Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika lczernecki

lczernecki

#6818251 Napisano: 01.11.2021 11:52:37 w Dyskusje o loteriach
Wygrałem w loterii DPD rower elekryczny z Krossa. Na stronie producenta wyraźnie zaznaczone jest, że "warunkiem ważności Gwarancji jest posiadanie dowodu zakupu i Oświadczenia Gwarancyjnego"  O ile oświadczenie gwarancyjne posiadam, to dowodu zakupu już nie bo przecież go wygrałem. Jak to teraz rozwiązać by jednak dwuletnia gwarancja na ten rower obowiązywała? Napisać do organizatora loterii o przesłanie faktury czy firma Kross będzie respektowała potwierdzenie odbioru wygranego roweru od kuriera?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lczernecki

#6818141 Napisano: 31.10.2021 10:46:15 w SZUKAM....
Wygrałem w loterii DPD rower elekryczny z Krossa. Na stronie producenta wyraźnie zaznaczone jest, że "warunkiem ważności Gwarancji jest posiadanie dowodu zakupu i Oświadczenia Gwarancyjnego"  O ile oświadczenie gwarancyjne posiadam, to dowodu zakupu już nie bo przecież go wygrałem. Jak to teraz rozwiązać by jednak dwuletnia gwarancja na ten rower obowiązywała? Napisać do organizatora loterii o przesłanie faktury czy firma Kross będzie respektowała potwierdzenie odbioru wygranego roweru od kuriera?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lczernecki

#6809294 Napisano: 20.09.2021 09:44:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noemi82 napisał(a):

Czy ktoś wygrał w Tofflairs i nadal czeka na przelew? Jeśli się nie mylę to termin mają do dzisiaj?

Ja również czekam na nagrodę dzienną. I właśnie według regulaminu na stronie nagrody dziennie o wartości 100 zł powinny być do dzisiaj wypłacone.

"Nagrody, o których mowa w pkt 4.1.1. i 4.1.2. Regulaminu zostaną wysłane do zwycięzcównie później niż do dnia 20 września 2021r. Nagroda, o której mowa w pkt 4.1.3. Regulaminu zostanie wydana zwycięzcy nie później niż do dnia 15 października 2021r." Wyświetl w wątku >>