Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Kwiat Paproci

Kwiat Paproci

#7057922 Napisano: 04.11.2022 12:06:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Kinder bueno do laureatów zostają wysłane tylko SMSy czy mail i SMS ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7057660 Napisano: 03.11.2022 15:08:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

Dziś jeszcze ponoć ma Fortuna informować. Dajcie znać, jeśli tak będzie.

Z konkursu Wawel czy jakiegoś innego? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7057342 Napisano: 02.11.2022 12:33:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przyszedł bon 100 zł do Dino emotka
uwaga! kurier wrzuca do skrzynki, bo nie potrzeba podpisu... Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7056453 Napisano: 28.10.2022 12:15:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z nestle z dodatkowego losowania poszło wszystko o tej samej porze?
ja wysłałam mega dużo zgłoszeń i nic nie wpadło - miałam nadzieje na rezerwę.... Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#7055033 Napisano: 21.10.2022 14:23:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z z Kinder Bueno laureatom przychodzi tylko SMS czy dodatkowo wysyłają maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7054739 Napisano: 20.10.2022 13:53:17 w co chcielibyście wygrać?
Kasę, pieniążki, bony....
.... zimą i wiosną dużo wydatków nas czaka....
remont domu, zielona szkoła i tygodniowe wycieczki dzieciaków.... 
i życie coraz droższe.... więc pieniążki, bony.... zapraszam
zresztą i innymi nagrodami rzeczowymi nie pogardzę...
wszelaki sprzęt RTV AGD, rowery, laptop, lodówka, zmywarka, ekspres itp
a i na piękne rodzinne wakacje zabrałabym moich najbliższych.... emotka
A i domek z działką w emotka  górach emotka
marzenia, marzenia... te duże i te maleńkie.... może kiedyś się iszczą... emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Kwiat Paproci

#7054555 Napisano: 19.10.2022 19:38:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślicie, ze Kubus już wszyskich poinformował czy jeszcze jest szansa na mail z info o nagrodzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7054552 Napisano: 19.10.2022 19:34:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie znów nic.... tyle Kubusiów wysłanych i nic....emotka  tyle paragonów zgłoszonych do konkursów, loterii i zero.... same pustki.... płakać, wyć mi się chce....emotka
U mnie w domu  tylko same wirusy i bakterie się panoszą i ciagle chorujemy.....
oby się ilość wirusów w ilość nagród się zmieniła...
  Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7052972 Napisano: 12.10.2022 21:57:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

anula790 napisał(a):

[quote=Ja także u nich wygrałam i mam zamiar odesłać paragony tylko ze zgłoszeń z ostatniego losowania ( od.3.10 do 9.10), ale też mam na paragonach inne konkursy  emotka
Czy trzeba wszystkie paragony jakie się zgłosiło? Bo trochę miałam tych zgłoszeń


samuraj]

xena napisał(a):

Powiedzcie mi moi drodzy, bo jestem ostatnio od wielkiego święta na forum... Czy jest szansa dowiedzieć się od Kropka Bordo jaki paragon został wylosowany?? Otóż wygrałam w Dare i każą odesłać paragon (jeśli wysłało się więcej zgłoszeń to wszystkie!!). No masakra jakaś, wysłałam trochę zgłoszeń, boję się żeby któregoś nie pominąć a po drugie mam na nich kupę zgłoszeń do innych konkursów. Ma ktoś doświadczenie z tą agencją w tym temacie??

Ja wygrałem u nich tysiaka w tej poprzedniej i nie było szans się dowiedzieć nawet trzech ostatnich cyfr paragonu, niestety musisz wszystkie wysłać 

Też wysyłałam wszystkie paragony! Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7052202 Napisano: 10.10.2022 17:21:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 Z Loterii Nestle to chyba tylko ja nie mogę wygrać tego super szkolnego zestawu - na ok 50 paragonów ZERO wygranych.... 
jak Wy to robicie że wygrywacie.....? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7051447 Napisano: 06.10.2022 13:09:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszystkie nagrody już poszły z konkursu Do wyboru do koloru? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7050790 Napisano: 03.10.2022 15:09:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie
Dzis doszły bony do Carrefoura czy można je jakoś sprawdzić czy są aktywne?
bo ostatnio ktoś pisał że bony nie działają.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7050299 Napisano: 30.09.2022 18:10:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabart napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

agusia32 napisał(a):

ashanti napisał(a):

banka-manka napisał(a):

emotka aleksandra008 napisał(a):

W tym konkursie z serem kozim to się nie ten zwykły numer wpisuje tylko ten na dole. Po wysłaniu ostatniego zgłoszenia zauważyłam. Wszystkie poprzednie poszły inaczej.emotka

Ja pitole.
To trzeba być ślepym.
Czytałam trzy razy regulamin, szukałam po słowach klucz czy jest info który numer podać. Wpisałam ten górny. 
A tej badziewnej grafiki nie widziałam emotka
Wolne potrzebne od zaraz.

Ja to samo! emotka  Regulamin wyjątkowo przeczytałam od deski do deski, a na grafikę w ogóle nie zwróciłam uwagi emotka  mam nadzieję, że podejdą do tego na luzie  emotka

Też tak zrobiłam, niedowidząca blondynka emotka , napisałam do nich i dostałam taką odpowiedź:

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za kontakt.W zaistniałej sytuacji proszę przesłać zgłoszenie jeszcze raz z prawidłowym numerem paragonu.

Z pozdrowieniami,Zespół MarketinguGoat Farm 

Przyznawać się, czy jest ktoś kto wpisał poprawny nr ? emotka  emotka

emotka jaa

Ja wysłałam jedno zgłoszenie kilka dni temu i w ostatniej chwili mnie olśniło i w rezultacie wysłałam prawidłowy.... ale tylko dlatego że miałam problem z internetem i nie chciało przejść z błędnym numerem.... i siedzę patrzę i się wściekam co się dzieje.... nagle dostrzegam to ogromne foto przykładowego paragonu.... i szybko poprawiam błędny numer paragonu.... jeszcze raz wysyłam.... i teraz szybko i bezproblemowo formularz przechodzi....  Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7049679 Napisano: 28.09.2022 10:59:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

maniemani napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

monkakk napisał(a):

madllen napisał(a):

syksonka napisał(a):

A bony do Carrefoura z Kubusia ktoś ma? Tyle było a na forum cicho🤔

W wątku informuje jest wpis,  że były maile,  niestety  emotka

Nie wiem czy były @ z bonami, bo ja akurat wygrałam wyższą nagrodę.

Ale wczoraj pisali ze maile poszły z info o wygranej a potem szły maile ze jednak nie wygrali....

A po dwóch godzinach jeszcze mail, że jednak wygrana... Masakra jakaś...
Tyle, że to było z ogólnopolskiej loterii, a nie z Carrefoura.

Carrefour ma chyba czas do dzisiaj na info. 23.09 + 3dr

EDIT: w ogólnopolskim było 23.09 + 2dr

Czy w końcu nagrodzili tych co nie mieli wygrać aby już totalnie nie pogrążyć agencji... 
czyli u mnie znów kolejna porażka.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7049658 Napisano: 28.09.2022 10:07:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

madllen napisał(a):

syksonka napisał(a):

A bony do Carrefoura z Kubusia ktoś ma? Tyle było a na forum cicho🤔

W wątku informuje jest wpis,  że były maile,  niestety  emotka

Nie wiem czy były @ z bonami, bo ja akurat wygrałam wyższą nagrodę.

Ale wczoraj pisali ze maile poszły z info o wygranej a potem szły maile ze jednak nie wygrali.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#7049597 Napisano: 27.09.2022 22:12:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

U mnie z Kubusia na multum zgłoszeń tylko 1 karta do Empiku a i tak nie wiadomo czy zaraz nie odwołają.emotka
A POS Media PL to chyba rzeczywiście nie ogarniają, to ono robili loterię z Alcali, tiermin minął a nagród nie ma, próbowałam do nich dzwonić dziś to cały czas sygnał zajętościemotka

Jesli chodzi o wodę Alcali to w piątek otrzymałam maila z info o wygranej z rezerwy. (Wysłałam tylko jedno zgłoszenie) A myślałam ze konkurs dawno zakończony. Tak, wiec wody z szklankami zapewne będą wysyłać hurtem jak się uporają z rezerwą. Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

Kwiat Paproci

#7049584 Napisano: 27.09.2022 20:36:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moninn napisał(a):

Ja już niby wygrałam w Kinder Bueno , a teraz powtórka z rozrywki od Kubusia, taki E-mail 
Użytkownik Loteria POS Media PL chce odwołać wiadomość o temacie „Loteria „Kubusiowi Pasjonauci” – nagroda czeka”.

U mnie żadnego maila a tyle zgłoszeń wysłałam -
ale teraz nie wiem czy się cieszyć czy smucić,
może do tych właściwych laureatów dopiero maile wyślą....
ale bałagan mają..... Wyświetl w wątku >>
1 ikropka 0

Kwiat Paproci

#7048900 Napisano: 23.09.2022 21:38:10 w Czy informują/ informowali?
maniemani napisał(a):

Eti dare coś informuje? Jakoś cicho na forum...

W środę poszły maile - dokładnie nie wiem z którego dnia losowanie - ale obstawiam ze na bieżąco informują  Wyświetl w wątku >>
1 maniemani 0

Kwiat Paproci

#7048097 Napisano: 20.09.2022 18:42:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
lasiglasty napisał(a):

ewunia napisał(a):

Czy wysyłali już wejściówki do Suntago z konkursu "Korzystaj z lata"?

Nie, i raczej długo sobie jeszcze poczekamy, mają czas do końca października, a z tego, co odpisali wynika, że nie ma co liczyć na wcześniejszą wysyłkę. 

Mi odpisali ze wyślą zgodnie z regulaminem czyli do końca października  Wyświetl w wątku >>
1 ewunia 0

Kwiat Paproci

#6880242 Napisano: 02.09.2022 17:29:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smutno.... bardzo smutno..... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0