Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika simonapp

simonapp

#7170956 Napisano: dzisiaj o 20:07:09 w Pelargos
agniecha1985 napisał(a):

Chyba się już dziś nie doczekamy na jakieś maile.. emotka

Do mojej szkoły też nie dotarł  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7169673 Napisano: 14.04.2024 14:06:09 w Żabka
Monika11 napisał(a):

Oshee Żabka-można kupić 2 szt. i przyjdą dwa kody, czy trzeba rozdzielać na inny numer?

Przychodzą dwa kody: 1/2 i 2/2 Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7169527 Napisano: 13.04.2024 11:39:18 w Czy informują/ informowali?
nanajka81 napisał(a):

wikiwak88 napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy szkoły zostały poinformowane z konkursu everydayme?

też chciałabym to wiedzieć emotka

Jeszcze nie. 
W przyszłym tygodniu ma być oficjalny e-mail. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7168352 Napisano: 06.04.2024 16:49:32 w WC - rozmowy o wszystkim
agnesita napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Moi Kochani! czy kojarzycie konkurs w którym nagrodami były karty/vouchery do Decathlon 200 zł
kojarzę Lubisie ale jakoś nie mogę odnaleźć emaila z informacją emotka    
więc może to być inny konkurs emotka i to raczej z końcówki roku 2022 (voucher miał długi termin emotka więc się nie spieszyłam
Dziękuję za podpowiedzi, miłego poniedziałku i konkursowania emotka

Kinder Radosny Dzień Dziecka choć to połowa zeszłego roku

2022 r. Albedo Marketing - Odkryj Żywiec Zdrój - bon 200 zł Decathlon - dotarł 18 lipca Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7168035 Napisano: 04.04.2024 19:49:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
DAIKOKU napisał(a):

ach wpiszę się w wygranie, bo to moje dzieło, mimo, że ani ja ani nikt z mojej rodziny nie skorzysta bo z podstawówki wyszliśmy...
 właśnie sprawdziłam szkołę na medal!!!
Szkoła na którą głosowałam ja i moja rodzina... ma I miejsce!!! 30 tys. zł na sprzęt sportowy! a to się zdziwią,

Moja też emotka emotka  
Bardzo się cieszę, że skorzystają,  moi uczniowie. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7165836 Napisano: 21.03.2024 19:11:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eli75 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Ja myślę, że nie ma po co aż tak wnikać kogo nagradzają agencje, bo gusta są naprawdę różne.
Warto przypatrywać się za to, czy wszystkie nagrody są wydawane, czy podawane informacje o zwycięzcach, czy konkursy nie są konkursami widmo, czy ilość nagród jest zgodna z regulaminem itp. To jest najważniejsze!
Ile tu ja razy widziałam, że  Albedo lubi debilne teksty, albo Amooco to czym gorzej tym lepiej, a  Kaufland to już w  ogóle nagrodził grafomanów. W ogóle się z tym nie zgadzam, ale ja nie jadę jak po łysej kobyle po ludziach, tylko dlatego że JA NIE WYGRAŁAM. Bo nie mam ochoty psuć komuś humoru. Niech się cieszy. Ja też czytałam wielokrotnie, a już zwłaszcza przy konkursie Kaufland, że jakiś kompletny syf tam wygrywa - wygrałam tam parę razy emotka  

Pamiętajmy, że ktoś też wygrał w tych konkursach i naprawdę niemiło czyta się tego typu teksty. 

Skoro poszły nagrody, a nie poszły do nas, to może nie nasz czas. I tak też się zdarza.

Wszystko lepsze niż Manufaktura Kawy albo inne wymyślone, kompletnie nieuczciwe konkursy.

Super napisane, w 100 % się z tym zgadzam.


emotka Brawa. 
Szczególnie za pierwsze zdania. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7165573 Napisano: 20.03.2024 17:29:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
natychmiastowa 20 zł w Gosi. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7164900 Napisano: 16.03.2024 15:59:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Jak na 500 nagrod Amooco to mega malo sie trafilo na forum, lub nie bylo chetnych do chwalenia sie. Jednak na 550 nagrod, wow, czasem w Albedo na 100 jest wiecej wpisow.

SMUTNE
To   kolejna  Agencja, w  której  brak  jest   rezerw  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7164778 Napisano: 15.03.2024 18:29:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj w Rodzinie warsztaty kulinarne z Michel Angelo emotka Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7164756 Napisano: 15.03.2024 17:21:58 w Smolar
ktosiu napisał(a):

Nie chcę robić drzewka, ale odniosę się do zacytowanego postu z odpowiedzią Smolara. W moim odczuciu to bardzo grzeczna odpowiedź na jakieś bliżej nieokreślone pytania/insynuacje/żale (nie znam szczegółów). Określenie konkursowiczów jako "etatowych" jest wzięte w cudzysłowie, nie jest pisane złośliwie, ale dotyczy po prostu osób, które grają regularnie, są obeznane z tego typu akcjami, z mechanizmami konkursowymi, mają bardziej przećwiczone pióro itp. Sami często piszemy o innych per "mugole", sami często złościmy się, gdy ktoś nie docenia naszego wkładu pracy, bo to przecież prawie dodatkowy etat. Nie traktujmy agencji marketingowych jako naszych wrogów, nie dopatrujmy się wszędzie spisku, złej woli. Tam pracują ludzie, którzy też chcą widzieć efekty swojej pracy, chcą czuć, ze to co robią, zrobiło komuś dzień, poprawiło nastrój

Pięknie napisane:
"Tam pracują ludzie, którzy też chcą widzieć efekty swojej pracy,
chcą czuć, ze to co robią, zrobiło komuś dzień, poprawiło nastrój "   
   TAK JAK NAJBARDZIEJ - tak być powinno. 
Tylko jest jeszcze druga strona. 
Też   CHCĘ WIDZIEĆ EFEKTY SWOJEJ PRACY,   CHCĘ czuć, że to co  robię sprawia komuś przyjemność, 
a wygrane poprawiają Rodzinie nastrój  emotka  
Zostaje mi tylko pragnienie  - CHCĘ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7164317 Napisano: 13.03.2024 21:23:31 w Smolar
nanajka81 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Smolarek kombinuje, aby zrobić z Uczestników cenzuraów. Ciekawe ile nagród po 1000 nie wydali w loterii Merci… Ps: Dlaczego cenzura… f.r.a.j.e.r to normalne słowo 😃

Najlepsze w tych wszystkich konkursach jest to że my - konkursowicze tego nie sprawdzimy. Nie wiemy ile jest nagród nie wydanych (nawet jak pójdzie rezerwa) czasami nawet nie wiemy czy byli laureaci bo zdarzają się laureaci "tajemni" (tak, laureaci zostali powiadomieni a na forum brak jakiegokolwiek cieszącego się z wygranej) a jeżeli byli to czy było ich tyle ile należy. Mam wrażenie że sporo konkursów jest kombinowanych a wartość nagród mocno przesadzona. No i właśnie - zaczęły się pojawiać nagrody "tajemne" - nie konkretny opis nagrody tylko jej wartość... I właściwie nie do końca wie się co się dostanie - jak w przypadku tego nieszczęsnego Eveline.

Pozwól, że zacytuję: (nawet jak pójdzie rezerwa) 
emotka   Rezerw  BRAK  do wszystkich pozostałych nagród oprócz głównych.         
       To po co  SĄ  ograniczenia na osobę/gospodarstwo? Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

simonapp

#7163460 Napisano: 09.03.2024 22:17:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jeszcze ja pochwalę się Piniatą z piątku. 
W Rodzinie były wygrane w trakcie losowań i jeszcze  wpadła   REZERWA. emotka
Zgłoszeń średnio 3/4 na osobę.   
W INNYCH AGENCJACH to jest tylko marzenie emotka
Brawo Nairobia. emotka Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7162768 Napisano: 05.03.2024 19:38:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety z Maoam. 
Aż miło na Forum, bo sporo wpisów o wygranych.
Brawa dla tej Agencji  emotka Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7162214 Napisano: 02.03.2024 12:59:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

agnesita napisał(a):

W regulaminie jest, że jeden uczestnik przez cały okres trwania loterii może wygrać tylko po jednej nagrodzie z każdego stopnia. Jak ktoś tego
nie doczytał lub doczytał, ale liczył, że tym razem będzie co innego i
trafił drugi raz bilety na te same dane to te drugie przechodzą do puli
dodatkowej a że loteria mocno reklamowana to grają nie tylko

Powinni zrobić jakąś blokadę, skoro jest ograniczenie na jedną nagrodę danego stopnia. A jak jest w innych loteriach? Na przykład w Nestle można wygrać tylko jeden GamePass na osobę, ale paragony można słać dalej, żeby grać o konsolę/słuchawki - a co, jeśli się trafi w bramkę? Jest komunikat o wygranej, ale nie otrzymuje się kodu?

Cieszmy się ,  że     emotka   jest LOSOWANIE DODATKOWE i nagrody i tak trafią do nas. 
Możemy to obserwować, bo    emotka  jest LISTA LAUREATÓW.   
Widzimy też jaka jest tego skala.
A odpowiedź na pytanie: 
- A jak jest w innych loteriach? 
Też są ograniczenia na osobę lub gospodarstwo z tą różnicą, że   BRAK LOSOWAŃ DODATKOWYCH
i  BRAK LIST LAUREATÓW. 
Więc nie widzimy jaka jest tego skala i ile nagród zostaje u Organizatora. 
CZYTAJCIE Regulaminy. Wyświetl w wątku >>
1 kuleczkar 0

simonapp

#7161479 Napisano: 27.02.2024 18:55:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw do pizzy -Coca-Cola - Selgros 
Było tylko 10 nagród, więc radość wielka.
A tajemnice wygranych?  To Agencje, które organizują konkursy. 
Są takie, że nagród mogą być setki - wygranych ZERO Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7160984 Napisano: 24.02.2024 22:05:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnesita napisał(a):

simonapp napisał(a):

Teraz sprawdzam i nie dotarła do mnie nagroda, bon 200 zł z "DAJ COŚ OD SIEBIE" w Carrefour - Gratifica 
Czas był do 20.02.  Łał emotka  panikuję
A u Was?

sprawdź czy gdzieś do spamu lub ofert nie wpadło, oni bardzo szybko wysyłali. Ja dostałam 12.01 na maila a wygraną miałam za ostatni dzień loterii a jak nie to pisz do nich

Stokrotne dziękiemotka  
Jest. 
Źle sobie zapisałam i czekałam na wersję papierową, Wyświetl w wątku >>
1 agnesita 0

simonapp

#7160974 Napisano: 24.02.2024 21:10:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Teraz sprawdzam i nie dotarła do mnie nagroda, bon 200 zł z "DAJ COŚ OD SIEBIE" w Carrefour - Gratifica 
Czas był do 20.02.  Łał emotka  panikuję
A u Was? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7160688 Napisano: 22.02.2024 22:12:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Placek napisał(a):

Laptop w ręku Świat w zasięgu - bon 2000 rainbow

U mnie walizka,   ale 2,5 tys.  na zakup laptopa dla nauczyciela, to też jak wygrana. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7160666 Napisano: 22.02.2024 19:49:19 w Smolar
martunik3 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Były jakieś weryfikacje z Wielkopolskiego? Ogólnie to chyba jeszcze się nie rozkręcili bo jak na razie jakoś mało akcji promocyjnych mają emotka

Nie było emotka

A co z Głównymi? 
To przecież aż 5 zestawów Kitchen Aid 
W regulaminie 14.02 + 7 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7160013 Napisano: 19.02.2024 18:12:26 w Smolar
atyde25 napisał(a):

Smolar nie ma rezerw no chyba jednak ma.

W   znacznej   większości rezerwy są tylko do głównych. 
Do pozostałych nagród rezerw brak 
Patrz / czytaj regulaminy Wyświetl w wątku >>
1 zordlord 0