Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Emememe

Emememe

#7106860 Napisano: 07.07.2023 11:56:34 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
byekitty napisał(a):

Jestem "na nie" dla zdjęć w wątku MDW. Screeny smsow lub maili często z mininagrodami - zajmują dużo miejsca w przeglądarce (i na serwerze tysz). Trzeba przeczytać cały tekst zamiast kilku słów i nie da się tych wygranych potem wyszukać 😎

nie widzę w tym żadnej wartości, dla wygranego też to zajmuje więcej czasu niż napisanie trzech słów, więc nie zwalam tego na karb lenistwa.

Popieram! Szczególnie denerwują mnie screeny z wygraną z nagrody bramkowej, gdzie godzina została ucięta na screenie. Nie wnosi to żadnej wartości i zabiera tylko przestrzeń. (gdyby jeszcze była zostawiona godzina, to by było wiadomo, żeby wtedy już nie puszczać swojego zgłoszenia). Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7106857 Napisano: 07.07.2023 11:50:58 w Co to za zawleczka?
delfinka101 napisał(a):

Góra czerwona 12 znaków. Czy to stary lech?

Wydaje mi się, ze to może być warka Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7106840 Napisano: 07.07.2023 11:25:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czekam na nagrodowe rozpoczęcie lipca. Już jest 7 dni opóźnienia, więc pierwsza nagroda musi być z przytupem! emotka Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7106791 Napisano: 07.07.2023 10:05:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doode napisał(a):

adamo86 napisał(a):

pecia napisał(a):

Hej, czy z grillowego z Dino ostatnie dni już były informowane?

Dzisiaj wg Regulaminu powinien być 29.06. Pozostałe max w poniedziałek emotka

Wg moich obliczeń są już w plecy 1 dzień za 29.06... choć to niepodobne do smolara emotka

Nie są w plecy, do dziś mają czas. Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7106395 Napisano: 05.07.2023 17:23:17 w Pomocy!!!!
MagdalenaMal napisał(a):

Emememe napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Gdzie odnaleźć te kody FuzeTea  w Zappce?
Jeszcze po zakupie je widziałam,  teraz szukam w aplikacji i nie mogę ich odnaleźć..

Musisz napisać do żabki o ich ponowne przysłanie, bo zniknęły wraz ze zniknięciem wyzwania w aplikacji (było do 04.07).

Dziękuję za info,
Czy wiesz może ,  na jaki mail pisać?  konkurs jest tylko do jutra…
na szczęście jeden kod skopiowałam 2 dni temu do Pages
 mam nadzieję że jest dobry…

Ja zawsze piszę na ten: kontakt@zabka.pl Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

Emememe

#7106391 Napisano: 05.07.2023 17:19:18 w Pomocy!!!!
MagdalenaMal napisał(a):

Gdzie odnaleźć te kody FuzeTea  w Zappce?
Jeszcze po zakupie je widziałam,  teraz szukam w aplikacji i nie mogę ich odnaleźć..

Musisz napisać do żabki o ich ponowne przysłanie, bo zniknęły wraz ze zniknięciem wyzwania w aplikacji (było do 04.07). Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

Emememe

#7106340 Napisano: 05.07.2023 14:50:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Emememe napisał(a):

Ostin789 napisał(a):

Ta najsłabsza praca rafaello zdyskwalifikowana, ciekawe o co chodzi 🧐

Pan Piotr nie wysilił się, by własnoręcznie narysować ten jakże skomplikowany szkic lodów i je po prostu wydrukował emotka  Widać było znak wodny na zdjęciu. Widziałam pod jakimś postem na fb dyskusję o tej pracy, więc pewnie ktoś postanowił to zgłosić emotka

No ale chyba ktoś to jednak wybrał do TOP60? i dostanie 500zł? emotka

Mam nadzieję, ze dyskwalifikacja oznacza utratę prawa do nagrody, bo jak inaczej  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7106039 Napisano: 04.07.2023 15:55:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

czy ja dobrze rozumiem, że Wawel informuje dziś a konkurs skonczyl się chyba przedwczoraj?
Czy to inny konkurs?:DDDDDDDDD

I tak mają opóźnienie, wg regulaminu powinni informować wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

Emememe

#7105769 Napisano: 03.07.2023 20:37:54 w Czy informują/ informowali?
kumulacja napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

https://www.e-kon...dze-po-sukces-18   Czy informowali już?

20 dni od zakończenia konkursu już dawno minęły. Nie przypominam sobie, żeby ktoś chwalił się wygraną. A może jednak odezwą się laureaci?

Konkurs się zakończył 25 czerwca, mają 20 dni roboczych na poinformowanie, więc do 21.07 :) Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7105346 Napisano: 02.07.2023 11:04:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

Emememe napisał(a):

Ostin789 napisał(a):

Czy nuii biedronka jest ograniczenie znakow? Czytam regulamin i nie moge znaleźć informacji ale może ktoś wyłapał.

Napisali, ze jeden SMS to jedno zgłoszenie konkursowe, czyli teoretycznie limit to 160 znaków, ale czy tak faktycznie jest to nie wiem. Wysłałam jedno zgłoszenie z ponad 400 znakami i zwrotka dotarła, więc liczę na to, ze jednak tego limitu nie ma emotka

Czy pozostałe osoby biorące udział otrzymały zwrotkę ?
U mnie brak..i sms przekonwertowany na MMS. Czy to oznacza, że nie bierze udziału w konkursie moje zgłoszenie ?

Wydaje mi się, ze jak się przekonwertował na MMS to do nich nie dotarł. W regulaminie jest mowa o tym, ze prawidłowo zarejestrowane zgłoszenie to to ze zwrotką. Wyświetl w wątku >>
1 Finezyjna 0

Emememe

#7105339 Napisano: 02.07.2023 10:26:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ostin789 napisał(a):

Czy nuii biedronka jest ograniczenie znakow? Czytam regulamin i nie moge znaleźć informacji ale może ktoś wyłapał.

Napisali, ze jeden SMS to jedno zgłoszenie konkursowe, czyli teoretycznie limit to 160 znaków, ale czy tak faktycznie jest to nie wiem. Wysłałam jedno zgłoszenie z ponad 400 znakami i zwrotka dotarła, więc liczę na to, ze jednak tego limitu nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
1 Ostin789 0

Emememe

#7105062 Napisano: 30.06.2023 18:29:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

To jest ten konkurs Bacardi, w którym jest do wygrania wyjazd na kemping do Chałupy 6, czy nie?! W sponsorowanych na fb mi się pojawił… Kupiłem rum i 80 złotych w plecy. Jest jakiś konkurs w bazie, ale nie trzeba tam kupować tego rumu, za to do wygrania nie jest wyjazd tylko ten alkohol… Masakra jakaś. :-/

Ja taki kojarzę, ale nie sprawdzałam czy jest w bazie: 
https://bacardipartymixer.pl/?fbclid=IwAR2OyDUJG5nUSx1ZtxGz7_pClNy-FjfhC1o_u5ogllfckiBMdl9ZxxdopEk_aem_AZUFs_2Wl4nUedc8oaBaNbCCye6odFsAJ2EE5_c5IKdm9rwbZOPxIgHD8jaWaB96KnU Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

Emememe

#7104905 Napisano: 30.06.2023 12:19:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
adamo86 napisał(a):

Firma Traffica którą agencję obsługuje? Pojawiło się coś w apce DPD  emotka

Wydaje mi się, ze kiedyś wysyłali tym nagrody z Somersby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

#7104626 Napisano: 29.06.2023 15:25:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Nie mówię że jest złe... ale czy to najlepsza praca? emotka  Było wg mnie kilka lepszych a nie mówiąc już o tej ... Michała Zembrzuskiego  emotka  emotka  emotka

Według mnie, praca Michała jest przekombinowana. Wyświetl w wątku >>
0 0

Emememe

Emememe

#7104238 Napisano: 28.06.2023 14:15:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MagdalenaMal napisał(a):

Reasumując, przy takich ustawieniach w telefonie nie ma obaw, że taka wiadomość nie stanie się MMS?

U mnie pojawia sie taki komunikat, gdy chcę wysłać zdjęcie w wiadomości, wiec wydaje mi się, ze przy wyłączeniu opcji MMS w ustawieniach nie ma szans na to, że w takiej formie coś od nas wyjdzie.  

Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7104230 Napisano: 28.06.2023 14:01:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TurboMike napisał(a):


No okej... ale czy to coś zmienia? Wydaje mi się że poza ewentualną różnica w rozliczeniach względem operatora to i tak wiadomość na milion znaków powinna dojść do odbiorcy niezależenie czy wysłaliśmy tekst w formie SMS czy MMS.. Tak mi się przynajmniej mocno wydaje. Jeśli jestem w błędzie to może jakaś fachura w temacie mnie z niego wyprowadzi emotka

Zazwyczaj odbieranie MMSów trzeba skonfigurować, nie jest to domyślna opcja + wydaje mi się, że do odbioru potrzebna jest włączona transmisja danych (?). Dodatkowo w regulaminach jest mowa o SMS, więc takiej formy zgłoszenia trzeba się trzymać emotka Wyświetl w wątku >>

Emememe

#7104222 Napisano: 28.06.2023 13:36:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MagdalenaMal napisał(a):

Mam iphone7
zmieniłam w ustawieniach telefonu, żeby widzieć liczbę znaków SMS 

wysyłając np na konkurs Lenor wyszło mi 460/160 …

Ja w iPhone odklikałam funkcje MMS i wysyłają się tylko SMSy. Wysłałam wiadomość testową na inny telefon z ponad 1500 znakami i u odbiorcy widnieje jako SMS emotka  
Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

Emememe

#7103687 Napisano: 26.06.2023 17:39:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Hulajnoga z Góralków, karta z Goodie i koszulka Lech emotka Wyświetl w wątku >>