Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona2

FBilona2

#6815044 Napisano: 14.10.2021 21:06:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic, kompletnie nic. Oj boli Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona2

#6814872 Napisano: 14.10.2021 10:45:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs ferrero poczytałam wpisy i z ciekawości zajrzałam w regulamin. Mąż się śmiał, że laureat jest już znany na bazę szkoleniową. Dom na rok, hotelowy bez jedzenia, gdzieś w głuszy. To Ne lepiej na 2 miesiące pełen wypas? Wykup żarełka to maj@tek, a gotowanie? Pewnie nawet nie można. Dziwna nagroda? Jak sądzicie?  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

FBilona2

#6814690 Napisano: 13.10.2021 13:40:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem o co chodzi z Lipton. Nie gram ale mam paragon.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona2

#6814056 Napisano: 09.10.2021 21:37:03 w Dziś cieszę się z.....
W fajnym opowiadanku konkursowym była kawa Gołłębino /bo golab uczestniczył w jej piciu/ natomiast moja będzie się nazywać Wiewiórino bo co piękny dzień na dąb przychodzą wiewiorki. Takie harce i gonitwy odstawiają, że hej. Kawa jakoś tak wiewiórczo smakuje  Wyświetl w wątku >>

FBilona2

#6812554 Napisano: 03.10.2021 09:35:16 w co chcielibyście wygrać?
roombe i torebkę. Resztę uzupełnię później  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona2

#6811244 Napisano: 27.09.2021 23:45:46 w Wkurza mnie...
angellisia napisał(a):

Biorę udział w konkursie i chłopak zerznal całkowicie mój pomysł na odpowiedź, nawet układ wiadomości przepisał! Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Ktos kiedys pisal na forum,ze poszedl do Sądu za kradziez wlasnosci intelektualnej.najlepsze,ze byl to nauczyciel. Tylko nie pamietam czy wygrak skradzionym tekstem Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

FBilona2

#6810874 Napisano: 26.09.2021 09:24:24 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

FBilona2 napisał(a):

Wkurza mnie ciągły problem z moim kontem na forum. Jestem tutaj od lat, a ciągle nowicjusz. Dzisiaj pisze odpowiedź i oczywiście pewnie tylko mi robi się tasiemiec, a mój tekst poleciał.... Już mnie to męczy 

A jak się wcześniej logowalaś? Przez emaila, kontem Facebook? A jak teraz? Może w tym tkwi problem… 

Zawsze przez faca Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona2

#6810854 Napisano: 25.09.2021 22:00:19 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ciągły problem z moim kontem na forum. Jestem tutaj od lat, a ciągle nowicjusz. Dzisiaj pisze odpowiedź i oczywiście pewnie tylko mi robi się tasiemiec, a mój tekst poleciał.... Już mnie to męczy  Wyświetl w wątku >>
0 1 cb656

FBilona2

#6810853 Napisano: 25.09.2021 21:49:24 w Dziś cieszę się z.....
dzidziapiernik napisał(a):

FBilona2 napisał(a):

Wpisałam się do "wkurza mnie" to dla równowagi cieszę się, że jutro wyjeżdżam do Polanicy. Pogoda zapowiada się fajna, więc w drogę!

https://www.rmf.f...h-imgw-ostrzega.html

Można powiedzieć, że w niedzielę deszcz może zawitać do każdego zakątka kraju. W części północno-zachodniej będą to przelotne deszcze. Na pozostałym obszarze, czyli w pasie województw wzdłuż południowej granicy, przez centrum po wschód i północny-wschód, spodziewamy się już burz z opadami deszczu dochodzącymi do 30 mm i wiatrem dochodzącym do 75 km/h. Alerty dotyczą województw:

  • warmińsko-mazurskiego
  • podlaskiego
  • mazowieckiego
  • lubelskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskiego
  • śląskiego
  • łódzkiego
  • opolskiego
  • dolnośląskiego
       W nocy burze i deszcze zaczną zanikać. Lokalnie mogą wystąpić mgły ograniczające widzialność do 200 metrów. Z niedzieli na poniedziałek temperatura spadnie do około 10 stopni Celsjusza w dolinach górskich i 12-15 stopni Celsjusza w pozostałych częściach kraju.

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona2

FBilona2

#6808024 Napisano: 13.09.2021 19:42:59 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

pionas napisał(a):

Zmiana maila, nie mam wpływu na to że ktoś na FB zmieni sobie maila i nie zmieni u nas w systemie

emotka Ale taka sytuacja występuje chyba tylko wtedy, kiedy do logowania używa Facebooka, prawda? Z tym że jak później zmieni na przykład nazwę (bo można) i już nie będzie się zaczynało od FBilona2, tylko jakoś inaczej i już nie będzie się logować Facebookiem, ale nową nazwą i hasłem, to chyba nie ma znaczenia, że FB ma innego maila, prawda? Tak tylko teoretycznie pytam... Bo jak rozumiem, logowanie za pomocą Facebooka bazuje na zgodności maila FB i ekonkowego, czy tak?

tak, jeśli zmieni sobie login tutaj i będzie logować się przez nasz formularz to nie ma to znaczenia, ale jeśli ktoś loguje się tylko przez FB to tam zmiana maila ma wpływ na konto tutaj                                   nic na face nie zmieniałam. Loguje się tylko przez faca. Miałam przesłany z Azji telefon, w którym syn poustawiał wszystko jak w telefonie w Polsce abym miała to samo w nowym telefonie jak w starym. Może tu jest przyczyną? 

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona2

#6807426 Napisano: 10.09.2021 11:56:46 w Dziś cieszę się z.....
Woisałam sie "wkurza" to dla rownowagi cieszę sie,ze jutro wyjeżdżam do Polanicy. Pogoda zapowiada sie fajna wiec w drogę! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona2

#6807424 Napisano: 10.09.2021 11:54:27 w Wkurza mnie...
Pandemiczny drenaz na wszystkich frontach jakby okazji z rak nie można wypuścić Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

FBilona2

FBilona2

#6806988 Napisano: 08.09.2021 18:32:36 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBilona2

#6806051 Napisano: 04.09.2021 21:30:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reni napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś mi powie jak dodać do swojego konta na allegro te monety z Żywca? 

https://allegro.p...y/kod/zywiec-loteria

W wiadomości przyznającej kod, skopiuj go i wklej w te ramkę co załączyłaś. Mi automatycznie dodało się do allegro. Potem przy kupowaniu trzeba uważać bo są takie kwadraty z 10zl i20 zł to jak zaznaczysz odpowiedni kwadrat to zejdą ci monety i zamienia się w pieniądze, którymi zapłacisz ale chyba musi być zakup za 40 zk/chyba że mylę ze smartem/ jak umiałam tak wyjaśniłam  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona2

#6806050 Napisano: 04.09.2021 21:07:57 w Wkurza mnie...
Od co najmniej 6 lat jestem z Wami. Budowałam jakieś układy "biznesowe", rozmówki itd. Chcąc coś sprzedać okazało się, że jestem tutaj od lipca 2021!!!!!! Po raz, któryś admin albo zmienił konto, nazwę, znikła korespondencja dla mnie mega ważna. Zgłoszenia nie pomagają. O co chodzi?  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

FBilona2

#6805883 Napisano: 03.09.2021 15:38:15 w Wkurza mnie...
glena napisał(a):

anialistopad napisał(a):

glena napisał(a):

FBilona2 napisał(a):

dala napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ale mnie wkur.... bank credit Agricole. Zniknęło z konta ponad 250 zł. Te same transakcje zdublowane. W sklepie odrzuca płatność kartą. Infolinia nie działa. Mają awarie i mają w dup....że ludzie zostali bez kasy ,a siostrze zajumali wszystko i ma ponad 2 tysiw na minusie. No kurde to ma być bank?

Na Fb napisali: "Informujemy, że na rachunkach niektórych klientów pojawiły się ponowne obciążenia transakcji kartowych, wcześniej już zaksięgowanych. Pracujemy, aby jak najszybciej przywrócić poprawny stan kont. Przepraszamy za tę sytuację."
U mnie zniknęło około 100 zł - ponownie zaksięgowano zakupy w Lidlu z dnia 31 lipca. 
Miejmy nadzieję, że szybko wycofają te wszystkie zdublowane transakcje.

Czytam co piszecie, szybko na konto i mam tak samo

u mnie już wróciły, ale to była niewielka kwota (koło 50zł) - jak pomyślę o ludziach, którzy nagle zobaczyli kilkutysięczne debety, utknęli gdzieś za granicą bez kasy albo np. zjedli obiad/zatankowali auto itp., a nagle się okazało, że nie mają jak zapłacić... no będą się w CA musieli mocno postarać, żeby zachować klientów

A to teraz jeszcze lepiej. Płaciłam w Biedronce 50 zł z groszami za zakupy i mi odrzuciło transakcje,a na koncie jest,że normalnie pobrało. Widzę to w blokadach. To za wczoraj pisze. Gdybym nie miała drugiej karty to zakupy,by zostały. A teraz weź im udowodnij. 

A w Biedronce Ci nie dadzą jakiegoś potwierdzenia, że odrzuciło transakcję? Może mają to gdzieś w systemie? 

Moze w reklamacji nalezy eykazac ze za te zakupy zaplacono inna karta ,kwota godzina i gidzina odrzucenia prawie beda sie pokrywaly Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona2

#6805681 Napisano: 02.09.2021 21:10:09 w Wkurza mnie...
dala napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ale mnie wkur.... bank credit Agricole. Zniknęło z konta ponad 250 zł. Te same transakcje zdublowane. W sklepie odrzuca płatność kartą. Infolinia nie działa. Mają awarie i mają w dup....że ludzie zostali bez kasy ,a siostrze zajumali wszystko i ma ponad 2 tysiw na minusie. No kurde to ma być bank?

Na Fb napisali: "Informujemy, że na rachunkach niektórych klientów pojawiły się ponowne obciążenia transakcji kartowych, wcześniej już zaksięgowanych. Pracujemy, aby jak najszybciej przywrócić poprawny stan kont. Przepraszamy za tę sytuację."
U mnie zniknęło około 100 zł - ponownie zaksięgowano zakupy w Lidlu z dnia 31 lipca. 
Miejmy nadzieję, że szybko wycofają te wszystkie zdublowane transakcje.

Czytam co piszecie, szybko na konto i mam tak samo Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona2

#6805640 Napisano: 02.09.2021 17:56:34 w Czy informują/ informowali?
mczarna napisał(a):

Leszek za ostatni etap?     Byl dzisiaj

Wyświetl w wątku >>
0 0