Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cb656

cb656

#6849456 Napisano: 14.03.2022 14:02:38 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas taki pomysł przyszedł dziś do głowy, obgadajmy to emotka

Jeśli gdzieś na stronie jest link i ktoś w ten link kliknie, to gdy później wróci na stronę, to ten kliknięty link ma inny odcień. To nawet gdzieś widziałem w ustawieniach zaawansowanych w systemie, że można sobie te kolory samemu wybrać.


No i teraz jest pytanie...
Bo jak wchodzi się ekonki dajmy na to tutaj https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane to przecież tytuły poszczególnych konkursów są właśnie takimi linkami do innych stron, tyle że nigdy jeszcze nie widziałem tego zjawiska zmiany kolorów. Owszem, tekst z czarnego robi się zielony, ale tylko wtedy, gdy najeżdżasz na niego kursorem myszy. Po zjechaniu znów czarny. Po kliknieciu też.


Dla mnie jest to istotne na przykład z tego powodu, że kiedy zaglądam na stronę rano i widzę listę dajmy na to 20 konkursów, to sobie po kolei w każdy kilkam, by zobaczyć, o co się gra. Z tym, że gdy za jakiś czas po obiedzie zaglądam na stronę, to widzę, że już nie 20, a jest ich dajmy na to 26 konkursów. I chodzi o taki myk, który by ułatwił rozróżnianie, które to są nowe, a w które jeszcze nie klikałem.

Da się coś takiego tutaj wdrożyć?

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6849305 Napisano: 13.03.2022 12:01:32 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Pionas zadziałał. emotka emotka

nie zadziałałem, system później sam to uzupełnia emotka co kilka godzin albo raz na dobę...

Tak, czy inaczej, to zasługa/wina pionasa emotka Bo tak napisał ten fragment kodu/skryptu czy innego fragmentu oprogramowania zarządzającego stroną, że system uzupełnia to z pewnym takim opóźnieniem. emotka
Chcę przez to powiedzieć, że rozwiązała się zagadka, czyli że nie tyle jest to "błąd" systemu, co po prostu taki jego "urok", że pewne funkcjonalności są trochę kulejące, nie działają w czasie rzeczywistym, teraz, zaraz, natychmiast, co może wywoływać zaniepokojenie u obserwatorów, którzy są zwykłymi użytkownikami i nie muszą rozumieć, jak działa taki czy inny skrypt (mniejsza o nazwę).
Jak człowieczek widzi, że jedni coś mają, a inni nie mają, to się niepokoi nierównością emotka a jak się później okazuje, to wynika tylko i wyłącznie ze specyfiki odświeżania danych. Czy jakoś tak.
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6849265 Napisano: 12.03.2022 17:41:41 w Konkursy z grami
1940bruce1973 napisał(a):

Faktycznie jest w bazieemotka
https://www.e-kon...wygrana#.Yiyou3rMJ9M
Zaskakujące zasady. emotka

Nie ma w bazie, bo to piramidalne naciągactwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6849262 Napisano: 12.03.2022 17:12:18 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
1940bruce1973 napisał(a):

Nadal bardzo dziwnym wydaje mi się fakt, że użytkownik, piszący na forum kolejny post, nie ma w swoim profilu licznika postów i wynika z tego, że nie napisał dotąd żadnego. emotka

Już ma. Pionas zadziałał. emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cb656

#6849244 Napisano: 12.03.2022 12:56:14 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)

cb656

#6849165 Napisano: 11.03.2022 16:23:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mary18 napisał(a):

Czy w konkursie z lays biorą udział produkty lays oven baked? bo nigdzie tam na stronie ich nie było 

Mówisz o tej liście rozwijanej, gdy grasz o kod?
Jak to nie było, skoro są? emotka
Poza tym regulamin mówi wyraźnie: WSZYSTKIE SMAKI I GRAMATURY.
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6849083 Napisano: 11.03.2022 08:52:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Fakt muszę poprawić komunikat, taki konkurs może wisieć w oczekujących na akceptację. (tak jest w tym przypadku)

Czy przy tym poprawianiu czegoś nie popsułeś? Przed chwilą próbowałem dodać komentarz do tego konkursu, ale zniknął w boju. emotka Nie popełniłem błędu przy przepisywaniu captcha, a nawet gdyby tak było, to wyświetliłby się monit o błędzie, a tekst komentarza pozostałby w swoim polu i czekał na poprawne przepisanie kodu.Nic z tych rzeczy. Strona się przeładowała, komunikatu błędu nie ma, a tekst komentarza diabli wzięli. emotka

dalej masz ten problem? robiłem mały update plików i być może to było w tym czasie co chciałeś dodać komentarz

Aha. Czyli miałem po prostu pecha.
Jeśli nie przewidujesz mieszania w najbliższym czasie, to podejmę jeszcze jedną próbę dodania. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6849075 Napisano: 11.03.2022 08:16:13 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

Fakt muszę poprawić komunikat, taki konkurs może wisieć w oczekujących na akceptację. (tak jest w tym przypadku)

Czy przy tym poprawianiu czegoś nie popsułeś? Przed chwilą próbowałem dodać komentarz do tego konkursu, ale zniknął w boju. emotka
Nie popełniłem błędu przy przepisywaniu captcha, a nawet gdyby tak było, to wyświetliłby się monit o błędzie, a tekst komentarza pozostałby w swoim polu i czekał na poprawne przepisanie kodu.
Nic z tych rzeczy. Strona się przeładowała, komunikatu błędu nie ma, a tekst komentarza diabli wzięli. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6849007 Napisano: 10.03.2022 17:54:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas jak to jest z tym wyszukiwaniem? Używasz na stronie dwóch różnych mechanizmów wyszukiwania? emotka

Konkretny przykład, mam adres do sprawdzenia, klikam w lupkę, wklejam adres, wynik negatywny.
No to klikam dodaj konkurs, wklejam TEN SAM ADRES i tu niespodzianka, bo okazuje się, że jednak znalazł. emotka
O co chodzi?

https://www.gov.p...ojewody--edycja-2022

Szukanie przez lupkę:


Dodawanie konkursu:

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6848920 Napisano: 10.03.2022 13:09:38 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Plony i Bony"

WYNIKI  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6848830 Napisano: 09.03.2022 21:24:56 w PODZIĘKOWANIA
pionas
pionas napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

pionas na stronie "dziś dodane" kiedyś wprowadziłeś na moją prośbę w pierwszym wierszu od góry licznik "dziś dodano xx konkursów". Teraz tego nie widzę. Nie będzie już? emotka

chyba nie będzie

emotka pionas, dziękuję za licznik na stronie https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6848765 Napisano: 09.03.2022 15:18:22 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
0 0

cb656

#6848473 Napisano: 08.03.2022 10:44:30 w dzis mam urodzinki
monisss napisał(a):

dziś kończę 34 lata emotka  a z okazji dnia kobiet życzę wszystkiego dobrego , miłości, pokoju oraz dziś miłych prezencików emotka  

No widzisz, jaki sukces?! Masz już za sobą chrystusowe lata, a jeszcze żyjesz! Czyli tak, jakbyś zmartwychwstała emotka
Życia wiecznego życzę. emotka emotka emotka W ZDROWIU i pełni władz umysłowych emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

cb656

cb656

#6848330 Napisano: 07.03.2022 12:56:03 w SZUKAM....
iszhara napisał(a):

Czy działa Wam Allegro normalnie? Ja od wczoraj nie mogę się zalogować na swoje konto na laptopie.  emotka  Na telefonie wszytko wszytko śmiga bez problemu.  Nie mam pojęcia co się u mnie sknociło.... 

Spróbuj w przeglądarce w ustawieniach usunąć wybrane ciasteczka (pogrzeb w opcjach, znajdziesz na pewno). Usuń te związane z Allegro. Pamiętasz login i hasło, czy przeglądarka je pamięta? Usuń z pamięci i wpisz z reki, tak jak to robisz w telefonie. Jeśli się zalogujesz, dopiero wtedy gdy przeglądarka zapyta, czy zapamiętać hasło, zgódź się. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6848135 Napisano: 05.03.2022 20:45:23 w Popraw sobie humor...
iwona0103 napisał(a):

prezydent Ukrainy tańczył i śpiewał w takiej stylizacji w teledysku z 2014 roku   emotka

W końcu był aktorem, a ten występ to była parodia. emotka
Występ Zełeńskiego i jego kolegów, zatytułowany "Kozacy" nawiązywał do utworu "Love" zespołu Kazaky. Panowie często paradują w szpilkach, a i lateks nie jest im obcy.



Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

cb656

#6848124 Napisano: 05.03.2022 18:57:06 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
1940bruce1973 napisał(a):

...przy klikaniu w "Kontakt" wyskakuje mi niezmiennie... lista konkursów.  emotka emotka

Bo w stopce jest źle podlinkowany emotka
Ale nawet tam nie ma informacji o Adminach
https://www.e-konkursy.info/kontakt Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0