Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cb656

cb656

#6855661 Napisano: 25.04.2022 12:33:51 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
0 0

cb656

#6855646 Napisano: 25.04.2022 11:46:23 w Avanti
vazzz napisał(a):

adamo86 napisał(a):

margarittta napisał(a):

Avanti ma czas do dziś z piłkarskiego? emotka

Tak, za pierwszy tydzień

Są już wyniki na stronie.

Dziwne, ja teraz (11:45) widzę tylko planszę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6855585 Napisano: 24.04.2022 18:43:32 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

Co do liczby osób przeglądających forum to jest ona tak duża bo większość to boty, dodałem poprawkę aby nie zliczało botów, powinno trochę lepiej to wyglądać emotka

Czy mam przez to rozumieć, że botami sztucznie nakręcasz oglądalność strony  emotka by ją wywindować w wynikach wyszukiwania? Jeśli tak, to słabe to. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6855576 Napisano: 24.04.2022 18:01:54 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

jest jeden system powiadomień i jak odczytasz w telefonie/innej przeglądarce gdziekolwiek to zostaje oznaczony jako przeczytany, ten błąd miałeś gdy testowałem czy wszystko z powiadomieniami odnośnie komentarzy działa poprawnie, potem usunąłem komentarz i dodałem go ponownie stąd może taka myśl, dodając nową opcję dla powiadomień musiałem zmian też w aplikacji przez co wczoraj pojawiały się błędy...

Hm, sugerujesz, że powinienem zagrać w Lotto? Bo mam niezwykłe szczęście trafiać na takie właśnie szczególne przypadki, przecież to nie pierwszy raz - a zauważ, że inni się na to nie załapują, tylko ode mnie masz takie zgłoszenia emotka emotka
Statystycznie rzecz biorąc, mam dziwnego trafa na okresy testowania systemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6855558 Napisano: 24.04.2022 16:12:11 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
byekitty napisał(a):

konkursy z zapowiedzi forumowych trafiają bezpośrednio do zapowiedzi stronowych, jeśli tylko mają szczegóły.
Aktywni robią coś dla "dodatków" na forum, których faktycznie nie ma. To iluzja.
Robią to, bo są naiwniakami i dają na tacy fajne konkursy i podpowiedzi konkursowe 1286 podglądaczom emotka  śmieję się, bo wśród nich jestem też ja.

Też się z tego śmieję emotka "aktywność" na poziomie najwyższym, bo trzecim emotka
https://www.e-konkursy.info/statystyki
https://www.e-kon...o/wyniki?user=129198 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6855531 Napisano: 24.04.2022 12:12:19 w Popraw sobie humor...
Urok reklam sprzed lat... emotka emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#6855514 Napisano: 24.04.2022 08:40:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Z innej beczki. Wczoraj wieczorem zaglądałem na swoje konto z poziomu przeglądarki w smartfonie. Było kilka nowych powiadomień, poklikałem i poczytałem (między innymi powiadomienie o odpowiedzi powyżej i komentarz pod konkursem z grupy na Facebooku). W telefonie powiadomienia odczytane, tymczasem dziś, kiedy loguję się rano z poziomu peceta, widzę znów te same powiadomienia... Nie rozumiem tego.
Gdzie jest zapisywana informacja o przeczytaniu powiadomień? Byłem przekonany, że to powinno być zaszyte na koncie użytkownika, tymczasem wszystko wskazuje na to, że jest zapisywane na poziomie przeglądarki. To by tłumaczyło dlaczego w przeglądarce w smartfonie oznaczone jako przeczytane, a w przeglądarce peceta nie. Takie sobie... Wolę jednak obsługę dwustronną, jak IMAP w kliencie poczty, a nie POP emotka

Kolejna sprawa z tym związana. Przesyłam Screenshot_2022-04-23-20:49:34 jednego z dziwnych zjawisk, pomożesz rozwiązać, o co chodziło? Klikanie w TO powiadomienie nigdzie nie przenosiło, tekst nie było podlinkowany. Prośba o powiadomienie... To powiadamiam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6855513 Napisano: 24.04.2022 08:21:47 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

nie do końca wiem czy się rozumiemy... zakładka "zapowiedzi" to prośba użytkowników, ale tam są tylko konkursy opublikowane w bazie (warunek konkursy które startują od przynajmniej jutra), na forum w wątku można podać link stąd też zazwyczaj ten wątek jest aktualniejszy

A mnie się wydaje, że rozumiem wpis byekitty emotka
Blokowanie użytkownikom dostępu do części forum, przy jednoczesnym udostępnianiu wszystkim całej bazy to jest to, o czym pisałem przed laty, a na co Ty się nie chciałeś zgodzić. Proponowałem, by dostęp do konkursów w bazie był właśnie uzależniony od tego, jak aktywnie jedni użytkownicy pomagają drugim. Czyli na przykład dodają konkursy. W części dostępnej dla VIPów był przecież taki wymóg - by ktoś nadal miał przedłużony "abonament" na ten dostęp, miał w skali miesiąca dodać ileś tam konkursów, albo pomagać w inny sposób, umieszczając podpowiedzi emotka Na pewno to pamiętasz.
P.S. Swoją drogą, ja nadal podtrzymuję swój wniosek, by dostęp do bazy zależał od tego, czy ktoś pomaga czynnie, czy jest tylko podglądaczem emotka
edit: przykładowo widziałbym to tak, że jakaś część konkursów z bazy byłaby oczywiście widoczna dla niezarejestrowanych "na zachętę", z informacją, że "teraz widzisz tylko wierzchołek góry lodowej, a jak chcesz mieć dostęp do smaczniejszych kąsków, dołącz do społeczności i razem z nami rozwijaj bazę" emotka   Czy jakoś tak emotka
Jest kij (punkty karne), niech będzie też jakaś marchewka.. Wyświetl w wątku >>

cb656

#6855479 Napisano: 23.04.2022 16:11:30 w Avanti
visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy tylko mnie by ucieszyło gdyby w Avanti zamiast np kilku nagród po 1000 zł, było 5 razy więcej nagród ale po 200 zł?

Nie wiem, czy TYLKO CIEBIE to rajcuje,  ale mnie takie rozwiązanie nie ucieszyłoby. emotka To jak wyśmiewane nagrody w postaci tysiąca długopisów Sponsora. emotka Jak kraść, to miliony, jak spadać, to z wysokiego konia, jak żenić się, to tylko z księżniczką... emotka emotka

Że tak nieśmiało zapytam… w awatarze to ta Twoja księżniczka? (Kwietna, naturalna, czy po prostu… normalna)

Odpowiedź jest banalnie prozaiczna: to mój własny, osobisty wizerunek emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6855467 Napisano: 23.04.2022 13:07:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

cb656 napisał(a):

byekitty napisał(a):

ba! ja miałam dwa kody a raz dokonałam zakupu emotka  jeden kod nie działał, nie wiem o co mu chodziło emotka

Moje dwa kody pochodziły z dwóch osobnych zakupów.

domyśliłam się emotka

Łał... jestem pod wrażeniem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6855464 Napisano: 23.04.2022 13:03:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

ba! ja miałam dwa kody a raz dokonałam zakupu emotka  jeden kod nie działał, nie wiem o co mu chodziło emotka

Moje dwa kody pochodziły z dwóch osobnych zakupów. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6855461 Napisano: 23.04.2022 12:48:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asther napisał(a):

Cześć, czy w żubrówce można wziąć udział kilka razy w tym samym tygodniu, ewentualnie po raz w każdym tygodniu? Czy tylko raz na cały czas trwania konkursu? 

Cześć, aha, czyli jesteś jednym z tych, co nie lubią czytać Regulaminów, bo tam wszystko opisano ze szczegółami. Punkt 4.10 emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#6855460 Napisano: 23.04.2022 12:44:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

A to nie jest tak, że zanim kupisz nowe Pepsi to musisz zaznaczyć w aplikacji, że wykorzystałaś już kod? Żeby się zrobiło miejsce na nowy kod  emotka

To nie jest tak. Miałem w apce DWA kody. Wyświetl w wątku >>

cb656

#6855449 Napisano: 23.04.2022 11:39:39 w Avanti
pawelkoo napisał(a):

...ileż można odpowiadać w kółko na te same pytania emotka Często mam jakieś paragony, a wysyłanie odpowiedzi przekładam z tygodnia na tydzień, bo tak mnie już znudziło wymyślanie tekstów "na jedno kopyto" emotka

Cóż... wymyślanie tekstów na jedno kopyto świadczy raczej o braku wyobraźni u wymyślającego. emotka Wznieś się na wyżyny i wymyśl coś, co pozytywnie zaskoczy organizatora, wybij się ponad szarzyznę, błyśnij inwencją, wyobraźnią, niebanalnym skojarzeniem... O to przecież chodzi w tym wszystkim, to polowanie na nowe talenty. Widocznie go nie masz emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

cb656

#6855445 Napisano: 23.04.2022 11:04:32 w Avanti
incendio12 napisał(a):

Czy tylko mnie by ucieszyło gdyby w Avanti zamiast np kilku nagród po 1000 zł, było 5 razy więcej nagród ale po 200 zł?

Nie wiem, czy TYLKO CIEBIE to rajcuje,  ale mnie takie rozwiązanie nie ucieszyłoby. emotka To jak wyśmiewane nagrody w postaci tysiąca długopisów Sponsora. emotka
Jak kraść, to miliony, jak spadać, to z wysokiego konia, jak żenić się, to tylko z księżniczką... emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6855437 Napisano: 23.04.2022 10:00:42 w Szybkie konkursy na Facebooku

cb656

#6854799 Napisano: 19.04.2022 22:27:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

No i co w związku z tym?



darog napisał(a):

Chyba Organizatorzy mają dość konkursowiczów polskich...


Jak to, co? Odpowiedź jest w pierwszym zdaniu. To musi być dla daroga szok, zapragnął się tym podzielić, bo pewnie szuka pomocy, jak się otrząsnąć z traumy. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6854797 Napisano: 19.04.2022 22:11:06 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj super lekkie buty 760 gramów!

WYNIKI emotka PAN Grażyna na pewno się ucieszył... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6854724 Napisano: 19.04.2022 12:07:12 w WC - rozmowy o wszystkim
asther napisał(a):

A ja dzisiaj czuję potrzebę pochwalenia się przebiegiem konkursu z RMF FM. W czwartek zadzwonili do mnie, że bardzo mają mnie na oku w konkursie, wypytywali o więcej szczegółów nt relacji, poprosili mnie o numer do Kuby. W piątek zadzwonili do mnie po czym mnie poinformowali o której mniej więcej zadzwonią. Kazali mi przypilnować by Kuba odebrał telefon.  Prowadzący dzwoni do mnie, zadał mi kilka drobnych pytań typu jak święta etc, i mówi, że zadzwonimy teraz do Kuby. No i Kuba nie odbiera 😳😥. Ale gość mówi, że spokojnie, mamy czas. Dzwoni ponownie, ja Kubie na messagerze piszę "dzwonią!!!!'. Kuba odebrał. Poprowadziliśmy miłą rozmowę i miałam ładnie do podkładu "Perfect" od eda sheerana zaprosić go na jego koncert.  Zaprosiłam go, chwilę porozmawialiśmy, Kuba oficjalnie powiedział "cholera" na antenie radia. Po czym gość pyta czy chcemy kogoś pozdrowić. Pozdrowiliśmy bliskich. Podziękował nam za rozmowę, poinformował Kubę ze jest to nagrywane i zapytał czy się zgadza na upublicznienie. Kuba oczywiście się zgodził. 

Potem wróciłam do domu, włączyłam RMF FM i czekałam, czekałam, czekałam... Puścili mnie na antenie 2,5h po telefonie. Lekko obrobione i... Bez pozdrowień...
Post piszę ze względu na pochwalenie się, ale jednocześnie jako taka wskazówka jak (może) wyglądać rozmowa z radiem. 

Mmmmrrraaauuu... emotka
To nie wiedziałaś, że "radio, to teatr wyobraźni"? emotka

P.S. Piszę to jako wielokrotny uczestnik tego typy "wejść antenowych". emotka
MIEJCIE ŚWIADOMOŚĆ, że wszelkie akcje promocyjne mają na celu promowanie nie tego jednego, bidulkę-Słuchacza, tylko promowanie RADIA oraz "wartości" jakie radio promuje. To taka podpowiedź dla innych nieświadomych - jak nie potrafisz włazić w doopę, nie pchaj się na afisz! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#6854611 Napisano: 18.04.2022 10:18:04 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

A swoją drogą wkurza mnie że każdy kto przychodzi do nas w gości przynosi te wstrętne czekoladki Kinder w różnych odsłonach - 12 szt, 24 szt, jajko niespodzianka, czekoladki... Jakby nie można było kupić innych słodyczy tylko właśnie te okropne, niezdrowe kinderki emotka Dopiero co się zapasu z grudnia pozbyłam rozdając dzieciom w zerówce i znowu 60 czekoladek mam do pozbycia się emotka

A mnie wkurza taka dwulicowość emotka
Jak niedobre, to nie dawaj innym, by się truli, proste, no nie? emotka Wyświetl w wątku >>