Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joanna89

joanna89

#6817757 Napisano: 28.10.2021 16:44:24 w Czy informują/ informowali?
frodo napisał(a):

joanna89 napisał(a):

pikawka napisał(a):

joanna89 napisał(a):

rare85 napisał(a):

3. Co ze "Sposobem na balans"? Za który etap informowali?

jestem swieza na grupie emotka  w zeszla srode dostalam sms od Smolara, ale zgloszenie wyslalam 7.09, a sms przyszedl 20.09.w pt wysłał im poleconym paragon i oswiadczenie laureata, no i... czekam emotka


A uzupełniłaś dane u nich na stronie w laureatach!??

gdzie na stronie? dostalam tylko info zeby wysłać wydrukowane oświadczenie i paragon.Wiadomość wyglądała tak:

"GRATULUJE! WYGRALES NAGRODE I-GO STOPNIA W KONKURSIE SPOSÓB NA BALANS! WYSLIJ DO NAS PARAGON ORAZ OSWIADCZENIE LAUREATA DOSTEPNE NA STRONIE  - i tutaj link do pdf, który wydrukowałam, wypełnilłam i odesłałam"

Wszystko dobrze zrobiłaś emotka  Laureaci nagród głównych wysyłają oświadczenie i paragon pocztą. Laureacji nagród niższego stopnia wypełniają formularz na stronie emotka  Gratuluję!

dziekuje. juz prawie dostalam udaru ze stresu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joanna89

#6817750 Napisano: 28.10.2021 16:30:01 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

joanna89 napisał(a):

rare85 napisał(a):

3. Co ze "Sposobem na balans"? Za który etap informowali?


jestem swieza na grupie emotka  w zeszla srode dostalam sms od Smolara, ale zgloszenie wyslalam 7.09, a sms przyszedl 20.09.

w pt wysłał im poleconym paragon i oswiadczenie laureata, no i... czekam emotka


A uzupełniłaś dane u nich na stronie w laureatach!??

gdzie na stronie? dostalam tylko info zeby wysłać wydrukowane oświadczenie i paragon.Wiadomość wyglądała tak:

"GRATULUJE! WYGRALES NAGRODE I-GO STOPNIA W KONKURSIE SPOSÓB NA BALANS! WYSLIJ DO NAS PARAGON ORAZ OSWIADCZENIE LAUREATA DOSTEPNE NA STRONIE  - i tutaj link do pdf, który wydrukowałam, wypełnilłam i odesłałam" Wyświetl w wątku >>
1 frodo 0

joanna89

#6817745 Napisano: 28.10.2021 16:17:11 w Czy informują/ informowali?
rare85 napisał(a):



3. Co ze "Sposobem na balans"? Za który etap informowali?


jestem swieza na grupie emotka  w zeszla srode dostalam sms od Smolara, ale zgloszenie wyslalam 7.09, a sms przyszedl 20.09.

w pt wysłałm im poleconym paragon i oswiadczenie laureata, no i... czekam emotka Wyświetl w wątku >>