Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Emememe

Emememe

#7114410 Napisano: 04.08.2023 15:58:43 w Czy informują/ informowali?
magalan83 napisał(a):

Kaktus lewiatan?

Są wyniki w komentarzu pod postem konkursowym. Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

Emememe

#7114383 Napisano: 04.08.2023 15:16:25 w WC - rozmowy o wszystkim
sasaaabp napisał(a):

Ciekawe co z osobami, które wygrały a już sprzedały komuś bilet. Pytanie czy sprzedający będzie iść w zaparte, że nie odda kasy, bo coś tam coś tam, czy jednak zlituje się i odda emotka

Ja sprzedałam i jak będzie oficjalne info, że festiwal się nie odbędzie to oddam kupującemu kasę, a sama będę dopytywać organizatora konkursu, co z moją nagrodą  emotka Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7114334 Napisano: 04.08.2023 13:29:42 w Czy informują/ informowali?
whitepoint napisał(a):

Orbit?

Na stronie jest lista za losowanie z 31 lipca, maile szły w środę. Wyświetl w wątku >>

Emememe

Emememe

#7114250 Napisano: 04.08.2023 11:59:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

Ja się dziwię, ze ktoś naiwnie wierzy, że konkursy z gierkami będą uczciwe. Dotyczy to zarówno grających i agencji. Wg mnie podobne praktyki są przy Somersby, główne nie lecą do uczciwie grających

Jeśli agencja nie potrafi udowodnić komuś ingerencji w kod gry, to nie ma podstaw, aby anulować taki wynik. a RedBull w większości przypadków nie ma podstaw, by odrzucić wyniki, bo były zdobyte w sposób uczciwy, bez żadnej ingerencji w kod czy czymkolwiek innym to sobie tłumaczą. Nazywają uczestników oszustami, a sami oszukują, bo nie trzymają się swojego regulaminu, który jest wiążący dla oby stron. Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7114230 Napisano: 04.08.2023 11:32:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

Ludziom naprawdę zależało by wygrać bilety na tę Red Bull imprezę? emotka  Mnie by nie zaciągnęli końmi  emotka
Moje wnioski są takie: bramki zdominowane przez handlarzy, gierki przez hakerów, zostały tylko wierszyki - a tutaj trudno jest mieć ciągle świeże pomysły. Wniosek ostateczny: dać sobie spokój z konkursami   emotka emotka

Bilety nie, ale głośnik to fajna nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7114220 Napisano: 04.08.2023 11:21:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

A mogli zrobić normalny konkurs na rymy częstochowskie. I nikt nie czułyby niesmaku.

Oj czułby emotka  Już raz zrobili konkurs z pytaniem otwartym, było 250 nagród i na forum nie pochwalił się nikt xD Pytania o te nagrody pojawiały się wielokrotnie, wydaje mi się, ze ktoś by napisał, jakby faktycznie coś tam zdobył, bo to była nagroda o wartości około 100 zł, wiec nie było czego zazdrościć emotka  
Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7114178 Napisano: 04.08.2023 10:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnriealaa napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Mi odpisali dziś dokładnie to samo. Ja też im na to odpisałam kontynuując dyskusje. To jest dość ironiczne, że chcąc wykluczyć oszustwa i być fair co do osób grających uczciwie, właśnie nie są w stosunku do nich fair 😂

Dokładnie! Dało się uzyskać wynik mniej niż 5s bez żadnych udziwnień i kodów. Zresztą, jak usunęli czasy poniżej 5s, to większość z nas miała zapisany czas 5s jak udało się go zdobyć - ja zapisywałam każdy lepszy, wiec widać ze to był proces a nie jakieś grzebanie w kodzie. Chyba tez się pofatyguję i napiszę do nich maila. Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7114084 Napisano: 03.08.2023 20:20:31 w Smolar
sesyjnie1 napisał(a):

Czy ktoś miał kiedyś problem z wypełnieniem oświadczenia u smolara? Dostałam wyniki SMS , sprawdziłam na stronie, wyświetla się wygrana. Naromiast próbuje uzupełnić oświadczenie i wyskakuje ze nie ma takiego laureata

Przy nagrodzie 1 stopnia musisz wydrukować oświadczenie ze strony smolara i im wysłać poczta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7114046 Napisano: 03.08.2023 18:24:22 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Co może iść od Chromatique w aplikacji InPost? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7113916 Napisano: 03.08.2023 14:22:25 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

Nivea polecialo naraz? emotka

U mnie @ o 14:15 Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

Emememe

#7113912 Napisano: 03.08.2023 14:19:08 w moje dzisiejsze wygrane :)

Emememe

#7113905 Napisano: 03.08.2023 14:11:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
banka-manka napisał(a):

Gdyby ktoś był ciekawy co wygrało główną nagrodę w ostatnim konkursie Poltino emotka  
Konkurs wiosenny Rodzina Smakoszy II edycja | Poltino
Główna nagroda
Poltino - W ubiegłą środę mieliśmy okazję gościć u laureatki... | Facebook

Hasłem reklamowym bym tego nie nazwała emotka  Ale skoro im się spodobało… Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7113887 Napisano: 03.08.2023 13:21:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

koszalek napisał(a):

Ciekawe kiedy będzie relacja z wręczania samochodu w Faktorii emotka

Eee chyba nie faktorii emotka  konkursy pomyliłeś;)

Rzeczywiście. W Manufakturze! Pamiętam, że obiecywali, że będzie relacja emotka

https://youtu.be/CZH5ZdxXNls
emotka emotka Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7113807 Napisano: 03.08.2023 10:20:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szkodnik1988 napisał(a):

Emememe napisał(a):

atyde25 napisał(a):

A w Somersby też ucięli hahhahh.W takich gierkach zawsze jest sztuczne nabijanie,Po co organizują tego typu gry jak wiadomo ,że to grają ludzie programami i szarak nie ugra nic.

Właśnie o to chodzi, ze w redbull ucięli niesprawiedliwie, bo dało się ugrać wynik 3s i nie potrzeba było do tego botów.

Ale ktoś dostał jakąś oficjalną odpowiedź?

Nie wiem, czy ktoś w ogóle pisał. To są tylko nasze domysły. Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7113804 Napisano: 03.08.2023 10:15:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

A w Somersby też ucięli hahhahh.W takich gierkach zawsze jest sztuczne nabijanie,Po co organizują tego typu gry jak wiadomo ,że to grają ludzie programami i szarak nie ugra nic.

Właśnie o to chodzi, ze w redbull ucięli niesprawiedliwie, bo dało się ugrać wynik 3s i nie potrzeba było do tego botów. Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7113735 Napisano: 02.08.2023 22:38:37 w Czy informują/ informowali?
barnsik napisał(a):

Orbit?

Były maile dziś przed południem i jest już lista laureatów na stronie emotka Wyświetl w wątku >>
1 barnsik 0

Emememe

#7113728 Napisano: 02.08.2023 22:01:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Ciekawe czy maile z wygrana dojdą emotka

Raczej nie będą ich wysyłać z tego maila do newslettera, więc z tym nie powinno być problemu emotka Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

Emememe

#7113726 Napisano: 02.08.2023 21:50:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate86 napisał(a):

ewunia napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

kate86 napisał(a):

Czy wszystkim przyszedł mail o weryfikacji paragonu z Nivea Hebe? Teraz zerknęłam, ze  niektórzy pisali, ze powinien przyjść a ja nic nie dostałam, ciekawe czy dostali moje zgłoszenie…:(

Ja też nie dostałam emotka

Ja też nie dostałam, wydaje mi się, że to wina poczty - interia chyba blokuje maile od Nivea, bo nawet newsletter nie przychodzi.

Ja tez mam pocztę na Interii, może coś w tym jest:/

Faktycznie na interię nie przychodzą te maile. Ja ich zapytałam, czy moje zgłoszenie dotarło, podałam nr paragonu + część zgłoszenia i mi potwierdzili, ze jest w bazie. Wyświetl w wątku >>
1 ewunia 0

Emememe

#7113709 Napisano: 02.08.2023 20:24:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciotkaklotka napisał(a):

kupiłam dzis 4 żywce w żabce na loterię męskie granie, ale w apce nie mogę znaleźć info o loterii a przecież trwa do 15.08
Co robić?

Wejdź w strefę piwoszy, tam jest baner z loterią emotka Wyświetl w wątku >>