Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6842541 Napisano: 04.02.2022 14:42:39 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Po samym nicku trudno czasem NA FORUM rozpoznać płeć rozmówcy emotka
W tym kąciku z informacjami o Użytkowniku jest data rejestracji, ilość postów, zgłoszonych konkursów i punktów karnych, ale to jest mniej istotne od tego, czy zwracać się per pa czy per pani. emotka

A gdyby tak w kąciku z informacjami o użytkowniku NA FORUM zrobić kolorową obwódkę awatara? Tak, jak jest przy konkursach - zależnie od daty.
Kolor zależałby od tego, jaką płeć w swoim profilu ustawił Użytkownik.
Klasycznie, tradycyjnie, proponuję niebieski dla chłopców i różowy dla dziewczynek. emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#6842425 Napisano: 03.02.2022 23:05:00 w Avanti
paula9891 napisał(a):

Mam pytanie do wygrywających. Skupiacie się na nietypowym pomyśle na odpowiedź, czy kreatywnym wykonaniu?Już nie wiem o co im chodzi...

Czyli wybierasz drogę na skróty - podpowiedź od tych, którzy rozkminili "system". Umowny system, bo takowego nie ma. Jest za to doświadczenie, lata praktyki, prób i błędów. A tu proszę... przychodzi sobie taka Paula i oczekuje "SPRZEDAJCIE MI TEN PATENT ZA FREE". Hm... emotka Słabe to. emotka

EDIT emotka
Napiszę to prościej: słabe jest to, że jedni drugim podpowiadają, jak wygrywać.
Nie to, że jakaś imiennie wymieniona Paula pyta o podpowiedź czy sama podpowiada innym.
Bo po takiej podpowiedzi to już nie jest praca SAMODZIELNA.
Każdy ma prawo do własnego zdania, a moje w temacie jest właśnie takie, że życiowa/konkursowa niesamodzielność to słabe jest. emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6842000 Napisano: 02.02.2022 11:43:40 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

Szukam osoby, ktora wygrala roombe w wawel lewiatan. Dziś dopiero chciałam włączyć i nie wiem czy ja jestem gapa czy ona nie działa emotka

...widocznie masz za czysto w mieszkaniu emotka Czujnik analizuje powierzchnię i uruchamia sie dopiero, jak jest brudno
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6841986 Napisano: 02.02.2022 10:37:11 w Pomocy!!!!
as32572 napisał(a):

macie jakiś pomysł jak sprawdzić dlaczego telefon blokuje niektóre smsy? Przestały do mnie dochodzić smsy z banku,alerty RCB, inne wydaje sie że dochodzą. Po przełożeniu karty sim na inny aparat smsy z banku doszły, wkładam do mojego telefonu i znowu nie przychodzą.Na liście spamu i numerów zablokowanych banku nie ma. 4letnia Nokia 5 w Play

A próbowałaś reset totalny w telefonie? Przywrócenie do ustawień fabrycznych? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6841972 Napisano: 02.02.2022 09:59:27 w Pomocy!!!!
as32572 napisał(a):

macie jakiś pomysł jak sprawdzić dlaczego telefon blokuje niektóre smsy? Przestały do mnie dochodzić smsy z banku,alerty RCB, inne wydaje sie że dochodzą.Po przełożeniu karty sim na inny aparat smsy z banku doszły, wkładam do mojego telefonu i znowu nie przychodzą.
Na liście spamu i numerów zablokowanych banku nie ma.

Czy ten telefon, w którym jest ta dziwna blokada, to starszy czy nowszy model? W jakiej to sieci? Przyszło mi do głowy, że ostatnio mieszają w infrastrukturze i likwidują starsze technologie przesyłu (3G)... może ma to związek z tym, że ten telefon nowszych (na przykład LTE)  nie obsługuje? emotka
https://www.t-mobile.pl/c/wylaczamy3g Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

cb656

cb656

cb656

#6841388 Napisano: 30.01.2022 18:01:40 w Wkurza mnie...
budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...
Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

emotka Taaa... jestem w stanie zrozumieć, bo na tej samej zasadzie przepadła mi nagroda (bodajże Avanti). Pomyliłem Pepsi z Colą, ucieszyłem się z powiadomienia o wygranej, odesłałem oświadczenie i paragon, po czym przyszła informacja, że weryfikacja wypadła dyskwalifikująco. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6841384 Napisano: 30.01.2022 17:45:22 w Avanti
rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

emotka Jeśli ja pracowałbym w takiej agencji to na pewno nie chciałoby mi się czytać wszystkich wypocin, kilkuset-kilku tysięcy zgłoszeń i jeszcze jak to jest w regulaminie, jakiejś skali oceniania.. a tym bardziej przy tej ilości konkursów, które organizują - zbyt monotonne i czasochłonne...

I ta postawa zapewne wyjaśnia doszczętnie, dlaczego jednak w takiej agencji NIE pracujesz... emotka

A może po prostu dlatego, że to nie moja branża?  emotka

Między jednym, a drugim widzę związek. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

cb656

#6841381 Napisano: 30.01.2022 17:40:21 w Avanti
rufus napisał(a):

emotka Jeśli ja pracowałbym w takiej agencji to na pewno nie chciałoby mi się czytać wszystkich wypocin, kilkuset-kilku tysięcy zgłoszeń i jeszcze jak to jest w regulaminie, jakiejś skali oceniania.. a tym bardziej przy tej ilości konkursów, które organizują - zbyt monotonne i czasochłonne...

I ta postawa zapewne wyjaśnia doszczętnie, dlaczego jednak w takiej agencji NIE pracujesz... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

cb656

#6841266 Napisano: 29.01.2022 16:29:42 w Gratulacje! Dla wygranych!
flinta_13 napisał(a):

Urbanek Gratulacje! Masz tą trzyrurkęemotka

...napisała FLINTA i aż się zaśmiała z udanego dowcipu
Wyświetl w wątku >>

cb656

#6841215 Napisano: 29.01.2022 12:20:16 w Gratulacje! Dla wygranych!
Urbanek napisał(a):

Wczoraj dzięki mojej wspaniałej narzeczonej wygrałem najwspanialsze, najukochańsze i długo wyczekiwane 3 (słownie trzy!) cudowne córeczki!

Za trojaczki wznoszę toast trójniakiem, szlachetnym trunkiem emotka
Wyświetl w wątku >>
1 Urbanek 0

cb656

cb656

#6841102 Napisano: 28.01.2022 17:29:04 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas zliczanie konkursów dodanych przez użytkownika chyba ocipiało, bo na forum podaje "minus jeden", choć w profili usera - "zero". emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

cb656

#6840923 Napisano: 27.01.2022 21:02:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ot, mądrego to i posłuchać miło. emotka W zasadzie nie ma się co czepiać Organizatora, bo przecież nikogo nie okłamał. emotka

DAIKOKU napisał(a):

przeczytałam regulamin i tam jak byk jest napisane cyt "Łączna wartość każdej nagrody nie przekroczy 140 zł na osobę." co oznacza że wartość tego czegoś równie dobrze może wynosić 30 zł... albo 10... albo 5  emotka


cb656 napisał(a):

Konkurs "Jakim typem gracza jesteś?" Red Bull Żabkazestaw naklejek gamingowych (wartość do 140 PLN)    emotka
W celu uniknięcia oplucia wrażliwych powłok antyodblaskowych prosimy o parskanie śmiechem w odległości nie mniejszej, niż metr. emotka
To jest WSZYSTKO. Jedno zdjęcie. emotka


OKAZYJNIE puszczę za 20 PLN Ktoś? Coś? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#6840510 Napisano: 26.01.2022 14:09:38 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs fotograficzny "Wejdź z Bel-Pol w Nowy Rok"

WYNIKI:
Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej emotka
https://www.faceb..._id=4987929357934991 Wyświetl w wątku >>
0 0