Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6861663 Napisano: 26.05.2022 17:48:17 w Wkurza mnie...
astronautka napisał(a):

może nie tyle wkurza co powoduje smutek u mnie dzisiejszy dzień. Jest wiele fajnych konkursów na Dzień Matki, gdzie można napisać piękne rzeczy, a ja niestety nie mogę, bo jestem dzieckiem DDA, oboje rodzice pili, miałam zrąbane dzieciństwo i zamiast pięknych wspomnień z mamą istny libacki koszmar... ehhh

emotka Ech... Czasem po prostu brakuje słów, by skomentować. Gratuluję odwagi cywilnej takiego wylania się. I współczuję. Wyświetl w wątku >>

cb656

#6860739 Napisano: 22.05.2022 10:05:25 w Wkurza mnie...
pionas napisał(a):

w celach wydajnościowych strona główna, konkursy dzisiaj dodane czy kalendarz są cacheowane (do 30minut)

Muszę w związku z tym zmienić zwyczaje emotka Gdy kończył się dzień, zaglądałem na tę stronę święcie przekonany, że jestem na bieżąco z dodanymi do bazy danego dnia, no a później wychodziły takie kwiatki, że ludzie chwalą się fajnymi wygranymi, a ja tylko szeroko otwieram oczy, co to za konkurs?! emotka No przecież sprawdzałem o północy stan bazy i go nie było!
Lipa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6860704 Napisano: 21.05.2022 18:57:55 w Avanti
juzef napisał(a):

Stało się, zabrałem moje 4 kupony na frytki i wybrałem się w ten piękny deszczowy dzień na obiad do KFC. Ku mojemu zdziwieniu w KFC osoba przy kasie powiedziała że pierwszy raz słyszy o konkursie Lays... Chyba nie warto.

Hm... Wystarczy powiedzieć obsłudze, że ten kod to po prostu RABAT do zamówienia. MUSI to zrealizować kasjer, bo Klient tego na ekranie nie wbije. Kasjer wybiera frytki i przechodzi do płatności, tam wybiera RABAT, wpisuje podany kod i wszystko. Wyświetl w wątku >>

cb656

#6860675 Napisano: 21.05.2022 12:54:39 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że na stronie https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane konkursy pojawiają się z opóźnieniem. emotka
W bazie już jest widoczny, a na tej stronie brak mimo odświeżania.
Teraz przynajmniej wiem dlaczego tak wiele konkursów mi umykało - dowiadywałem się o ich istnieniu dopiero z wpisów na forum o wygranych. emotka Muszę chyba zmienić metodę przeglądania bazy i zrezygnować z tej strony jako startowej bo to nie ma sensu! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6860569 Napisano: 20.05.2022 17:31:34 w Avanti
paula9891 napisał(a):

Mi od razu przysłali śniadanie do łóżka. 🤪

Mnie nie podają jedzenia do łóżka, bo to jest po prostu niezdrowe. W sensie: to jest chore. Okruszki w pościeli, o matuńciu! Kto to widział?!  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

cb656

#6860417 Napisano: 19.05.2022 22:17:05 w Avanti
paula9891 napisał(a):

Czy ktoś poza mną dostał @ z frytkami?

Hm, ja musiałem po frytki pójść do KFC, nie przysłali mi ich mailem, a tam podali na tacy, tyle pamiętam...
To już jest taka technologia, że można je wysłać mailem? Cholibka, jestem znów do tyłu emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

cb656

cb656

#6859586 Napisano: 15.05.2022 23:31:54 w Avanti
29renata napisał(a):

Czy ktoś realizować ostatnio kod na frytki w restauracji KFC? Są jakieś problemy czy już to ogarniają?

Realizuję regularnie co jakiś czas w tym samym lokalu, a że ilość obsługi jest tam ograniczona, w wyniku moich wizyt już chyba wszyscy ogarnęli temat, ucząc się jeden od drugiego.
Co ważne i co możesz podpowiedzieć nieświadomym: to da się zrobić WYŁĄCZNIE przez obsługę (Klient na ekranie samoobsługowym nie ogarnie tematu). Po prostu kasjerka ma wybrać z menu frytki, a resztę załatwia się jako formę płatności (rozliczenie). KOD tak naprawdę jest formą RABATU na zakup i tam mają tego szukać. To wszystko. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

cb656

cb656

#6858336 Napisano: 09.05.2022 19:07:17 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)

cb656

#6858156 Napisano: 08.05.2022 23:41:10 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Wrrrr, qźwa, pionas na litość boską, nie wystarczy  OBRAZEK (printscreen), że to wiadomość prywatna???????!      emotka
P.S. JAKIE TO MA ZRESZTĄ ZNACZENIE???!
...przecież wpis na forum miałby zielone tło!!!!!
Wyświetl w wątku >>

cb656

#6858075 Napisano: 08.05.2022 12:28:14 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas a dlaczego formatowanie tekstu zmienia się po wysłaniu wiadomości? emotka
Kiedy wybieram numerowanie, cyfry są arabskie, ale u odbiorcy pojawiają się jako rzymskie. emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6858033 Napisano: 07.05.2022 20:18:14 w Zabawa ostatnia litera
animator-rozrabiaka (zrobił "cyrk" i dał drapaka) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6857470 Napisano: 05.05.2022 15:01:47 w Zdjęcia naszych wygranych
Nadejszła wiekopomna chwila, kiedy odważnie zdecydowałem się zrealizować swoją wielką wygraną od Avanti emotka
Wiedząc, że tego dnia czeka mnie wyżerka, rano zjadłem tylko lekkie śniadanie, zabrałem w plecak butelkę wody niegazowanej (pozostałość zapasów po loterii Żywca emotka ) i ruszyłem w daleką drogę... emotka Planowałem dotrzeć około południa, w porze obiadowej, ale sprzyjające wiatry z zachodu, opadający teren i skrzydła euforii, że oto i i CeBusiowi trafiła się wygrana (i to nie byle jaka, w loterii, gdzie diabeł karty maca, tylko NAGRODA ZA KREATYWNOŚĆ!! emotka ) niosły mnie lekko i szybko, więc w docelowym punkcie wylądowałem już po dwóch godzinach drogi... emotka W sam raz na drugie śniadanie. Postanowiłem, że gdyby nie udało się zjeść wszystkiego na miejscu, poproszę u kubełek i resztę zapakuję na wynos.
Ludzie! Tego ludzki rozum nie ogarnia! Co za szczęście!! emotka Ogrom wygranej przerasta moje oczekiwania. Tego się nie da ogarnąć nie tylko rozumem, ale nawet garści za mało! Niektóre frytki dłuższe nawet od mojego fakowego palca! emotka Część tego obfitego posiłku spaliłem w drodze powrotnej, bo było pod górkę i pod wiatr, ale teraz muszę legnąć i odsapnąć deko. Spalać te kalorie będę po przebudzeniu...

Lidka, dziękuję emotka Za rozrzutność, za gest i fantazję. Naprawdę, warto było! Gram znów! Jak teraz wygram, to zabiorę całą rodzinę, bliskim też należy się coś od życia. To pisałem ja - Jarząbek Wacław, najedzony nie na żarty, wręcz nażarty po wsze czasy! emotka

Wyświetl w wątku >>

cb656

#6856999 Napisano: 02.05.2022 22:59:30 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 napisał(a):

...opiernicz dostałam... że nie ma ludzi do pracy, a ja wymyślam sobie jakieś dostarczanie na czas "poleconych PRIORYTETÓW"

Łączę się w bólu... Niestety, ale to jest dla mnie argument "na nie" w kwestii tak zwanych przesyłek priorytetowych. TO CHAMSKIE WYŁUDZANIE!!!!!! Przeszedłem podobną historię... W wyniku reklamacji jedynie dostałem informację, że ("priorytet to jedynie usługa DEKLAROWANA, nie zaś GWARANTOWANA")  Wrrrrrr.... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

cb656

#6856754 Napisano: 30.04.2022 23:11:44 w Giełda Kodów ; )

Gratulacje! Poniżej znajdziesz szczegóły odbioru Twojego kodu do aplikacji Empik Music!
Pamiętaj, aby wykorzystać kod, należy:

  1. Wejść na stronę https://www.empik.com/music/kod i wpisać kod;
  2. Zalogować lub zarejestrować się do konta empik.com;
  3. Ściągnąć aplikację Empik Music.
Pamiętaj kod można aktywować do 30.06.2022 roku i jest ważny 30 dni od momentu
jego aktywacji. Więcej informacji możesz znaleźć na http://www.empik.com/regulamin-music.

Pozdrawiamy
Organizator Promocji

ODSTĄPIĘ taki kod... PW. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6856745 Napisano: 30.04.2022 21:51:01 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Szkoda, że  mam już 38 lat prawie, (listopad już blisko, niestety) bo wzięłabym udział 

emotka SZOK! Niedowierzanie! Ojej! JUŻ??? emotka Przecież jeszcze Cię pamiętam, jako lekuchnego podlotka, ledwo co na studiach... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6856740 Napisano: 30.04.2022 21:21:36 w Reflinki
cudaczek121 napisał(a):

https://steplerap...nk/g9jfAKbjN9oC8nPN9 Apka, która nagradza nas za prostą czynność chodzenia:)



https://play.goog...&hl=pl&gl=US Wyświetl w wątku >>
0 0