Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika sabanerro

sabanerro

#6867701 Napisano: 01.07.2022 09:27:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Dostajecie kody z loteriady odrazu czy po tych 2 dniach? Mi minęły 24 godziny od zakupu i nic nie mam.

Ja kupowałam przez aplikację kupon wieczorem i rano był kod już na stronie  Wyświetl w wątku >>
0 0

sabanerro

sabanerro

sabanerro

#6867509 Napisano: 30.06.2022 11:22:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarła zabawka Mattel z 20.06, kurier DPD, bez wcześniejszego info, dokumenty do podpisu były. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

sabanerro

#6867350 Napisano: 29.06.2022 13:34:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
aleksandra008 napisał(a):

southlander napisał(a):

sabanerro napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

notta napisał(a):

cb656 napisał(a):

PRZYPADEK?! emotka

Nie sądzę. Wałek, przekręt, lipa, lewizna. emotka emotka

może tylko tyle było zgłoszeń na ten konkurs emotka  

Dzień dobry,

Na etapie wyboru laureatów komisja konkursowa bierze pod uwagę:
- zdjęcie konkursowe- analiza paragonu (data, numer, produkt)- adres e-mail z którego przyszło zgłoszeniePodane przez Panią numery to 3 różne paragony, 3 różne adresy zgłoszeniowe.Na etapie oświadczeń laureatów, jeśli okaże się, że dane zgłoszenia będą z jednego gospodarstwa domowego – wówczas zgodnie z Regulaminem będzie przysługiwała 1 nagroda.
 emotka

no cóż, myślę że jedna osoba kupiła i zagrała najpierw na siebie, potem na swoją matkę a na końcu np babcię więc będą 3 adresy. Nieważne że autor wszystkich fotek jeden. A potem na olx wystawi 3 leżaki do sprzedaży emotka    

No tez mi się nie chce wierzyć, że taki zbieg okoliczności z tymi nr

Z drugiej strony może to i dobrze? Przecież mogli sobie pomyśleć w komisji "eee zbyt bliskie siebie numery paragonów, lepiej wybierzmy inne zgłoszenia żeby potem nie było przypału, przecież nikt nam nie udowodni że uwaliliśmy jakąś pracę mimo że była ładna, ale nam paragony nie pasowały". A tu stwierdzili: "te są najlepsze, więc wybieramy zgodnie z regulaminem właśnie te, a reszta się wyjaśni na etapie formalności."

Nie zdziwiłbym się gdyby w niektórych komisjach niejedno zgłoszenie zostało uwalone mimo że było dobre, ale coś im nie pasowało i woleli machnąć ręką żeby uniknąć komplikacji i wybrać coś wg nich gorszego. 

Oni nie pokazują które zdjęcia wygrały mimo, że jest galeria zgłoszeń. Raczej ukrywają swoje wybory.

Tam przy wysyłaniu zgłoszenia chyba można zaznaczyć czy się zgadzamy na publikację w galerii, ale nie wiem jak w przypadku wygranej Wyświetl w wątku >>
0 0

sabanerro

#6867338 Napisano: 29.06.2022 12:24:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

notta napisał(a):

cb656 napisał(a):

PRZYPADEK?! emotka

Dzień dobry,

- zdjęcie konkursowe- analiza paragonu (data, numer, produkt)- adres e-mail z którego przyszło zgłoszeniePodane przez Panią numery to 3 różne paragony, 3 różne adresy zgłoszeniowe.Na etapie oświadczeń laureatów, jeśli okaże się, że dane zgłoszenia będą z jednego gospodarstwa domowego – wówczas zgodnie z Regulaminem będzie przysługiwała 1 nagroda.
 emotka

no cóż, myślę że jedna osoba kupiła i zagrała najpierw na siebie, potem na swoją matkę a na końcu np babcię więc będą 3 adresy. Nieważne że autor wszystkich fotek jeden. A potem na olx wystawi 3 leżaki do sprzedaży emotka    

No tez mi się nie chce wierzyć, że taki zbieg okoliczności z tymi nr Wyświetl w wątku >>
0 0

sabanerro

#6867334 Napisano: 29.06.2022 12:06:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
notta napisał(a):

cb656 napisał(a):

PRZYPADEK?! emotka

Dzień dobry,

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sabanerro

#6867020 Napisano: 28.06.2022 09:39:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wow dotarły i do mnie w końcu Familijne kurier TNT, bez info wcześniej. Orzechowe pół na pół z kakaowo-smietankowymi. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

sabanerro

#6867013 Napisano: 28.06.2022 08:42:34 w WC - rozmowy o wszystkim
gosiulka28 napisał(a):

Mam pytanie do speców od puszek z piwem, można oderwać zawleczkę nie otwierając puszki ? przez ten konkursy z piwami zostanę alkoholiczką, ile możnaemotka

Ja obracam zawleczkę o 180°, delikatnie w górę wyginam, tylko troszkę żeby się szczypce zmieściły żeby złapać za bok zawleczki i później nimi bez problemu wychodzi cała zawleczka bez otwierania piwa, pociągnąć w górę Wyświetl w wątku >>
2 kumulacja, mia 0

sabanerro

#6866967 Napisano: 27.06.2022 20:32:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Czy wszyscy już dostali zaległe wafelki familijne ???
nie wiem czy monitować czy cierpliwie czekaćemotka

Ja czekam, odpowiedzi zero, wafli brak  Wyświetl w wątku >>

sabanerro

#6866876 Napisano: 27.06.2022 12:21:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarła koszulka Lech z 13.05, listonosz przyniósł poleconym 😊 Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

sabanerro

sabanerro

#6866522 Napisano: 24.06.2022 11:22:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
I jak tam familijne? Dostał ktoś od nich odpowiedź jakąś? U mnie olewka. Nie wiecie może do kiedy jakieś reklamacje można słać jeszcze? Nie otwiera się mi regulamin. Wyświetl w wątku >>
0 0

sabanerro

#6866491 Napisano: 24.06.2022 07:40:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisss napisał(a):

masza napisał(a):

Czy główna z Lambi  poinformowana?

na pewno - ktoś pisał w innym wątku,że ma plecak

Tam nie było plecaków 😊 Wyświetl w wątku >>
0 0

sabanerro

sabanerro

#6866323 Napisano: 23.06.2022 12:41:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Z loterii Mattel po jakim czasie dostaliście formularz do wyboru zabawki? Wygrałam 19 czerwca i odesłałam dane i cisza Wygrałam 

Wygrałam 20.06 o 9:35, a formularzu dostałam już 21.06 o 22:56. Paragon opisany "zabawka mat" Wyświetl w wątku >>
0 0

sabanerro

sabanerro

#6865568 Napisano: 20.06.2022 11:41:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zabawka z żółtego katalogu od Mattel Wyświetl w wątku >>

sabanerro

#6865537 Napisano: 20.06.2022 09:29:28 w Zapowiedzi konkursów

sabanerro

#6865497 Napisano: 19.06.2022 17:20:36 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ankabialy napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na Familijne ? Widzę,że w zeszłym tygodniu dochodziły paczki a u mnie żadnego kuriera chyba nie było.

Ja czekam jak zawsze  emotka Wyświetl w wątku >>
1 ankabialy 0