Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika simonapp

simonapp

#7070502 Napisano: 23.12.2022 22:21:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
ikropka napisał(a):

I jeszcze Tyskie sweter

Też mam Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7068507 Napisano: 15.12.2022 23:06:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic.

nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic.

Nic nie wygrałaś, bo nie informowali.
Tym sklepem był  np.  Empik. 
Co to jest za Agencja? 

no nie wiem czy był to Empik. Ja kupiłam Colorino w C4 bo tam widziałam plakat ale jak się okazało to zakupy w C4 były nieważne, przynajmniej do tego pierwszego konkursu z tysiącami kredek. Niedawno jeszcze ta strona działała i byli wypisani zwycięzcy (bynajmniej nie było to 12,5 tyś osób) którzy odbierali nagrody w jakiś dziwnych sklepikach. Co do drugiego konkursu to obecnie strona nie działa więc w sumie nie ma jak się dostać do regulaminu. Dla mnie oba konkursy jakaś porażka. PS. Agencja Gratifica Promotions Sp. z o. o. Sp. k

1 konkurs 12,5 tysiąca nagród   emotka  
2 Loteria   64 nagrody 
Ponad 2 miesiące oczekiwania na wyniki. 
emotka
  KTO URATUJE - HONOR - TEJ AGENCJI i napisze, że wygrał chociaż kredki?   emotka  

Nikt z naszego Forum nie wygrał? 
Czy takie coś jest możliwe? Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7068172 Napisano: 14.12.2022 13:33:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic.

nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic.

Nic nie wygrałaś, bo nie informowali.
Tym sklepem był  np.  Empik. 
Co to jest za Agencja? 

no nie wiem czy był to Empik. Ja kupiłam Colorino w C4 bo tam widziałam plakat ale jak się okazało to zakupy w C4 były nieważne, przynajmniej do tego pierwszego konkursu z tysiącami kredek. Niedawno jeszcze ta strona działała i byli wypisani zwycięzcy (bynajmniej nie było to 12,5 tyś osób) którzy odbierali nagrody w jakiś dziwnych sklepikach. Co do drugiego konkursu to obecnie strona nie działa więc w sumie nie ma jak się dostać do regulaminu. Dla mnie oba konkursy jakaś porażka. PS. Agencja Gratifica Promotions Sp. z o. o. Sp. k

1 konkurs 12,5 tysiąca nagród   emotka  
2 Loteria   64 nagrody 
Ponad 2 miesiące oczekiwania na wyniki. 
emotka   KTO URATUJE - HONOR - TEJ AGENCJI i napisze, że wygrał chociaż kredki?   emotka
Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

simonapp

#7068001 Napisano: 13.12.2022 20:34:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic.

Nic nie wygrałaś, bo nie informowali.
Tym sklepem był  np.  Empik. 
Co to jest za Agencja?  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7067995 Napisano: 13.12.2022 20:08:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7067929 Napisano: 13.12.2022 16:16:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
agniecha1985 napisał(a):

sabart napisał(a):

Coś jest chyba nie tak z tym Desperadosem. Kolejna stówka wpadła o 12:55 mail. 3/3 ogólnie w całym konkursie.

I to jest konkurs, nie to co ta loterii Pepsi w żabce emotka
W temacie stówka Desperados 

Ale miło, też Desperados Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7066460 Napisano: 07.12.2022 13:00:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
pumba napisał(a):

Cztery paragony z Desperadosa, czyli 400zl emotka  dwa moje i dwa małżonka  emotka

U mnie 1 mój, drugi męża emotka Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7066245 Napisano: 06.12.2022 14:11:05 w moje dzisiejsze wygrane :)

simonapp

#7065175 Napisano: 01.12.2022 17:44:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka  Czy ktoś wie, do którego dnia odesłać paragony z DESPERADOSA? 
      (Może ktoś pytał w Agencji) Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7064942 Napisano: 01.12.2022 11:34:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
agniecha1985 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Są i moje stówki!
I teraz pytanie 1@ = 1 nagroda, czy można liczyć na coś więcej?

U mnie poprzednio 1 @ a dwie wygrane emotka
W temacie stówki Desperados emotka

Tak samo  Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7063218 Napisano: 24.11.2022 19:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
NATRAFIŁAM W REGULAMINIE NA TAKI ZAPIS: 
"praca konkursowa powinna być wykonana za pomocą znaków   zgodnych z ASCII" 
emotka  Czy ktoś wie co  to oznacza? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7063187 Napisano: 24.11.2022 17:22:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

elmas napisał(a):

monisss napisał(a):

czy kropka bordo odpisuje na maile ? czy odeślą mi paragon po weryfikacji? czy da rade się dowiedzieć od nich, który numer paragonu wygrał bo 2 puściłam? 

Kilka tygodni temu pisałam do nich w sprawie którejś loterii - odpisali bardzo szybko. 
Co do numeru paragonu - nie wiem, jak jest przy innych konkursach, ale w przypadku Vegety kazali odesłać wszystkie zgłoszone paragony. Niestety nie wiem, czy można je potem odzyskać. 

o kurde.. a ja tam mam wszystko konkursowe.. 

To poczekaj z wysyłaniem, też tak mam.  Do lutego jest czas.  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7061903 Napisano: 19.11.2022 17:12:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

androm napisał(a):

daisygirl napisał(a):

reinmar napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rooney napisał(a):

Przejrzałam sobie do sobotniej kawki wyniki Almette, o parę dni spóźniona...

Myślę, że miałabym większe szanse na ten codzienny 1000, gdybym miała to szczęście mieszkać w Aleksandrowie Łódzkim emotka  Może to nie jest casus Serenady, ale... Pan Jacek, Adam i Dariusz gonią wynik w każdej tego typu "loterii"  emotka

To tak jak KALISZ w "loteriach" NAV... 

Tak, w obu ostatnich Lavazzach połowa wygranych to Kalisz. Ciekawe jak to działa.

a nie mylsicie ze to np jacys informatycy czy po prostu ktos łebski w te tematy i ma np do tego oprogramowanie?

ano na pewno, przecież wiadomo, że to nie jest uczciwie wygrane

Szkoda ze agencja nie ma na to sposobu. 

No dobra, niech sobie wygrają 1 na osobę, albo jeszcze lepiej 1 na gospodarstwo  a resztę zostawią nam. 
Gdyby w Regulaminie były takie zapisy, to może by i coś nagród zostało. emotka
Oczywiście, gdy nie będzie zapisów, że nagrody przechodzą na organizatora. emotka
No i jak tu coś wygrać?  Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7061676 Napisano: 18.11.2022 15:48:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

madllen napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wyniki z twixa świetnie pokazują jakim przekrętem był konkurs Fortis z monsterem w żabce. Twix, loteria, gdzie trzeba tylko kupić dwa produkty za nie wiem, 6 zł? I na liście nagrodzonych najwyższe zgłoszenie z numerem 4120. Można śmiało założyć, że nie było więcej niż 4500 zgłoszeń. A monster? Trzeba było kupić 4 puszki i wysilić się, żeby napisać odpowiedź. Nagród ponad 5 tysięcy i co? I guzik! Nagrodzonych praktycznie brak, a agencja twierdzi, że wszystko jest ok a oni mieli kilkanaście tysięcy zgłoszeń emotka I są kolejni naiwni, którzy biorą udział w jeszcze głupszym żabkowym wyzwaniu organizowanym przez Fortis. 

W dodatku Ci naiwni to nie nowicjusze czy też desperaci, którzy od dłużnego czasu nie wygrywają a wręcz przewinie emotka  

 ,,Chciałam nie grać u Fortis , po ostatniej aferze  z Monsterem , ale się skusiłam . Może ktoś mnie oświeci , kupiłam 4 monstery z zamiarem grania o boombox , a dostałam info ,że etap pierwszy zaliczony .Czyli trzeba kupić następne monstery ( razem 13 ) i każdy etap zaliczyć ,żeby zagrać o boombox? Czy powinnam dostać kod do gry ? Nie czaję"

 Czyli chodzi o mój wpis 
a więc :
Każdy ma prawo grać o to co chce , jeszcze dużo konkursów  będzie na których się przejedziecie .  Jak to kiedyś ktoś na forum powiedział :szkoda wpisywać się w wątek moje wygrane 
Napisała to  naiwna Monika( nie desperatka i nie nowicjuszka ) emotka

Chciałam się tylko odnieść do słów "szkoda wpisywać się w wątek moje wygrane" 
emotka  Nie tylko nie to!!!
Każdy taki wpis o wygranej to "weryfikacja" i sprawdzenie Agencji.
Trochę wyżej  - zielonaszpilka- zrobiła statystykę, z którą się całkowicie zgadzam. 
Jeśli chodzi o bojkotowanie energetyków, to jestem za. 
Robię to cały czas  emotka Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7060150 Napisano: 14.11.2022 12:24:13 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
simonapp napisał(a):

fbmonika1966 napisał(a):

a mnie sie nie podoba,ze domek almette po raz 7 do mnie nie dotarlemotka emotka

Była już o tym konkursie mowa w dyskusjach. 
Też się czuję "nabita w serek", 
Aby odebrać nagrodę główną wystarczyło   emotka  TYLKO   1 wieczko i paragon, którego danych nie trzeba było podawać podczas zgłoszenia. 
-----  DUŻY MINUS dla Agencji za bardzo słabe zabezpieczenie konkursu.

Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

simonapp

#7060147 Napisano: 14.11.2022 12:03:49 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
fbmonika1966 napisał(a):

a mnie sie nie podoba,ze domek almette po raz 7 do mnie nie dotarlemotka emotka

Była już o tym konkursie mowa w dyskusjach. 
Też się czuję "nabita w serek", 
Aby odebrać nagrodę główną wystarczyło  emotka  TYLKO   zdjęcie wieczka i paragon, którego danych nie trzeba było podawać podczas zgłoszenia. 
-----  DUŻY MINUS dla Agencji za bardzo słabe zabezpieczenie konkursu. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7060021 Napisano: 13.11.2022 17:28:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Czy to jest normalne, że po zakończeniu konkursu listy zwycięzców nie są uzupełniane?
Np. Mattel nagrody tygodniowe i główna, Prince Polo itd. 

Bo zapewne nagrody zostają u organizatorów emotka Zwykle w rezerwie jest 1 lub 2 osoby. System im wylosuje osobę, która nie ma paragonu, ta z rezerwy też nie ma i organizator happy. I jest to wina nie tylko uczestnika (bo są tacy którzy nie zachowali paragonu, zgubili, pomylili nr, lub org żąda tyle paragon ile zgłoszeń a są też podrabiacze oszuści emotka ) - ale przede wszystkim to wina organizatorów!!! W każdym konkursie powinno się zgłaszać zdjęcie paragonu. System szybko też zweryfikowałby zdublowany numer. Tylko, że organizator miałby tysiąc a nie 10 tys zgłoszeń i kampania źle by wyglądała. A i nagroda przy okazji zostaje dla nich emotka

Jest wiele uczciwych Agencji, więc pokazujmy te plusy, którym właśnie jest przesyłanie paragonu podczas zgłaszania. 
Piszmy też o tym, co jest złe, co można by poprawić. 
TO DZIAŁA. emotka
FORUM czyta wiele  --- zainteresowanych---   osób.
Gram w konkursach od wielu lat, ale tylko na zasadzie - kupuję to co potrzebuję, a że jest konkurs, wysyłam zgłoszenie.
Mało też wygrywam, ale lubię tak spędzać wolny czas. 
Od stycznia mam więcej wolnego czasu, więc bardziej szczegółowo czytam REGULAMINY. 
Złapałam się za głowę: 
W niektórych Agencjach był całkowity brak rezerw, nawet GŁÓWNE przechodziły na organizatora. 
Skargi na Forum, że nie docierały informacje o wygranych. 
I wiele innych sytuacji o których można poczytać w Waszych wpisach od  kwietnia. 
JEST LEKKA POPRAWA emotka
Chyba sami przyznacie,   że zdarzają się wygrane z Agencji, w których dotychczas, (chociaż nagród były setki) nie było ich widać.  Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7059267 Napisano: 09.11.2022 12:06:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabart napisał(a):

simonapp napisał(a):

FBmarzena5 napisał(a):

maryjane napisał(a):

No przyznać się, kto zgarnął domek od Almette emotka

Almette napisało o konieczności spełnienia warunku przez osobę poinformowaną...może gdzieś posiała paragon...T

Tam nie był potrzebny paragon. 
O ile się nie mylę, to nawet nie potrzeba wysłać oryginałów wieczek wystarczy zdjęcieemotka  
Minus dla AGENCJI, 
Jak na taką nagrodę, to baaaaardzo słabe zabezpieczenie.

No przy głównej to myślę że coś więcej chcą

Podczas zgłoszenia nie trzeba było podawać numeru paragonu, więc ...... ( wyobraźnia na temat zdjęć wieczek i paragonów nie zna granic ). Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7059260 Napisano: 09.11.2022 11:47:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarzena5 napisał(a):

maryjane napisał(a):

No przyznać się, kto zgarnął domek od Almette emotka

Almette napisało o konieczności spełnienia warunku przez osobę poinformowaną...może gdzieś posiała paragon...T

Tam nie był potrzebny paragon. 
O ile się nie mylę, to nawet nie potrzeba wysłać oryginałów wieczek wystarczy zdjęcieemotka  
Minus dla AGENCJI, 
Jak na taką nagrodę, to baaaaardzo słabe zabezpieczenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7058545 Napisano: 07.11.2022 11:05:04 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

simonapp napisał(a):

A co z     wakacjezorange.plemotka    Trwał    1.07 - 31.08 
Info miało być do 60 dni po zakończeniu konkursu.

roboczych emotka

emotka  Cieszę się, że tak dokładnie inni czytają regulaminy. 
Tak trzymać, uzupełniajmy się wzajemnie, pilnujmy swojego  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0