Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sabaka

sabaka

#7073744 Napisano: 11.01.2023 11:45:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czuję się jak cenzura kolejny dzień się tu wpisując. Im więcej porażek tym człowiekowi się bardziej nie chce, ale w środku i tak naiwnie myśli, że te następne wyniki to jest to, co się kumulowało od dłuższego czasu i tak czekam naiwnie... Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7073598 Napisano: 10.01.2023 15:59:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs na słodkości ? Bombonierki , czekolady ? Oprócz Kinder ...

Jest Oreo loteria ale nie wiem, czy taki asortyment masz na myśli 😊 i jeszcze Milka w Intermarche od 12.01 info w zapowiedziach Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

sabaka

#7073457 Napisano: 10.01.2023 09:34:37 w Wkurza mnie...
VeryBlackCat napisał(a):

sabart napisał(a):

cb656 napisał(a):

sabart napisał(a):

Tak trochę mnie wkurza chwalenie się nagrodami z konkursów, które dopiero niedawno zostały dodane do bazy, a ktoś się chwali wygrana z etapów, gdzie jeszcze konkursu nie było w bazie. Czyli ktoś wiedział, ale się nie podzielił informacją i nie powstrzymuje się "legalnie" pochwalić, bo już jest w bazie...

Przecież to jest praktyka stara jak świat emotka
Ile razy już było tak, że znajduję konkurs, komentarze znanych i szanowanych konkursowiczów, szukam go w bazie - nie ma. Dodaję ze świadomością, że są tacy wśród społeczności, co to wiedzą, ale nie powiedzą, choć publicznie to chcą uchodzić za ą i ę emotka Norma. Znaczy się - obłuda emotka

edit: przypominam, że nie ma obowiązku dodawania czegokolwiek do bazy emotka
Forum pełne jest takich Userów, którzy tylko biorą, a nie dają. To takie przypomnienie dla formalnosci, bo oczywiście każdy przejaw obłudy, jak wspomniany wyżej we wkurzu,  też mnie zniesmacza, co zresztą zawsze podkreślałem emotka

No nie ma obowiązku, ale to tak czysto przyzwoicie. Ja wiem, że niektórzy wychodzą z założenia, że nie warto sobie robić konkurencji 😉 Tak tylko wylałam żale dość delikatnie.

Może w takim razie zrobić wątek na forum "konkursy spoza bazy"*, gdzie można krótko poinformować, że jest jakiś konkurs bez szczegółów? Nieraz człowiek nie ma czasu przechodzić przez cały formularz, szukać terminu zakończenia itd, zwłaszcza na telefonie, a potem zapomina. Jak będzie miejsce, gdzie można rzucić samym linkiem, albo informacją w stylu "w sklepie X widziałem dzisiaj info o jakiejś loterii, ale nie mam czasu szukać szczegółów", to może sprawniej nowe konkursy się będą pojawiać na stronie. A jak nie będą, to przynajmniej wiadomo będzie, że ci nieinformujacy to robią faktycznie ze złej woli, a nie lenistwa, braku czasu czy bo formularz im kiepsko działa. 

*nie chodzi mi o zapowiedzi konkursów, tylko wątek dla konkursów już trwających

Myślę, że jakby ktoś chciał się podzielić to by wkleił link chociażby w Dyskusjach, by ktoś inny dodał do bazy, bo nie ma czasu, itp. Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7073452 Napisano: 10.01.2023 09:15:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

Chciałam się upewnić, w loterii Kinder dowolny zakup, czyli lodówkowe batony mogę kupić? 

Na dole strony jest info, że wszystkie produkty, na zdjęciu też są te lodówkowe, w regulaminie żadnych wykluczeń. Ja zgłaszam taki paragon 😊 Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7073359 Napisano: 09.01.2023 16:53:51 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

sabart napisał(a):

Tak trochę mnie wkurza chwalenie się nagrodami z konkursów, które dopiero niedawno zostały dodane do bazy, a ktoś się chwali wygrana z etapów, gdzie jeszcze konkursu nie było w bazie. Czyli ktoś wiedział, ale się nie podzielił informacją i nie powstrzymuje się "legalnie" pochwalić, bo już jest w bazie...

Przecież to jest praktyka stara jak świat emotka
Ile razy już było tak, że znajduję konkurs, komentarze znanych i szanowanych konkursowiczów, szukam go w bazie - nie ma. Dodaję ze świadomością, że są tacy wśród społeczności, co to wiedzą, ale nie powiedzą, choć publicznie to chcą uchodzić za ą i ę emotka Norma. Znaczy się - obłuda emotka

edit: przypominam, że nie ma obowiązku dodawania czegokolwiek do bazy emotka
Forum pełne jest takich Userów, którzy tylko biorą, a nie dają. To takie przypomnienie dla formalnosci, bo oczywiście każdy przejaw obłudy, jak wspomniany wyżej we wkurzu,  też mnie zniesmacza, co zresztą zawsze podkreślałem emotka

No nie ma obowiązku, ale to tak czysto przyzwoicie. Ja wiem, że niektórzy wychodzą z założenia, że nie warto sobie robić konkurencji 😉 Tak tylko wylałam żale dość delikatnie. Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7073351 Napisano: 09.01.2023 16:29:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

incendio12 napisał(a):

sabart napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Pamiętam, że była na forum dyskusja o nieaktywnych kartach do Hebe (150 zł) wygranych w konkursie Albedo - Neutrogena. Czy karty same się aktywowały czy trzeba je aktywować jakoś samemu? A jeśli są aktywne to czy można nimi płacić kilka razy (i przez internet)? Nie mogę się dokopać do tej dyskusji, a chciałabym zamówić coś z hebe emotka  

U mnie nadal wywala błąd jak próbuję sprawdzić saldo. Albedo pisało, że w ciągu 3 dni roboczych aktywują je. Ale u mnie nadal to samo mimo że 3 d.r. minęły. Pisałam do Hebe ale chcą kod pin żeby sprawdzić

Dzięki, muszę sprawdzić w takim razie jak wygląda sprawa z moją kartą emotka

Jeśli nie, to pisz na ten adres:
[email protected]

Odpowiadają bardzo szybko. Mnie wprawdzie odpowiedzieli dokładnie to samo co pisała sabart, a karta dalej nie jest aktywna, ni ale przynajmniej wiedzą o problemie, chociaż się nie przyznają. Na stronie Hebe jest ciągły błąd serwera, nie da się sprawdzić. W poniedziałek/wtorek będę znowu sprawdzać w sklepie.

Już działają karty jakby co Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7073302 Napisano: 09.01.2023 14:23:12 w Wkurza mnie...
Tak trochę mnie wkurza chwalenie się nagrodami z konkursów, które dopiero niedawno zostały dodane do bazy, a ktoś się chwali wygrana z etapów, gdzie jeszcze konkursu nie było w bazie. Czyli ktoś wiedział, ale się nie podzielił informacją i nie powstrzymuje się "legalnie" pochwalić, bo już jest w bazie... Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7073299 Napisano: 09.01.2023 14:17:00 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
deva napisał(a):

Czy wszyscy już dostali dziś bony netto alpro?

Ja nie miałam info ale jednak kurier przyniósł Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7073228 Napisano: 09.01.2023 11:51:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy wszyscy dostali dzisiaj smsy, że jedzie nagroda z Alpro, czy wysyłają na raty?

Ja nie dostałam info żadnego, a też czekam na bon  Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7073224 Napisano: 09.01.2023 11:45:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja to bardzo bym chciała otworzyć rok w tym tygodniu 😂

I nawet nic z Dare, nie chcę komentować poziomu zwycięskich zgłoszeń, ale

Może nagroda częściej by wpadała,
gdybym tragicznie "tanie" rymy wymyślała... Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7073049 Napisano: 07.01.2023 16:19:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

Pamiętam, że była na forum dyskusja o nieaktywnych kartach do Hebe (150 zł) wygranych w konkursie Albedo - Neutrogena. Czy karty same się aktywowały czy trzeba je aktywować jakoś samemu? A jeśli są aktywne to czy można nimi płacić kilka razy (i przez internet)? Nie mogę się dokopać do tej dyskusji, a chciałabym zamówić coś z hebe emotka  

U mnie nadal wywala błąd jak próbuję sprawdzić saldo. Albedo pisało, że w ciągu 3 dni roboczych aktywują je. Ale u mnie nadal to samo mimo że 3 d.r. minęły. Pisałam do Hebe ale chcą kod pin żeby sprawdzić Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7072904 Napisano: 06.01.2023 10:35:43 w WC - rozmowy o wszystkim
as32572 napisał(a):

pikawka napisał(a):

gosia112a napisał(a):

Czy też czujecie że jesteście uzależnieni od tego forum?;) kilka razy dziennie muszę tu zajrzeć 

Ja to samo emotka  

Ja też, dlatego stwierdziłam,że szukam pomysłu na nowe hobby, najlepiej takie wymagające wyjścia z domu. Takie postanowienie noworoczne emotka

I ja... Mniej odświeżania, więcej czegoś bardziej produktywnego. Mam zamiar się trochę porozwijać artystycznie, nauczyć się, nawet sobie wyzwanie całoroczne zrobiłam na TikToku. Tylko, że przy dziecku łatwiej zajrzeć w telefon niż się rozkładać z jakimiś farbami, itp...
Niech już to lato przyjdzie, to się będzie coś robić wiecznie na dworzu i będzie łatwiej zostawić telefon 😉 Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7072763 Napisano: 05.01.2023 13:58:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
pikawka napisał(a):

Co idzie od Redheads? 

Smartwatch z Kubusia  Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7072751 Napisano: 05.01.2023 13:25:24 w Moje konkursowe początki...
fan-mandaryny napisał(a):

Chwalić się większymi nagrodami, czy się nie chwalić? Oto jest pytanie. Zaczynam mieć duże wątpliwości... Myślałem, że robię coś dla dobra ogółu, ale teraz to nie wiem, co o tym myśleć. Nie chce sobie strzelać w kolano. Chyba przemilczę większe nagrody w tym roku, biorąc pod uwagę podsumowania roczne - szczena mi opadła, jak uświadomiłem sobie, ile wygranych było przemilczanych na forum, a ja sam jednak wypadłem gorzej. Jakże fajne było uczucie, myśląc, że jest inaczej. Niemówienie o dużych nagrodach to chyba świadomy, przemyślany wybór dobrego konkursowicza, który wie „z czym to się je”, nie to co taki laik konkursowy jak ja, który dopiero zaczyna przygodę w konkursach. 🙂
P.S. Jedna z pierwszych wygranych w loterii było jedno z 15 zdjęć z autografem mojej ukochanej Gabrieli Spanic, bohaterki serialu „Paulina” i „Porywy serca” w konkursie mojej do dziś ukochanej gazety „Świat seriali”. 

Ja raz się wpisałam z wygranym laptopem, ale usunęłam wpis, bo bałam się, że mnie agencja zidentyfikuje, a wiadomo różne rzeczy się tu wpisuje, zwłaszcza w "Dziś nic nie wygrałem " 😂 ogólnie to już mi u nich słabo idzie, może im się udało jednak 😉
Co do wpisów to ja lubię jak się ludzie chwalą, bo człowiek nie czeka z nadzieją. Dlatego też się wpisuję. A wielkie wygrane to raczej nie moja bajka, ale myślę, że bym się pochwaliła, jeszcze nie miałam okazji doświadczyć jakichś ataków z zazdrości to może łatwo mi mówić 😉 Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7072744 Napisano: 05.01.2023 13:10:52 w Moje konkursowe początki...
Ja pamiętam w gimnazjum było coś takiego, że trzeba było kupić Snickers z kodem , wysłać SMS i chyba ileś pierwszych zgłoszeń wygrywało kartonik nowego smaku, to było chyba jakieś głosowanie na najlepszy smak. Wydaje mi się, że to była spora pula, jakieś 100 tys. ? U nas z 3 kartoniki, u kuzynki też coś tam było 😊
Ja raczej za dzieciaka to brałam udział w plastycznych itp. na portalu dla dzieci to często coś wpadało, nawet wygrałam jeden konkurs jak sama stworzyłam całą piosenkę tekst, gitara i śpiew 😁 iPod, plecak turystyczny. Ogólnie stamtąd mnóstwo zabawek jakichś dla młodszej siostry wygrywałam.
Jeszcze jakieś 2 płyty wpadły z bravo/popcorn, trzeba było odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Ale to było całkiem niedawno, jakoś 2008-2010 bo to w gimnazjum.
A w krzyżówkach wszelkich rodzajów wysyłałam kupony, SMS jakoś kilka lat temu i nigdy nic nie trafiłam a miałam nawet zeszyt, w którym zapisywałam wszystkie zgłoszenia.  Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7072660 Napisano: 05.01.2023 07:10:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

sabart napisał(a):

U mnie karta nadal nieaktywna - byłam dzisiaj w Hebe. Czy komuś z Was udało się zapłacić? Proszę o odpowiedź.

Odpowiedz od nich : 
Przepraszamy za powstałe niedogodności. Jednakże ze względów bezpieczeństwa, karta została wysłana nieaktywna, niemniej jednak, zostanie aktywowana w przeciągu 3 dni roboczych.ale u mnie nadal wywala błąd 

Na jaki adres tam najlepiej pisać? To ja też napiszę.

laureaci@albedomarketing.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7072537 Napisano: 04.01.2023 17:49:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

sabart napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

sabart napisał(a):

mountain napisał(a):

Czy ktoś ma również nieaktywną kartę hebe o brak środków z konkursu netrogena hebe?

U mnie wyskakuje błąd serwera jak próbuję sprawdzić. Nie mogę nigdzie znaleźć info czy to trzeba jakoś aktywować, nie znalazłam regulaminu kart podarunkowych.

A gdzie to sprawdzacie? To sprawdzę swoją.

Na stronie Hebe albo w aplikacji w profilu jest zakładka karta podarunkowa

U mnie karta nadal nieaktywna - byłam dzisiaj w Hebe. Czy komuś z Was udało się zapłacić? Proszę o odpowiedź.

Odpowiedz od nich : 
Przepraszamy za powstałe niedogodności. Jednakże ze względów bezpieczeństwa, karta została wysłana nieaktywna, niemniej jednak, zostanie aktywowana w przeciągu 3 dni roboczych.ale u mnie nadal wywala błąd  Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7072359 Napisano: 04.01.2023 10:15:23 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Credo89 napisał(a):

Czy wszyscy dostali już bony do netto z Alpro?

Mam zapisane że do 9.01 powinny być. Jeszcze nie dostałam Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7071955 Napisano: 02.01.2023 13:21:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw do grzańca z Soplicy. Ale cudnie zapakowane, chyba pierwszy raz w takiej skrzyneczce coś dostałam 😍
Wozi DHL, bez papierów do podpisu, rano SMS o planowanym doręczeniu. Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7071492 Napisano: 30.12.2022 14:30:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

sabart napisał(a):

mountain napisał(a):

Czy ktoś ma również nieaktywną kartę hebe o brak środków z konkursu netrogena hebe?

U mnie wyskakuje błąd serwera jak próbuję sprawdzić. Nie mogę nigdzie znaleźć info czy to trzeba jakoś aktywować, nie znalazłam regulaminu kart podarunkowych.

A gdzie to sprawdzacie? To sprawdzę swoją.

Na stronie Hebe albo w aplikacji w profilu jest zakładka karta podarunkowa Wyświetl w wątku >>