Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sabaka

sabaka

#7104153 Napisano: 28.06.2023 10:53:33 w Czy informują/ informowali?
margarittta napisał(a):

sabaka napisał(a):

margarittta napisał(a):

sabaka napisał(a):

marcika napisał(a):



A w temacie: Lechendy z Żabki chyba nie szły jeszcze co?

Nikt się nie chwalił, nagród sporo, więc chyba czekamy, bo do dziś

a nie do 30.06?

Uczestnicy, którzy nadesłali Zgłoszenia, do których przypisano Nagrody zgodnie zapisami §5 ust. 3-4 (dalej: „Laureaci”) powiadamiani są o wygranej za pomocą wiadomości e-mail na adres podany przy dokonywaniu Zgłoszenia w terminie do 28 czerwca 2023 r.


§8PowiadomienieLaureatów iprzekazanieNagród
1.Uczestnicy, którzy nadesłali Zgłoszenia, do których przypisano Nagrody zgodnie zapisami §6ust.
3-4(dalej: „Laureaci”) powiadamiani są o wygranej za pomocą wiadomoście-mail na adres podany
przy dokonywaniu Zgłoszenia w terminie do30 czerwca 2023 r.

https://www.e-kon...ia-lechendy-zabka-18

 O tym rozmawiamy? Czy jest jakiś inny Lechendy Żabka? Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7104148 Napisano: 28.06.2023 10:42:24 w Czy informują/ informowali?
margarittta napisał(a):

sabaka napisał(a):

marcika napisał(a):



A w temacie: Lechendy z Żabki chyba nie szły jeszcze co?

Nikt się nie chwalił, nagród sporo, więc chyba czekamy, bo do dziś

a nie do 30.06?

Uczestnicy, którzy nadesłali Zgłoszenia, do których przypisano Nagrody zgodnie zapisami §5 ust. 3-4 (dalej: „Laureaci”) powiadamiani są o wygranej za pomocą wiadomości e-mail na adres podany przy dokonywaniu Zgłoszenia w terminie do 28 czerwca 2023 r. Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7104128 Napisano: 28.06.2023 10:04:47 w Czy informują/ informowali?
marcika napisał(a):



A w temacie: Lechendy z Żabki chyba nie szły jeszcze co?

Nikt się nie chwalił, nagród sporo, więc chyba czekamy, bo do dziś Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7103986 Napisano: 27.06.2023 17:06:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
pmww gratulacje, ale przygoda! Wyświetl w wątku >>
1 pmww 0

sabaka

#7103867 Napisano: 27.06.2023 12:19:59 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
fan-mandaryny napisał(a):

Czy za pośrednictwem DPD będą teraz szły puzzle z drugiego i trzeciego etapu Cheetos z C4, czy raczej bony z Dino?

W Cheetos nie grałam. Idzie bon Dino od Avanti Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7103672 Napisano: 26.06.2023 16:21:07 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
pikawka napisał(a):

Czy jest jakaś LOTERIA na wodę ???

https://www.e-kon...neralami-i-nagrodami Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7103516 Napisano: 26.06.2023 07:39:27 w Co to za zawleczka?
Catcat napisał(a):

Co to może być srebrna zawleczka - 10 znaków?

To chyba Żywiec Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

sabaka

#7103238 Napisano: 24.06.2023 10:37:13 w co chcielibyście wygrać?
To ja też jadę z grubej rury z konkretami.
Wygram:
telefon z niezłym aparatem
konsolę dla męża
bony do sklepów sportowych, odzieżowych, spożywczych, budowlanych, itp.
vouchery na wakacje i wyjazdy
gotówkę w dużej ilości
rowery Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7103233 Napisano: 24.06.2023 10:15:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

sabaka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

jako że jedna miła osoba przysłała mi swoją pracę która przeszła dalej już wiem że najważniejsza była pralinka i to ona na pierwszy rzut oka miała się wyróżniać a nie obrazek. To nieważne co było narysowane - pralinka miała w obrazku królować. W obrazkach powyżej a także na moich ona jest zbyt słabo wyróżniająca się. Obrazek który przysłała mi osoba z forum jest naprawdę piękny a 3 pralinki królują... (tak, jest więcej na nim pralinek) Nauczka na przyszłość że trzeba uwidocznić produkt reklamowy a nie swój talent.

A to ciekawe, że można było umieścić więcej niż jedną pralinkę. Nie widziałam o tym dyskusji na forum, ale po przeczytaniu regulaminu uznaliśmy z siostrą i z siostrzenicą, że może być tylko jedna pralinka. Zarówno inspiracje w galerii, jak i regulamin wydawał się jasno to pokazywać. Nawet się zastanawiałam czy to, że siostrzenica wysłała rysunek rozbijając pralinkę na czekoladkę i opakowanie nie jest naruszeniem regulaminu. Muszę poszukać tej dyskusji na forum emotka  Bardzo jestem ciekawa tej galerii, zwłaszcza że tyle osób jest mocno rozczarowanych brakiem telefonu. Mam nadzieję, że przyłożyli się do wyboru i po prostu ilość dobrych prac ich zaskoczyła. Szkoda tylko tego głosowania w drugim etapie.

https://www.e-kon...strona=7921#p7096065

Dzięki:) też znalazłam. Czyli nie było jakiejś wspólnej konkluzji, nikt nie pytał organizatora, jedni wysłali rysunki z kilkoma pralinkami, a niektórzy, tak jak my, uznali, że może być tylko jedna emotka  A jeszcze, co do któregoś z wpisie, że miał być rysunek, a nie wyklejanka. Regulamin dopuszczał różne formy plastyczne, między innymi kolaż, więc te ewentualne wyklejanki wcale regulaminu by nie łamały emotka

Ja pamiętam tylko, że pytałam organizatora, czy pralinka musi być "na żywo" i czy może być praca przestrzenna, bo nie było wprost napisane, (i nie mogła być przestrzenna) . Wyklejanka to chyba podchodzi pod "kolaż lub inną manualną formę plastyczną", czyli chyba mogło być. Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7103228 Napisano: 24.06.2023 09:53:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

jako że jedna miła osoba przysłała mi swoją pracę która przeszła dalej już wiem że najważniejsza była pralinka i to ona na pierwszy rzut oka miała się wyróżniać a nie obrazek. To nieważne co było narysowane - pralinka miała w obrazku królować. W obrazkach powyżej a także na moich ona jest zbyt słabo wyróżniająca się. Obrazek który przysłała mi osoba z forum jest naprawdę piękny a 3 pralinki królują... (tak, jest więcej na nim pralinek) Nauczka na przyszłość że trzeba uwidocznić produkt reklamowy a nie swój talent.

A to ciekawe, że można było umieścić więcej niż jedną pralinkę. Nie widziałam o tym dyskusji na forum, ale po przeczytaniu regulaminu uznaliśmy z siostrą i z siostrzenicą, że może być tylko jedna pralinka. Zarówno inspiracje w galerii, jak i regulamin wydawał się jasno to pokazywać. Nawet się zastanawiałam czy to, że siostrzenica wysłała rysunek rozbijając pralinkę na czekoladkę i opakowanie nie jest naruszeniem regulaminu. Muszę poszukać tej dyskusji na forum emotka  Bardzo jestem ciekawa tej galerii, zwłaszcza że tyle osób jest mocno rozczarowanych brakiem telefonu. Mam nadzieję, że przyłożyli się do wyboru i po prostu ilość dobrych prac ich zaskoczyła. Szkoda tylko tego głosowania w drugim etapie.

https://www.e-kon...strona=7921#p7096065 Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7103211 Napisano: 24.06.2023 06:23:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I teraz jeszcze jedna kwestia. Czy wygrał ktoś umieszczając na rysunku więcej niż jedną pralinkę? Pamiętam, że były rozkminy, czy można tak Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7103019 Napisano: 23.06.2023 14:06:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To u mnie 2:0 ale pracy dużo 😕 Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7102954 Napisano: 23.06.2023 11:33:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Soplica pozamiatała wczoraj... Raffaello też już pewnie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7102942 Napisano: 23.06.2023 11:15:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurierem  UPS * bez dokumentów zwrotnych dotarły słuchawki z Black. Było info na mail wcześniej Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7102797 Napisano: 22.06.2023 16:30:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rare85 napisał(a):

Gdzie "magia" tego wątku?!? emotka Chyba czas przestać się tu wpisywać, bo jak źle było, tak źle jest emotka

Moc tego wątku już chyba przestała działać. Kiedyś jak się wpisałam to po chwili miałam maila z główną, a teraz... Szczęśliwe grosze i koniczynki też nic nie dają. Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7102779 Napisano: 22.06.2023 15:57:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
😭 znów to samo Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

sabaka

#7102750 Napisano: 22.06.2023 14:14:02 w Czy informują/ informowali?
kumulacja napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Soplica, 1 tydzień?
Aviko, dalej niż 1 dzień?

Soplica informuje po 10 dniach roboczych od dnia zakończenia danego etapu.

Czyli do jutra mają czas Wyświetl w wątku >>

sabaka

#7102604 Napisano: 22.06.2023 06:53:03 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
Jest może jakiś konkurs, gdzie trzeba kupić (ewentualnie jest do wygrania) dzbanek filtrujący? Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7102482 Napisano: 21.06.2023 16:53:23 w Czy informują/ informowali?
Yazpik napisał(a):

No i chyba amooco zaspało. A tak czekałem... emotka Niby jeszcze regulaminowe 10 minut mają, ale coś mi się wydaje, że dziś się nie doczekamy emotka

A mi się wydaje, że już obdzwonione. Malutko nagród było. 😕 Wyświetl w wątku >>
0 0

sabaka

#7102343 Napisano: 21.06.2023 11:01:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No niech ktoś zadzwoni czekam 😅 Wyświetl w wątku >>
0 0