Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika simonapp

simonapp

#7081549 Napisano: 25.02.2023 16:32:07 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

paula9891 napisał(a):

A może jednak wygrała kreatywność i Fantasia? emotka  Wczoraj wysyłali smsy na smartwatch, ale do głównej mogli dzwonić:)

Tylko tu nie podawaliśmy adresu e-mail, a dodatkowe info małżonek ma dostać w ten sposób emotka  
Wszyscy teraz czekamy co to za nagroda emotka

Nie chce Wam robić nadziei, ale życzę z całego serca  
ADVALUE - loteria7days.pl  - główna samochód
e-mail podawało się na pewno, ale czy telefon? 
16.02 było losowanie + dodatkowe 
Nie było jeszcze wyników. 
Może to być też Merci.
Też cisza z tego konkursu,  nikt się nie chwalił dziennymi a co dopiero głównymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7081379 Napisano: 24.02.2023 11:23:13 w Czy informują/ informowali?
A co z Merci - W parze z miłością. 
Raczej nie przeoczyłam w Wygranych. 
Nie widziałam żadnego wpisu. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7081296 Napisano: 23.02.2023 19:30:30 w moje dzisiejsze wygrane :)

simonapp

#7081283 Napisano: 23.02.2023 18:15:30 w Smolar
A tak mnie coś naszło, żeby to podsumować
Wiersz był już w wątku - Agencje Reklamowe i w  Dyskusjach

   UCZCIWOŚĆ daje wewnętrzny spokój, Nie rani nikogo, jest źródłem radości 
   Chociaż nie od razu odpłaca dobrem, wśród zepsutej moralnie ludzkości 
   Człowiek uczciwy, zdobywa szacunek i uznanie 
   Spraw,   żebyś i Ty zasłużył na nie. 
   
Dedykuję go wszystkim Konkursowiczom i Agencjom.
(Oddaję swoje prawa autorskie,   a wszelkie - życiowe - plagiaty dozwolone)       Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7080567 Napisano: 20.02.2023 09:05:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Universal Express Distribution Agnieszka Oledzka
co oni wysylaja dpd?

Może pingwin 🐧

tak szybko lol

Pomóc w tym tygodniu ma być wysyłka 😉

Czekam na wino z MOGEN DAVID, więc może to?

Tak to wino.
Przed chwilą był kurier, są dokumenty zwrotne. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7080564 Napisano: 20.02.2023 08:55:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Universal Express Distribution Agnieszka Oledzka
co oni wysylaja dpd?

Może pingwin 🐧

tak szybko lol

Pomóc w tym tygodniu ma być wysyłka 😉

Czekam na wino z MOGEN DAVID, więc może to? Wyświetl w wątku >>
1 ilonaxx5 0

simonapp

#7079208 Napisano: 10.02.2023 12:03:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

case napisał(a):

Hasztag "złota łopatka" ale dawno tu nie zaglądałem, a to ciekawy wątek, więc czuję się wywołany do tablicy. Dla tych, co nie wiedzą - jestem z NAV.

Hej:) miło Cię znowu widzieć emotka
Twój post dużo rozjaśnia, ale też daje dużo pomysłów, jak obejść niektóre rzeczy, więc z jednej strony fajnie, że pokazujesz nam jak to wygląda od zaplecza, a z drugiej strony trochę mam obawy, że podsunąłeś niektórym niezbyt regulaminowe pomysły ;) 

Wydaje mi się, że wiem o jakim mechanizmie piszesz w kwestii tych setek paragonów, ale z niecierpliwością czekam na nowe zapisy w regulaminie;)

I piszesz też o czymś, co wkurza mnie niemiłosiernie i zdarza się w wielu różnych miejscach/branżach - liczą się cyferki choćby nic za nimi nie stało.  Ważne, że można pochwalić się przed zarządem imponującym wynikiem. Zarząd nie będzie wnikał, co za tym wynikiem stoi. Kierownicy średniego szczebla wiedzą, że to pic, ale nikomu nie zależy, żeby to zrobić dobrze. Mam nadzieję, że ta sytuacja nie zniechęci Was do walczenia z oszustami i botami, chociaż trudno mi uwierzyć, żeby po takiej akcji jeszcze będzie Wam się chciało kopać z koniem emotka  

Każda strona ma tutaj rację. 
Mogę się też podzielić moimi spostrzeżeniami, które chociaż w części potrafią wyeliminować  -
różnych maści  i  sposobów -   "ZBIERACZY"  paragonów. 
1) Wystarczą zapisy w Regulaminie, że trzeba kupić np. 2lub3 produkty na 1zgłoszenie. 
2) Zakup za określoną kwotę. 
3) Kody drukowane KONIECZNIE W ŚRODKU opakowań, ( sery szczególnie!!!) 
tak żeby produkt trzeba było rozpakować.  
4) Paragon przesyłany od razu ze zgłoszeniem.  Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7079141 Napisano: 09.02.2023 20:28:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

Konkurs MICHEL ANGELO rozstrzygnięty. 
Wśród zdjęć  3 nagrodzone są     niezgodnie     z Regulaminem. 
Pkt 1.4.5 Mówi, że na zdjęciu może znajdować się wyłącznie wizerunek uczestnika. 
Z   uczestnictwa pozostał    DUŻY   NIESMAK i zniechęcenie   emotka  
Konkursowicze i Agencje - czytajcie Regulaminy. emotka

Czy ktoś jeszcze brał udział? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7079018 Napisano: 09.02.2023 11:49:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs MICHEL ANGELO rozstrzygnięty. 
Wśród zdjęć  3 nagrodzone są     niezgodnie     z Regulaminem. 
Pkt 1.4.5 Mówi, że na zdjęciu może znajdować się wyłącznie wizerunek uczestnika. 
Z uczestnictwa pozostał    DUŻY   NIESMAK,  emotka  
Konkursowicze i Agencje - czytajcie Regulaminy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7077623 Napisano: 01.02.2023 16:03:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
@Kwiat napisał(a):

PINIATA emotka  mail dziś po godz.11
jednym zgłoszeniem  czyli cud emotka

U mnie też, taki sam cud  emotka Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7077535 Napisano: 01.02.2023 10:24:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

Tofikania napisał(a):

Nie wiem, czy już widzieliście loterię DAFI - nie trzeba podawać danych z paragonu, także gram do skutku emotka

W przypadku wygranej trzeba odesłać paragon 😂😂😂

PRZYPOMINAM tylko, 
że jest to ta sama Agencja, która organizowała konkurs i loterię: 
-wygraj. coolpack 
- wygraj z colorino 
Zakup też był drogi , nagród ponad 12tys ( dwanaście tysięcy) a z Forum nie wygrał nikt.  Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7076622 Napisano: 26.01.2023 17:12:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

margarittta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kkrystek11984 napisał(a):

Albo faktycznie sprawdzają po IP i masa zgłoszeń odpadła 

To nie zmienia tego, że na ich miejsce byłyby wybrane inna zgłoszenia. 

W zeszłym roku odnośnie do konkursu, też był taki zapis i nie sprawdzali. Chociaż konkurs robiła inna agencja... ale wątpię, żeby im się chciało.

Odnośnie sprawdzania IP, nie trzeba wcale sprawdzać tego "ręcznie", wystarczy proste zapytanie do bazy danych i IP będą unikalne emotka

REGULAMIN jest jednoznaczny i dobrze napisany. 
1osoba/ 1nagroda emotka  
Trzeba go czytać całościowo.
Poświęćcie ten czas na wysyłanie innych konkursów - czekajmy.  emotka Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7076181 Napisano: 24.01.2023 15:09:40 w moje dzisiejsze wygrane :)

simonapp

#7076033 Napisano: 23.01.2023 18:24:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy ktoś miał problem z wypłatą kasy z Desperadosa? Wczoraj próbowaliśmy w bankomacie pko bp, komunikat że nie można wypłacić środków, dziś w euronet na tym samym bliku co wczoraj próbowaliśmy taki sam komunikat, na nowym bliku komunikat że brak środków emotka

Z maila od Desperadosa:
Czek BLIK jest ważny przez 30 dni od dnia otrzymania tego maila. Po upływie tego czasu Czek straci swoją ważność i wypłata będzie niemożliwa, a nagroda przepadnie.

Ja dostałam swojego maila 22.12. Wypłaciłam zaraz początkiem stycznia. Obawiam się, że mogły przepaść  emotka

Ja wypłaciłam od razu i nie było problemów.  Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7075643 Napisano: 20.01.2023 19:19:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

Przez chwile wydawało się, że ten z Wawelu jest ok (choć tu znowu słodycze, buuuu) ale kto czytał regulamin wie, że jednak niefajny emotka

Brawo za dokładne czytanie Regulaminu emotka
Jesteś WIELKI (A)
A ten podatek to faktycznie niefajnie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7075287 Napisano: 18.01.2023 17:41:50 w Smolar
Pinezka8601 napisał(a):

simonapp napisał(a):

Pinezka8601 napisał(a):

Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?

Gratulacje, 
Czy możesz sprawdzić, co w Twoim wypadku,  wyświetla się na stronie Smolara w okienkach
- Sprawdź wyniki 
- Dla Laureata
Dziękuję.

W wynikach mam gratulacje wygrałeś nagrodę odeślij oświadczenie blablabla. Ale w zakładce laureata, że nie mają nikogo takiego. Ale skoro dostałam też smsa to chyba wygrałam?

Dziękuję za odpowiedź. 
Życzę konkursowiczom, aby taką wiadomość mogli odczytywać   zawsze   i coraz częściej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7075268 Napisano: 18.01.2023 16:37:50 w Smolar
Pinezka8601 napisał(a):

Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?

Gratulacje, 
Czy możesz sprawdzić, co w Twoim wypadku,  wyświetla się na stronie Smolara w okienkach
- Sprawdź wyniki 
- Dla Laureata
Dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#7075159 Napisano: 18.01.2023 11:45:18 w Smolar
adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Załóżmy, że mam blokadę na sms premium. Czy brak możliwości wysłania smsa o wygranej ze strony agencji nie wyklucza poinformowania w wynikach? Mnie się wydaje, że nie, bo podobno wyniki na stronie są najpierw, a potem smsy. A może się mylę?

Mi się wydaje, że nie ma to żadnego znaczenia i nawet jak SMS z jakiegoś powodu nie dojdzie to w Wynikach będzie info... znam nawet taki przypadek emotka

Też zaczęłam sprawdzać wyniki w myśl konkursowej zasady - Pilnujmy Agencje a Agencje niech pilnują nas. 
Rzadko wygrywam w tej Agencji, dlatego muszę Was, bardziej biegłych w tych sprawach dopytać 
Wygrałam, SMS przyszedł. 
Klikam w czerwone okienko  - Sprawdź wyniki-   a tam PUDŁO nie wygrałam.
Fioletowe   - Dla laureata -   otwiera się Formularz 
To po co to Okienko  - Sprawdź wyniki-   dlaczego pojawia się taki komunikat? 
A co, gdy wygra ktoś główną,  gdy paragon odsyła się pocztą i nie trzeba wypełniać formularza? 
Gdzie sprawdzi wyniki, skąd będzie wiedział o wygranej, gdy np. SMS "z jakiegoś powodu nie dojdzie"? 
A w regulaminach jest zapis, że wyniki można sprawdzić na stronie.... Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7074804 Napisano: 16.01.2023 20:15:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Najpiękniejsza wygraną jest książka z Gosi,  doceniono nasz talent pisarski. 
Kto wygrał niech się cieszy. emotka emotka
Ta sama Agencja organizowała:
- wygraj coolpack i 
- wygraj z colorino 
Tam było ponad 12 TYSIĘCY nagród a z FORUM NIE pochwalił się NIKT. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#7074803 Napisano: 16.01.2023 20:01:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gosia  emotka - książka Wyświetl w wątku >>
2 atyde25, pmww 0