Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Kwiat Paproci

Kwiat Paproci

#7087742 Napisano: 11.04.2023 19:48:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olekmarcin napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

olekmarcin napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Znalazł ktoś pytanie na dziś na Travelist? Przejrzałam wszystkie oferty z Tatrami i nie znalazłam pytania...

Wczoraj znalazłem bez problemu, dziś też nie mogę się doszukać...

Też nie znalazłam.... emotka

Od godziny szukam i nie maemotka

Ufff, jest... : Travelistowy KONKURS urodzinowy „Wygraj voucher pobytowy do jednego z hoteli z całej Polski!” – PYTANIE KONKURSOWE NA 11.04.2023 – dokończ zdanie:

Czy ktoś podpowie gdzie można znaleźć, bo ja tyle czasu szukam i nicemotka  może być na priv mała podpowiedz Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7087719 Napisano: 11.04.2023 17:01:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

olekmarcin napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Znalazł ktoś pytanie na dziś na Travelist? Przejrzałam wszystkie oferty z Tatrami i nie znalazłam pytania...

Wczoraj znalazłem bez problemu, dziś też nie mogę się doszukać...

Też nie znalazłam.... emotka

Od godziny szukam i nie maemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7086938 Napisano: 04.04.2023 09:42:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W waszych sklepach biedronkach są wygrane z zdrapek produkty - bo u mnie biedronka jakaś pusta i brak sera który wygrałam... jak myślicie do kiedy można odebrać wygrany towar?
juz za kilka dni koniec loterii a odebrać nagrody tez się nie da.... 
myslicie ze po świętach można jeszcze odebrać wygrany produkt? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7086158 Napisano: 29.03.2023 13:11:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
ewikewikk napisał(a):

Przeglądarka Chrom, tekst poniżej 300 zn, zdjęcie standard, telefon bez 48 i przeszło bez problemów.

ZetZ]

Przeglądarka Chrom, tekst poniżej 300 zn, zdjęcie standard, telefon bez 48 i przeszło bez problemów.

Wielkie dzięki za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7086157 Napisano: 29.03.2023 13:11:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
ewikewikk napisał(a):

Przeglądarka Chrom, tekst poniżej 300 zn, zdjęcie standard, telefon bez 48 i przeszło bez problemów.

ZetZ]

Przeglądarka Chrom, tekst poniżej 300 zn, zdjęcie standard, telefon bez 48 i przeszło bez problemów.

Wielkie dzięki za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7086156 Napisano: 29.03.2023 13:10:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwiamickie napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam pytanko dotyczący konkursu aviko
mam problem z wysłaniem zgłoszenia 
z jakiej przeglądarki korzystacie?
bo nie wiem gdzie tkwi problem...
jak wpisujecie numer telefonu z 48 czy bez
zdjęcie ma malutkie pomniejszone
i ciagle jakiś błąd wyskakuje...
proszę pomóżcie emotka
z góry dziękuję emotka

Ja wysłałam z telefonu- z Iphone. 
Numer telefonu bez +48.
Jak zwykle 1 zgłoszenie i wygrana emotka  Myślę, że dzięki bardzo kreatywnemu zdjęciu.
Powodzenia!

Bardzo dziękuję za pomocemotka Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7086110 Napisano: 29.03.2023 09:56:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko dotyczący konkursu aviko
mam problem z wysłaniem zgłoszenia 
z jakiej przeglądarki korzystacie?
bo nie wiem gdzie tkwi problem...
jak wpisujecie numer telefonu z 48 czy bez
zdjęcie ma malutkie pomniejszone
i ciagle jakiś błąd wyskakuje...
proszę pomóżcie emotka
z góry dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7085215 Napisano: 22.03.2023 11:00:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pierwsza marcowa  i pierwsza wiosenna wygrana emotka  czyli 500 zł emotka  z wedlaemotka  a nie ukrywam że miałam cichą nadzieję na voucher podróżny na rodzinne wczasy  emotka Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7085049 Napisano: 21.03.2023 13:21:43 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

maverick napisał(a):

edzia21 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

nique napisał(a):

maryam napisał(a):

Oczko08 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

https://www.e-kon...ocha-lubi-nagradza  Czy informowali już z tego konkursu???

nie

Wyłonienie zwycięzców do dzisiaj, czyli 20 marca a poinfomowanie ich do 24 marca 😉

Formularz aktywny, są już podpięte wyniki, bo u mnie nic chyba?...

na jakiej stronie ten formularz?

Strona główna | Laureaci (amooco.com)

Podpięte, bo mi przechodzi do formularza emotka

Mi też przechodzi. Nr konta chcą więc pewnie kasa.

A czy jest ktoś, komu formularz nie przechodzi...bo u mnie też pojawiają się formularze do wszystkich zgloszen jakie wyslalam. Moze wszystkich puszcza?

U mnie "Podaj poprawny adres email" więc Edzia gratuluję emotka

Oooo to spoko, dzieki emotka

o mnie też przepuszcza do formularzaemotka
tez chcą nr konta bankowego.... ale się zastanawiam czy dla laureatów głównych jest inny formularz, bo oświadczenie na stronie regulaminu jest tylko jedno  czyli takie samo dla laureata głównego i dla laureata 500zł ... No to czekamy na maile z info o wyczekiwanej wygranej..... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7084570 Napisano: 17.03.2023 16:05:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorcia77 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie o loterię w Castoramie
na stronie internetowej ich konkursu można pobrać jakiś bonusowy kod na telefon
Dwa dni temu się tam zarejestrowałam i do tej pory żaden kod nie przyszedł.
Byłam dziś nawet w Castoramie tej co podałam i nic....
jak wpisuję ponownie to pisze ze już ten numer telefonu rozstał zarejestrowany ale żadnej informacji na telefon nie otrzymałam  emotka
nic z tego nie rozumie..... 
a Wy otrzymaliście coś na telefon po zarejestrowaniu?

tak. sms od STOCOD   

Gratulujemy, idz do sklepu Castorama ......... i link do dodatkowego kodu

A to ciekawe dlaczego ani na mój ani na męża teflon nic nie przyszło ?
chyba napiszę do nich.... może coś odpiszą....
dzieki za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7084562 Napisano: 17.03.2023 15:37:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie o loterię w Castoramie
na stronie internetowej ich konkursu można pobrać jakiś bonusowy kod na telefon
Dwa dni temu się tam zarejestrowałam i do tej pory żaden kod nie przyszedł.
Byłam dziś nawet w Castoramie tej co podałam i nic....
jak wpisuję ponownie to pisze ze już ten numer telefonu rozstał zarejestrowany ale żadnej informacji na telefon nie otrzymałam  emotka
nic z tego nie rozumie..... 
a Wy otrzymaliście coś na telefon po zarejestrowaniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7084460 Napisano: 16.03.2023 17:17:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Z Pudliszek Kaufland mogą być Ketchupy? Wg regulaminu są po prostu produkty pomidorowe. Hm?

Według mnie nie mogą. Na ich stronie konkursowej są pokazane produkty które biorą udział w konkursie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7084315 Napisano: 15.03.2023 19:46:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hydrozagadka napisał(a):

as32572 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie dotykach konkursu Haribo
przychodzi wam jakieś potwierdzenie na maila ale chociaż podziękowanie na stronie po wysłaniu zgłoszenia  emotka  bo u mnie nic....

Przychodzi.
Może miałaś za długo otwartą stronę, trzeba wysłać jeszcze raz.

Dokładnie, u mnie sytuacja bardzo podobna, organizator odpowiedział że powinno być potwierdzenie, bez potwierdzenia nie ma rejestracji

Wysłałam jeszcze raz i po 10 minutach @ pojawiła się w spamie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7084314 Napisano: 15.03.2023 19:46:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hydrozagadka napisał(a):

as32572 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie dotykach konkursu Haribo
przychodzi wam jakieś potwierdzenie na maila ale chociaż podziękowanie na stronie po wysłaniu zgłoszenia  emotka  bo u mnie nic....

Przychodzi.
Może miałaś za długo otwartą stronę, trzeba wysłać jeszcze raz.

Dokładnie, u mnie sytuacja bardzo podobna, organizator odpowiedział że powinno być potwierdzenie, bez potwierdzenia nie ma rejestracji

Wysłałam jeszcze raz i po 10 minutach @ pojawiła się w spamie. Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7084309 Napisano: 15.03.2023 18:47:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie dotykach konkursu Haribo
przychodzi wam jakieś potwierdzenie na maila ale chociaż podziękowanie na stronie po wysłaniu zgłoszenia  emotka  bo u mnie nic.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7084303 Napisano: 15.03.2023 17:42:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic, nic i nic.... jak długo mam jeszcze czekać na pierwszą marcową wygraną?
No już 15 marca czyli połowa miesiąca a tu nic, nic i nic...... chcę to zmienić  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7083640 Napisano: 10.03.2023 13:26:46 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Czy były już maile do laureatów z ostatniego etapu Podravki/Vegaty? Nie wiem czy jeszcze się łudzić 
może być info na priv

Raczej nie, oni tego samego dnia aktualizują listę na stronie.

Dzięki za infoemotka no to czekamyemotka Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

Kwiat Paproci

#7083615 Napisano: 10.03.2023 11:23:12 w Czy informują/ informowali?
Czy były już maile do laureatów z ostatniego etapu Podravki/Vegaty? Nie wiem czy jeszcze się łudzić 
może być info na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7083605 Napisano: 10.03.2023 10:44:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy były już maile do laureatów z ostatniego etapu Podravki/Vegaty? Nie wiem czy jeszcze się łudzićemotka
może być info na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7083292 Napisano: 08.03.2023 18:37:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślicie ze w REC z piwami już są kompletne wyniki, czy jeszcze jutro uzupełnią...? Wyświetl w wątku >>
0 0