Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6822502 Napisano: 14.11.2021 00:03:40 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas dwie sprawy z dodawaniem konkursów.
Jedna dość istotna: czy możesz zrobić tak, jak było w starej wersji strony, że po dodaniu jakiegoś konkursu ładowała się strona z polem do wpisania adresu do sprawdzenia? Bo na razie jest tak:


Druga sprawa to moje marudzenie emotka i dotyczy tego komunikatu powyżej na jasnozielonym tle - czy możesz zmienić słowo "artykuł" na słowo "konkurs"? emotka Nie, no ja rozumiem, że tak jak są "artykuły spożywcze", tak konkurs też może być takim artykułem, jednakże w tym kontekście stan obecny zaburza moje poczucie estetyki i rozmamłuje moje fąfą...      emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6822397 Napisano: 13.11.2021 10:18:27 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy wyświetla się gdzieś liczba osób, która wzięła udział w konkursie, tak jak to kiedyś było? 

nie, trzymanie tego realtime było trochę niewydajne, cacheowanie informacji powodowało że niektórzy czepiali się że zmieniają status a ilość osób nie zmienia się i że oszukujemy w celu zawyżenia/zaniżenia statystyk i uznałem że to zbędny gadżet ;)

Tak jak zbędne okazały się gwiazdki do oceny konkursu, ostatecznie nigdy nijak nie wykorzystane emotka Choć miałem pomysła, by plusik dany jakiemuś konkursowi był zaliczany na poczet usera, który konkurs zgłosił do bazy. No bo w końcu coś pożytecznego ten ktoś zrobił dla społeczności, dlaczego nie ma mieć z tego tytułu bonusów, w odróżnieniu od tych, co tylko biernie korzystają, by nie powiedzieć "żerują" na społeczności aktywnych? emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#6822234 Napisano: 12.11.2021 13:22:53 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
andii napisał(a):

Jak przekreślić wyraz? Kiedyś  była taka możliwość.   emotka



przekreślone


W polu do wpisywania wiadomości jest też skrót do tej funkcji - przekreślona literka T, czwarta z lewej. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cb656

#6820263 Napisano: 11.11.2021 22:41:53 w SZUKAM....
sylzab2294 napisał(a):

u mnie kodami nie dało się... Pisało,że migracja nie jest możliwa... Tylko na stronie właśnie działała zmiana na play na kartę, a potem rok ważności...

Wyświetl w wątku >>

cb656

#6820248 Napisano: 11.11.2021 21:13:35 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

dzidziapiernik no Panie. Jeśli to zadziała to wiszę Ci konkursowy paragon  z intermarsza 😂 robi się. Zobaczymy jutro 😳😳

Przemyśl, czy nie warto teraz kupić nowego startera i na nim przeprowadzić migrację, bo zyskujesz darmowe 100GB ważne do 4 stycznia... emotka (KLIK) Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6820240 Napisano: 11.11.2021 20:54:20 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

szukam informacji, co zrobić, żeby mieć rok ważności konta w play na kartę / play odNowa lub jak przejść z tych taryf na play fresh lub play na kartę rok ważności konta.

Z klawiatury: *163*2#



Następnie (też z klawiatury) *111*692*1#
Przychodzi potwierdzenie w okienku:


...a później przychodzi SMS:



W aplikacji finalnie wygląda to tak po zakończeniu migracji:
Wyświetl w wątku >>

cb656

#6820147 Napisano: 11.11.2021 11:53:17 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
No... I to by było na tyle. Nie można dodawać obrazków. Ani jpg, ani png. Ani w wiadomosciach PW, ani na forum. Próbowałem pokazać screen, ale cenzura.
P.S. Komunikat błędu: Error521, Web serwer in down Ray ID: 6ac63f13ce85003c (browser working, warsaw working, www.e-konkursy.info Host Error)

edit: przed chwilą w poście powyżej #6820145 był czarny prostokąt z napisem "TO NIE JEST OBRAZEK". TERAZ jest widoczny. CZARY... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#6820031 Napisano: 10.11.2021 18:37:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

są jakieś rekordy w bazie z błędami, ale nie mogę ich wyłapać dlatego zrobiłem coś takiego że jeśli jest jakiś błąd to wyświetli się napis: Pojawił się problem. Usuń lub napisz do Pionasa. W treści podaj KOD

emotka Bardzo dobry pomysł. Konkret do znalezienia niewiadomej. Ja to kupuję. emotka
...rodzi się tylko pytanie, jak biedny żuczek user ma usunąć problem? emotka emotka No bo większość pewnie wybiera opcję "LUB napisz do pionasa..." ale wykluczyć nie można, że trafi się jakiś ambitny, co zechce wyręczyć Szefa i odjąć mu trochę roboty, tylko JAK to zrobić? Hm... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6819744 Napisano: 09.11.2021 17:46:42 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Mam powiadomienie, że na mój wpis user oddał głos łapką emotka Klikam w powiadomienie, patrzę: trzy osoby zagłosowały.
Aha. Pewnie system podmienia w locie i dlatego widzę tylko ostatnio oddany głos, a nie trzy powiadomienia, każde od innej osoby. Luzik, może być. (tak sobie myślę).
No ale jest dziwna sprawa, bo w profilu wisi nadal, że mam powiadomienie. Odświeżam stronę. Nie znika. No to klikam, by się dowiedzieć, co tym razem. Okazuje się, że powiadomienie dotyczy... tego samego! No to klikam raz jeszcze w przekonaniu, że w międzyczasie ktoś nowy oddał głos (choć nie, nick nadal figuruje ten sam). Patrzę, że na forum nic się nie zmieniło. Jak były trzy łapki, tak są. Nic to, macham ręką, tłumaczę to sobie tak, że z powiadomieniami pewno jest jak z wiadomościami, które nie uwzględniają, że jestem w skrzynce odbiorczej i odświeżając na bieżąco widzę kolejne odpowiedzi, na które na bieżąco odpisuję. emotka Czyli według tej logiki, trzecie kliknięcie w powiadomienie (odpowiadające trzem łapkom na forum) powinno wygasić powiadomienie. No to klikam.
Nic. Nadal świeci na czerwono, że niby nowe. Odświeżam stronę. Nic to nie daje. Klikam w powiadomienie czwarty, piąty, kolejne razy... i cenzura. emotka Nadal lampi się w powiadomieniach, że ktoś tam oddał głos na mój wpis i system ma w cenzurze, że już tam zaglądałem pierdyliard razy. Nadal mam powiadomienie o niby "nowej" akcji.
No i to mi się nie podoba. Tak, marudzę. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6819446 Napisano: 08.11.2021 13:12:43 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Taaa... jakoś trudno mi uwierzyć (zwłaszcza patrząc na daty i godziny ostatnich wpisów na forum), że jestem jedynym zalogowanym Użytkownikiem, a reszta wlazła tu tylko z ciekawości, cichcem, na paluszkach jako wylogowani obserwatorzy. emotka
Jedzie mi tu czołg?! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6819441 Napisano: 08.11.2021 13:04:40 w Pomocy!!!!
dzidziapiernik napisał(a):

kluskaziemniaczana napisał(a):

Pomocy! Wyslalam zgłoszenie sms z numerem paragonu, wygrałam nagrodę główną. Właśnie mam zawał. Wpisując numer paragonu walnęłam się. Zamiast 8 dałam 9. Co teraz ? Ktoś miał taką sytuację ? Trzeba odesłać oryginal. 

Organizatorzy też ludzie. Napisz do nich, wytłumacz, nie ściemniaj. Mnie się kiedyś udało wybronić tłumaczeniem, że po piwie poplątały się cyferki. I przeszło. Nie spróbujesz, nie dowiesz się. Nie pisz rozwlekle, tylko krótko i treściwie. Że światło słabe, wzrok niedomaga, blady druk i walnęłaś się w odczycie. Tak bywa.


Natie77 napisał(a):

kluskaziemniaczana napisał(a):

Pomocy! Wyslalam zgłoszenie sms z numerem paragonu, wygrałam nagrodę główną. Właśnie mam zawał. Wpisując numer paragonu walnęłam się. Zamiast 8 dałam 9. Co teraz ? Ktoś miał taką sytuację ? Trzeba odesłać oryginal.

Chciałam tylko wrócić do tego wpisu. Dziękuje wszystkim za rady na forum i w wiadomościach prywatnych. Dzwoniłam do agencji i wyjaśniłam sytuację. Moja nagroda do mnie idzie! <3 także próbujcie zawsze walczyć!


Ale że jak?! emotka
kluskaziemniaczana  =  Natie77 emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
3 andii, mia, bethan 0

cb656

cb656

#6819108 Napisano: 05.11.2021 17:17:07 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):


dzidziapiernik napisał(a):

Po dodaniu oceny (łapka) w zakładce komentarza przy opisie konkursu, strona się przeładowuje i przenosi do zakładki z opisem. Nie wiem czemu nie zostaje w zakładce komentarze. emotka A może wchodzę tam po to, by zostawić także swój wpis, a łapka była tylko przy okazji? No ale nie, system uznał, że wie lepiej i daje mi kopniaka: "zrobiłeś swoje, to się wynoś, następni w kolejce czekają". Do bani. emotka

do bani to jest ciągłe Twoje narzekanie emotka to jest nieplanowany dodatek, ale zdejmę go bo nie mam czasu na jego dopieszczanie, ogólnie to jak widać nie ogarniam tematu, nie wyrabiam się stąd znów wraca myśl by zamknąć stronę

emotka Ale Misiek, weź na wstrzymanie, co? emotka Przeanalizujmy sytuację, dobra? Postanowiłeś zmienić nie tyle jakieś drobiazgi, co postawić zupełnie od nowa na innym sofcie stronę z jej wypracowaną latami funkcjonalnością. Zamysł chwalebny. emotka A praktyka? Tylko poczytaj swoje odpowiedzi na zapytania Użytkowników: "tego już nie będzie... tamto nie wróci... z owego zrezygnowałem... nie ma, nie będzie, nie nalegać... jest zupełnie inaczej... uznałem, że to czy tamto nie jest ważne".
TA strona zaczyna przypominać swoją własną karykaturę. Niby ta sama, ale rysowana uproszczoną kreską. Bo ja wiem, czy o to chodziło? No i na koniec ta dziecinna uwaga, że marudzę. emotka Zamiast się cieszyć, że masz takiego wnikliwego Użytkownika, który zauważa, wychwytuje i punktuje słabe strony, to zaraz się jeszcze obrazisz, zabierzesz zabawki i na odchodnym kopniesz jeszcze wiaderka innych dzieci. A bo masz zły humor i się nie wyrabiasz. emotka
Nawet mi się nie chce wysuwać argumentu, że gdyby nawet zignorować tylko te moje uwagi, to wpisów od innych ludzi masz też po sufit. emotka Wnioski niech każdy sam sobie wyciągnie, na miarę swoich potrzeb, percepcji, orientacji i nastroju. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

cb656

#6818949 Napisano: 04.11.2021 21:47:45 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Po dodaniu oceny (łapka) w zakładce komentarza przy opisie konkursu, strona się przeładowuje i przenosi do zakładki z opisem. Nie wiem czemu nie zostaje w zakładce komentarze. emotka  A może wchodzę tam po to, by zostawić także swój wpis, a łapka była tylko przy okazji? No ale nie, system uznał, że wie lepiej i daje mi kopniaka: "zrobiłeś swoje, to się wynoś, następni w kolejce czekają". Do bani. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6818753 Napisano: 04.11.2021 12:36:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie ma statystyk. emotka pionas gdzie znajdę stronę z ankietami przeprowadzanymi na ekonkach? emotka
https://www.e-kon...oot_url%7D/faq/stats
BŁĄD 404 emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6818739 Napisano: 04.11.2021 12:09:09 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie podoba mi się, że ta nowa strona, taka niby sprytna, wykorzystuje zwykłą niechlujność piszącego i podstępnie podmienia bez pytania fragment tekstu na link internetowy (w TYM przypadku prowadzący donikąd). Bez sensu to jest. emotka Link internetowy powinien być tworzony jakoś bardziej inteligentnie, a nie tylko dlatego, że dwa słowa połączyła kropka bez spacji. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6818714 Napisano: 04.11.2021 10:16:20 w Problemy z logowaniem
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Co tu się wydarzyło, dlaczego? Kiedyś to było... emotka  

Kiedyś to bobrzyce chodziły przykładnie przycięte i przyczesane, a teraz... Ech. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6818653 Napisano: 03.11.2021 20:33:44 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas wyrównałeś wielkość czcionek w obszarze cytowania, to konsekwentnie proszę z tej samej działki, tym razem w polu od lupki.
PC stacjonarny, przeglądarka, skórka nowoczesna.
Wyświetl w wątku >>
0 0