Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#7078358 Napisano: 05.02.2023 21:36:25 w Dziś cieszę się z.....
Dziś ucieszyłem się z odkrycia nowej jadłodajni, gdzie dają przepyszne żarełko... emotka
Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

cb656

#7078251 Napisano: 04.02.2023 20:39:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie miałem problemów z internetem, bo gdybym miał, to ten komunikat, zaszyty przecież na, serwerach Google, nie wyświetliłby się po prostu. Bezpośrednio przed i bezpośrednio po tym wysypaniu, miał em otwierać inne strony i buszować w sieci, działał program pocztowy, ściągał emaile. Dodam, że później już po tym zgłoszeniu, miałem jeszcze kilkakrotnie taki komunikat, tym razem nie w pececie, a komórce pionas
Coś jest na rzeczy, że dotyczy to wyłącznie ekonków, nie miałem nigdy na innych stronach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#7076838 Napisano: 27.01.2023 21:27:47 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

Wysyłając zgłoszenie oddajesz prawa autorskie do tego tekstu, więc potem to już nie jest TWÓJ tekst i nie masz prawa go używać. Koniec, kropka. 
(...)
Ale przecież nie pisałem o utracie autorstwa, a co najwyżej o utracie praw do użycia, co wyraźnie podkreśliłem.


Sorry Winetou, ale użycie zwrotu "to już nie twój tekst" mówi jednoznacznie o utracie praw AUTORSKICH do niego.
Popracuje nad precyzją wypowiedzi i znaczeń zwrotów, jakich używasz. emotka Unikniesz później brnięcia w tłumaczenia, które tylko rzucają jeszcze więcej cienia.. Wyświetl w wątku >>

cb656

#7076675 Napisano: 26.01.2023 20:31:44 w Wkurza mnie...
Niedługo wzrośnie o 100% kaucja za butelki po piwie z grupy Żywiec, z 50 groszy do złotówki. emotka  To irytujące, zwłaszcza gdy takie na przykład butelki po Heńku są nadal bezzwrotne, wrrr... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7076665 Napisano: 26.01.2023 19:54:48 w Wkurza mnie...
VeryBlackCat wiem o mechanizmie personalizowania reklam, ale wierz mi, nie szukałem w sieci niczego, co w jakikolwiek sposób wiązałoby się z tą oszukańczą treścią. emotka
Moje zainteresowania są w zasadzie monotematyczne: szukam jedynie ciekawych konkursów. Trudno to jakoś powiązać z tymi treściami, jakie pojawiają się pod podanym linkiem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7076556 Napisano: 26.01.2023 12:23:31 w Wkurza mnie...
Strasznie mnie wkurza, że na ekonkach pionas dopuszcza takie oszukańcze, wprowadzające w błąd, kłamliwe, szemrane reklamy. emotka Nie rozumiem, jak tak zwane "prawo" dopuszcza w ogóle publikowanie takich treści. Wrrr... emotka PROSTY LUD KUPI KAŻDĄ GŁUPOTĘ, RZĄD POWINIEN CHRONIĆ SWYCH NAJSŁABSZYCH UMYSŁOWO OBYWATELI! emotka
https://gofundfre...e-can-be-successful/
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7076431 Napisano: 25.01.2023 20:07:54 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)

cb656

#7076164 Napisano: 24.01.2023 13:48:09 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wkurza mnie, że tak mało jest konkursów z porządnymi nagrodami

straszna posucha jest, oby od lutego coś się ruszyło

racja, nie ma w co grać...

Wkurzam się, że już mnie takie narzekanie wcale nie wkurza... emotka emotka
I skąd tu teraz czerpać radość życia?! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

cb656

#7076023 Napisano: 23.01.2023 17:42:46 w Wkurza mnie...
Wqrza mnie, że nie mam podstaw do umieszczenia wpisu w MDW. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cb656

cb656

cb656

#7075636 Napisano: 20.01.2023 18:12:39 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

Ale nie dogadamy sie, no way  emotka

OK. Nie musimy przecież dogadywać się. Możemy sobie. Wyświetl w wątku >>

cb656

#7075590 Napisano: 20.01.2023 15:25:58 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

Gdy widzę, że ktoś poparzył się wkładając rękę do ognia, to nie muszę sprawdzać swoim palcem, czy ten ogień na pewno parzy.

Ja piszę o niezbędnym wkładzie w postaci własnych działań w praktyce, a nie tylko samej teorii. Ja o chlebie, Ty o niebie. To demagogia. To tak samo, jakby utrzymywać, że skoro rozbił się samolot z rządzącymi i całą tego rządu ochroną, to nikt inny nie powinien nawet zbliżać się do żadnego innego samolotu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7075478 Napisano: 19.01.2023 20:38:26 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

cb656 napisał(a):

Musisz najpierw popełnić możliwe do popełnienia błędy, by się naumieć  unikać ich później.

Ja tam się wolę uczyć na cudzych błędach, szkoda mi czasu na popełnianie wszystkich samodzielnie emotka

Tak, to zgrabne motto do książki, chwytliwy slogan, jednak sama teoria praktyki nie zastąpi. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7075454 Napisano: 19.01.2023 17:13:09 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):

VeryBlackCat napisał(a):

Każdy czasem musi z czymś poszukać pomocy, nie da się być "z domu" świetnym we wszystkim. Ty się ciesz ze swojej umiejętności, kij z tym, czy przyszła sama, czy nauczyła Cię rodzina, czy obcy ludzie emotka  W końcu to umiejętność jak każda inna

Wkurza mnie to po prostu, że muszę szukać pomocy. Zawsze byłam "samowystarczalna" w wielu dziedzinach życia.
(A tu) dopiero rozpoczynam długą drogę do nauki...

Z mojego doświadczenia wynika, że najcenniejsza wiedza, a właściwie umiejętności praktyczne biorą się z tego, że człowiek coś robi. Praktycznie, fizycznie, namacalnie robi, wykonuje, a nie tylko o tym czyta i słucha. Jak mówił Kobiela: "Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz!"
Musisz najpierw popełnić możliwe do popełnienia błędy, by się naumieć  unikać ich później.

*) naumieć to stopień dalej, niż nauczyć. Można się bowiem uczyć, uczyć, nawet nauczyć czegoś, a jednak tego nie umieć zrobić. emotka Wyświetl w wątku >>
2 pumba, GreenEK 0

cb656

#7075288 Napisano: 18.01.2023 17:42:59 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Wiedziałam, że osoby wrażliwe na pogodę nie będą miały wesoło, ale to ciśnienie atmosferyczne i mocna migrena to już przesada emotka

Łączę się w bólu. emotka Szału można dostać, łeb pęka, stale tylko ziewam i ziewam, a w nocy i tak zasnąć nie mogę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7075269 Napisano: 18.01.2023 16:38:49 w Smolar
Pinezka8601 napisał(a):

Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?

Nie musi być ten żółty druczek, wystarczy zwykły polecony - jeśli chcesz mieć potwierdzenie.
Natomiast sam druczek to jeszcze nic. Ja czekam na list polecony nadany 13 grudnia ubiegłego roku (sic!)
Poczta Polska upada poniżej dna i zakopuje się w mule. ŻADNA usługa nie jest pewna. W listopadzie zaginęła przesyłka zwykła, w grudniu polecona. Już praktycznie nie korzystam z PP. Szkoda zdrowia.
Ta grudniowa była reklamowana i wiesz co? Dwa dni temu musiałem podpisywać jakieś oświadczenie, że nie otrzymałem tej przesyłki ani przez Pocztę, ani inną drogą! To jakieś horrendum! emotka Wyświetl w wątku >>