Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika webseer

webseer

#6806784 Napisano: 08.09.2021 09:07:15 w Konkursy firm tytoniowych
[quote=
Droga Pani, jak Pani nie wstyd po tym jak perfidnie chciała Pani mnie oszukać na jednym z załącznikow jest widoczne kilka kodów,  zdjęcia wysłane w celu podobno udowodnienia że pani je posiada, zgadza się posiada je pani ale użyte. Byłem w stanie pod dużym przybliżeniem doczytać bodajże 4kody wszystkie użyte. A zdjęcia podobno specjalnie dziś świeżo robione. Nie ładnie, Radzę uważać na wymiany x ta Panią emotka

cafemaria29] Prosilbym o wysłaniu jakiejś części kodów w celu weryfikacji czy faktycznie jest Pani ich posiadaczką, zawsze mam taki zwyczaj niestety przez pryzmat iż kilka razy dałem się załatwić. Jestem przezorny. Czy nie będzie problemem żeby wysłała Pani np 10kodow poczym ja wyśle 1psc za 20 itd.

-) Rozumie...Oto Pana słowa:" Bez problemu mogę dla osób bardzo nieufnych pierwszy dokonać wypłaty.Wszelkie próby oszustwa będą wylapywane, szanujmy się i jak i swój czas. )Niech pan logicznie pomyśli...To Pan. Hce kupić kody więc chyba wypadałoby aby to Pan najpierw wpłacił ...bo nierozumie...
-Skoro w ogłoszeniu Pana czytam jedno a  teraz pisze pan co innego... mam kody wysyłać w celach weryfikacji...To Podziękuję! ...już sobie jestem wstanie wyobrazić jak to by dalej się potoczyło...Proszę zmienić ogłoszenie bo wprowadza Pan ludzi w błąd!!!Ps...to że mam te kody ..wysłałam na początku fotki ...z zakrytymi kodami powinno wystarczyć!

-Przykro mi, jednakże Pani z Tymi kodami juz nic nie zrobi, proponuję uczciwe rozwiązanie, kody mogą być wbite, zdjęcie może nie być pani. Nie będę się kłócił. Ani nalegał. Życzę miłego dnia i masy uśmiechu ️.Proszę się nie denerwować, życzę Pani by udało się sprzedać je na Pani zasadach. Gdyby zmieniła Pani jednak zdanie zapraszam emotka



Tak po krotce:))))
Proponuję temu Panu co kody rzekomo chce kupić żeby zaczol weryfikację od SIEBiE:)))

Ewidentnie wyczuwalny wałem jak dla mnie...
Jak wspomniał ...nic z kodami nie zrobię....CHYBA TERAZ BARDZIEJ MNIE CIESZY ZE ON TEZ. NIE:)

Maria:) Wyświetl w wątku >>

webseer

#6806661 Napisano: 07.09.2021 17:16:00 w Giełda Kodów ; )

Hejka! Witam wszystkich użytkownikow odecmnie krótkie ogłoszenie KUPIE WSZYSTKIE KODY CAMEL/LD/WINSTON PLATNOSC PRZELEW PLIW/BLIK / PAYSAFECAR. MINIMUM 5SZTUK. Zapraszam wszystkich na e-mail [email protected] Pozdrawiam życzę miłego dzionka! ️

Bez problemu mogę dla osób bardzo nieufnych pierwszy dokonać wypłaty.
Wszelkie próby oszustwa będą wylapywane, szanujmy się i jak i swój czas. 
:) Wyświetl w wątku >>
0 0

webseer

#6802685 Napisano: 20.08.2021 21:04:31 w Giełda Kodów ; )
webseer napisał(a):

Hejka! Witam wszystkich użytkownikow odecmnie krótkie ogłoszenie KUPIE WSZYSTKIE KODY CAMEL/LD/WINSTON PLATNOSC PRZELEW PLIW/BLIK / PAYSAFECAR. MINIMUM 5SZTUK. Zapraszam wszystkich na e-mail webseer@outlook.comPozdrawiam życzę miłego dzionka! ️

Bez problemu mogę dla osób bardzo nieufnych pierwszy dokonać wypłaty.
Wszelkie próby oszustwa będą wylapywane, szanujmy się i jak i swój czas. 
:) Wyświetl w wątku >>

webseer

#6802684 Napisano: 20.08.2021 21:02:15 w Zbieramy kasę!

webseer

#6802682 Napisano: 20.08.2021 20:51:48 w Giełda Kodów ; )
Hejka! Witam wszystkich użytkownikow odecmnie krótkie ogłoszenie KUPIE WSZYSTKIE KODY CAMEL/LD/WINSTON PLATNOSC PRZELEW PLIW/BLIK / PAYSAFECAR. MINIMUM 5SZTUK. Zapraszam wszystkich na e-mail webseer@outlook.comPozdrawiam życzę miłego dzionka! ️ Wyświetl w wątku >>
0 1 paki8370

webseer

#6802681 Napisano: 20.08.2021 20:51:24 w Konkursy firm tytoniowych
Hejka! 
Witam wszystkich użytkownikow odecmnie krótkie ogłoszenie 
KUPIE WSZYSTKIE KODY CAMEL/LD/WINSTON 
PLATNOSC PRZELEW PLIW/BLIK / PAYSAFECAR. MINIMUM 5SZTUK. 
Zapraszam wszystkich na e-mail webseer@outlook.com
Pozdrawiam życzę miłego dzionka! ️ Wyświetl w wątku >>
0 1 paki8370