Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#7103138 Napisano: 23.06.2023 17:51:19 w Smolar
netka2000 napisał(a):

cb656 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

(...)  ja to rozumiem, że każdego dnia można wygrać jedną nagrodę, bo gdyby można było tylko jedną nagrodę w konkursie, to powinno być napisane po prostu tak: "Każdy uczestnik konkursu (...) może otrzymać tylko jedną nagrodę w konkursie". Dobrze rozumuję?

Nie wiem, czy to jest "dobre rozumowanie" z punktu widzenia Organizatora emotka ale na ile znam język polski, to ja ten zapis regulaminowy interpretuję tak samo.  emotka

Logika prawna różni się od logiki formalnej

Taaa... szalenie "pomogłaś i uspokoiłaś" Pytającą... emotka emotka Na pewno ta uwaga rozwiała wszelkie wątpliwości. emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7103133 Napisano: 23.06.2023 17:39:57 w Smolar
mamadwojga napisał(a):

"Każdy uczestnik konkursu (..) może otrzymać tylko jedną nagrodę dzienną (I-go lub II-go lub III-go stopnia) w jednym etapie dziennym w konkursie"  - Z regulaminu Dino grillowego - JAK TO ROZUMIEĆ?

Bo ja to rozumiem, że każdego dnia można wygrać jedną nagrodę, bo gdyby można było tylko jedną nagrodę w konkursie, to powinno być napisane po prostu tak: "Każdy uczestnik konkursu (...) może otrzymać tylko jedną nagrodę w konkursie"
Dobrze rozumuję?

Nie wiem, czy to jest "dobre rozumowanie" z punktu widzenia Organizatora emotka ale na ile znam język polski, to ja ten zapis regulaminowy interpretuję tak samo.  emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7102897 Napisano: 23.06.2023 08:16:34 w Wkurza mnie...
MagdalenaMal napisał(a):

Zdaje mi się, że ten komentarz jest do mnie skierowany do mnie.

Masz pełną rację! emotka Brawo! emotka
Tak właśnie jest - TO CI SIĘ TYLKO TAK ZDAJE! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7102821 Napisano: 22.06.2023 18:03:35 w WC - rozmowy o wszystkim
as32572 napisał(a):

cb656 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Jaki internet do domu polecacie?

A jakie masz miesięczne zużycie gigabajtów? Bo od tego trzeba zacząć. Są oferty 10 GB za 10 zł, 20GB za 20 zł i tak dalej. Pytanie, jakie masz potrzeby...

Pewnie tak żeby się czuć bezpiecznie bo praca zdalna to 400GB by było potrzebne.

OK. Ta oferta może szału nie robi, ale ja trzymam się na razie Orange na kartę, bo dają po drodze sporo bonusów,choćby giga za gole czy giga na wakacje, na wiosnę, na rozpoczęcie roku szkolnego etc.
Przyjrzyj się temu: https://www.orang...view/oferta-na-karte
Co 31 dni płacisz 15 złotych i masz bez łaski 200GB co miesiąc. (dodam, że jeśli doładowanie robisz przez apkę, wpada każdorazowo bonus 10GB +gigabajty wynikające z kwoty doładowania)

Widziałem gdzieś w necie oferty 1TB na rok, nie pamiętam, czy Plus czy Play... Na podobnej zasadzie. Wyświetl w wątku >>

cb656

#7102816 Napisano: 22.06.2023 17:37:51 w Wkurza mnie...
Nieodmiennie, od lat zdumiewa mnie jedno zjawisko wśród konkursowiczów. Bierze taki udział, pojawia się jakiś problem, to on zaraz wylewa się na forum z rozpaczliwą prośbą o pomoc, ratunek, wyjaśnienie, po czym okazuje się, że mógłby problemu uniknąć, gdyby PRZECZYTAŁ REGULAMIN. O przeczytaniu ze zrozumieniem przez litość nie wspomnę. emotka
To zdumienie nawiedza mnie falami, raz słabiej, raz silniej. Ostatnio osiągnęło poziom wkurzu, wrrr... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7102815 Napisano: 22.06.2023 17:34:19 w Wkurza mnie...
tormenta77 napisał(a):

Musieliśmy uśpić dzisiaj kota. Tego ze zdjęcia profilowego. Już go nie ma emotka  
Wzieliśmy go ponad 18 lat temu ze schroniska.
To moje pierwsze dziecko...
Strasznie mi źle. Starość ludzi i zwierząt jest straszna emotka

To jakoś dziwnie byłoby "polubić" taki wpis. emotka
Przytulam... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7102812 Napisano: 22.06.2023 17:27:03 w WC - rozmowy o wszystkim
as32572 napisał(a):

Jaki internet do domu polecacie?

A jakie masz miesięczne zużycie gigabajtów? Bo od tego trzeba zacząć. Są oferty 10 GB za 10 zł, 20GB za 20 zł i tak dalej. Pytanie, jakie masz potrzeby... Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7102724 Napisano: 22.06.2023 12:52:49 w Pomocy!!!!
nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wysyłał tą drabinkę gimnastyczną z kubusia kurierem? (rok temu była do wygrania w lidlu w Amocoo) U mnie nie ma miejsca na montaż więc chciałabym ją wysłać kurierem siostrze ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać i jaki wybierać rozmiar (czy to już niestandartowy czy można jako standart tylko wymiary dobre podać (jedna część ma koło 2 metrów a w sumie mam 5 pudełek  - przyszło to w chyba dwóch czy trzech przesyłkach) Jeżeli ktoś mi może coś podpowiedzieć to bardzo proszę.

Najprościej zapytać tę firmę kurierską, która to dostarczyła. Masz numer tamtej paczki? Skoro raz przesłali, to dlaczego nie mieliby wysłać drugi raz. To tylko kwestia dogadania się. Możliwości kurierskie są, bo przecież doszła raz. Musi dojść drugi raz,nie ma bata. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7102050 Napisano: 20.06.2023 11:08:25 w Avanti
simonapp napisał(a):

cb656 napisał(a):

simonapp napisał(a):

taka propozycja dla Agencji, która obopólnie dałaby wiele pożytku. 
GDYBY TAK PRZY dotychczasowych danych, na liście pojawiał się również numer zwycięskiego paragonu. 
Co Wy na to emotka

Hm, a jaki jest powód tego życzenia? CO konkretnie chcesz uzyskać? Nie rozumiem do końca tej fanaberii... emotka

 - Pierwszy powód, to powtarzalne inicjały i zasypywanie Agencji pytaniami. A może to jednak ja jestem na liście a e-mail nie doszedł.

OK, pierwszy mi wystarczy. Teraz rozumiem. Co nie znaczy, że się pod tą prośbą podpiszę. Mnie tam rybka... Trochę adrenalinki oczekiwania nie zaszkodzi. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7102035 Napisano: 20.06.2023 10:34:46 w Avanti
simonapp napisał(a):

taka propozycja dla Agencji, która obopólnie dałaby wiele pożytku. 
GDYBY TAK PRZY dotychczasowych danych, na liście pojawiał się również numer zwycięskiego paragonu. 
Co Wy na to emotka

Hm, a jaki jest powód tego życzenia? CO konkretnie chcesz uzyskać? Nie rozumiem do końca tej fanaberii... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#7101785 Napisano: 19.06.2023 11:17:02 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
GreenEK napisał(a):

jakieś szanse, żeby zakończone nie wyświetlały się na głównej?

A ja z kolei czekam, kiedy przestaną trafiać się takie kwiatki, że w bazie ukazuje się konkurs PO JEGO ZAKOŃCZENIU. emotka emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7101685 Napisano: 18.06.2023 20:13:33 w Wkurza mnie...
ReneK napisał(a):

Moj maż !  emotka   który jak coś wygram, to mu się oczka błyszczą, ale kiedy podnoszę kapselki znalezione, to marszczy brwi i mu się j...a nie zamyka, jaki to ja mu wstyd przynoszę...

Czy to już pora na zmiany? emotka
a) zainteresowań
b) męża
P.S. Jak go brałaś za męża, to nie poznałaś charakteru i podejścia do życia? Dziwne... emotka
Wkurza mnie taki pośpiech w podejmowaniu decyzji o zamążpójściu bez dogłębnej analizy sytuacji.
Zaraz się przypominają historie z Faktu czy tam z O2.pl. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7101364 Napisano: 16.06.2023 19:13:59 w Wkurza mnie...
A mnie dziś przekornie (dotąd) nic nie wkurzało, na wszystkich Organizatorów patrzyłem życzliwie, w myśl zasady "jak cię biją w prawy policzek, nadstaw im lewy". emotka
Teraz jednak przeczytaniu tej litanii zacząłem się wkurzać na siebie, że może ja za mało hardy i zadziorny jestem, że nie walczę o swoje? emotka
No bo przecież jeśli gram o jakieś nagrody, to one powinny być już moje przez samo zasiedzenie (podczas oczekiwania na wyniki emotka ). No a nie są! U WSZYSTKICH ORGANIZATORÓW! emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7100701 Napisano: 14.06.2023 21:05:32 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas czemu nie mogę zobaczyć swojego profilu?!
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7100647 Napisano: 14.06.2023 18:47:55 w Dziś cieszę się z.....
atyde25 napisał(a):

Dodałam komuś do zakupu kremu batona Nestle nakupowałam tego jak to ja kiedyś na promocję jak w hurtowni i się staram tego jakoś pozbyć. I akurat spałam i czytam tego sms-a lekko zaspana. A pani mi podziękowała. No w szoku jestem mówicie, że dobro powraca, to ja chcę tylko 6 w lotto.

Uroczy wpis. Zaraz się zakocham... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7100629 Napisano: 14.06.2023 18:11:32 w Dziś cieszę się z.....
adamo86 napisał(a):

Właśnie odebrałem pisemko z sądu w Poznaniu.
Sąd nakazał zwrot 147 zł, na które zostałem przekręcony na OLX w 2018 - trzy osoby były pokrzywdzone (na łącznie około 500zł) - a przynajmniej tylko trzy brały udział w tym postępowaniu.
Do tego oskarżony dostał grzywnę w wysokości 3000zł i przesiedział 20 dni w areszcie tymczasowym.

Zazdroszczę, ech...
Kiedy Wykonawca na zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej pod mą nieobecność WŁAMAŁ SIĘ do mej piwnicy, by wymienić okienko na nowe, plastikowe, to nie dostałem nawet grosza zwrotu za uszkodzoną kłódkę, a on dostał tylko karę grzywny, kilkaset złotych. Nie rozumiem sądów. Niby mają się kierować prawem, ale praktyka pokazuje, że co sędzia, to inny wyrok. Ja bym tego Wykonawcę wysłał na Sybir i pozbawił prawa wykonywania zawodu dożywotnio, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7100626 Napisano: 14.06.2023 18:05:48 w Wkurza mnie...
tea napisał(a):

Jaki jest klucz wyboru zwycięskich odpowiedzi w konkursach na Facebooku? To, co tam się dzieje, czasem mnie przerasta. Wypowiedz zwycięska: dwa zdania się rymują, następne dwa w ogóle się nie rymują, kolejne trochę się rymują, trochę nie, kolejne znowu ni do rymu ni do taktu i oczywiście musi być masa emotek wszędzie nawciskanych emotka  aż ciężko to czytać, naprawdę.

Zaprawdę, powiadam wam, wierzcie w Organizatorów. Już oni mają swoje sposoby, sposobiki, metody i powody emotka
W temacie, już teraz poważnie: wkurza mnie to też. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7100621 Napisano: 14.06.2023 18:02:17 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

I pokarało...
Mam ochotę się zastrzelić dziś z wkurzenia emotka

emotka I słusznie, że masz chętki. Jakaś kara musi być. Tylko ani się waż spełniać zamiaru. emotka
Wkurzyłbym się, gdyby mi zabrakło tych interesujących wpisów... emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7100308 Napisano: 14.06.2023 09:37:59 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

A było kiedyś rozważane dodanie trzeciej ikonki przy postach?
Bo aż się czasem prosi dodanie reakcji ->  emotka

Noooo... Mnie to się nawet marzy taki system, jak jest na fejsie, z kilkoma reakcjami do wyboru, często mam ochotę dodać gifa z GG

jak dodawałem kciuki (jeszcze stara wersja skryptu) to wstępnie było zrobione jak na FB (5 reakcji) ale zarzucono mi że chcę być jak FB i że dwie wystarczą i pod te dwie reakcje zaprojektowałem nowy skrypt, nie wiem czy jest sens dodania kolejnych albo dynamicznych...

Luzik, Adrian emotka To nie jest najważniejszy aspekt tego forum. Trochę sobie jaja robię, no wiesz...   emotka   trochę teatru nie zaszkodzi emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0