Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika simonapp

simonapp

#6858495 Napisano: 10.05.2022 13:03:50 w Smolar
onlyrybka napisał(a):

mietowa napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

mietowa napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

edith napisał(a):

Czy w konkursie Dino z piwem jest ograniczenie nagrody na gospodarstwo/ ten sam adres?

Tak, jak zwykle u Smolara.Mało tego jest ograniczenie na TYLKO jedną nagrodę w całym konkursie.

Może jest ograniczenie na jedną nagrodę danego stopnia / na osobę?  Dziś mam kolejny sms o kolejnej nagrodzie z Dino, na ten sam numer telefonu.Czy ktoś jeszcze tak ma? Smolar raczej nie rozsyłał info z nagrodami, których nie można odebrać (jak to ostatnio zrobiła Kropka Bordo - Tymbark).

Ja wygrałam dwa razy w konkursie Centrum. Nie otrzymałam drugiej nagrody. 

A odsyłałaś dane na drugą nagrodę?  Nie wiem czy odsyłać na drugą, żeby nie stracić pierwszej nagrody emotka

Zapytałam ich, co dalej. Może to był błąd emotka . Ja bym słała, co tam.edit. Chodzi Ci o to, że pierwsze jest większa? Nie sądzę, żeby w takiej sytuacji Ci ją odebrali, ale niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony albo faktycznie zapytaj. Niemniej w regulaminie jest wyraźny zapis, że jedna osoba - jedna nagroda w całym konkursie. 

Dokładnie tak  emotka  Regulamin czytałam wcześniej, dlatego jestem zdziwiona kolejnym sms, tym bardziej, że nagrody niewydane pozostają u Organizatora emotka

Bardzo się cieszę, że zaczynamy dokładnie czytać regulaminy i o tym co jest w nich złe  piszemy. 
Masz rację i dodam swoje emocje odnośnie wcześniejszego wpisu emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6858286 Napisano: 09.05.2022 14:37:21 w Avanti
mietowa napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

nelunia napisał(a):

kynio01 napisał(a):

Ja wysyłam zawsze w Paczkomacie, kurierem InPost, zawsze dochodzi. Broń Cię Panie Boże nadawać PP. emotka

A ja wysyłam listem poleconym ale priorytetem. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby list nie dotarł na czas.

Mi również, dla mnie to ok opcja.

Dołączam do tego grona. Zawsze PP poleconym priorytetem. Trochę tego wysyłam i nie miałam jeszcze problemów. J

Ja wysyłam Pocztą Polską, (bez priorytetu) z opcją potwierdzenia doręczenia SMS  . Płacę 7 zł i stąd wiem, że dochodzą na drugi dzień.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6858079 Napisano: 08.05.2022 13:14:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabanerro napisał(a):

infante napisał(a):

isana123 napisał(a):

W temacie frytek z Laysów:Napisałam do agencji, że nie mogę wykorzystać swojego kodu. Kazali podać namiar na konkretne KFC i mają wyjaśniać tę kwestię.

a wszystkie restauracje biorą w tym udział ? bo u mnie byli mega zdziwieni i powiedzieli, że tego nie realizują. To gdzie ja mam iść z tym kodem...

Ja napisałam do Avanti w tej sprawie, bo w jednej restauracji nie wiedzieli co i jak, więc mi odpisali, że poinstruowali ich jak to robić. A byłam w innym KFC to kierowniczka nie wiedziała też gdzie co wpisać więc też nie udało się wykorzystać kuponu. Oni pewnie nie mają pojęcia w ogóle, że coś takiego jest.

A mnie kazali dać opakowanie po Lay's. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6856219 Napisano: 28.04.2022 11:05:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

simonapp: Rioteria. Cytujesz fragment, a dalej jest: "...bądź też wyczerpania listy laureatów rezerwowych". Tych do nagrody głównej dwóch. Nussbeisser: Jest losowanie dodatkowe. O główną nagrodę 3 osoby rezerwowe. 
Nie ma jednak nigdzie losowań do końca, aż do przyznania wszystkich nagród. 
W loteriach, gdzie są pieniądze, a nagrody/bramki natychmiastowe, bardzo dużo zgłoszeń jest tzw. "testowych". Ci, co dużo inwestują, tak szacują swoje szanse. Mali gracze też potrafią po kilka zgłoszeń puścić, by sprawdzić, czy warto próbować.
To zgłoszenia "puste". Do tego ktoś nie odbierze telefonu, nie zdąży odczytać maila, jest poza domem, więc w terminie nie pośle paragonu, nie ma już paragonu, pomylił się w dacie czy numerze itd. 
Jedyne loterie, gdzie wszystko idzie sprawnie a większość nagród jest wydana to te, gdzie od razu załącza się paragon. Potrzeba jednak czasu, by przekonać do tego firmy/agencje  emotka  

No dzisiaj się z Tobą zgadzam. 
Masz rację 1 zwycięzca rezerwowy wystarczy, szanujmy Agencje, Pod warunkiem jednak, że będzie lista laureatów. 
Masz rację również, odnośnie loterii, gdzie są bramki i zapis w regulaminie, że nie ma rezerw, a nagrody przechodzą na organizatora.
Agencje mogą wysyłać zgłoszenia, jak to określiłeś "testowe".  Testują ile im a ile konkursowiczom przypadnie nagród.
Jesteś bardzo spostrzegawczy, nawet mi nie przyszło do głowy. 
Jest jedno wyjście. Czasami nie da się przyznać nagrody, to niech przechodzi na fundatora a nie organizatora. 
I COŚ DARDZO WAŻNEGO   --emotka -- UCZCIWOŚĆ --emotka -- i to z każdej strony, a będzie to wspaniała zabawa, przyjemność.
emotka emotka  HEJ!   KONKURSOWICZE    emotka POBUDKA  .emotka   Poczytajcie regulaminy. ZOBACZCIE CO SIE DZIEJE.  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6856082 Napisano: 27.04.2022 15:49:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Simonapp: Konkurs a loteria to dwie różne rzeczy. W konkursie agencje potrafią przymknąć oko na błędny numer paragonu, przesłanie danych po terminie, nieco tańszy zakup jak regulaminowy emotka  A i tak często nie wszystkie nagrody ostatecznie zostają wydane. W loterii wszystko musi się zgadzać idealnie, a literówki zdarzają się bardzo często. Laureat rezerwowy jest z reguły jeden do nagrody, a jak i on nie spełnia wymogów, to co zrobić? Nie można bez wystąpienia o pozwolenie wybrać kolejnego emotka

Nie zgadzam się z Tobą. 
Są agencje, które, potrafią postępować OK względem nas (a może i prawa).
Pozytywne przykłady LOTERII:
"Rioteria" regulamin pkt 7,4 (na końcu) .. bierze pod uwagę laureata rezerwowego. Powyższa procedura będzie podejmowana, aż do potwierdzenia PEŁNEJ listy laureatów.  ( która będzie opublikowana na stronie)
"Nussbeisser" regulamin pkt 25 i 26 .. procedura jest powtarzana do momentu spełnienia przez osobę rezerwową warunków określonych w regulaminie. 
"Kinley" rezerwa dopiero po drugiej osobie rezerwowej. 
Można? - można.
W 'Wielkanoc z Tymbark" 500 osób mogło otrzymać nagrody, a ile otrzymało? Zróbmy sobie sami sobie statystykę po ilości zgłaszanych paragonów, bo listy laureatów nie zobaczymy.
Nie może to się odbywać kosztem nas, konkursowiczów. 
i TRZEBA O TYM GŁOŚNO MÓWIĆ. 
A i ciekawostka z "Monini" - tam nagrody z bramek, (nie do końca się kumulowały)  przechodząc na Organizatora.
A innych przykładów konkursów można by mnożyć.   Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6855783 Napisano: 25.04.2022 21:56:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

W przypadku loterii, niewiele można zrobić. Ten zapis zostanie, bo w regulaminie musi być podana forma i ilość losowań, jaka liczba osób rezerwowych itp. To zatwierdza izba celna. Nie może być wybierania do skutku, bez ram czasowych. Każde losowanie to niestety duże koszty.Jeśli chodzi o konkursy, tu nie ma takich prawnych obostrzeń. Można spytać sponsora i organizatora o taki punkt, ale to się robi zawsze z początkiem konkursu. Nigdy po jego zamknięciu. 
Pisać do firm też trzeba umieć. Większość osób pisze z takimi pretensjami o wszystko, że się szybko organizowania ciekawszych konkursów odechciewa emotka

Ale dyskusja dotyczy wszystkich organizowanych konkursów, trwających i tych które były.
Są uczciwe Agencje, przynajmniej w tym względzie, które zapisów, że nagroda przechodzi na organizatora NIE posiadają. 
Są nagrody z rezerwy. 
Dlaczego jedni potrafią a inni nie?
Po zakończeniu konkursu publikują listę laureatów i wszystko jest przejrzyste i jasne. 
Przeważnie w tych agencjach, ilość osób chwalących się wygranymi jest widoczna na Forum. 
Ja raczej jestem bardziej takim obserwatorem, bo mało wygrywam, ale cieszy mnie ta Wasza radość i chciałabym, żeby było jej więcej. Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

simonapp

#6855778 Napisano: 25.04.2022 21:21:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oset napisał(a):

darog napisał(a):

tadziowa napisał(a):

olunka napisał(a):

domika napisał(a):

awangarda napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ashanti napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ciekawe czy będzie dużo rezerw z Tymbarka ze zwrotów za zakupy.Tak przyznaję się nie studiowałam pilnie regulaminu czysta ciekawość.Bo dużo było tych zwrotów.

Tam nie ma rezerwy. Niewydane nagrody zostają u organizatora emotka  trochę chamsko postąpili, wysyłając po kilka maili na te same adresy mailowe, wiedząc, że jednej osobie przysługuje tylko jedna nagroda. Lenistwo czy celowe działanie...

a to uje... To nie mogli wylosować mojego jedynego paragonu jaki na siebie wysłałam?  emotka Na męża wysłałam drugi i ten szczęściarz zwrot ma.

Na siebie wysłałam 2 zgłoszenie i mam 2 wygrane- czyli 1 zwrot, na męża wysłałam 3 zgłoszenia i brak maila - szkoda ze nie ma rezerwy! Wyglada na to ze połowa nagród im zostanie.....

a u mnie żadnego zwrotu i liczyłam że może coś z rezerwy wpadnie emotka

u mnie niestety to samo emotka

a myślicie, że wszystko juz poszło?

wygrane mam na zgłoszenia do pierwszego tygodnia kwietnia, z końcówki loterii nic - może jeszcze nie dojechali do końca. Wiem, że pula była wspólna, ale info o nagrodach u mnie szło według dat zgłoszeń.

Przecież Agencje same mogą sobie wpisywać w zgłoszeniach wymyślone numery paragonów na lewe maile - i co? Jak wylosują wyślą i wiadome-że nagroda przepada na SWOJĄ AGENCJE.Mam 3 nagrody na mailu, czyli dostanę najwyższą kwotę 91zł/ ale pozostałe 2 przepadają. I NIKT nie dostanie. Słabe to.

A na dalszą rodzinę albo znajomych wygrywać nie mogą? Teoretycznie nie ale praktycznie? Albo na lewe dane? Skoro mają takie narzędzia w rękach, to dlaczego nie mieliby z tego nie skorzystać? A skoro nikt tego nie kontroluje, jak widać, to hulaj dusza.

Tak. Masz rację. zapisy w regulaminie, że nagroda przechodzi na organizatora, to furtka do nadużyć.
Podważanie naszej wiary w Jego uczciwość. Tym bardziej, że w Agencjach zdarza się brak listy laureatów. 
Agencje powinny zarabiać tyle, by nie musiały uciekać się do takich praktyk, naszym kosztem. 
Czy możemy coś zrobić? Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

simonapp

#6855631 Napisano: 25.04.2022 11:01:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

ashanti napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ciekawe czy będzie dużo rezerw z Tymbarka ze zwrotów za zakupy.Tak przyznaję się nie studiowałam pilnie regulaminu czysta ciekawość.Bo dużo było tych zwrotów.

Tam nie ma rezerwy. Niewydane nagrody zostają u organizatora emotka  trochę chamsko postąpili, wysyłając po kilka maili na te same adresy mailowe, wiedząc, że jednej osobie przysługuje tylko jedna nagroda. Lenistwo czy celowe działanie...

Czytajmy regulaminy, nagłaśniajmy takie sytuacje. To już nagminne w regulaminach, NIE TYLKO TEJ AGENCJI.
Spotkałam nawet sytuację, że nagroda 1 stopnia przechodziła na organizatora. 
Jak ostatnio poruszyłam ten temat na forum to była cisza. Żadnej dyskusji, pomysłów jak to zmienić. 
Czy takie działanie jest dopuszczalne?.

 

Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

simonapp

#6855626 Napisano: 25.04.2022 10:38:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashanti napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ciekawe czy będzie dużo rezerw z Tymbarka ze zwrotów za zakupy.Tak przyznaję się nie studiowałam pilnie regulaminu czysta ciekawość.Bo dużo było tych zwrotów.

Tam nie ma rezerwy. Niewydane nagrody zostają u organizatora emotka  trochę chamsko postąpili, wysyłając po kilka maili na te same adresy mailowe, wiedząc, że jednej osobie przysługuje tylko jedna nagroda. Lenistwo czy celowe działanie...

Czytajmy regulaminy, nagłaśniajmy takie sytuacje. To już nagminne w regulaminach, NIE TYLKO TEJ AGENCJI.
Spotkałam nawet sytuację, że nagroda 1 stopnia przechodziła na organizatora. 
Jak ostatnio poruszyłam ten temat na forum to była cisza. Żadnej dyskusji, pomysłów jak to zmienić. 
Czy takie działanie jest dopuszczalne?.

  Wyświetl w wątku >>
1 awangarda 0

simonapp

#6852484 Napisano: 01.04.2022 16:59:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isana123 napisał(a):

simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

monisss napisał(a):

nayas napisał(a):

loteria saga od Smolara i wojenny pkt w regulaminie

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości realizacji nagrody głównej lubjej części z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności: stanu zdrowia laureata/ osobytowarzyszącej laureatowi uniemożliwiającego realizację nagrody, wojny i stan wojenny,klęski żywiołowe, epidemii, pandemii, warunków pogodowych uniemożliwiających danąaktywność, katastrofy transportowe, strajki

emotka

a co to za loteria? 

Ciekawsze są zapisy we wszystkich wcześniejszych regulaminach tej agencji (bo tego akurat nie czytałam) o przechodzeniu nagród na organizatora. emotka  

Już przeczytałam i ten regulamin. Zachęcam wszystkich do szczegółowej lektury punków: 16.4,  17.4,  18.4  
I co o tym sądzicie?       Prawie wszystkie agencje podają listę laureatów a tu jej brak.

Czyżby znalazła się przyczyna, dla której nigdy nie wygrałam w loterii made in Smolar? emotka

Loteria Empik, to samo punkt 16.1 regulaminu, wszystkie nagrody przechodzą na organizatora. 
Tym razem nagroda główna z szansą dla jednego rezerwowego. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6852428 Napisano: 01.04.2022 14:21:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

monisss napisał(a):

nayas napisał(a):

loteria saga od Smolara i wojenny pkt w regulaminie

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości realizacji nagrody głównej lubjej części z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności: stanu zdrowia laureata/ osobytowarzyszącej laureatowi uniemożliwiającego realizację nagrody, wojny i stan wojenny,
klęski żywiołowe, epidemii, pandemii, warunków pogodowych uniemożliwiających daną
aktywność, katastrofy transportowe, strajki

emotka

a co to za loteria? 

Ciekawsze są zapisy we wszystkich wcześniejszych regulaminach tej agencji (bo tego akurat nie czytałam) o przechodzeniu nagród na organizatora. emotka  

Już przeczytałam i ten regulamin. Zachęcam wszystkich do szczegółowej lektury punków: 16.4,  17.4,  18.4  
I co o tym sądzicie?       Prawie wszystkie agencje podają listę laureatów a tu jej brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6852420 Napisano: 01.04.2022 13:51:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

nayas napisał(a):

loteria saga od Smolara i wojenny pkt w regulaminie

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości realizacji nagrody głównej lubjej części z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności: stanu zdrowia laureata/ osoby
towarzyszącej laureatowi uniemożliwiającego realizację nagrody, wojny i stan wojenny,
klęski żywiołowe, epidemii, pandemii, warunków pogodowych uniemożliwiających daną
aktywność, katastrofy transportowe, strajki

emotka

a co to za loteria? 

Ciekawsze są zapisy we wszystkich wcześniejszych regulaminach tej agencji (bo tego akurat nie czytałam) o przechodzeniu nagród na organizatora. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6850746 Napisano: 22.03.2022 10:57:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

otter napisał(a):

tez nie dostalem zwrotki z łaciategopytanie: przez przypadek zgłosiłem drugi raz ten sam paragon (drugi raz pudło) do konkursu zyjlekko.pl , czy warto napisac w tej sprawie do organizatora?

Fortis nie usunie, a jeślibyś wygrał, miał gratulacje, odesłał paragon to nagrodę niestety nie dostaniesz- niestety ja miałam takiego pecha. Powinni zrobić blokadę na ten sam nr albo więcej danych, albo potwierdzenie na @ z wpisanymi danymi. Pisałam ale dalej robią takie proste formularze, chyba po to żeby nie rozdać nagród jeśli numer się zdubluje emotka

Potwierdzam, też miałam taki przypadek w agencji FORTIS. To przykre doświadczenie, tym bardziej, że nie zrobiłam tego celowo a wychodzi na to, że zamiast konkursowiczem jest się oszustem. 
Musi być blokada!!! 
Naszych głosów powinno być tutaj więcej, może dotrze to do tej Agencji. 
Ale ŁACIATE ORGANIZUJE - GPD AGENCY. Czy to ta sama firma? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6850366 Napisano: 18.03.2022 22:09:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

ikropka napisał(a):

Emememe napisał(a):

isana123 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

isana123 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Też pisałam na 3 różne maile i nic, więc wyślę jeszcze na ten, który podała kaka72, jak nie odpiszą, to składam reklamację. 

Tylko reklamacja na ten sam adres mailowy co zgłoszenie emotka Głową muru nie przebijesz

Ło Panie, to faktycznieemotka

Odpisali mi....Dzień dobry,Dziękujemy za kontakt. Wszystkie nagrody zostały już wysłane do laureatów konkursu.
Sprawdzimy Pani sytuację i wrócimy z odpowiedzią najszybciej jak to będzie możliwe.


Pozdrawiamy,
Dział Obsługi Promocji


Eh jak wszystkie, jak nie wszystkie! Kłamczuchy !!

Pytanie do tych, którzy nagrody otrzymali: czy było jakieś powiadomienie o wysyłce?

Tak, SMS z fedexa że paczka idzie 

Jeśli to choć trochę Cię uspokoi, to ja dostałam wczoraj zestaw, a info nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6846540 Napisano: 24.02.2022 15:29:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
fan-mandaryny napisał(a):

Lindt - zestaw czekolad. Kupiłem jedną, mam dziewięć. Magia.

A ja kupiłam 9 mam jeden zestaw, czyli 9 - Klątwa Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6846305 Napisano: 23.02.2022 17:00:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
anaesth napisał(a):

Bluza z Lecha 1/1, a u mamy 2/2 emotka (mail w spamie na gmail)

Zgadza się, też mam w spamie  Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6845138 Napisano: 17.02.2022 17:21:06 w Czy informują/ informowali?
agaluna napisał(a):

simonapp napisał(a):

Lovela - Dlaczego warto grać razem z WOŚP, czy już rozstrzygnięty? 

Patrzyłam na fb Loveli i napisali w komentarzu pod postem konkursowym, że zwycięzcy zostali poinformowani 12.02 

Dzięki za odpowiedź. 
W tej "drugiej" części konkursu nikt się nie chwalił z wygranej. 
Dlaczego nie ma w tej agencji listy laureatów  emotka . Jest to jednak bardziej uczciwe. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6844959 Napisano: 16.02.2022 21:41:51 w Czy informują/ informowali?
Lovela - Dlaczego warto grać razem z WOŚP, czy już rozstrzygnięty?  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6844906 Napisano: 16.02.2022 17:18:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co z wynikami Lovela? Regulaminowo miały być do 11lutego.
Szkoda, że Columbit na swojej stronie nie podaje zwycięzców. 
Taki tam porządek, (ale dla przejrzystości) bardzo jednak tego elementu brakuje  Wyświetl w wątku >>
1 agaluna 0

simonapp

#6841516 Napisano: 31.01.2022 14:15:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

opis na paragonie House of Asia - HA (c4) jest nie wystarczający jak coś tak? Może ktoś mi na priv wysłać jak w razie czego powinien wyglądać dopisek , że to House of Asia i pieczątka? kurde paragon nie ma miejsca na to?! 

Na to pytanie powinien odpowiedzieć organizator konkursu. 
Aż strach grać.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0