki i „Szacowne Jury” w wydrukowanym zestawieniu smsow przeczytało właśnie ten fragment, a nie całość?
P.S. Czytałem szczegółowo regulamin, inaczej bym tu nie pytał. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6799525 Napisano: 05.08.2021 14:13:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

pawlis11 napisał(a):

king-kon napisał(a):

Takie tam, drobne spostrzeżenie w temacie polskich znaków w SMS-ach konkursowych: z lektury regulaminów (np. HENKEL - Bedronka, Menpromo) wynika, że można pisać zgodnie z regułami poprawnej polszczyzny (z ogonkami), wysnułem taki wniosek na podstawie tych fragmentów regulaminów gdzie podają przykładowe teksty i w tych przykładach używają "ą" i "ę".

Też to zauważyłem, mimo to grzecznie się ich zapytałem i Was na forum, bo miałem obawy. Ale regulamin regulaminem, a często rzeczywistość rządzi się swoimi prawami.

Ale w czym problem? Rzeczywistość jest zgodna z założeniami z regulaminu. Przecież regulamin nie zabrania polskich znaków, to można ich użyć, jeśli już ktoś ma parcie na to (tylko ja się pytam po co?). Ty grzecznie zapytałeś, Albedo grzecznie Ci odpisało, że można. Ale do obowiązków agencji zajmującej się konkursem nie należy wyjaśnianie różnicy pomiędzy kodowaniem 7-bitowym, a 16-bitowym w smsach. I w tym tkwi cały sekret, nabijesz 160 znaków (w tym polskich) w sms, przekraczasz dozwoloną długość 160 znaków.

Tu nie chodzi o koszty (że nabiłem więcej smsów zamiast jednego), tylko o to, czy SMS dojdzie im w całości, że go poskładają i zaliczą mi tą odpowiedz. I chyba Cię nie zdenerwowałem tym smsem - nie miałem takiego zamiaru, w każdym razie. Ale zapytać wolno (?) Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6799484 Napisano: 05.08.2021 12:05:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
king-kon napisał(a):

Takie tam, drobne spostrzeżenie w temacie polskich znaków w SMS-ach konkursowych: z lektury regulaminów (np. HENKEL - Bedronka, Menpromo) wynika, że można pisać zgodnie z regułami poprawnej polszczyzny (z ogonkami), wysnułem taki wniosek na podstawie tych fragmentów regulaminów gdzie podają przykładowe teksty i w tych przykładach używają "ą" i "ę".

Też to zauważyłem, mimo to grzecznie się ich zapytałem i Was na forum, bo miałem obawy. Ale regulamin regulaminem, a często rzeczywistość rządzi się swoimi prawami. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6799425 Napisano: 05.08.2021 00:02:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

W odpowiedzi na każdy otrzymany prawidłowy SMS konkursowy Organizator będzie odsyłał SMS zwrotny potwierdzający zgłoszenie udziału w Konkursie. SMS zwrotny odsyłany będzie automatycznie po zarejestrowaniu prawidłowego SMS-a konkursowego w systemie, nie później jednak niż w ciągu 24 godzin od tego momentu. W przypadku, gdyby Uczestnik nie otrzymał takiego zwrotnego SMS-a, wówczas zobowiązany jest niezwłocznie skontaktować się z Organizatorem pod adresem info@albedomarketing.pl, gdyż może to oznaczać,że wystąpił błąd techniczny i zgłoszenie nie zostało zarejestrowane przez serwer teleinformatyczny wykorzystywany przez Organizatora do zbierania zgłoszeń.

Niby za każdym razem otrzymywałem tego smsa, że dziękują za zgłoszenie. W konkursie Andante też tak było. Jakie jest prawdopodobieństwo, że otrzymali tylko część mojego tekstu? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6799422 Napisano: 04.08.2021 23:48:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Strona konkursu Henkela w Biedronce nie chodzi. Wysłałem im dwa teksty. Nic nie wygrałem. Zapewniano mnie mailowo, żebym śmiało używał polskich znaków. Licząc ten prefiks smsie, który wlicza się do tego limitu 160 znaków. Trochę wiem, co to znaczy "polski sms". Ale, sugerując się mailem zwrotnym od Albedo, wysłałem sms z polskimi znakami, mimo obaw. Teraz zastanawiam się, czy źle zrobiłem. Osoba, która mi odpisała na maila wydawała się kompetentna i dała mi do zrozumienia, że będzie wszystko ok, kiedy ja zasugerowałem, że użycie polskich znaków przekroczy określony limit i moja wiadomość, będzie podzielona lub po prostu część tylko dojdzie. Sam już nie wiem. Aż tak beznadziejna była ta moja odpowiedź, że nie wygrałem...  A nie lepiej było zaryzykować i napisać wiadomość bez polskich znaków? Czemu więc 160 znaków było ustalone jako limit, a nie na przykład 100, 200? Wyświetl w wątku >>
0 0