Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6848045 Napisano: 04.03.2022 21:51:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Proszę bardzo, przykład bieżący: https://www.e-kon...za-karte-wielkanocna
kachna1111 nie zadała sobie trudu, by doczytać, do jakiej kategorii pasuje ów konkurs.
WRRRRRRR... emotka Bo to nie jest ANI aktualny, ANI  na fejsie,  tylko PRZEDE WSZYSTKIM LOKALNY,
 DLA UCZNIÓW, w DODATKU PLASTYCZNY
!!!!
pionas do cholery, gdzie Ty masz oczy????!!!!!! emotka


tradycyjny konkurs plastyczny, który polega na zaprojektowaniu okolicznościowej kartki. Czekamy na prace uczniów szkół podstawowych, mieszkających lub uczących się na terenie gminy Wołomin, przygotowane w 3 kategoriach wiekowych:
Kategoria A – dla uczniów szkół podstawowych: kl. I-III,
Kategoria B – dla uczniów szkół podstawowych: kl. IV-VI,
Kategoria C – dla uczniów szkół podstawowych: kl. VII-VIII.

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6847972 Napisano: 04.03.2022 15:39:27 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
1940bruce1973 napisał(a):

Mam spore zastrzeżenia do konkursów, pojawiających się w bazie, a zgłaszanych od pewnego czasu przez bliżej nieznanych, nie mających tutaj swych stron profilowych - nomen omen - Użytkowników ...

Mnie również zastanawia, jak w ogóle jest możliwe zgłoszenie konkursu przez kogoś bez zalogowania... A są takie konkursy, gdzie w polu "konkurs nadesłał" widnieje jakaś nazwa, niepodlinkowana wcale do żadnego profilu.
I właśnie - Bruce poruszyła ważny temat - kto właściwie w takim wypadku odpowiada za jakość opisu? Ten nieznany ktoś, czy Admin, który to przyklepał i umieścił w bazie?
Zdarzały się już wcześniej przypadki, że moje skrupulatne opisy konkursów ktoś (pionas?) skracał i wyrzucał rzeczy istotne z punktu widzenia konkursowicza, na co wielokrotnie skarżyłem się na forum, pomstując i zgrzytając zębami.
Nie rozumiem tej polityki. emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cb656

#6847958 Napisano: 04.03.2022 14:56:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
cb656 napisał(a):

Dlaczego, och dlaczego znów nie wygrałem dziś niczego?! emotka emotka
Jak każdy Smerf nie cierpię cierpieć, a boli tak, że skóra cierpnie!  emotka
Toż przecież mamy marzec, kalendarz marzyć każe...
Nie o wiosennych śnię ogrodach, lecz o należnych mi nagrodach! emotka
A skoro już o marcu - za oknem tak, jak w garncu: mizeria pogodowa, prawdziwy groch z kapustą,
słońce się za chmurami chowa, wiatr wszystko wywiał. Pusto. emotka

Minął okrągły rok i znów mamy marzec,
kolejne niepowodzenie dziś wpisać się tu każe. emotka
Smolar z Rossmannem wspólnie się wypięli,
moją nagrodę znów gdzieś diabli wzięli emotka
Czy mam jakieś szanse? Tycie, tyciusieńkie?
by chociażby w zdrapkach dostać coś na rękę emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6847856 Napisano: 04.03.2022 08:29:46 w Popraw sobie humor...
mixik napisał(a):

Gdyby jeszcze ktoś nie widział (rozwala system) emotka He7uwgNq3GM


System rozwala dopiero ten śmiech emotka emotka

Wyświetl w wątku >>

cb656

#6847314 Napisano: 01.03.2022 17:19:03 w Wkurza mnie...

Claudia77 napisał(a):
 Zawsze w domu synom powtarzam, że tylko zdechłe ryby płyną z prądem.



@gnieszk@ napisał(a):

To powiedzenie brzmi dobrze, ale jakby nie było, zgodne z prawdą nie jest  emotka
Pod prąd płyną gatunki anadromiczne, a gatunki katadromiczne z prądem.


I tak oto Agnieszka odarła ze złudzeń świat czyichś marzeń... emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

cb656

#6847276 Napisano: 01.03.2022 13:52:04 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
TO NIE JEST NORMALNE! emotka Nie podoba mi się. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6847270 Napisano: 01.03.2022 13:31:08 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Walentynka z gór"

Ktoś się chyba rypnął w określeniu daty zakończenia emotka
WYNIKIhttps://www.faceb..._id=5312609932105447

Zwycięzcom GRATULUJEMY i prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej, w celu ustalenia adresu do wysyłki.

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6846935 Napisano: 27.02.2022 17:18:14 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

Polacy też święci nie byli. Choćby Jedwabne, ale nie tylko w stosunku do Żydów. Były i mordy dokonane w odwecie na Ukraińcach. Zbrodnia nie usprawiedliwia zbrodni. O historii nie wolno zapomnieć, ale obarczanie obecnych pokoleń czynami przodków? 

Niby masz rację... Rację, jako CZŁOWIEK. emotka Odwieczny filozoficzny dylemat z gatunku: "TAK, ALE..."
Humanistyczne spojrzenie na świat każe uznać, że słuszne jest odrzucenie wszelkich uprzedzeń.
Jednakże nie można zapomnieć o EMOCJACH, które rządzą ludzkimi umysłami.
A realia są takie, że prosty lud kieruje się głównie pierwotnymi, prymitywnymi uprzedzeniami.
Co oznacza "prosty lud"? Ano tę statystyczną większość, która zgodnie z zasadą Pareto, stanowi 80% całości. Pozostałe 20% to "elita". Elita intelektualna, kulturalna, która potrafi wznieść się ponad prymitywne uprzedzenia.
Co z tego, że jakieś jednostki mają szersze horyzonty, kiedy społeczności w swojej masie hołduje jednak filozofii mściwej zemsty? Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Oko za oko, ząb za ząb.
Nie da się znaleźć wspólnego mianownika porozumienia, gdy każdy "większość" społeczeństwa (ta głośniejsza oczywiście) zawsze jest w stanie wykazać jakąś OSOBISTĄ krzywdę w odniesieniu do jakiejś grupy. Żydów, Niemców, Ruskich, Ukraińców, hitlerowców...
W historii świata przeważają akty agresji. I ZAWSZE jakaś grupa na tym cierpi.
Spuśćmy zasłonę miłosierdzia nad przeszłością? Ne, ne, ne. Nie da się.
Ja do dziś nie wybaczę Stalinowi i Ruskim emotka jak pokrzywdził moją RODZINĘ. No nie i już! emotka
...i takie argumenty znajdzie każdy w swoim własnym universum.
Amen. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6846863 Napisano: 26.02.2022 22:28:48 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

wcale mnie nie cieszą teksty na Onecie typu "Gwardia Narodowa Ukrainy opublikowała nagranie, na którym widać płonące pojazdy wojskowe należące do Rosjan". Bo przypomina mi się... Wołyń. Czy tego chcę, czy nie.
Wiem, tu jest jasne, kto napadł, a kto się broni. Ale... Boję się wojny, boję się ludzi czasu wojny.

Doskonale Cię rozumiem. emotka Mam uczucia mocno wymieszane w temacie Ukraińców. Też pamiętam jeszcze niedawne pełne nienawiści, masowe ataki medialne Polaków za niezabliźnione rany z czasów ostatniej wojny. I także uważam, że jak silniejszy napada słabszego, to sąsiedzi powinni się zjednoczyć i pomóc. Co wcale nie oznacza z automatu, że powinni zapomnieć przeszłość. To tkwi tak bardzo głęboko...
A teraz niech się posypie hejt. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6846829 Napisano: 26.02.2022 17:30:49 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas czy ten obszar pływającej belki górnej zaznaczony na screenie musi być taki ogromny? emotka Nie da się tego przebudować? Pole "lupki" można przenieść do jednego rzędu z menu, zmniejszyć logo...
Ta belka nie zmienia swojego rozmiaru, kiedy przewijam stronę w dół. Mogłaby równie dobrze, zachowując użyteczną swoją funkcjonalność, mieć rozmiar jedynie szerokości tekstu menu grafiki logo.
Przecież na monitorach w formacie 16:9 (a takie są chyba najpopularniejsze) obszar użyteczny kurczy się prawie o połowę! Jeśli do tego dorzucić jeszcze szerokość reklamy, która jest zawsze dyżurna na szczycie, to jest masakra jakaś. emotka

Proszę, nie pisz, że mogę wyłączyć wyświetlanie paska zakładek w przeglądarce, to się odrobinę poszerzy. emotka
I nie skorzystam także z rady przejścia na tablet, trzymany w układzie pionowym. Używam PC/laptopa i tak będzie jeszcze długo. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6846576 Napisano: 24.02.2022 18:54:05 w Zapowiedzi konkursów
netka2000 napisał(a):

to są targi cukiernicze i lodziarskie a nie c.o.

Hm... emotka A skąd pomysł, że to piec centralnego ogrzewania? emotka

Przecież firma UNOX produkuje urządzenia do przemysłu i handlu. emotka
To po prostu piec piekarniczy...
Wyświetl w wątku >>

cb656

cb656

#6846087 Napisano: 22.02.2022 13:15:57 w Avanti
Vougeinthecity napisał(a):

Jak coś wygram kiedyś u Avanti to obiecuję, przeżegnam się nogą!

Trzymam za słowo emotka Będzie filmik z tego wydarzenia? emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

cb656

#6845400 Napisano: 18.02.2022 14:41:26 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

Się doczepiłeś jak rzep psiego... Kto chce grać niech gra...

emotka emotka
No widzisz, nie można tak było od razu? A nie jakieś czepianie się, jakieś rady, wskazówki kto ma co robić, bo serce boli, gdy inni robią coś nie po myśli... emotka Ech te kobiety... nigdy tego nie ogarnę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6845357 Napisano: 18.02.2022 13:21:31 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

...wpisuję takiego Organizatora na czarną listę "tych klientów nie obsługujemy" i po prostu omijam na przyszłość jego konkursy szerokim łukiem. Bo jak ktoś jest taki wredny, to mnie szkoda mojego czasu i nerwów. (...) Polecam tę metodę wszystkim. Może chociaż tyle korzyści, że człek będzie miał święty spokój...

Tu akurat mają fajne nagrody o które warto grać, aczkolwiek organizator od lat nie ogarnia tego konkursu i zawsze coś tam jest nie tak.

Spójrz na to holistycznie emotka Liczy się całość, nerwowa atmosfera, poczucie niesmaku, irytacji, bezsilności, frustracja... Czy na tym tle te nagrody są tego warte? Poza tym żadnej pewności, że w ogóle nagroda się trafi, jak ten organizator to taki wieczny nieogar i dopuszcza lewizny. emotka
No ale jak jest konkursowicz, który "gra o wszystko, a wygrane upycha po kątach", to... emotka  Ja w każdym razie pass. Tak że ten... Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#6845346 Napisano: 18.02.2022 13:07:30 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas kiedy się w profilu Użytkownika kliknie w tę cyferkę przy punktach karnych, to przenosi na początek całego topu z karniakami ze wszystkimi wpisami od początku istnienia topu. emotka
W poprzedniej wersji po takim samym kliknięciu była lista wpisów dotyczących tylko tego Użytkownika. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6845205 Napisano: 17.02.2022 23:09:13 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
renata1107 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

...Nie miałam również powiadomienia o wynikach, a konkurs zaznaczony był zieloną kropką  emotka

Podbijam temat, nie otrzymuję powiadomień o wynikach konkursu. Korzystam z nowej wersji.

Nie ma, nie będzie, nie nalegać. emotka
https://www.e-kon...?strona=222#p6820272

https://www.e-kon...?strona=220#p6819118 Wyświetl w wątku >>

cb656

#6845194 Napisano: 17.02.2022 21:29:52 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

No cóż, z moich obserwacji tego konkursu wynika, iż co roku jest to samo: po części wygrywają osoby, które wygrały w poprzednich edycjach, wygrywają zdjęcia na których są doklejone kinderki, wygrywają te same zdjęcia co wcześniej... No i oczywiście jest mnóstwo właśnie takich komentarzy. Kinder chyba niewiele z tym robi.  

No cóż... tego akurat konkursu nie znam, nie biorę udziału, ale podpowiem, że ja stosuję zasadę "drugiego focha" wobec Organizatora, który lekceważy zasady.
Przy pierwszej takiej akcji olewania zgłoszeń tylko zgrzytam zębami, ale przy powtarzającej się drugiej strzelam permanentnego focha, wpisuję takiego Organizatora na czarną listę "tych klientów nie obsługujemy" i po prostu omijam na przyszłość jego konkursy szerokim łukiem. Bo jak ktoś jest taki wredny, to mnie szkoda mojego czasu i nerwów. A zawsze się denerwuję, gdy czegoś prostego nie da się skutecznie wyegzekwować i kiedy ktoś nie gra fair. emotka
Polecam tę metodę wszystkim. Może chociaż tyle korzyści, że człek będzie miał święty spokój.
No ale jak jest konkursowicz, który "gra o wszystko, a wygrane upycha po kątach", to takiemu tej metody nie polecę, bo to też byłoby bez sensu emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalina590 0