Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika simonapp

simonapp

#7074594 Napisano: 15.01.2023 21:33:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
peppa7 napisał(a):

simonapp napisał(a):

Czy ktoś wygrał z ostatnich etapów słuchawki z  konkursu -VARTA kocha poruszać emotka  
Miała być na stronie lista Laureatów a jest tylko z pierwszego tygodnia.

Z tego co kojarzę, to tam pokazywali się laureaci tylko z ostatnich wyników, więc to co teraz jest, to zapewne ostatni etap emotka

Dziękuję za odpowiedź. 
Nie jest napisane, z którego etapu są to laureaci a wyświetla się tylko TRZECH, czyli z jednego tygodnia.
Nie śledziłam od początku tego konkursu, zgłoszenie wysłałam w  ostatnich etapach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7074541 Napisano: 15.01.2023 13:46:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrał z ostatnich etapów słuchawki z  konkursu -VARTA kocha poruszać emotka  
Miała być na stronie lista Laureatów a jest tylko z pierwszego tygodnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7073370 Napisano: 09.01.2023 17:36:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

yreks napisał(a):

koszalek napisał(a):

I jeszcze nieśmiało dodam, że duża część tych produktów jest po prostu dobra (jak na mój niewyszukany gust). Eh. Chcę więcej konkursów  z czymś co nie jest chipsami albo słodyczami.

Może i podravja jest dobra, może i produkty niewiele kosztuja jednak kropka bordo to najskuteczniejsza antyreklama emotka

Niedługo będzie rocznica ich konkursu "Wielkanoc z Tymbark" -   emotka

500 nagród,     1 losowanie,     1osoba/1nagroda.
Gdyby każdy  wysłał 1 zgłoszenie, całe 500 nagród trafiłoby do nas. 
Ale wiemy, że to nierealne. 
Osoby na Forum pisały, że dostały informację o większej ilości wygranych, które jednak nie mogły otrzymać    (patrz. dyskusje -  kwiecień/maj) 
I ten najgorszy chyba zapis, jaki może znaleźć się w regulaminie: 
NAGRODY NIEWYDANE POZOSTAJA W DYSPOZYCJI ORGANIZATORA 
Brak też listy laureatów. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7073368 Napisano: 09.01.2023 17:19:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

yreks napisał(a):

koszalek napisał(a):

I jeszcze nieśmiało dodam, że duża część tych produktów jest po prostu dobra (jak na mój niewyszukany gust). Eh. Chcę więcej konkursów  z czymś co nie jest chipsami albo słodyczami.

Może i podravja jest dobra, może i produkty niewiele kosztuja jednak kropka bordo to najskuteczniejsza antyreklama emotka

Niedługo będzie rocznica ich konkursu "Wielkanoc z Tymbark" -   emotka

500 nagród,     1 losowanie,     1osoba/1nagroda.
Gdyby każdy  wysłał 1 zgłoszenie, całe 500 nagród trafiłoby do nas. 
Ale wiemy, że to nierealne. 
Osoby na Forum pisały, że dostały informację o większej ilości wygranych, które jednak nie mogły otrzymać    (patrz. dyskusje - chyba kwiecień/maj) 
I ten najgorszy chyba zapis, jaki może znaleźć się w regulaminie: 
NAGRODY NIEWYDANE POZOSTAJA W DYSPOZYCJI ORGANIZATORA 
Brak też listy laureatów.  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7073318 Napisano: 09.01.2023 15:10:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

koszalek napisał(a):

I jeszcze nieśmiało dodam, że duża część tych produktów jest po prostu dobra (jak na mój niewyszukany gust). Eh. Chcę więcej konkursów  z czymś co nie jest chipsami albo słodyczami.

Może i podravja jest dobra, może i produkty niewiele kosztuja jednak kropka bordo to najskuteczniejsza antyreklama emotka

Niedługo będzie rocznica ich konkursu "Wielkanoc z Tymbark" -   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7072827 Napisano: 05.01.2023 17:48:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola120 napisał(a):

Kto wie, jak to jest z kodami coca-coli. Dostałam teraz większą ilość. Usiadłam szczęśliwa i wpisuję. A tutaj komunikaty: kod stracił ważność. Czy na każdą loterię są nowe/inne? 

Ponownie protestuję emotka  
Chcę kody na metalowych kapslach. 
Jak można ciągle i stale promować plastiki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7072471 Napisano: 04.01.2023 14:35:57 w Avanti
koniczynka123 napisał(a):

rufus napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Cheetos 100 zł 
po tylu tygodniach i próbach 
to jak policzek 👀 eh ten konkurs zasługuje na miano mojej porażki 2022

To jak ja mam nazwać nawet brak wygranej 100 ? emotka

Też łącze się w bólu, na tyle wysłanych zgłoszeń żeby nawet 100 nie wpadła emotka

W rodzinie za cały konkurs 100 zł. a zgłoszeń szczególnie w ostatnim etapie bardzo dużo, też mi się chce płakać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7072356 Napisano: 04.01.2023 10:04:04 w Pomocy!!!!
rare85 napisał(a):

Szukam pomocy w sprawie drukarki Canon. Drukowałam przez Wi-Fi, i z telefonu, i z komputera. I wczoraj nagle komunikat, że brak połączenia z drukarką. Kombinowałam z tym Wi-fi, ale w końcu zdecydowałam, że podłączę ją przez kabel. I tu też zonk - komunikat: drukarka nie odpowiada. Zastosowałam już chyba każde rozwiązanie z netu, i nic. Dodam, że drukarka kseruje normalnie, ale nie drukuje. Czy ktoś miał może styczność z takim problemem? Instalowałam sterowniki, ale to nic nie dało.

Syn miał podobny problem, z drukowaniem z telefonu. 
Twierdzi, że winna jest jego najnowsza aktualizacja. 
Zainstalował aplikację PRINTER SHARE za 16 zł. ale twierdzi, że możesz spróbować na wersji darmowej. 
Nie wiem, czy pomogłam, ale chęci były.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

simonapp

#7072354 Napisano: 04.01.2023 09:40:09 w Smolar
A główna z ostatniego etapu OTRIVIN?
Ktoś? coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7071834 Napisano: 01.01.2023 19:37:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

jokan napisał(a):

halliday napisał(a):

jokan napisał(a):

halliday napisał(a):

jokan napisał(a):

czy jest jakaś loteria coca-cola jeszcze?

nie, jedynie możesz odebrać za 15 kodów playera bez reklam

ok, dzięki, to jak ktoś chce kodzik to zapraszam na priv

lepiej zostaw sobie te kody może zaraz wystartuje  nowa loteria, promocja to powinny zadziałać te kody.

dzieki, kod juz oddalam, bo generalnie nie kupuje coca-coli

A ja czuję się oszukiwana w tych WSZYSTKICH, ( które były i jak widzę dalej będą) konkursach Coca-Coli emotka
Piję rzadko, ale tylko w BUTELCE, to zupełnie inny smak.  emotka
Czy ktoś widział, reklamę tej Firmy i tego napoju w plastikowej butelce? emotka   Bo ja NIE 
To dlaczego, poprzez konkursy  promują,  te w plastiku? 
Jaki to ma sens i po co?

Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7071833 Napisano: 01.01.2023 19:36:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

halliday napisał(a):

jokan napisał(a):

halliday napisał(a):

jokan napisał(a):

czy jest jakaś loteria coca-cola jeszcze?

nie, jedynie możesz odebrać za 15 kodów playera bez reklam

ok, dzięki, to jak ktoś chce kodzik to zapraszam na priv

lepiej zostaw sobie te kody może zaraz wystartuje  nowa loteria, promocja to powinny zadziałać te kody.

dzieki, kod juz oddalam, bo generalnie nie kupuje coca-coli

A ja czuję się oszukiwana w tych WSZYSTKICH, ( które były i jak widzę dalej będą) konkursach Coca-Coli emotka
Piję rzadko, ale tylko w BUTELCE, to zupełnie inny smak.  emotka
Czy ktoś widział, reklamę tej Firmy i tego napoju w plastikowej butelce? emotka
To dlaczego, poprzez konkursy  promują,  te w plastiku? 
Jaki to ma sens i po co? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7070502 Napisano: 23.12.2022 22:21:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
ikropka napisał(a):

I jeszcze Tyskie sweter

Też mam Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7068507 Napisano: 15.12.2022 23:06:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic.

nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic.

Nic nie wygrałaś, bo nie informowali.
Tym sklepem był  np.  Empik. 
Co to jest za Agencja? 

no nie wiem czy był to Empik. Ja kupiłam Colorino w C4 bo tam widziałam plakat ale jak się okazało to zakupy w C4 były nieważne, przynajmniej do tego pierwszego konkursu z tysiącami kredek. Niedawno jeszcze ta strona działała i byli wypisani zwycięzcy (bynajmniej nie było to 12,5 tyś osób) którzy odbierali nagrody w jakiś dziwnych sklepikach. Co do drugiego konkursu to obecnie strona nie działa więc w sumie nie ma jak się dostać do regulaminu. Dla mnie oba konkursy jakaś porażka. PS. Agencja Gratifica Promotions Sp. z o. o. Sp. k

1 konkurs 12,5 tysiąca nagród   emotka  
2 Loteria   64 nagrody 
Ponad 2 miesiące oczekiwania na wyniki. 
emotka
  KTO URATUJE - HONOR - TEJ AGENCJI i napisze, że wygrał chociaż kredki?   emotka  

Nikt z naszego Forum nie wygrał? 
Czy takie coś jest możliwe? Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7068172 Napisano: 14.12.2022 13:33:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic.

nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic.

Nic nie wygrałaś, bo nie informowali.
Tym sklepem był  np.  Empik. 
Co to jest za Agencja? 

no nie wiem czy był to Empik. Ja kupiłam Colorino w C4 bo tam widziałam plakat ale jak się okazało to zakupy w C4 były nieważne, przynajmniej do tego pierwszego konkursu z tysiącami kredek. Niedawno jeszcze ta strona działała i byli wypisani zwycięzcy (bynajmniej nie było to 12,5 tyś osób) którzy odbierali nagrody w jakiś dziwnych sklepikach. Co do drugiego konkursu to obecnie strona nie działa więc w sumie nie ma jak się dostać do regulaminu. Dla mnie oba konkursy jakaś porażka. PS. Agencja Gratifica Promotions Sp. z o. o. Sp. k

1 konkurs 12,5 tysiąca nagród   emotka  
2 Loteria   64 nagrody 
Ponad 2 miesiące oczekiwania na wyniki. 
emotka   KTO URATUJE - HONOR - TEJ AGENCJI i napisze, że wygrał chociaż kredki?   emotka
Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

simonapp

#7068001 Napisano: 13.12.2022 20:34:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic.

Nic nie wygrałaś, bo nie informowali.
Tym sklepem był  np.  Empik. 
Co to jest za Agencja?  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7067995 Napisano: 13.12.2022 20:08:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7067929 Napisano: 13.12.2022 16:16:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
agniecha1985 napisał(a):

sabart napisał(a):

Coś jest chyba nie tak z tym Desperadosem. Kolejna stówka wpadła o 12:55 mail. 3/3 ogólnie w całym konkursie.

I to jest konkurs, nie to co ta loterii Pepsi w żabce emotka
W temacie stówka Desperados 

Ale miło, też Desperados Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7066460 Napisano: 07.12.2022 13:00:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
pumba napisał(a):

Cztery paragony z Desperadosa, czyli 400zl emotka  dwa moje i dwa małżonka  emotka

U mnie 1 mój, drugi męża emotka Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7066245 Napisano: 06.12.2022 14:11:05 w moje dzisiejsze wygrane :)

simonapp

#7065175 Napisano: 01.12.2022 17:44:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka  Czy ktoś wie, do którego dnia odesłać paragony z DESPERADOSA? 
      (Może ktoś pytał w Agencji) Wyświetl w wątku >>
0 0