Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6844343 Napisano: 14.02.2022 13:34:31 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas długie nicki nie są widoczne w całości...

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6844211 Napisano: 13.02.2022 17:58:54 w dzis mam urodzinki
agakaz2 napisał(a):

cb656 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

dzis świętuje 44 urodzinki emotka emotka

A nie wyglądasz na tyle... emotka emotka

dzięki za komplement

Ojtam, zaraz "komplement"... Mam oczy i widzę. Szczera prawda to jest. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6844194 Napisano: 13.02.2022 16:57:10 w dzis mam urodzinki
agakaz2 napisał(a):

dzis świętuje 44 urodzinki emotka emotka

A nie wyglądasz na tyle... emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6844094 Napisano: 12.02.2022 22:54:57 w Wkurza mnie...
siewcazamieszania napisał(a):

Mnie wkurzają takie konkursy, w których trzeba i paragon, i wymyślić kreatywną odpowiedź na pytanie...
I tak właśnie nie wygrałam piniaty ani razu.

I to w zasadzie obnaża całego kogoś... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6844063 Napisano: 12.02.2022 17:10:15 w Wkurza mnie...
lucya napisał(a):

Wkurza mnie, że jest ostatnio niewiele konkursów promocyjnych, a jak już są, to jedna nagroda albo jakieś drobiazgi. Demotywuje to kompletnie do wymyślania haseł emotka

...zawsze można wymyślać coś "na zapas" emotka
Jak się pojawi konkurs, będzie jak znalazł. emotka

NIC TAK RZYCI NIE PRZECZYŚCI,
JAK MLECZKO CIF O SMAKU WIŚNI!

emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6844032 Napisano: 12.02.2022 12:20:49 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

co do samych reklam czy całego marketingu to mam wrażenie że lepiej wiesz jak to działa niż ja emotka

Co do marketingu jako takiego, mogę się zgodzić, jestem szkolonym manipulatorem emotka i nawet mam na to papiery emotka   ale jeśli chodzi o infrastrukturę programistyczną, to dla mnie czarna magia. emotka emotka Więc się nie dziw, że ciągle pytam "a jak to działa?" emotka
Tak wiesz... jak jest zbudowane od środka emotka Nigdy nie rozkręcałeś zabawek z ciekawości? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6844030 Napisano: 12.02.2022 12:13:39 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

W polityce prywatności jest wzmianka o celach w jakich wykorzystywane są cookies, prawie każdy telefon z Androidem wyraża zgodę na łączenie reklam zarówno z telefonów jaki okien przeglądarki wystarczy wspólny punkt chociażby konto na gmail.com.
Adkontekt bazuje na słowach wyświetlanych na stronie i wybiera te cieszące się popularnością.
Mogę zrezygnować z reklam, mogę zamknąć serwis bo w obecnych czasach jest więcej problemów i stresu niż radości i przyjemności, pytanie czy tego chcecie?

Widzę, że poczułeś się urażony, moim zdaniem niepotrzebnie, bo trzeba rozróżnić pytanie od czepiania się i dokuczania.
Chodziło mi wyłącznie o wyjaśnienie, jak to się dzieje, że podmiot odpowiedzialny za reklamy ma dostęp do tych literek, które przesyłamy sobie w wiadomościach prywatnych. Wyjaśniłeś, że to kwestia tego, co się wyświetla na ekranie. Czyli należy rozumieć, że prywatności jako takiej nie ma, nawet gdy siedzę sam w pokoju i nikt przez ramie nie zagląda?
Bo co innego, gdy ten system skanuje zawartość strony w części publicznej (forum, opisy konkursów itp.) a co innego, gdy to się dzieje w wiadomościach przeznaczonych z reguły dla jednej osoby.
Co do losów serwisu, leży on całkowicie w Twoich rękach, nie zrażaj się jakimś ciekawskim Userem, co zadaje dowściekliwe pytania emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cb656

cb656

#6843984 Napisano: 11.02.2022 19:37:09 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Dziwna koincydencja, nie podoba mi się to. emotka emotka
Na stronie ekonków uaktywniają się reklamy powiązane tematycznie z wątkami poruszanymi w wiadomościach prywatnych.
To znaczy, że Google adkontekst ma jakiś dostęp do treści tych wiadomości.
To się nie dzieje przypadkiem.
Czy ktoś jeszcze zaobserwował u siebie w komputerze podobną zbieżność? emotka
Pisał o zakupie odkurzacza (przykład) i potem zaczęły się mnożyć oferty sprzedaży odkurzaczy na ekonkach? Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6843789 Napisano: 10.02.2022 21:28:09 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie podoba mi się brak odpowiedzi od Admina na wiadomość prywatną. Ile można czekać? Dzień? Dwa? Rozumiem inne obowiązki, ale... Szanujmy się wzajemnie.

edit następnego dnia:
@pionas jesteś usprawiedliwiony. Jak sytuacja się uzdrowi, przypomnę się. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6842891 Napisano: 07.02.2022 08:08:38 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
blanca napisał(a):

Akurat tutaj zdjęcie jest dodane, tylko u Ciebie wyświetla się koniczyna...

Zwróciłaś uwagę, że piszę o przeglądarce w smartfonie, nie w komputerze?
emotka

Na co komu zabieranie cennego miejsca na wyświetlaczu smartfona?!

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6842874 Napisano: 07.02.2022 00:13:49 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
netka2000 napisał(a):

....czy nie dałoby się przy konkursach dzisiaj dodanych podać liczbę konkursów dodanych? Już mnie boli palec od scrollowania.

Pytałem o to wcześniej, pionas odpowiedział tradycyjnie, że nie przewiduje takiego ruchu. Przykro mi. Tym bardziej, że w poprzedniej wersji strony to był mój pomysł, by przenieść tę informację liczbową na samą górę, by po wejściu do sekcji "dzisiaj dodane" od razu było widać, czy coś się zmieniło od poprzedniej wizyty i czy trzeba scrolować, czy można sobie odpuścić.
A "nowa" strona miała być ponoć lepsza. Jak wychodzi w praniu, różne przydatne funkcjonalności ze starej wersji zostały w nowej zabrane. emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

W temacie przesadnego scrolowania emotka Dotyczy listy konkursów (w dowolnej kategorii).
pionas nie proszę O WYJAŚNIENIE, DLACZEGO tak zrobiłeś, że jeśli w opisie zabrakło ilustracji dodanej podczas zgłoszenia, to wyświetla się koniczynka, która zajmuje prawie dwa razy tyle miejsca, co obrazek - i co jest moim zdaniem bez sensu, bo koniczynkę w całej okazałości wszyscy znają i kochają, jak pszczółkę Maję, już prędzej zrozumiałbym, gdyby te proporcje były odwrócone i miejsca na koniczynkę byłoby mniej, niż na obrazek dodany. emotka
PROSZĘ O TAKĄ ZMIANĘ W KODZIE, by w opisie konkursów, gdzie brakuje obrazka dodanego z zewnątrz, obszar wyświetlania koniczynki OGRANICZYĆ, albo wręcz całkiem zlikwidować. emotka Na co komu zabieranie cennego miejsca na wyświetlaczu smartfona?! emotka Ile można scrolować i scrolować, by zobaczyć następny konkurs z listy?! Czy ta koniczynka to jakaś Monica Bellucci, by się na nią lampić i lampić? No nie przesadzajmy... emotka
WAŻNE
TYM BARDZIEJ, że przecież są konkursy, gdzie NIE MA ANI GRAFIKI ZEWNĘTRZNEJ, ANI KONICZYNKI!!!! No helou, PIONAS, o co kaman??!  emotka


...co Ci chłopie szkodzi, by ZREDUKOWAĆ koniczynkę do takiej postaci?! emotka emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6842743 Napisano: 05.02.2022 20:38:44 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
UZUPEŁNIENIE
Przyszedł mail weryfikacyjny, klikam w link, każe się logować, to robię i doopa. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6842737 Napisano: 05.02.2022 19:49:10 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Założenie nowego konta przebiega dziwnie. To znaczy... procedura weryfikacyjna się nie powiodła, nie dostałem maila potwierdzającego. W spamie też nie ma. Ale po kolei, bo to, co się dzieje, jest właśnie DZIWNE.
Zalogować się niby można, niby jestem na nowym koncie, ale system uparcie twierdzi, że nie jestem.
No jak nie jestem, skoro widzę, że jestem i nawet mogę buszować po zakamarkach konta, wiadomości, powiadomienia, wszystko.
PRAWIE wszystko, bo samego profilu nie chce wyświetlić. Jak zwykle pokażę to w pięciu krokach obrazkowo.


No to klikam, by wysłać nowy, bo poprzedni wcale nie dotarł. I wtedy system się rozwala:




Pojawia się informacja o błędzie. Wracam. Sprawdzam w profil (nadal jestem zalogowany). Klikam "MÓJ PROFIL"


No i kolejny błąd.


Nadal jestem zalogowany, buszuję po swoim koncie, widzę nazwę, wiadomości, powiadomienia... Jedyne co działa, to WYLOGUJ
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6842727 Napisano: 05.02.2022 17:31:03 w PRZEPROSINY
niunia-k napisał(a):

Spokojnie zwróć uwagę na pierwszy post tego tematu z 2009 roku emotka

Spostrzegawczość godna podziwu emotka emotka emotka
...w końcu mamy 2022, to już minęło hohoho, albo i więcej od 2009. Po tamtej dacie pojawiło się wielu NOWYCH ukrzywdzonych przez CeBusia, byłoby niegodziwością tamtym zadośćuczynić krzywdy, a tych zignorować. CeBuś kocha cały świat.
 
Na usprawiedliwienie swojej recydywy mam tylko słowa Lady Pank:
(CeBuś) Z PIĄTKU NA SOBOTĘ IDZIE RAZ VA BANQUE, ILE MOŻNA W CNOCIE ŻYĆ?!   emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#6842697 Napisano: 05.02.2022 14:53:37 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

Dziwna sprawa z tymi powiadomieniami, nie rozgryzłem jeszcze tego klucza... emotka Jedne powiadomienia, jak w nie kliknę i potem wracam do skrzynki powiadomień, znikają już po tym kliknięciu, a inne nie. Zostają i trzeba je usuwać ręcznie. O co tu chodzi? emotka

PODBIJAM.
(edit) pionas mam pewne domysły, ale muszę się jeszcze metodycznie temu przyjrzeć, upewnić się.  Mam bowiem wrażenie, że to, czy powiadomienia zostają lub znikają, zależy od TOPU, którego dotyczą. Będę to teraz śledzić uważnie i notować, skąd znikają, a skąd nie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6842690 Napisano: 05.02.2022 13:54:18 w PRZEPROSINY
Tak że ten... co to ja chciałem? emotka
Aha, przeprosić chcę. emotka Wszystkich razem i każdego z osobna, kto poczuł się dotknięty moimi uwagami.
W zasadzie wszystkimi uwagami. O brzydocie dworca w Kutnie (który przecież już jest wyremontowany i oczy cieszy, już od patrzenia nie pękają - to do Kazika, jakby co, bo może jeszcze nie wie). O tym, że ktoś się zna mniej na tym czy na tamtym... W sumie co mnie obchodzi, nie zna się, to nie moje, tylko jego zmartwienie. O ile w ogóle to może być dla kogoś powód do zmartwienia emotka Mówią mądrzy ludzie, że czasem lepiej czegoś nie wiedzieć emotka to może właśnie o to chodzi - taki ktoś mniej się martwi, niż na przykład ja, pisząc, że cośtam-cośtam, że coś jest słabsze albo wręcz przeciwnie - za mocne...

To w sumie słabe jest, że tak wszędzie wtykam swoje trzy grosze, więc raz jeszcze - PRZEPRASZAM. emotka emotka

P.S. Jest loteria Milki, więc spróbuję. Paragon zostawię sobie, ale... KOMU CIASTECZKO? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

cb656

#6842614 Napisano: 04.02.2022 18:47:25 w Avanti
rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

emotka To się dogadali... My o zupełnie czym innym piszemy. Niczego nie zrozumiałeś. emotka

Widocznie nie jestem tak oświecony jak ty. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6842574 Napisano: 04.02.2022 16:52:40 w Avanti
rufus napisał(a):

Raczej słabe jest to, że w ogóle cie to obchodzi co kto robi *ze swoim patentem* i komu w jaki sposób chce pomóc.. emotka

emotka To się dogadali... My o zupełnie czym innym piszemy. Niczego nie zrozumiałeś. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0