Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika sabaka

sabaka

#7109074 Napisano: 15.07.2023 14:12:55 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

Szukam konkursów do wprowadzenia ;( 
najlepiej bez Instagrama ;( 
emotka

https://4funkids....d-w-ranczo-na-sowce/ Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7109073 Napisano: 15.07.2023 13:59:52 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Szukam loterii/ konkursu z szamponem…

https://www.e-kon...-pielegnacje-z-nivea Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7109035 Napisano: 15.07.2023 11:00:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Dekasia napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Gdzie i w jakiej cenie kupujecie produkty Rio Mare? Czy są w Biedronce?

Są w biedronce. Widziałam też w IM

Kupowałam w Społem. Są na pewno w Lidlu. A jak wejdziesz na stronę konkursową, to pojawia się lista sklepów do wyboru, więc możesz podejrzeć, gdzie je kupić emotka

W IM kupiłam wczoraj po 3.99

Ale te produkty promocyjne? Sałatki Insalatissime? Mega tanio!
W C4 są prawie po 12 zł  emotka

W Biedronce po 10.94 zł za Rio Mare Insalatissime Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7108692 Napisano: 14.07.2023 06:54:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Catcat napisał(a):

W końcu i mnie spotkał brak kodu konkursowego w aplikacji Żabka ;/ napisałam do [email protected]
Co mogę zrobić, aby przyśpieszyć ten proces? Podałam w wiadomości jakim mailem loguję się do aplikacji, powinnam napisać coś jeszcze?

Ja zawsze piszę przez aplikację do nich 
Z bocznego rozwijanego menu Pomoc i kontakt >Kontakt z nami (na dole zielony przycisk)>Wyślij wiadomość>Temat: promocje i wyzwania .
Opisuję problem i załączam screen z wyzwania albo zdjęcie paragonu, jeśli mam pewność że nabiły się zappsy, to też można sobie sprawdzić tam Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

sabaka

#7108322 Napisano: 13.07.2023 12:18:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Hamak z Almette Żabka. Kurier DPD, info w aplikacji i na mailu wczoraj. Bez dokumentów zwrotnych. Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7107706 Napisano: 11.07.2023 18:25:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew 1000 zł kieszonkowe od Avanti, część nagrody z Lipton Żabka. mBank Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

sabaka

#7107408 Napisano: 10.07.2023 16:42:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

Widzieliście gdzieś kabanosy Olewnik? Specjalnie odwiedziłam dalekie mi Netto i nie ma.

W Żabce u mnie mieli, ale nie na lodówkach tylko tak wiszą na takim pasku Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7107177 Napisano: 09.07.2023 07:05:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ewelina14 napisał(a):

Czy z loteri lech po wbiciu kodu przychodzi jeszcze e-mail ?  wbijam kody i nic nie wyskakuje , czy wygrana czy nie, wbiłam drugi raz i pokazuje , że już wykorzystany.

Mi wczoraj wieczorem nie chciało przejść, ale jak odświeżylam i chciałam jeszcze raz wbić kod to było że wykorzystany. Mail nie dotarł Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7106426 Napisano: 05.07.2023 20:00:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To ja też wstawię moje przegrane
Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7106385 Napisano: 05.07.2023 17:09:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiu napisał(a):

A ja chciałabym przypomnieć wszystkim, że to był konkurs dla konsumentów, a nie dla artystów. Nie jesteśmy po szkołach plastycznych,
żeby rysować z natury, czy własnej wyobraźni. Zresztą, nawet artyści na początku swojej artystycznej drogi, spędzają mnóstwo czasu na kopiowaniu prac innych autorów.
Uważam, że jeśli praca była rysowana samodzielnie, to jest to ok, nawet jeśli jest wzorowana na innej. Ale to tylko moje zdanie.

Gorszym problemem jest głosowanie. Dowiedziałam się właśnie, że mając internet w
telefonie, wystarczy wyłączyć i włączyć telefon i znów
nabija głosy Sprawdziłam, faktycznie działa, znosi blokadę Mogę sobie teraz nabić kilka tysięcy głosów... Czy Raffaello jest w stanie takie rzeczy skontrolować i czy zechce się tym zająć, nie wiem...

Jest różnica pomiędzy inspiracją, korzystaniem z referencji a plagiatem. Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7106223 Napisano: 05.07.2023 08:35:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

samuraj napisał(a):

U Was też żywiec zwiał z apki żaby?

Wyżej masz foto z mojej apki, ja od wczoraj wszystkiego w apce mam więcej emotka
Sam Ż razy 2 emotka

Czasami niewiadomo dlaczego się u mnie też tak robiło. Ale jak klikałam kod żeby mi odhaczylo jako wykorzystany, to te "dodatkowe"(nielegalne) też wtedy znikały. Także nie wiem, czy da się ich użyć, bo nie próbowałam igrać z losem 😉 Może grzebali żeby naprawić i nie wyszło Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7105697 Napisano: 03.07.2023 16:22:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Myślicie ze dziś będą wyniki z Kubusia, czy będzie poślizg ? emotka ( według regulaminu powinny być dziś )

Dzisiaj myślimy, że będą emotka

I się nie doczekaliśmy 😕 Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7105678 Napisano: 03.07.2023 15:37:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Ostin789 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Kiedy będą wysyłane nagrody z konkursu Listerine w Rossmannie? Po wysłaniu oświadczenia nie dostałem żadnej informacji o weryfikacji.

Z listerine Auchan wysyłali bardzo szybko i nie było potwierdzenia weryfikacji emotka  wiec możliwe ze podobnie bo to chyba ta sama agencja

Oj, nawet mnie nie strasz. Ja swoje oświadczenie wysyłałem o czasie, ale nie dostałem nagrody. Czy też ktoś jest jeszcze, kto czeka na nagrodę z Rossmanna?

Na kartę czekam Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7104898 Napisano: 30.06.2023 12:02:26 w Smolar
Mam pytanie odnośnie konkursu https://www.e-kon...oszku-mega-wakacje 
 W regulaminie jest zapis, że praca konkursowa nie może:

naruszać jakichkolwiek praw do znaków towarowych czy chronionych symboli, prawautorskich czy praw osobistych ani zawierać żadnych marek, z wyłączeniem marekGroszek lub ABC lub Euro Sklep, nazwisk osób znanych publicznie, ani innychtreści chronionych prawami własności intelektualnej;• promować jakichkolwiek produktów lub usług (za wyjątkiem produktów marek Groszek lub ABC lub Euro Sklep);

Czyli nie mogę w pracy konkursowej pokazać produktu konkursowego, np. ketchup Pudliszki? Bo to nie jest produkt marki Euro Sklep. Dobrze rozumiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7104638 Napisano: 29.06.2023 15:49:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Placek napisał(a):

W związku z Państwa udziałem w konkursie „Konkurs Lipton Ice Tea & Sziget - Żabka” mamy przyjemność poinformować, iż Komisja Konkursu przyznała Państwu  za wykonanie zadania konkursowego nagrodę w postaci 2 karnetów „Full Festival Pass” na Festiwal Sziget w dniach 10-15 sierpnia 2023 w miejscowości Budapeszt na Węgrzech oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł na samodzielną organizację podróży.

Mam i ja 😍 Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7104510 Napisano: 29.06.2023 11:33:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MagdalenaMal napisał(a):

Czy ktoś z wygranych mógłby zdradzić, czym ujął Jury w Konkursie Kujawskiego? Napisałam 4 dobre teksty, 3 wiersze, pełne metafor, odniesień do polskiej wsi, do wspomnień, tradycji.
I tak jak nieczęsto jestem z siebie zadowolona, tak tutaj naprawdę jestem dumna z moich prac.
Napisałam piosenkę ( wprost idealną do następnej reklamy Kujawskiego w tv 
Nie otrzymałam żadnej nagrody. 
( nie wiem czy to ma jakieś znaczenie wszystkie zgłoszenia wysłałam w przedostatni i ostatni dzień) 


Intryguje mnie jedno. Czy w konkursie można było zamieszczać linki do yt, insta, tik tik toków itd.
Czy dzisiaj jeszcze ktokolwiek patrzy dziś ma na piękny tekst?

Ja nie wiem, bo nie wygrałam, ale to masz link z wynikami innego konkursu organizowanego przez tą agencję https://www.e-kon...sobie-slodki-prezent . Tam są zwycięskie prace. Można podpatrzeć Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7104500 Napisano: 29.06.2023 11:18:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A ja już w ciebie nie wierzę... Kolejne konkursy do skreślenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7104423 Napisano: 29.06.2023 07:34:19 w Czy informują/ informowali?
Z Lecha tak malutko osób się pochwaliło na tyyle nagród 😕 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7104153 Napisano: 28.06.2023 10:53:33 w Czy informują/ informowali?
margarittta napisał(a):

sabaka napisał(a):

margarittta napisał(a):

sabaka napisał(a):

marcika napisał(a):



A w temacie: Lechendy z Żabki chyba nie szły jeszcze co?

Nikt się nie chwalił, nagród sporo, więc chyba czekamy, bo do dziś

a nie do 30.06?

Uczestnicy, którzy nadesłali Zgłoszenia, do których przypisano Nagrody zgodnie zapisami §5 ust. 3-4 (dalej: „Laureaci”) powiadamiani są o wygranej za pomocą wiadomości e-mail na adres podany przy dokonywaniu Zgłoszenia w terminie do 28 czerwca 2023 r.


§8PowiadomienieLaureatów iprzekazanieNagród
1.Uczestnicy, którzy nadesłali Zgłoszenia, do których przypisano Nagrody zgodnie zapisami §6ust.
3-4(dalej: „Laureaci”) powiadamiani są o wygranej za pomocą wiadomoście-mail na adres podany
przy dokonywaniu Zgłoszenia w terminie do30 czerwca 2023 r.

https://www.e-kon...ia-lechendy-zabka-18

 O tym rozmawiamy? Czy jest jakiś inny Lechendy Żabka? Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7104148 Napisano: 28.06.2023 10:42:24 w Czy informują/ informowali?
margarittta napisał(a):

sabaka napisał(a):

marcika napisał(a):



A w temacie: Lechendy z Żabki chyba nie szły jeszcze co?

Nikt się nie chwalił, nagród sporo, więc chyba czekamy, bo do dziś

a nie do 30.06?

Uczestnicy, którzy nadesłali Zgłoszenia, do których przypisano Nagrody zgodnie zapisami §5 ust. 3-4 (dalej: „Laureaci”) powiadamiani są o wygranej za pomocą wiadomości e-mail na adres podany przy dokonywaniu Zgłoszenia w terminie do 28 czerwca 2023 r. Wyświetl w wątku >>
0 0