Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aakuk

aakuk

#6817020 Napisano: 25.10.2021 17:59:38 w Problemy z logowaniem
pionas napisał(a):

aakuk napisał(a):

Pionas to co w takim razie jest powodem, że nie dostaję @ z resetem hasła? Probowalam na telefonie/ laptopie na starej i nowe wersji z 3 przeglądarek- nic

Zapchany serwer lub o2.pl/tlen.pl uznaje nasze maile za SPAM

Pionas, nie chce męczyć, ale czy możesz mi wysłać jakaś wiadomość z nowym hasłem? 
Mam konto email na outlook, w spamie nie ma, nigdy na tej poczcie nie miałam problemów z e-mailami
Probowałam łącznie z 2 komputerów i telefonu i widzę, że chyba TYLKO JA nie umiem się zalogować  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

aakuk

#6816814 Napisano: 24.10.2021 20:22:58 w Problemy z logowaniem
Pionas to co w takim razie jest powodem, że nie dostaję @ z resetem hasła?
Probowalam na telefonie/ laptopie na starej i nowe wersji z 3 przeglądarek- nic Wyświetl w wątku >>
0 0

aakuk

#6816783 Napisano: 24.10.2021 16:22:22 w Problemy z logowaniem
magdalena-chili napisał(a):

aakuk napisał(a):

kupila88 napisał(a):

Jak się zalogować pomoc dla takich jak ja:)1. Klikamy u góry po lewej stronie na skróty i wybieramy  stara wersja strony. 2. Na środku u góry wpisujemy dane do logowania i maila i przypomnij hasło. Potem generujemy nowe i klikamy na otrzymanego maila. 3. Potem po zalogowaniu na samym dole jak jest mapa strony klikamy skórka nowoczesna.

u mnie nie działa, ani na nowej ani na starej wersji strony.Klikam od wczoraj na przypomnij hasło, a nic na e-maila nie przychodzi emotka  chyba już się muszę pożegnać z starym kontem... a miałam tyle zapisanych konkursów  emotka

Sprawdzaj pocztę. U mnie dotarły po jakiś 30 minutach. 

pierwsza próba wczoraj, a dziś od 9 regularnie klikam. chyba z 30 razy i nie nie dostałam na email   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aakuk

#6816764 Napisano: 24.10.2021 14:16:51 w Problemy z logowaniem
kupila88 napisał(a):

Jak się zalogować pomoc dla takich jak ja:)1. Klikamy u góry po lewej stronie na skróty i wybieramy  stara wersja strony. 2. Na środku u góry wpisujemy dane do logowania i maila i przypomnij hasło. Potem generujemy nowe i klikamy na otrzymanego maila. 3. Potem po zalogowaniu na samym dole jak jest mapa strony klikamy skórka nowoczesna.

u mnie nie działa, ani na nowej ani na starej wersji strony.
Klikam od wczoraj na przypomnij hasło, a nic na e-maila nie przychodzi emotka  chyba już się muszę pożegnać z starym kontem... a miałam tyle zapisanych konkursów  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aakuk

#6816737 Napisano: 24.10.2021 12:01:01 w Problemy z logowaniem
pionas napisał(a):

Peppa7 napisał(a):

Ja nie mogę dojść końca jaki miałam wcześniej e-mail emotka od wczoraj się z tym "bawię"- donia7  emotka

w celu uniknięcia takich sytuacji na stronie głównej był news w którym pisałem o aktualizacji maila.Na mail przypisany do donia7 poszła wiadomość

a czy konto o nazwie "kukuleczka" został usunięty?
bo dalej probuję przez laptop i komórkę i pomimo, że gdy wpisuję email do odzyskania konta i informacji "ze wiadomość została wysłana" -nic nie przychodzi, w spamie też nic Wyświetl w wątku >>
0 0

aakuk

#6816732 Napisano: 24.10.2021 11:23:30 w Problemy z logowaniem
aakuk napisał(a):

Proszę o pomoc! Nie umiem się zalogować na swoje konto- "kukuleczka", od wczoraj próbuję resetować hasło za pomocą przycisku "przypomnij hasło", a nic nie przychodzi na e-mail. Probowałam kilkanaście razy i nic  emotka

Ja żadnego e-maila nie dostałam z przypomnieniem o którym Wy piszecie  emotka
Dostałam jedynie wiadomość tu na stronie, zrobiłam nawet screen i jest info "proszę o zaktualizowanie maila ponieważ w nowqym skrypcie tylko w taki sposób będzie można zalogować się na swoje konto. Poza tym zmienione zostaną wszystkie hasła co będzie wymagało skorzystania z opcji "przypomnij hasło"

Ae gdzie miałam zaktualizować hasło? Czekałam na nową stronę i mialam zamiar kliknąć w "przypomnij hasło"  emotka

dodam, że w tym nowo założonym koncie, też e-mail nie dotarł  emotka
czy uda mi się odzyskać stare konto?  Wyświetl w wątku >>
0 0

aakuk

#6816725 Napisano: 24.10.2021 11:05:39 w Problemy z logowaniem
Proszę o pomoc!
Nie umiem się zalogować na swoje konto- "kukuleczka", od wczoraj próbuję resetować hasło za pomocą przycisku "przypomnij hasło", a nic nie przychodzi na e-mail. Probowałam kilkanaście razy i nic  emotka

Ja żadnego e-maila nie dostałam z przypomnieniem o którym Wy piszecie  emotka
Dostałam jedynie wiadomość tu na stronie, zrobiłam nawet screen i jest info "proszę o zaktualizowanie maila ponieważ w nowqym skrypcie tylko w taki sposób będzie można zalogować się na swoje konto. Poza tym zmienione zostaną wszystkie hasła co będzie wymagało skorzystania z opcji "przypomnij hasło"

Ae gdzie miałam zaktualizować hasło? Czekałam na nową stronę i mialam zamiar kliknąć w "przypomnij hasło"  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0