Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#7084586 Napisano: 17.03.2023 17:38:55 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas grzebałeś ostatnio w ustawieniach strony? Bo teraz w telefonie, gdy chcę dodać emotkę, to okienko z nimi otwiera się w dużo większej skali, część obrazków ginie gdzieś z prawej strony za elranem, ani tego przesunąć, ani zamknąć, a jak klikam w telefonie wstecz by zrezygnować i wrócić do tekstu, to przenosi na poprzednio oglądaną strpnę i całe pisanie doabli biorą. Niektóre emotki wpisuję tekstem mięfzy dwukropkami, ale przecież nie wszystkie nazwy pamiętam. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7084475 Napisano: 16.03.2023 18:12:03 w Dziś cieszę się z.....
radziosny napisał(a):

Dzisiaj cieszę się, bo mam urodziny.  I cieszę się, że kontrolerka biletów podarowała mi karę za brak biletu..

Czy podarowanie kary ma związek z urodzinami? emotka No wiesz... ona do Ciebie: "Bilety do kontroli!" A Ty: "Sorry, mam urodziny, a gdzie mój prezent?!" Ona: "A nie, to wporzo, dziś jedziesz za free!" emotka
To miła ta kontrolerka, łał... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

cb656

#7084474 Napisano: 16.03.2023 18:02:10 w Dziś cieszę się z.....
sabart napisał(a):

A ja się cieszę, bo w weekend byłam przekłuć uszy i się czuję piękniejsza.

I to jest przykład, że czasem coś mniej (dziura w uchu) daje coś więcej (poczucie piękna).
Mniam. emotka emotka Cieszem siem jak nie wiem co. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7084471 Napisano: 16.03.2023 17:59:04 w Dziś cieszę się z.....
atyde25 napisał(a):

Kurier z DPD (co nie mogłam przeboleć, że się zwolnił) zmienił pracę i jest kurierem GLS (...) Co prawda tym kurierem mało co przychodzi, ale nie ma co szukać dziury w całym.

Cieszę się, że nie ma dziury w całym mimo szukania. emotka emotka No i z tego się cieszę, że jednak kurier kurierem jest i basta! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7084470 Napisano: 16.03.2023 17:54:21 w Wkurza mnie...
Teatree napisał(a):

Patrzę w paragony: "Guma rozp M" (Maoam), "Wafelek Grz" (Grześki), "Biszkopty D" (Delicje), "Markizy Mon" (Oreo), maile do organizatorów napisane, czy warto na takie paragony grać, bo nie wiem, czy takie oznaczenie wystarczająco wskazuje na produkt promocyjny... emotka

MOIM ZDANIEM wskazuje w sposób wystarczający. Grałbym. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7084467 Napisano: 16.03.2023 17:50:02 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

a mnie wkurzają konkursy na FB (...) Miały być oryginalne zdjęcia - wygrywają profesjonalne upstrzone produktami organizatora.

Sorry, bo nie kumam czaczy...
Czy zdjęcia "upstrzone produktami organizatora" już nie spełniają warunku oryginalności?!
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7083711 Napisano: 11.03.2023 10:04:25 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj weekendowy pobyt dla dwóch osób w Krynicy Zdrój

Wracamy do Was z rozstrzygnięciem naszego konkursu. Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę!

https://www.faceb...osts/591610089666434 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7083493 Napisano: 09.03.2023 15:02:47 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria "Krótka piłka: zdrap nagrody w apce InPost"

Nagroda główna w wielkiej loterii InPost w końcu trafiła do szczęśliwego zwycięzcy. Laureat nagrody głównej wyjechał swoim nowym elektrycznym Fordem Mustangiem MACH-E prosto z salonu [url=https://www.faceb...odz?__cft__FordStore Łódź. Teraz czekają go już tylko wspaniałe podróże w stylu eko... emotka

https://www.facebook.com/paczkomatkurier/posts/10160420748387999
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7083491 Napisano: 09.03.2023 14:55:38 w Lotto i inne
olywka napisał(a):

...zastanawiam się czy nie zagrać sobie w gierki na lotto. Jednak mam pewne wątpliwości co do rejestrowania się u nich emotka  czy to tak bezpieczne... albo pesel albo konto bankowe - weryfikacja wieku rozumiem ale jakoś  jestem sceptyczna, czy mają aż tak dobre systemy zabezpieczeń i czy nigdy te dane nie wypłyną.  Może jestem przewrażliwiona, jakie j

Po pierwsze, nasze dane NIGDZIE, nie tylko podawane w internecie, NIE SĄ W PEŁNI BEZPIECZNE.
Po prostu dlatego, że (po drugie), nie ma takiego zabezpieczenia, którego nie dałoby się złamać przez ludzką głupotę, naiwność czy niefrasobliwość chociażby. Dotyczy KAŻDEGO miejsca, gdzie takie dane są gromadzone.
Ciało raz puszczone w obieg dalej kręci się samo, niczym g...o w przeręblu. emotka To samo jest z danymi. Wyświetl w wątku >>

cb656

#7083469 Napisano: 09.03.2023 13:21:53 w WC - rozmowy o wszystkim
kachakacha napisał(a):

Dostałam wczoraj w Żabce paragon z kuponem na darmowego hot-doga przy kolejnych zakupach. Korzystał ktoś z tego?
Zabiorą mi ten paragon podczas odbioru darmowego hot-doga czy oddadzą? Pytam, bo na tym paragonie mam produkty na konkurs emotka

A dlaczego mieliby zabierać paragon, a nie kupon? emotka Odcinasz i już.
Jeśli tak bardzo drżysz o to, że mogą robić problemy, natnij w domu nie do końca, w sklepie pokażesz całość, że stanowiło to komplet z paragonem i przy ekspedientce oderwiesz do końca. Dasz jej kupon, a paragon zachowasz sobie. Wyświetl w wątku >>

cb656

#7083111 Napisano: 07.03.2023 20:29:36 w Wkurza mnie...
zielonooka85 napisał(a):

joan napisał(a):

W konkursach -> możesz spróbować puszczać po 1 zgłoszeniu więcej, niż zwykle... ale wg poniższego schematu:
- pomysł przeciętny plus forma banalna,
- kulawizna językowa, za którą ZUS przyznałby Ci rentę,
- losowe stawianie znaków interpunkcyjnych lub ich całkowity brak (a użycie spójnika wykluczy Cię z grona laureatów),
- błąd dowolnego rodzaju, np. ortograficzny.

A ja bym tymi drogami nie szła emotka  
Ale ale może spróbuję następnym razem... może ja za dobre zgłoszenia ślę... dlatego raz na 6 wygrywam emotka

joan napisał(a):

Są różne drogi, ta nie jest jedyna. Ale sprawdzona

I tu mnie zaskoczyłaś, przyznając się do takiej fuchy. Chwalić się, że się wygrało bylejakością? emotka
Dziwne podejście. To jak chwalić się, że KAŻDA metoda dobra, byle prowadziła do celu. emotka
Jakoś mi to nie pasuje do ortodoksyjnej pod względem jakości ogólnie pojmowanej Konkursowiczki Joan.
Ale co ja tam wiem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7083054 Napisano: 07.03.2023 15:42:59 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

vishnia21 napisał(a):

Wkurza mnie Smolar. Już od roku jestem w gronie konkursowiczów, biorę udział prawie w każdym konkursie od Smolaru i do tego nic. Ani w konkursie, ani w loteriach. Już nie wiem, co trzeba zrobić i napisać żeby tam wygraćemotka

Smolaru emotka  (wybacz, rozbawiło)

emotka
Ej, Smolaru, tak się lejom moje łzy, łzy przepłacone... emotka

Wyświetl w wątku >>

cb656

#7082631 Napisano: 04.03.2023 21:53:05 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
olywka napisał(a):

A mnie intryguje Pani spod Poznania? Czy jest jakaś sława, której udało się takie życie na dłuższą metę?

Wszyscy znają, pisali nawet w gazetach, ale Pionas nie pozwala na forum wymieniać pani z nazwiska, a nawet z imienia, bo zaraz pani straszy sądem emotka Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0

cb656

#7082629 Napisano: 04.03.2023 21:39:52 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
zielonaszpilka napisał(a):

Dodawałam wpis "a propos ps", czyli informacji o tym, że od 15 lutego nie dodajesz konkursów:) zawsze się zastanawiałam skąd masz czas, energię i motywacje, żeby dodawać po kilkadziesiąt konkursów miesięcznie emotka

A, o to chodzi... No właśnie STRACIŁEM całą energię w tym zakresie. Długo by wyjaśniać, a w sumie to mi się nawet nie chce o tym mówić. Szkoda energii emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7082623 Napisano: 04.03.2023 20:38:47 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
zielonaszpilka napisał(a):

zawsze się zastanawiałam skąd masz na to czas i energię. Może wraz z wiosną wróci Ci motywacja?

emotka Ale o co pytasz, bo chyba nie załapałem? emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cb656

#7082533 Napisano: 03.03.2023 20:54:20 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
dwaburekoty napisał(a):

Hej, czy jest ktoś na tej grupie, kto rzucił pracę i się w pełni zajmuje konkursami?
Dobrze się na tym wychodzi ekonomicznie?

Ale do brzegu: dobrze jest żyć tylko z konkursów?

Majaczy mi w pamięci, że kiedyś na forum kilka znanych forumowiczek się do tego przyznało (ciekawostka, że tylko kobiety emotka ) ale nie chcę wprowadzać w błąd i nie podam nicków, bo może to już nieaktualne. Opowieści były optymistyczne, czyli coś w duchu: "teraz mam więcej czasu dla siebie i rodziny, sama sobie sterem, żeglarzem i okrętem, wychodzę na tym o niebo lepiej, niż na etacie". No ale to kiedyś.

PRZEANALIZUJ, jak dotychczas czujesz się w konkursach - czy to Twoja silna strona (dużo i regularnie wygrywasz) czy raczej kwestia przypadku, uśmiechu fortuny.  To powinno decydować o ewentualnym przejściu na "zawodowstwo".
Poza tym: konkursy nie dadzą Ci na przykład ubezpieczenia zdrowotnego  ani największe nawet dochody z nich nie zasilają funduszu emerytalnego. Do tego dolicz wścibstwo Urzędu Skarbowego, który kiedyś zechce sprawdzić, z czego żyjesz, skoro nie płacisz podatku i mamy niezły pasztet... emotka

Poruszę jeszcze jeden wątek, mianowicie sprzedaż wygranych na OLX czy Allegro. Na forum znajdziesz sporo wpisów o tym, jakimi oszołomami potrafią być potencjalni chętni. Dziś sprzedać cokolwiek z jakimś rozsądnym "zyskiem" to trudne zadanie.
Taka decyzja o przejściu na zawodowstwo to bardzo grząski grunt. Dziś czasy są tak niepewne, a konkursy (właściwie nagrody) to kwestia dość śliska, by nie powiedzieć, mało atrakcyjna, że ja osobiście nigdy bym się na taki krok nie zdecydował. Masz dobrze płatną pracę, to się tego trzymaj.   emotka Rozważ wszystkie cienie... Na etacie masz wypłatę w terminie, w konkursach - wygrane to chorągiewka na wietrze. No chyba, że jesteś bardzo skuteczna, albo masz tak dużo środków, że możesz sporo INWESTOWAĆ w tę profesjonalną zabawę, jak jedna bardzo dobrze wszystkim znana pani z okolic Poznania emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7082363 Napisano: 02.03.2023 18:33:16 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

cb656 napisał(a):

...strojem wdowim mayas, w jaki odziana była ta sama modelka w ubranej wersji obrazu

Chętnie poznam źródło tych informacji.  Dla mnie majas to był strój ludowy (chętnie poznam znaczenie słowa mayas), oraz dlaczego Maja ubrana była odziana w strój wdowi.

Źródło:
Anna Cirocka, „Maja naga’’ czy „Maja ubrana’’? Kim była tajemnicza „Maja’’ z płócien Goi?  30 kwietnia 2017, https://niezlasztuka.net
Francisco Goya, Portret księżnej Alby, ( La duquesa de Alba. Inscripción "Solo Goya. 1797")

Plotki o tym, jakoby na płótnie została sportretowana księżna Alba, pojawiły się natychmiast po ujawnieniu obrazów. Księżna była kobietą pełną temperamentu, lubiła się ubierać według ludowej mody majas  (tradycyjny strój hiszpańskiej kobiety składał się z mantylki okrywającej głowę i ramiona oraz z szerokiej szarfy wiązanej wokół bioder) – stąd też tytuły dzieł
(...)
Artysta odwiedził ją w Andaluzji, kilka miesięcy po śmierci jej męża. Tam sportretował księżną, ubraną we wdowi strój mayas, wskazującą prawą ręką na napis u swoich stóp...


Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7082352 Napisano: 02.03.2023 16:12:07 w PRZEPROSINY
asantesana napisał(a):

Będzie to mały off topic, ale muszę, bo się uduszę emotka  Oryginalny obraz Goi nie ma nic wspólnego z imieniem Maja, nastąpiło przekłamanie językowe w tłumaczeniu. Oryginalnie to "La maja desnuda" (czyt. la maha desnuda). Jak widzisz, gdyby to było imię, byłoby z wielkiej litery. La maja po hiszpańsku to piękność, desnuda - naga, czyli tytuł obrazu to tak naprawdę Naga piękność emotka

By uniknąć off topic bardzo przepraszam, że naraziłem Forumowiczkę na niebezpieczeństwo uduszenia się. I naprawdę nie ma nic do rzeczy fakt, iż imię Maja może się komuś kojarzyć ze strojem wdowim mayas, w jaki odziana była ta sama modelka w ubranej wersji obrazu, co do której krążyły różne plotki, jakoby była kochanką wysoko postawionego zleceniodawcy obrazu, a do tego księżną (o zupełnie innym imieniu, co już jest sprawą naprawdę trzeciorzędną).
Naprawdę, nic nie poradzę na swą przypadłość, przypominającą nieco synestezję, którą to można zamknąć w zdaniu "no co ja mogę na to, że mnie się wszystko ze wszystkim kojarzy, dosłowność z przenośnią, kolory z zapachami, dźwięki z obrazami, jawa ze snem, wyobraźnia z Niewyobrażalnym..."

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7082314 Napisano: 02.03.2023 13:33:14 w PRZEPROSINY
radziosny napisał(a):

cb656 napisał(a):

Solennie przepraszam, obiecując oczywiście poprawę emotka za to, że nie wącham kropli walerianowych przed snem (...) Może zaiste, rzeczywiście lepiej jest czytać przed snem znienawidzone, nudne lektury, jak NAD NIEMNEM, by uśpiły skutecznie w sytuacji, kiedy standardowe procedury zawodzą? Hm... emotka

Mi pomaga oglądanie "Mai w Ogrodzie" emotka

Ryzykowne emotka Kiedy sobie bowiem uświadomię, że Maja pozująca do obrazu Goi nie była odziana, to takie nocne jej oglądanie mogłoby zadziałać nie tyle usypiająco, co wręcz pobudzająco. emotka
No ja bardzo przepraszam, ale nie o to mi chodziło. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7082276 Napisano: 02.03.2023 09:44:30 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

1. z tego co widzę to zaznaczyłeś fragment cytatu + odpowiedź - jesteś pewien że takie zaznaczanie wcześniej działało?

2. loguję się w 2 różnych przeglądarkach w obu mam zaznaczone autologowanie i nie mam tego problemu, może lokalnie u siebie masz ustawione np. czyszczenie ciasteczek przy zamykaniu przeglądarki?

3. jak dostałem prywatną wiadomość byłem na feriach i nie wiedziałem o co w niej chodzi czy coś nie tak z tą stroną bo przecież publikacji mogłeś sam dokonać, ale to były ferie i byłem na rodzinnym wyjeździe i później zapomniałem emotka



1. Masz rację, poprzednio zaznaczałem jedynie wypowiedź jednej osoby z całego łańcuszka. emotka
Jednakże wychodzę z założenia, że skoro cytowanie "zabiera ze sobą" całe drzewko dialogów (bez wybiórczego zaznaczania), to powinno działać również wtedy, gdy wybieram do cytatu jedynie jakiś fragment tego drzewka. No bo skoro poprawnie działa, gdy cytuję JEDNĄ osobę, to niby dlaczego nie ma działać, gdy wybieram dwie sąsiadujące? emotka

2. Mam zaznaczone autologowanie w przeglądarce w PC i codziennie to działa bez zarzutu. Odpalam przeglądarkę po kilka razy dziennie w różnych sesjach i zawsze jestem zalogowany na swoim koncie. Tylko ten jeden raz, gdy wylogowałem się w komórce, pojawiło się to zjawisko, że później wylogowało mnie także w pececie, czyli blaszaku. A przecież te urządzenia nie są ze sobą powiązane. Przypadek? Dziwny ten "przypadek" i tyle.   emotka

3. Tyle razy dostawałem wiadomość "Twoje zgłoszenie zostało odrzucone..." albo informację, że coś, co zgłosiłem, zostało zmienione/przeniesione, że w końcu machnąłem ręką i pomyślałem: "a niech się sam Admin zajmie, gdzie to najlepiej umieścić, czy jako konkurs promocyjny, czy wpis w topie co można dostać GRATIS" emotka emotka i już. Tak, poszedłem na łatwiznę. Stary już jestem i leniwy, to chyba mi wolno, co nie? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0