Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6845194 Napisano: 17.02.2022 21:29:52 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

No cóż, z moich obserwacji tego konkursu wynika, iż co roku jest to samo: po części wygrywają osoby, które wygrały w poprzednich edycjach, wygrywają zdjęcia na których są doklejone kinderki, wygrywają te same zdjęcia co wcześniej... No i oczywiście jest mnóstwo właśnie takich komentarzy. Kinder chyba niewiele z tym robi.  

No cóż... tego akurat konkursu nie znam, nie biorę udziału, ale podpowiem, że ja stosuję zasadę "drugiego focha" wobec Organizatora, który lekceważy zasady.
Przy pierwszej takiej akcji olewania zgłoszeń tylko zgrzytam zębami, ale przy powtarzającej się drugiej strzelam permanentnego focha, wpisuję takiego Organizatora na czarną listę "tych klientów nie obsługujemy" i po prostu omijam na przyszłość jego konkursy szerokim łukiem. Bo jak ktoś jest taki wredny, to mnie szkoda mojego czasu i nerwów. A zawsze się denerwuję, gdy czegoś prostego nie da się skutecznie wyegzekwować i kiedy ktoś nie gra fair. emotka
Polecam tę metodę wszystkim. Może chociaż tyle korzyści, że człek będzie miał święty spokój.
No ale jak jest konkursowicz, który "gra o wszystko, a wygrane upycha po kątach", to takiemu tej metody nie polecę, bo to też byłoby bez sensu emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalina590 0

cb656

#6845188 Napisano: 17.02.2022 20:57:54 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
adamo86 napisał(a):

Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale... nie da się w prywatnych wiadomościach odwrócić kolejności? Żeby najnowsze były na górze? w sensie już jak się wejdzie w konkretną konwersację emotka To jest na jakiejś bazie danych? Może "order by" wystarczy odwrócić?

Jeśli dobrze rozumiem, chodzi nam o to samo, tylko inaczej realizowane...
Od początku zmian, czyli od października o to proszę emotka

W starej wersji na moją prośbę (emotka dzięki, Mistrzu) poprawiłeś niedogodność polegającą na tym, że kiedy po otrzymaniu powiadomienia o nowej PW wchodziło się do skrzynki odbiorczej i klikało w tę nową wiadomość, ona otwierała się i wyświetlała zawartość od samej góry - poprawiłeś, by przewijała się strona do ostatnio nieczytanej.
Pliizzz, zrób znów to samo (znów na moją prośbę emotka ) w owej doskonalszej, nowej wersji e-konków
emotka

Napisano: 25.10.2021 10:06:48 Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

cb656

#6845090 Napisano: 17.02.2022 13:49:55 w Wkurza mnie...
mama-l-k-m napisał(a):

Widzę, że zainspirowałeś Pana Jarka do pisania komentarzy pod zgłoszonym zdjęciem konkursowym. Tylko osoba spełnia regulamin, ale kogoś boli, że wygrała w innej edycji. Miałam zgłaszać swoje zdjęcie, ale przecież rok temu wygrałam plecak i kubek z Country to też mi dowalą komentarz? 

To jakby napisać, że lata rządów Tuska są bezpośrednią przyczyną podwyżek cen paliw w 2022 roku, no bo przecież jedno zdarzenie było przed drugim. emotka Sama zwracasz uwagę, że to dwie różne sytuacje, a jednak widzisz związek. Ciekawe, ciekawe... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6844776 Napisano: 16.02.2022 11:45:57 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

a co znaczy dla Ciebie krótko? Bo dla mnie to kilka słów, powiedzmy  10-15. A wygrywają zdania mające po słów kilkadziesiąt...

ZDANIE to po prostu ZDANIE. Jeśli jest nawet wielokrotnie złożone, a ma sens, trzyma się kupy, nie przekracza limitu znaków, to przecież formalnie nie ma się o co przyczepić.
Wolę nie brać udziału w konkursach, w których byłabyś w Jury, bo ta upierdliwość jest przytłaczająca. emotka Lubisz się po prostu wszystkiego przyczepić. A to, że rymy w z daniu, a to że zdanie długie, a to że zdjęcie za szybko wysłane i w dodatku bezczelny jakiś, zrobił je na temat... No po prostu wymiękam przy takiej litanii. emotka Wyświetl w wątku >>
1 ajaxa 0

cb656

cb656

#6844721 Napisano: 16.02.2022 09:48:32 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

Ostatnio kilka minut po wrzuceniu konkursu na FB o temacie w stylu "Pokaż swój Paryż" pojawiło się fajne zdjęcie ale nierealne do wykonania w 7 minut (dużo garnków poukładanych w wieżę Eiffla, bagietki, koszyk z różnymi francuskimi przysmakami, wszystko mega dopracowane). Zdjęcie wygrało. A to że pewnie było robione pod zupełnie inny konkurs (nie zdziwiłabym się gdyby w nim również wygrało) to bez znaczenia. Pasowało do tematu to bach, już, gotowe.

A przepraszam, czego oczekujesz? emotka Że na konkurs o Paryżu ktoś przyśle zdjęcie krzywej wieży w Pizie?
Nie, żebym wykluczał taką możliwość, bo przecież gapiostwo konkursomaniaków nie ma sobie równych emotka czego wielokrotnie dowodziły wpisy choćby na tym forum emotka
Uważam, że to już jest zwykłe malkontenctwo i szukanie na siłę dziury w całym. Konkurs o Paryżu, to zdjęcie w temacie i tyle w temacie. Domysły sobie odpuść.  Jeszcze to liczenie ile minut upłynęło... emotka No chyba, że znajdziesz dowód, że to plagiat/kradzież z internetu czy inna nieprawidłowość. To wtedy oczywiście interweniuj. Najlepiej tak, jak to opisałem kilka wpisów wyżej, czyli publiczny pręgierz. Ale tak tu smutać ? Co to da? emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6844707 Napisano: 16.02.2022 08:59:06 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

fineessa napisał(a):

monisss napisał(a):

to, że np jest konkurs napisz coś tam coś, a ktoś wstawia filmik jak śpiewa... no heloł?! 

To jest najgorsze co może być, szczególnie gdy zostaje nagrodzony przy tych wszystkich regulaminowych zgłoszeniach.

To od razu powinna być dyskwalifikacja za niezrozumienie polecenia. W końcu napisz, to znaczy napisz, a nie dodaj zdjęcie czy zrób grającą makietę 

...i aby pomóc Organizatorom w doprowadzeniu do końca tej ciekawej propozycji, należy zgłaszać PUBLICZNIE (czyli w formie komentarza do nieregulaminowego wpisu, a nie w prywatnej wiadomości, której nikt inny nie zobaczy, a Organizator może przeoczyć lub - nie bójmy się powiedzieć tego otwarcie - wręcz olać). 
Od zawsze stoję na stanowisku, że publiczny pręgierz i ośmieszenie winowajcy to najlepsza z możliwych kar. Lepsza nawet od obcinania rąk, bo taki uparciuch to może złośliwie wsadzić ołówek do nosa i stukać nim po klawiaturze, byle tylko stworzyć pracę, która pozostawi regulaminowe prace innych w tyle. emotka
To co, ktoś się następnym razem odważy tak postąpić pod własnym nazwiskiem, czy tylko tak będzie się żalił na jakimś odległym od konkursu forum? emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

cb656

cb656

#6844555 Napisano: 15.02.2022 12:24:08 w Wkurza mnie...
stokrotka238 napisał(a):

monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

 To, że wstawia, to nic, gorzej jak wygrywa takim czymś wrr

Zauważ proszę, że tak robią nie jakieś przypadkowe świeżynki, mugole, a właśnie te nazwiska, które często można znaleźć na konkursowych stronach. Nazwijmy ich: "zawodowcy" wyznający zasadę, że tylko skuteczność się liczy, nie jakieś gupie zasady. emotka
Aż kusi, by zacytować Gogola:
"Z CZEGO SIĘ ŚMIEJECIE?! SAMI Z SIEBIE SIĘ ŚMIEJECIE!"
emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6844343 Napisano: 14.02.2022 13:34:31 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas długie nicki nie są widoczne w całości...

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6844211 Napisano: 13.02.2022 17:58:54 w dzis mam urodzinki
agakaz2 napisał(a):

cb656 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

dzis świętuje 44 urodzinki emotka emotka

A nie wyglądasz na tyle... emotka emotka

dzięki za komplement

Ojtam, zaraz "komplement"... Mam oczy i widzę. Szczera prawda to jest. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6844194 Napisano: 13.02.2022 16:57:10 w dzis mam urodzinki
agakaz2 napisał(a):

dzis świętuje 44 urodzinki emotka emotka

A nie wyglądasz na tyle... emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6844094 Napisano: 12.02.2022 22:54:57 w Wkurza mnie...
siewcazamieszania napisał(a):

Mnie wkurzają takie konkursy, w których trzeba i paragon, i wymyślić kreatywną odpowiedź na pytanie...
I tak właśnie nie wygrałam piniaty ani razu.

I to w zasadzie obnaża całego kogoś... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6844063 Napisano: 12.02.2022 17:10:15 w Wkurza mnie...
lucya napisał(a):

Wkurza mnie, że jest ostatnio niewiele konkursów promocyjnych, a jak już są, to jedna nagroda albo jakieś drobiazgi. Demotywuje to kompletnie do wymyślania haseł emotka

...zawsze można wymyślać coś "na zapas" emotka
Jak się pojawi konkurs, będzie jak znalazł. emotka

NIC TAK RZYCI NIE PRZECZYŚCI,
JAK MLECZKO CIF O SMAKU WIŚNI!

emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6844032 Napisano: 12.02.2022 12:20:49 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

co do samych reklam czy całego marketingu to mam wrażenie że lepiej wiesz jak to działa niż ja emotka

Co do marketingu jako takiego, mogę się zgodzić, jestem szkolonym manipulatorem emotka i nawet mam na to papiery emotka   ale jeśli chodzi o infrastrukturę programistyczną, to dla mnie czarna magia. emotka emotka Więc się nie dziw, że ciągle pytam "a jak to działa?" emotka
Tak wiesz... jak jest zbudowane od środka emotka Nigdy nie rozkręcałeś zabawek z ciekawości? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6844030 Napisano: 12.02.2022 12:13:39 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

W polityce prywatności jest wzmianka o celach w jakich wykorzystywane są cookies, prawie każdy telefon z Androidem wyraża zgodę na łączenie reklam zarówno z telefonów jaki okien przeglądarki wystarczy wspólny punkt chociażby konto na gmail.com.
Adkontekt bazuje na słowach wyświetlanych na stronie i wybiera te cieszące się popularnością.
Mogę zrezygnować z reklam, mogę zamknąć serwis bo w obecnych czasach jest więcej problemów i stresu niż radości i przyjemności, pytanie czy tego chcecie?

Widzę, że poczułeś się urażony, moim zdaniem niepotrzebnie, bo trzeba rozróżnić pytanie od czepiania się i dokuczania.
Chodziło mi wyłącznie o wyjaśnienie, jak to się dzieje, że podmiot odpowiedzialny za reklamy ma dostęp do tych literek, które przesyłamy sobie w wiadomościach prywatnych. Wyjaśniłeś, że to kwestia tego, co się wyświetla na ekranie. Czyli należy rozumieć, że prywatności jako takiej nie ma, nawet gdy siedzę sam w pokoju i nikt przez ramie nie zagląda?
Bo co innego, gdy ten system skanuje zawartość strony w części publicznej (forum, opisy konkursów itp.) a co innego, gdy to się dzieje w wiadomościach przeznaczonych z reguły dla jednej osoby.
Co do losów serwisu, leży on całkowicie w Twoich rękach, nie zrażaj się jakimś ciekawskim Userem, co zadaje dowściekliwe pytania emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cb656

cb656

#6843984 Napisano: 11.02.2022 19:37:09 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Dziwna koincydencja, nie podoba mi się to. emotka emotka
Na stronie ekonków uaktywniają się reklamy powiązane tematycznie z wątkami poruszanymi w wiadomościach prywatnych.
To znaczy, że Google adkontekst ma jakiś dostęp do treści tych wiadomości.
To się nie dzieje przypadkiem.
Czy ktoś jeszcze zaobserwował u siebie w komputerze podobną zbieżność? emotka
Pisał o zakupie odkurzacza (przykład) i potem zaczęły się mnożyć oferty sprzedaży odkurzaczy na ekonkach? Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6843789 Napisano: 10.02.2022 21:28:09 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie podoba mi się brak odpowiedzi od Admina na wiadomość prywatną. Ile można czekać? Dzień? Dwa? Rozumiem inne obowiązki, ale... Szanujmy się wzajemnie.

edit następnego dnia:
@pionas jesteś usprawiedliwiony. Jak sytuacja się uzdrowi, przypomnę się. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6842891 Napisano: 07.02.2022 08:08:38 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
blanca napisał(a):

Akurat tutaj zdjęcie jest dodane, tylko u Ciebie wyświetla się koniczyna...

Zwróciłaś uwagę, że piszę o przeglądarce w smartfonie, nie w komputerze?
emotka

Na co komu zabieranie cennego miejsca na wyświetlaczu smartfona?!

Wyświetl w wątku >>
0 0