Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cafemaria29

cafemaria29

#7059730 Napisano: 11.11.2022 00:44:05 w Konkursy firm tytoniowych
Strefa konsumencka wysyłała już vouchery za rymowanki? Wyświetl w wątku >>
0 0

cafemaria29

#6806768 Napisano: 08.09.2021 07:15:02 w Konkursy firm tytoniowych
Prosilbym o wysłaniu jakiejś części kodów w celu weryfikacji czy faktycznie jest Pani ich posiadaczką, zawsze mam taki zwyczaj niestety przez pryzmat iż kilka razy dałem się załatwić. Jestem przezorny. Czy nie będzie problemem żeby wysłała Pani np 10kodow poczym ja wyśle 1psc za 20 itd.

-) Rozumie...Oto Pana słowa:" Bez problemu mogę dla osób bardzo nieufnych pierwszy dokonać wypłaty.Wszelkie próby oszustwa będą wylapywane, szanujmy się i jak i swój czas. )Niech pan logicznie pomyśli...To Pan. Hce kupić kody więc chyba wypadałoby aby to Pan najpierw wpłacił ...bo nierozumie...
-Skoro w ogłoszeniu Pana czytam jedno a  teraz pisze pan co innego... mam kody wysyłać w celach weryfikacji...To Podziękuję! ...już sobie jestem wstanie wyobrazić jak to by dalej się potoczyło...Proszę zmienić ogłoszenie bo wprowadza Pan ludzi w błąd!!!Ps...to że mam te kody ..wysłałam na początku fotki ...z zakrytymi kodami powinno wystarczyć!

-Przykro mi, jednakże Pani z Tymi kodami juz nic nie zrobi, proponuję uczciwe rozwiązanie, kody mogą być wbite, zdjęcie może nie być pani. Nie będę się kłócił. Ani nalegał. Życzę miłego dnia i masy uśmiechu ️.Proszę się nie denerwować, życzę Pani by udało się sprzedać je na Pani zasadach. Gdyby zmieniła Pani jednak zdanie zapraszam emotka



Tak po krotce:))))
Proponuję temu Panu co kody rzekomo chce kupić żeby zaczol weryfikację od SIEBiE:)))

Ewidentnie wyczuwalny wałem jak dla mnie...
Jak wspomniał ...nic z kodami nie zrobię....CHYBA TERAZ BARDZIEJ MNIE CIESZY ZE ON TEZ. NIE:)

Maria:) Wyświetl w wątku >>
0 0

cafemaria29

#6806767 Napisano: 08.09.2021 07:07:03 w Konkursy firm tytoniowych
webseer napisał(a):

Hejka! Witam wszystkich użytkownikow odecmnie krótkie ogłoszenie KUPIE WSZYSTKIE KODY CAMEL/LD/WINSTON PLATNOSC PRZELEW PLIW/BLIK / PAYSAFECAR. MINIMUM 5SZTUK. Zapraszam wszystkich na e-mail [email protected] Pozdrawiam życzę miłego dzionka! ️

Bez problemu mogę dla osób bardzo nieufnych pierwszy dokonać wypłaty.
Wszelkie próby oszustwa będą wylapywane, szanujmy się i jak i swój czas. 
:)

Wyświetl w wątku >>
0 0