Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6849165 Napisano: 11.03.2022 16:23:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mary18 napisał(a):

Czy w konkursie z lays biorą udział produkty lays oven baked? bo nigdzie tam na stronie ich nie było 

Mówisz o tej liście rozwijanej, gdy grasz o kod?
Jak to nie było, skoro są? emotka
Poza tym regulamin mówi wyraźnie: WSZYSTKIE SMAKI I GRAMATURY.
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6849083 Napisano: 11.03.2022 08:52:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Fakt muszę poprawić komunikat, taki konkurs może wisieć w oczekujących na akceptację. (tak jest w tym przypadku)

Czy przy tym poprawianiu czegoś nie popsułeś? Przed chwilą próbowałem dodać komentarz do tego konkursu, ale zniknął w boju. emotka Nie popełniłem błędu przy przepisywaniu captcha, a nawet gdyby tak było, to wyświetliłby się monit o błędzie, a tekst komentarza pozostałby w swoim polu i czekał na poprawne przepisanie kodu.Nic z tych rzeczy. Strona się przeładowała, komunikatu błędu nie ma, a tekst komentarza diabli wzięli. emotka

dalej masz ten problem? robiłem mały update plików i być może to było w tym czasie co chciałeś dodać komentarz

Aha. Czyli miałem po prostu pecha.
Jeśli nie przewidujesz mieszania w najbliższym czasie, to podejmę jeszcze jedną próbę dodania. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6849075 Napisano: 11.03.2022 08:16:13 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

Fakt muszę poprawić komunikat, taki konkurs może wisieć w oczekujących na akceptację. (tak jest w tym przypadku)

Czy przy tym poprawianiu czegoś nie popsułeś? Przed chwilą próbowałem dodać komentarz do tego konkursu, ale zniknął w boju. emotka
Nie popełniłem błędu przy przepisywaniu captcha, a nawet gdyby tak było, to wyświetliłby się monit o błędzie, a tekst komentarza pozostałby w swoim polu i czekał na poprawne przepisanie kodu.
Nic z tych rzeczy. Strona się przeładowała, komunikatu błędu nie ma, a tekst komentarza diabli wzięli. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6849007 Napisano: 10.03.2022 17:54:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas jak to jest z tym wyszukiwaniem? Używasz na stronie dwóch różnych mechanizmów wyszukiwania? emotka

Konkretny przykład, mam adres do sprawdzenia, klikam w lupkę, wklejam adres, wynik negatywny.
No to klikam dodaj konkurs, wklejam TEN SAM ADRES i tu niespodzianka, bo okazuje się, że jednak znalazł. emotka
O co chodzi?

https://www.gov.p...ojewody--edycja-2022

Szukanie przez lupkę:


Dodawanie konkursu:

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6848920 Napisano: 10.03.2022 13:09:38 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Plony i Bony"

WYNIKI  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6848830 Napisano: 09.03.2022 21:24:56 w PODZIĘKOWANIA
pionas
pionas napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

pionas na stronie "dziś dodane" kiedyś wprowadziłeś na moją prośbę w pierwszym wierszu od góry licznik "dziś dodano xx konkursów". Teraz tego nie widzę. Nie będzie już? emotka

chyba nie będzie

emotka pionas, dziękuję za licznik na stronie https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6848765 Napisano: 09.03.2022 15:18:22 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
0 0

cb656

#6848473 Napisano: 08.03.2022 10:44:30 w dzis mam urodzinki
monisss napisał(a):

dziś kończę 34 lata emotka  a z okazji dnia kobiet życzę wszystkiego dobrego , miłości, pokoju oraz dziś miłych prezencików emotka  

No widzisz, jaki sukces?! Masz już za sobą chrystusowe lata, a jeszcze żyjesz! Czyli tak, jakbyś zmartwychwstała emotka
Życia wiecznego życzę. emotka emotka emotka W ZDROWIU i pełni władz umysłowych emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

cb656

cb656

#6848330 Napisano: 07.03.2022 12:56:03 w SZUKAM....
iszhara napisał(a):

Czy działa Wam Allegro normalnie? Ja od wczoraj nie mogę się zalogować na swoje konto na laptopie.  emotka  Na telefonie wszytko wszytko śmiga bez problemu.  Nie mam pojęcia co się u mnie sknociło.... 

Spróbuj w przeglądarce w ustawieniach usunąć wybrane ciasteczka (pogrzeb w opcjach, znajdziesz na pewno). Usuń te związane z Allegro. Pamiętasz login i hasło, czy przeglądarka je pamięta? Usuń z pamięci i wpisz z reki, tak jak to robisz w telefonie. Jeśli się zalogujesz, dopiero wtedy gdy przeglądarka zapyta, czy zapamiętać hasło, zgódź się. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6848135 Napisano: 05.03.2022 20:45:23 w Popraw sobie humor...
iwona0103 napisał(a):

prezydent Ukrainy tańczył i śpiewał w takiej stylizacji w teledysku z 2014 roku   emotka

W końcu był aktorem, a ten występ to była parodia. emotka
Występ Zełeńskiego i jego kolegów, zatytułowany "Kozacy" nawiązywał do utworu "Love" zespołu Kazaky. Panowie często paradują w szpilkach, a i lateks nie jest im obcy.



Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

cb656

#6848124 Napisano: 05.03.2022 18:57:06 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
1940bruce1973 napisał(a):

...przy klikaniu w "Kontakt" wyskakuje mi niezmiennie... lista konkursów.  emotka emotka

Bo w stopce jest źle podlinkowany emotka
Ale nawet tam nie ma informacji o Adminach
https://www.e-konkursy.info/kontakt Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cb656

#6848121 Napisano: 05.03.2022 18:51:10 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

...nie jestem robotem i niestety nie jestem w stanie po pracy poświęcać kilkunastu godzin dziennie tak jak to było jeszcze kilka lat temu, zresztą wtedy nie pracowałem emotka a teraz nie umiem połączyć pracy na etacie, z rodziną i kilkoma godzinami pracy na stronie, starzeję się emotka

No tak. Coś o tym wiem emotka Starość nie radość emotka A qrdę powinno być inaczej! emotka
Chciałbym być japońskim emerytem i jeździć po świecie obowiązkowo z aparatem zawieszonym na szyi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6848118 Napisano: 05.03.2022 18:35:42 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

Co do komunikacji ze mną to owszem lepiej napisać prywatną wiadomość, bo na forum wejdę tracę powiadomienie i zapominam, pracuję na pełnym etacie, do tego dom i rodzina, nie usprawiedliwiam się ale raz jeszcze zaznaczam że stronę traktuję hobbistycznie

emotka Załatwione. Zrozumiałem i dziękuję. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6848072 Napisano: 05.03.2022 09:31:06 w Smolar
visserarthur napisał(a):

Chyba w tworzeniu tych swoich zawiłych wpisów zatraciłeś zdolność zrozumienia prostych zdań  emotka

Nic nie poradzę na to, że nie odbierasz treści ukrytych w "prostych" zdaniach. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6848060 Napisano: 05.03.2022 08:23:57 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas do cholery, gdzie Ty masz oczy

poważnie pytasz?
...gdy cenzurowałem było źle, gdy puszczam co leci jest źle... nie wiem kto z kogo robi wariata...
napiszę też tutaj, jeśli widzisz błąd w opisie konkursu (zła kategoria, zła nagroda, zły rodzaj nagrody czy zły opis konkursu)
kliknij w koniczynkę lub "Błąd" i opisz co jest nie tak... Jeśli konkurs już jest na stronie to wklej w uwadze link do niego...

No poważnie, poważnie niestety. emotka
Od zawsze gryzła mnie nierówność. Społeczna też emotka Chodzi o nierówne traktowanie, czy jak to ująłeś: "robienie z kogoś wariata".

Hołowczyc przekroczył prędkość o 40 km/h... Normalnemu Kowalskiemu sąd zaraz by zabrał prawo jazdy, samochód, wsadził do kacetu, komornik zaharabciłby pół majątku... Ale nie, przecież to taki sympatyczny, znany człowiek. W końcu kierowca rajdowy, to chyba umie jeździć szybko, no nie? W dodatku ma tylu fanów. Pogłaskajmy go po główce, on przeprosi i załatwione. No, Krzysiu, przepraszamy cię, ale jakaś symboliczna kara musi być. To pokiwamy ci paluszkiem, oj, oj, ty, ty!

Regulamin ekonków zawierał zapis o karalności umieszczania podpowiedzi do konkursów w komentarzach. No to stwórzmy sobie kącik dla VIPów w ukrytej części forum i miejmy w nosie tę zasadę! VIP nie musi dodawać do bazy 10 konkursów miesięcznie, bo tak samo będzie miał punktowane udzielnie podpowiedzi do konkursu innym VIPom. W tychże samych komentarzach, tylko ukrytych przed wzrokiem planktonu konkursowego. No bo co się będziemy przejmować, "nasi" są równiejsi!

CeBe umieścił w opisie żarcik, dopisek od siebie, absolutnie nie wpływający na kontekst... TO NIEDOPUSZCZALNE! Trzeba wyciąć, usunąć, a w ogóle to on za dużo się rozpisuje, wystarczy tylko, by zamieścił link do Regulaminu, to każdy zainteresowany może sobie sam przeczytać...

Trudno Adrian, przyzwyczaiłeś mnie do tego faktu, że UMIESZ jednak czytać uważnie i reagować emotka
Co w tym dziwnego, że oczekuję takiego samego równego traktowania WSZYSTKICH? Wszystkich innych opisów emotka
Powiadasz, że nie cenzurujesz, a to ciekawe, wiesz? To może zlikwiduj ten bufor w postaci zatwierdzania przez administrację - po prostu niech każdy konkurs wrzucony przez kogoś ukazuje się w bazie OD RAZU, bez czekania na jakieś lipne zatwierdzenie. To strata czasu jest. emotka

Gdy wymienialiśmy uwagi na PW sam przyznałeś, że to pewniejszy kanał do przekazywania zgłoszeń, bo bywa, że coś umyka, tak że ten... Ludkowie zgłaszają, nie bojsia. Zgłaszają błędy, piszą komentarze, a i tak na reakcję trzeba czasem poczekać długo, a czasem się nawet nie doczekać.

Ja piszę o pryncypiach, Adrian. O pewnych generalnych założeniach. Że one są dobre, tylko w praktyce ich realizacja jest taka sobie. Stworzyłeś temat do zgłaszania swoich uwag i ja to robię. Życzliwie, z nadzieją, że przeczytasz i naprawisz. Że czasem agresywnie? Cóż... święty nie jestem. Ale i tak kocham zawsze wszystkich ludzi... emotka emotka
Może tylko zwierzęta bardziej, bo one nie udają lepszych, niż są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6848051 Napisano: 04.03.2022 22:30:22 w Smolar
frodo napisał(a):

Mnie nie ma ani w laureatach ani w wynikach emotka

No ale co w tym dziwnego, bo nie kumam?! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0