Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lazy-kiwi

lazy-kiwi

#7170567 Napisano: 18.04.2024 10:27:48 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

lazy-kiwi napisał(a):

pionas napisał(a):

Majkii cb656 samdej zrobiłem trochę inne podejście
Gdy użytkownik dodaje nowy post, pobieram 3 jego ostatnie posty i sprawdzam czy ma jakieś kciuki w dół, jeśli jest ich min. 5 to następuje blokada publikacji nowych.
Póki co nie biorę pod uwagę postów usuniętych, ale wtedy może będzie trzeba zmienić algorytm oceny

Ale to jest raczej sposób na dyscyplinowanie stałych użytkowników. A problem z trollem polega na tym, że on sobie zakłada pierdyliard nowych kont i od pierwszego postu szuka zaczepki.

mogę ustawić datę że warunek sprawdzany jest tylko dla użytkowników którzy są krócej jak miesiąc na naszej stronie,
nie mogę zablokować każdego bo nie każdy przychodzi z zamiarem robienia świństw

W zupełności się zgadzam, że nie każdy przychodzi z zamiarem robienia świństw. W tym momencie jest to chyba tylko jedna osoba, którą bardzo łatwo określić, bo nie korzysta z forum w celach konkursowych. Wypisywanie litanii rzekomych wygranych to jedno, ale niewybredne zaczepki i rynsztokowe słownictwo to coś, co jest już naruszeniem zasad korzystania z forum. Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

lazy-kiwi

#7170563 Napisano: 18.04.2024 10:16:06 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

Majkii cb656 samdej zrobiłem trochę inne podejście
Gdy użytkownik dodaje nowy post, pobieram 3 jego ostatnie posty i sprawdzam czy ma jakieś kciuki w dół, jeśli jest ich min. 5 to następuje blokada publikacji nowych.
Póki co nie biorę pod uwagę postów usuniętych, ale wtedy może będzie trzeba zmienić algorytm oceny

Ale to jest raczej sposób na dyscyplinowanie stałych użytkowników. A problem z trollem polega na tym, że on sobie zakłada pierdyliard nowych kont i od pierwszego postu szuka zaczepki. Wyświetl w wątku >>

lazy-kiwi

#7170193 Napisano: 16.04.2024 18:17:46 w Pomocy!!!!
marionzzz napisał(a):

czy Wam też pokazuje się taki komunikat?? co mogę z tym zrobić?? i na telefonie i na kompie emotka ((

Wyczyszczenie cookies powinno pomóc. Wyświetl w wątku >>
0 0

lazy-kiwi

#7169675 Napisano: 14.04.2024 14:23:36 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie i zadziwia fakt, że Admin znajduje czas, żeby dodawać wpisy w jakże ważnym wątku: "kupony rabatowe/zniżki", a w mdw zgłoszone obraźliwe komentarze jak wisiały, tak wiszą. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

lazy-kiwi

#7146506 Napisano: 12.12.2023 19:57:23 w WC - rozmowy o wszystkim
GreenEK napisał(a):

lazy-kiwi napisał(a):

hegemon92 napisał(a):

Niestety nie działa. Kilku moich znajomych też próbowało i nic

A wyświetlają Ci się na stronie głównej Facebooka inne treści sponsorowane czy w ogóle nic?

nie pojmuję tego, jak pisałam w dyskusjach - ja wciąż mam formularz ale nie sposób podać linku...

W moim przypadku uBlock Origin skutecznie blokował wyświetlanie formularza i innych sponsorowanych postów. Po wyłączeniu wyskoczył post konkursowy Metaxy, ale teraz się już nie pojawia, może dlatego, że już go "wykorzystałam". Wyświetl w wątku >>
0 0

lazy-kiwi

#7146495 Napisano: 12.12.2023 19:27:23 w WC - rozmowy o wszystkim
hegemon92 napisał(a):

Niestety nie działa. Kilku moich znajomych też próbowało i nic

A wyświetlają Ci się na stronie głównej Facebooka inne treści sponsorowane czy w ogóle nic? Wyświetl w wątku >>
0 0

lazy-kiwi

#7146341 Napisano: 12.12.2023 12:32:34 w WC - rozmowy o wszystkim
hegemon92 napisał(a):

Czy udało się komuś zalogować do konkursu METAXA Unexpected Conversations" 18+?

Nie wiem, co masz na myśli przez "zalogować", ale jeśli nie widzisz postu z formularzem konkursowym, to u mnie na PC pomogła zmiana przeglądarki z Firefox na Edge. Zaczęły się pokazywać posty sponsorowane, w tym konkurs Metaxy. Może mieć to też związek z blokerami reklam, więc jeśli używasz jakiegoś, to wyłącz na chwilę. Wyświetl w wątku >>
0 0

lazy-kiwi

#7146325 Napisano: 12.12.2023 11:21:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

TadziuNorek napisał(a):

8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

slomkab napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Prosze o informację jeśli ktoś wie... 
Czy do tego konkursu Metaxy który kończy sie 14.12. istnieje jakiś formularz ? Jest jedynie regulamin...
http://raafconcept.pl/
Na FB postu z konkursem nie widzęemotka

Też nie mogę znaleźć

Blokada jakaś chyba bo nie da się żadnym sposobem znaleźć tego postu z konkursem 😔

Próbowałyście po prostu scrollować Facebooka przez chwilę? Tam się co chwilę pojawiają reklamy między postami, a jak jest się konkursowiczem, to są to tylko reklamy konkursów. 🤪 Metaxa mi się pojawiała wielokrotnie, więc musi być mocno promowana, ale skopiować tego rzeczywiście się nie da. Jak Wam wyskoczy, to polecam użyć opcje "zapisz post" i już go nie zgubicie. 🙃

To nie jest kwestia scrollowania czy zgubienia...
Konkurs Metaxy jest niedostępny tak samo jak i polski profil Chivas Regal https://www.facebook.com/chivaspolska i konkurs na tym profilu.
Jeszcze w sobotę konkurs Metaxy i Chivasa były dostępne, a teraz niestety nie.
Dlaczego tak jest?
Nie mam pojęcia... algorytmy fb to jest coś tak niezgłębionego, że można się domyślać, a i tak do niczego konkretnego się nie dojdzie.
Ja tylko podejrzewam, że od czasu gdy fb sobie życzy opłat za konta firmowe i sklepy (a możliwe, że polski profil Chivasa był na fb sklepem), to ktoś nie opłacił i fb zawiesił ten polski profil, a Polacy mogą po wpisaniu frazy "Chivas Regal" widzieć tylko ogólny angielski profil.
Napisałem w tej sprawie maila do organizatora konkursu chivasinfo@chromatique.pl ale nie dostałem odpowiedzi.


Ja mam zapisanego posta i normalnie jest ten formularz Metaxy... 
Przy scrollowaniu fejsa albo instastories zawsze mi wyskakuje ta Metaxa jako płatna reklama, wczoraj sprawdziłam to nawet z dwóch kont.

Zauważyłam różnicę przy zmianie przeglądarki. Na Firefoxie nie pojawiały mi się posty sponsorowane z konkursami, a na Edge już tak. Nie wiem, czy to kwestia innych silników czy indywidualnych ustawień przeglądarki, ale sponsorowany post Metaxy z konkursem się nagle objawił emotka Wyświetl w wątku >>

lazy-kiwi

#7145751 Napisano: 09.12.2023 16:04:47 w Pomocy!!!!
TadziuNorek napisał(a):

Czy działa Wam polskojęzyczny profil Chivas Regal https://www.facebook.com/chivaspolska ?

Nie działa
Wyświetl w wątku >>

lazy-kiwi

#7145445 Napisano: 08.12.2023 10:09:33 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
rufus napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

tereniagno napisał(a):

W Twoim Markecie oranżada w proszku po 1.39-opis- Oranżada Hellena czerw.
W Dino u mnie nie ma puszek, tylko duże butelki po 4,49,albo 4,99 nie pamiętam.

u mnie w Dino puszka 2,49zł, a proszek 99gr lecz on nie bierze udziału w loterii?

Nie bierze.

W Groszku jest Hellena w puszkach za 1.99 zł dobrze opisana. Wyświetl w wątku >>
0 0

lazy-kiwi

#7144918 Napisano: 06.12.2023 10:45:46 w Kupię...
anialistopad napisał(a):

Kod na nadanie paczki paczkomatem

"Darmowe nadanie paczki InPost z kodem PREZENT. Pula kodow 25k"
Do 12.12.2023 lub wyczerpania puli 25 tys. kodów.
Nadanie: Paczkomat -> Paczkomat Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

lazy-kiwi

#7143990 Napisano: 01.12.2023 19:34:54 w WC - rozmowy o wszystkim
wiolka252 napisał(a):

lazy-kiwi napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Ktoś podpowie jaka to próbka perfum, kurcze na necie nic nie pokazuje 

Chyba to: https://www.parfu.../Loupre/Prestige_428

Kurde też nie pokazuje by zamówić, a zapach super.

To jest chyba odpowiednik tego zapachu: https://www.fragr...ier/Le-Male-430.html Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

lazy-kiwi

#7143975 Napisano: 01.12.2023 18:43:28 w WC - rozmowy o wszystkim
wiolka252 napisał(a):

Ktoś podpowie jaka to próbka perfum, kurcze na necie nic nie pokazuje 

Chyba to: https://www.parfu.../Loupre/Prestige_428 Wyświetl w wątku >>

lazy-kiwi

#7126471 Napisano: 26.09.2023 12:28:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

lazy-kiwi napisał(a):

barnsik napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

barnsik napisał(a):

barnsik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Co jest do cholery z ta wyborową. Jedni piszą, że dało się wysłać. U mnie nie idzie dalej

U mnie tak samo, koleżanko, próbuję już od tygodnia, o różnych porach dnia i nocy, bez powodzenia. Może uda się wysłać do końca okresu przyjmowania zgłoszeń, miejmy nadzieję - zostało jeszcze 13 dni xD

Ewentualnie poprosimy jakąś uczciwą osobę z forum o zrobienie tego za nas - za jakiś paragon albo kapsel

Nie wiem dlaczego nie możecie wysłać - ale wczoraj moje zgłoszenie poszło . Teraz napisałam drugie - tylko dla testu - i też poszło. i potwierdzenie na maila też przyszło.

Wysłałem na próbę zgłoszenie zawierające tylko kilka liter i ku mojemu ździwieniu, poszło bez problemu. Teraz nasuwa się pytanie: co jest nie tak z moim oryginalnym zgłoszeniem, że nie chce przejść?

Tekst nie może być podzielony na akapity, trzeba wpisać niestety wszystko ciurkiem, wtedy przechodzi. Przed chwilą się udało tak wysłać zgłoszenie, ale nie mam maila z potwierdzeniem, więc nie wiem, czy to nie połowiczny sukces.
EDIT: Dotarł mail z potwierdzeniem zgłoszenia.

zmień przeglądarkę? Na firefoxie mi nie poszło, na innej bez problemu...

Zmiana przeglądarki ani urządzenia nic nie dawała, tryby incognito też nie. U mnie zadziałało dopiero usunięcie akapitów z tekstu, więc tak tylko podpowiadam emotka Wyświetl w wątku >>

lazy-kiwi

#7126446 Napisano: 26.09.2023 11:27:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barnsik napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

barnsik napisał(a):

barnsik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Co jest do cholery z ta wyborową. Jedni piszą, że dało się wysłać. U mnie nie idzie dalej

U mnie tak samo, koleżanko, próbuję już od tygodnia, o różnych porach dnia i nocy, bez powodzenia. Może uda się wysłać do końca okresu przyjmowania zgłoszeń, miejmy nadzieję - zostało jeszcze 13 dni xD

Ewentualnie poprosimy jakąś uczciwą osobę z forum o zrobienie tego za nas - za jakiś paragon albo kapsel

Nie wiem dlaczego nie możecie wysłać - ale wczoraj moje zgłoszenie poszło . Teraz napisałam drugie - tylko dla testu - i też poszło. i potwierdzenie na maila też przyszło.

Wysłałem na próbę zgłoszenie zawierające tylko kilka liter i ku mojemu ździwieniu, poszło bez problemu. Teraz nasuwa się pytanie: co jest nie tak z moim oryginalnym zgłoszeniem, że nie chce przejść?

Tekst nie może być podzielony na akapity, trzeba wpisać niestety wszystko ciurkiem, wtedy przechodzi. Przed chwilą się udało tak wysłać zgłoszenie, ale nie mam maila z potwierdzeniem, więc nie wiem, czy to nie połowiczny sukces.
EDIT: Dotarł mail z potwierdzeniem zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>

lazy-kiwi

#7074521 Napisano: 15.01.2023 11:10:28 w Pomocy!!!!
memos napisał(a):

cb656 napisał(a):

memos napisał(a):

Próbowałam z whatsappem i "wszedł" bez problemu, a messengera nie da rady. Nie mam już pomysłu co może być nie tak...

Może wersja odchudzona "wejdzie"?
https://play.goog...&hl=pl&gl=US

Nie, tez już próbowałam... Ale dziękuję za chęć pomocy emotka

A próbowałaś zalogować się nowym kontem Google na tym telefonie? Można też spróbować zainstalować Messengera z zewnętrznego źródła, ale to już metoda na własne ryzyko. Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

lazy-kiwi

#7024965 Napisano: 12.09.2022 19:23:40 w Wkurza mnie...
radziosny napisał(a):

...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..

 A próbowałeś włączyć tylko dolną grzałkę albo termoobieg? Ewentualnie obniżyć półkę, żeby górna grzałka nie dopiekała tak bardzo wieczek. Nie gwarantuję sukcesu, ale jak masz cierpliwość i czas to można poeksperymentować emotka  Albo duży garnek i heja po staropolsku emotka Wyświetl w wątku >>

lazy-kiwi

#6871650 Napisano: 21.07.2022 21:56:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

Jak się zgłosić do loterii whiskas? Nie mam opcji zgłoś paragon...

Na stronie pod kodem QR jest małym drukiem tekst o wzięciu udziału w loterii i tam jest odnośnik do formularza konkursowego. Jeśli otwierasz stronę na urządzeniu mobilnym to ten sam tekst jest pod banerem: "Prześlij mruczenie". Wyświetl w wątku >>

lazy-kiwi

#6870678 Napisano: 17.07.2022 12:06:34 w Szybkie konkursy na Facebooku
https://www.faceb...528/351033343834295/
Konkurs trwa do 23:59. Do wygrania wycieczka po wybranym dziale Sinsay, bony i gadżety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lazy-kiwi

#6867031 Napisano: 28.06.2022 10:40:43 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

muzasa88 napisał(a):

Przez zmianę standardu nadawania mam tylko 6 kanałów i to te rządowe, których oglądam tylko mecze, no może czasem film jakiś, ale na prawdę to rzadkość.
Kuźwa, a podobno mój telewizor był na to gotowy, a teraz, że nie jest. Kuźwa co za  poje.. Oddawać mi polsat i inne komercyjne stacje!!!

Też tak mam. Telewizor niby dobry, a kanałów tylko 6. I jeszcze ktoś z forum (nie będę wytykać palcamiemotka ) poradził, żeby ustawić ręcznie kanały. A czy mężczyzna z krwi i kości nie wie, że prawdziwa kobieta może tego nie umieć? emotka

Zawsze można poprosić o pomoc jakiegoś mężczyznę z krwi i kości albo nieprawdziwą kobietę emotka Wyświetl w wątku >>
2 radosna, cb656 0