Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emimi

emimi

#6802735 Napisano: 21.08.2021 12:24:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emimi napisał(a):

A znacie agencje, które nie "lecą" rymowanki? :)

Kurcze, na telefonie coś zjada mi słowa. Miało być:
Czy znacie agencje, które nie "lecą" na rymowanki? Wyświetl w wątku >>
0 0

emimi

#6802733 Napisano: 21.08.2021 12:22:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A znacie agencje, które nie "lecą" rymowanki? :) Wyświetl w wątku >>
0 0

emimi

#6802732 Napisano: 21.08.2021 12:15:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleksandra008 napisał(a):

emimi napisał(a):

Jakie doświadczenia lub zdanie na temat konkursów promocyjnych? Czasem mam wrażenie, że jest to trochę podobne do loterii i tak naprawdę niewielkie znaczenie (albo nawet żadne) ma to, co na potrzeby takiego konkursu stworzymy. Nie mam zbyt wielu doświadczeń w tej kategorii konkursów. Wysłałam kilka zgłoszeń i miałam poczucie, że jest to coś kreatywnego, ale albo z perspektywy komisji nie było , albo po prostu w ogóle nie zostało ocenione.

oni chyba lubią wierszyki

O! A ja właśnie tego unikałam! ???? Myślałam, że tych rymowanek pewnie mają już po dziurki w nosie, a tu proszę... emotka  Rozumiem, czyli raczej chodzi o to, by wstrzelić się w klucz danej agencji... A myślałam, że tu naprawdę chodzi o oryginalność i kreatywność Wyświetl w wątku >>
0 0

emimi

#6802725 Napisano: 21.08.2021 11:25:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakie doświadczenia lub zdanie na temat konkursów promocyjnych? Czasem mam wrażenie, że jest to trochę podobne do loterii i tak naprawdę niewielkie znaczenie (albo nawet żadne) ma to, co na potrzeby takiego konkursu stworzymy. Nie mam zbyt wielu doświadczeń w tej kategorii konkursów. Wysłałam kilka zgłoszeń i miałam poczucie, że jest to coś kreatywnego, ale albo z perspektywy komisji nie było , albo po prostu w ogóle nie zostało ocenione. Wyświetl w wątku >>
0 0

emimi

#6798357 Napisano: 30.07.2021 21:13:43 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Jak ma się sprawa z gwarancją wygranego przedmiotu. Mam nagrodę, ale nie mam dowodu zakupu. Na jakiej podstawie mogę skorzystać z reklamacji produktu? Wyświetl w wątku >>
0 0

emimi

#6798164 Napisano: 29.07.2021 22:20:59 w Pomocy!!!!
zielonaszpilka napisał(a):

emimi napisał(a):

Jak rozumiecie ten zapis regulaminu: Rozwiązanie Zadania konkursowego (odpowiedź tekstowa)może składać się z maksimum 300 znaków pisarskich włącznie ze „spacjami”. Dopuszcza się użycie małych i wielkich liter. 

Czy to znaczy, że można użyć tylko dużych i małych liter i spacji? Że nie można użyć polskich znaków i znaków interpunkcyjnych?

Odpowiedz wysyła się przez formularz na stronie konkursowej

Śmiało używaj polskich znaków i znaków interpunkcyjnych. Ten zapis mówi tylko o tym, że 300 znaków liczy się ze spacjami, zresztą zapewne formularz więcej nie puści. Nie zakazują używania polskich znaków ani znaków interpunkcyjnych.

A czy ktoś potrafi powiedzieć skąd te ograniczenia, które często występują w regulaminiach dotyczące polskich znaków? Czasem nawet nie dopuszcza się używania wielkich liter Wyświetl w wątku >>
0 0

emimi

#6798152 Napisano: 29.07.2021 20:44:51 w Pomocy!!!!
Jak rozumiecie ten zapis regulaminu: Rozwiązanie Zadania konkursowego (odpowiedź tekstowa)może składać się z maksimum 300 znaków pisarskich włącznie ze „spacjami”. Dopuszcza się użycie małych i wielkich liter. 

Czy to znaczy, że można użyć tylko dużych i małych liter i spacji? Że nie można użyć polskich znaków i znaków interpunkcyjnych?

Odpowiedz wysyła się przez formularz na stronie konkursowej Wyświetl w wątku >>
0 0