Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tiktak

tiktak

#6835374 Napisano: 04.01.2022 16:44:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpiszę się za dzisiaj, wczoraj, przed...i tak dłuuugo wstecz 😉 prince polo chociaż zjadłam, ba nawet dwa a wygranych zero. Dobrze że  jeszcze mi te wafle smakują 😉
Zeszły tydzień same porażki, może ten wniesie mi trochę radości- nawet kalendarza nie mam bo liczyłam że coś ugram... Wyświetl w wątku >>
1 diabkate 0

tiktak

#6834792 Napisano: 01.01.2022 01:59:25 w Życzenia na święta i nie tylko
Życzę sobie i Wam weny twórczej - haseł które po prostu rozj... ach zachwycą każde jury! Haseł za które będziemy wygrywać auta, dolary i wycieczki! Szczęśliwego Nowego Roku!  Wyświetl w wątku >>

tiktak

#6833762 Napisano: 27.12.2021 22:12:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Narzekania i u mnie dzisiaj nadszedł czas- tyskie olało mnie- szkoda że mąż dopiero teraz uznał - nie grajmy już w to bo nie chcę już pić 😉 jakby to nie brzmiało... Ale nie będziemy już ,,grać,,. 
Lays jeden paragon poszedł ku niezadowoleniu syna bo on by mógł to jeść na śniadanie, obiad i kolację! Dlatego jeden paragon tylko był 😉 - nie wygrane nic 
No i milka Dino- a jakże -jeden paragon i tez nic nie wygrane 

Miałam jakieś szanse na wygraną? 😉😀
Narzekania moje raczej mają charakter humorystyczny ale widziałam że wątek ma moc cudowną, sprawczą więc i ja się tu "zamieszczam" z nadzieją choćby na kalendarz na Nowy Tok 😀 Wyświetl w wątku >>
0 0

tiktak

#6833342 Napisano: 23.12.2021 22:17:05 w Avanti
A ja dodam od siebie że przez przeszło 20lat "grania" w konkursy nie wygrałam nagrody głównej - mam na myśli auto, forsa itp. Nie pytałam także o pomoc czy porady jak wygrać, jak się przypodobać bo wtedy wygrana traci swój smak! Miejmy nadzieję że na każdego z nas czeka wymarzona fura, spora dawka gotówki a może tak jak na mnie czeka bilet na koncert Ateez 😉 dla którego z chęcią oddałabym wszystkie główne z obecnych konkursów! Walczy razem!  Wyświetl w wątku >>

tiktak

#6833084 Napisano: 23.12.2021 09:11:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
Także przyłączam się do gratulacji! Jakże wspaniałe musi to być uczucie wygrać główną nagrodę! Każdy z nas liczy na takie emocje!  Wyświetl w wątku >>

tiktak

#6827012 Napisano: 01.12.2021 08:33:20 w Problemy z logowaniem
dzidziapiernik napisał(a):

tiktak napisał(a):

Dawno mnie tu nie było (wcześniej kasiaj110 😢😢😢). Nie mogłam się nijak zalogować,  przypomnienie hasła także niczego nie dało bo jakieś tolkieny nie chcą współpracować więc  musiałam założyć nowe konto. Strasznie mi przykro bo jednak od 2006 r byłam kasiaj110 😢. No ale nic! Może to i znak by wszystko zacząć od początku! 

Pierwsza i zasadnicza sprawa, to adres mailowy przypisany do pierwotnego konta. Czy nadal masz do niego dostęp? Bo pionas o tym uprzedzał. https://www.e-kon...a-sie-wielkie-zmiany

Dziękuję za odpowiedz. Tak mam dostęp do swojego meila lecz to w niczym mi nie pomogło. Reset hasła nic nie daje -bo niby przychodzi ,,coś"  na pocztę jednak cały czas jest   błąd tolkena/tolkiena czy jak to się nazywa.  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

tiktak

#6826845 Napisano: 30.11.2021 17:00:54 w Problemy z logowaniem
Dawno mnie tu nie było (wcześniej kasiaj110 😢😢😢). Nie mogłam się nijak zalogować,  przypomnienie hasła także niczego nie dało bo jakieś tolkieny nie chcą współpracować więc  musiałam założyć nowe konto. Strasznie mi przykro bo jednak od 2006 r byłam kasiaj110 😢. No ale nic! Może to i znak by wszystko zacząć od początku!  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0