Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avantanowa

avantanowa

#7051296 Napisano: 05.10.2022 17:34:14 w Smolar
simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

byekitty napisał(a):

Marymoncka napisał(a):

Jezeli post jest nie na tą grupę to z góry przepraszam i oczywiście usunę,ale męczy mnie jedna myśl od dłuższego czasu. Kiedyś czytałam na forum,że są przypuszczenia,że Smolar blokuje nr tel. Ja w tamtym roku do września co chwila wygrywałam jakieś małe rzeczy u nich. Od ponad roku cisza... Czy osoby które pisały na ten temat doczekały się w końcu sms od Smolara?:)

Generalnie to są tylko przypuszczenia ludzi, nie ma wszak żadnych przecieków. Łatwiej uargumentować brak wygranych  spiskiem, niż tym że tekst się nie spodobał. W agencjach reklamowych jest duża rotacja pracowników i bardzo możliwe, że wpasujesz się w gust jednego pracownika, a drugiego już nie. Przyjdzie świezak i zachwyci się rymami częstochowskimi. To moja teoria, bo bardzo pragnę wierzyć, że agencje trzymają się regulaminu tak jak i my musimy. Ale co się dzieje za zamkniętymi drzwiami nikt nie wie i się nie dowie... 

emotka emotka emotka  
Jeśli Agencje (wszystkie), nie będą mieć zapisów w Regulaminach, że nagrody przechodzą na Organizatora i będą musiały wydać wszystkie nagrody. 
To nie mamy się czego obawiać.
np. tego, że wygra się nagrodę a informacja o niej do nas nie dotrze   i wielu innych sprawach o których była tu mowa na Forum. 
Od kwietnia odkąd toczyły się te dyskusje u Smolara jest znaczna poprawa, widać wiele zmian na + 

Dodam jeszcze, dobrze że pilnują 1nagrody na osobę lub gospodarstwo.

mysle, ze jakby blokowali to strzelali by sobie kule w kolano, tyle osob sie chwali na forum , jakby nagle znikaly wpisy to wiadomo... nikt nie chcialby juz grac. smolar jednak wybiera dosyc dobre prace, czesto ma atrakcyjne nagrody w zwiazku z tym duzo osob gra, pewnie caly sekret. Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

avantanowa

#7050304 Napisano: 30.09.2022 18:18:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

sabart napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

agusia32 napisał(a):

ashanti napisał(a):

banka-manka napisał(a):

emotka aleksandra008 napisał(a):

W tym konkursie z serem kozim to się nie ten zwykły numer wpisuje tylko ten na dole. Po wysłaniu ostatniego zgłoszenia zauważyłam. Wszystkie poprzednie poszły inaczej.emotka

Ja pitole.
To trzeba być ślepym.
Czytałam trzy razy regulamin, szukałam po słowach klucz czy jest info który numer podać. Wpisałam ten górny. 
A tej badziewnej grafiki nie widziałam emotka
Wolne potrzebne od zaraz.

Ja to samo! emotka  Regulamin wyjątkowo przeczytałam od deski do deski, a na grafikę w ogóle nie zwróciłam uwagi emotka  mam nadzieję, że podejdą do tego na luzie  emotka

Też tak zrobiłam, niedowidząca blondynka emotka , napisałam do nich i dostałam taką odpowiedź:

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za kontakt.W zaistniałej sytuacji proszę przesłać zgłoszenie jeszcze raz z prawidłowym numerem paragonu.

Z pozdrowieniami,Zespół MarketinguGoat Farm 

Przyznawać się, czy jest ktoś kto wpisał poprawny nr ? emotka  emotka

emotka jaa

Ja wysłałam jedno zgłoszenie kilka dni temu i w ostatniej chwili mnie olśniło i w rezultacie wysłałam prawidłowy.... ale tylko dlatego że miałam problem z internetem i nie chciało przejść z błędnym numerem.... i siedzę patrzę i się wściekam co się dzieje.... nagle dostrzegam to ogromne foto przykładowego paragonu.... i szybko poprawiam błędny numer paragonu.... jeszcze raz wysyłam.... i teraz szybko i bezproblemowo formularz przechodzi.... 

zly mam, juz nie pamietam co napisalam, w regulaminie brak okreslenia chyba gdzie ten nr jest, wiec mozna zakladac ze u gory po prawej. z drugiej strony organizatorom po prostu zalezy, zeby nie zglaszac na jeden paragon, stad numer, mam nadzieje, ze nie zrobia problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6881040 Napisano: 07.09.2022 09:28:06 w Czy informują/ informowali?
sabart napisał(a):

mia napisał(a):

maryjane napisał(a):

Tam było mało nagród. Nie wszyscy też chcą się chwalić nagrodami o dużej wartości z różnych powodów. 


Jasne, po prostu we wcześniejszych etapach zdarzyły się osoby, które podzieliły się dobrą nowiną, myślałam, że i teraz tak będzie. emotka

Ale zauważ, że z etapu na etapu coraz mniej osób się chwaliło.
Ten konkurs stawał się coraz bardziej popularny wśród narodu, więc i na forum ilość nagród mogła maleć...
Akurat w ten etap włożyłam bardzo dużo zaangażowania, bo pytanie mi pasowało, i kapsli miałam full, ale... Jestem na 99% pewna, że szczęśliwi zwycięzcy poinformowani. emotka Możemy najwyżej liczyć na rezerwę.

I mi temat bardzo podpasowal, więc może mieli też dużo więcej pracy, joni zgłoszen wiecej

kazdemu chyba podobal sie ten etap, ciekawe czy wyniki byly czy opoznienie lekkkie Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6868694 Napisano: 06.07.2022 17:30:15 w WC - rozmowy o wszystkim
ja bym po prostu dala: Twoi przyjaciele na zawsze Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

avantanowa

#6867134 Napisano: 28.06.2022 14:58:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
aspe i amocco nie tylko nie nienawidza mnie ale i czlonkow mojej rodziny, ktorzy tez chca cos sobie wygrac. ja juz nie bede grac u amocco, tyle ladnych zgloszen na przestrzeni jakiegos pol roku i naprawde nie zadam wiele za tyle wydanej kasy na konkursy, ktore organizuja.  Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6860152 Napisano: 18.05.2022 16:10:12 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

van graaf z rowerami ktos dostał info o wygranej?

ja nie, a gralam  Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6859839 Napisano: 17.05.2022 10:11:26 w Avanti
jak zwykle ja i moja rodzina nic, jedyne co mamy od avanti to kominy, ktore nosimy w zimie. Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6856720 Napisano: 30.04.2022 19:33:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

avantanowa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

mixik napisał(a):

avantanowa napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

maverick napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dolicza Wam normalnie losy w loterii piwnej zabki? Kupiłam 4 piwa harnaś i nie mam losu 

A przed pierwszym zakupem potwierdziłaś w aplikacji, że chcesz wziąć udział w loterii i dostałaś @ od Smolara?Ja mam takie coś: "Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do loterii „Otwieramy Sezon Grillowy”" ale liczba losów 0 bo nie kupowałem, ale potwierdziłem chęć emotka

Kupiłam, po paru godzinach weszłam do apki i potwierdziłam chęć udziału, po wpisaniu maila i wyrażeniu zgód- pojawił się los. Także... emotka emotka

Potwierdzam - przed zakupem nie trzeba nigdzie klikać - wystarczy tylko podczas zakupów zeskanować kod. Potem kliknąć we wszystkie zgody i odrazu pojawia się los emotka

a ja zaprzeczam, sprawdzilam produkty tysiac razy, zgody powyrazane, email jest, dokladnie zrobilam jak ty, 1,5 dnia minelo - losu brak

A sprawdzałaś mój komentarz do konkursu? https://www.e-kon...n-grillowy-zabka-18#

U mnie kod pojawił się po zrobieniu zakupu i kliknięciu na biorę udział. Mąż kupił w tym samym sklepie 2 min przede mną i żadnego losu nie ma....wkurza mnie to .....emotka

Potwierdzam, ze moja zabka bierze udzial, kodu brak

I gdzie piszecie takim przypadku? Do Żabki czy Smolara?

Chyba do smolara napisze, na razie nic nie robie, moze jakims cudem sie pojawi. Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6856706 Napisano: 30.04.2022 17:40:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

mixik napisał(a):

avantanowa napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

maverick napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dolicza Wam normalnie losy w loterii piwnej zabki? Kupiłam 4 piwa harnaś i nie mam losu 

A przed pierwszym zakupem potwierdziłaś w aplikacji, że chcesz wziąć udział w loterii i dostałaś @ od Smolara?Ja mam takie coś: "Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do loterii „Otwieramy Sezon Grillowy”" ale liczba losów 0 bo nie kupowałem, ale potwierdziłem chęć emotka

Kupiłam, po paru godzinach weszłam do apki i potwierdziłam chęć udziału, po wpisaniu maila i wyrażeniu zgód- pojawił się los. Także... emotka emotka

Potwierdzam - przed zakupem nie trzeba nigdzie klikać - wystarczy tylko podczas zakupów zeskanować kod. Potem kliknąć we wszystkie zgody i odrazu pojawia się los emotka

a ja zaprzeczam, sprawdzilam produkty tysiac razy, zgody powyrazane, email jest, dokladnie zrobilam jak ty, 1,5 dnia minelo - losu brak

A sprawdzałaś mój komentarz do konkursu? https://www.e-kon...n-grillowy-zabka-18#

U mnie kod pojawił się po zrobieniu zakupu i kliknięciu na biorę udział. Mąż kupił w tym samym sklepie 2 min przede mną i żadnego losu nie ma....wkurza mnie to .....emotka

Potwierdzam, ze moja zabka bierze udzial, kodu brak Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6856651 Napisano: 30.04.2022 09:05:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

maverick napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dolicza Wam normalnie losy w loterii piwnej zabki? Kupiłam 4 piwa harnaś i nie mam losu 

A przed pierwszym zakupem potwierdziłaś w aplikacji, że chcesz wziąć udział w loterii i dostałaś @ od Smolara?Ja mam takie coś: "Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do loterii „Otwieramy Sezon Grillowy”" ale liczba losów 0 bo nie kupowałem, ale potwierdziłem chęć emotka

Kupiłam, po paru godzinach weszłam do apki i potwierdziłam chęć udziału, po wpisaniu maila i wyrażeniu zgód- pojawił się los. Także... emotka emotka

Potwierdzam - przed zakupem nie trzeba nigdzie klikać - wystarczy tylko podczas zakupów zeskanować kod. Potem kliknąć we wszystkie zgody i odrazu pojawia się los emotka

a ja zaprzeczam, sprawdzilam produkty tysiac razy, zgody powyrazane, email jest, dokladnie zrobilam jak ty, 1,5 dnia minelo - losu brak Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6856618 Napisano: 29.04.2022 21:14:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
o nie i ja losu nie mam. a piwa kupione, appka zeskanowana. no coz Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6839215 Napisano: 21.01.2022 15:56:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
czy ktos czeka jeszcze na robot tefal z potrojnego wygrywania?? Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6837635 Napisano: 14.01.2022 15:16:11 w Czy informują/ informowali?
margobb napisał(a):

giti napisał(a):

ja z tych Jedynek wychwyciłem chyba tutaj tylko z 3 osoby które wygrały? czy coś pominąłem? To na 50 osób ponad troche mało.. chyba że ludzie się nie wpisali... Ale dzwonili do każdego więc mogli nie zdążyć wczoraj.. ale dzisiaj też cisza, więc nadzieję odchodzą.. emotka  

Niektórzy obawiają się kontroli z Urzędu Skarbowego i się nie wpisują emotka

a czego sie obawiaja, przeciez podatki zaplacone sa od nagrody.  Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6837186 Napisano: 12.01.2022 18:55:28 w Avanti
a zwyciesca z pepsi auchan , nie ma na stronie... Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6836012 Napisano: 06.01.2022 21:52:02 w Avanti
gregory napisał(a):

Jak myślicie, czy Avanti podobnie jak w innych konkursach, w promocji star nagrodę główną będzie przyznawać sposród tych, którzy wcześniej otrzymali 1000 zł? Z regulaminu to nie wynika...

chcialabym. Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6836009 Napisano: 06.01.2022 21:40:09 w Avanti
nanajka81 napisał(a):

ameryka napisał(a):

vifordist napisał(a):

Podsumowanie AA (Avanti/Afekt):Avanti: 4 x 5000,7x500 na 77 wysłanychAfekt:2 x 10000 i  4 x bilet na 17 wysłanychNo i fajnie emotka  

Moje podsumowanie
Avanti: Lays, Cheetos, Pepsi, Lipton, Intermarche, Orlen, Auchan : rezultat 0/75
Afekt: 0/30

Dla mnie porażka. Wolę loterię
Gratki dla laureatów.

Zawsze jak czytam takie rzeczy myślę, że świat konkursowy to jednak nie jest dla biedaków. Kupiłam Lays 2 razy, wydałam na nie 20 zł, wygrałam 500 zł i na tym stanęło bo po normalnemu mnie po prostu nie stać na takie niezdrowe badziewie.  Dziwię się że te agencje nie robią jakiś ograniczeń na osobę/gospodarstwo bo wtedy więcej osób miałoby szansę na wygraną a nie że jedna zgarnia kilkanaście... Ciekawe kiedy Urzędy Skarbowe dobiorą się do takich wygrywających? Bo to jednak spory zarobek. Ale nie znam się, gram tyle o ile. Podziwiam że ludzie tyle kupują i umieją pociskać ciemnotę agencji aby wygrać bo już przekonałam się że rzadko kiedy wygrywa prawda. Na fejsie czytuję zgłoszenia i naprawdę, niektórych mocno fantazja ponosi przy pisaniu ale jak widać organizatorzy lubią takie kłamanie. Wiem jedno: nie należy się przejmować przegraną bo przy takiej konkurencji to naprawdę ciężko wygrać.

Widzisz, my z rodzina mielismy troche zgloszen i nic nie wygralismy. Niezdrowe badziewie to Twoja opinia i uwazam, ze nie powinnas oceniac ludzi, ktorym to smakuje i ktorzy chca to kupowac. Ktos rownie dobrze moze np negatywnie ocenic Twoj wyglad, i jak bedziesz sie czuc? Kazdy kupuje to co mu smakuje. Kazdy ma do tego prawo. Urzedy podatkuja wygrane, wiec do niczego sie nie musza dobierac.  Wyświetl w wątku >>

avantanowa

#6835979 Napisano: 06.01.2022 18:09:50 w poznajmy się BLIŻEJ
gregory napisał(a):

cześć, czy są osoby z Wrocławia?

sa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6835949 Napisano: 06.01.2022 14:28:11 w Avanti
nic nie wygralismy, kazda osoba w rodzince chciala te 500 plus a nic nam nie dali, jak zwykle zreszta. Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6835948 Napisano: 06.01.2022 14:27:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

luko922 napisał(a):

olivkap napisał(a):

luko922 napisał(a):

Myślicie, że zwycięzcy nagród I stopnia W DRODZE PO NAGRODY SHELL są tez już poinformowani? Nie ma ich na liście, emotka https://www.e-kon...nagrody#.YdbdhWjMKUk

Myślę, że nie, chociaż pewności nie mam. Wygląda na to, że będą wybierani że zwycięzców nagrody II stopnia.

Aha, to niepotrzebnie się interesuje tematem. emotka emotka

w konkursach burna organizowanych przez tą agencję właśnie tak było. Z dziennych była wybierana I stopnia, a później główna z tych z I stopnia.

jutro bedziemy wiedziec Wyświetl w wątku >>
0 0

avantanowa

#6834218 Napisano: 29.12.2021 16:01:40 w Smolar
fiona25 napisał(a):

giti napisał(a):

hejka, mam małego stracha czy ktoś może ma doświadczenie w smolarze konkurs piwo Heineken/Zywiec, a ja na paragonie mam "T Piwo Jasne". Czy taka nazwa bez nazwy konkretnej produktu przejdzie? To jest konkurs internmarche, to chyba wiedza ze na kasie nabija się taka a nie inna nazwa? 

Spokojnie, Smolar jest bardzo ok pod tym względem. Kiedyś w konkursie Somat miałam opis "tabl czyszcz do zmyw" - żadnego problemu, weryfikacja pozytywna.

to sie powtarza, nie tylko Ty kupujesz z takim napisem. takze jak widza takie same nazewnictwo na kolejnym paragonie to wiadomo. Wyświetl w wątku >>