Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Activee56

Activee56

#6841798 Napisano: 01.02.2022 14:52:48 w Konkursy firm tytoniowych
[quote=Paczka właśnie doszła! emotka  
Czy wysyłałaś im ten podpisany dokument? Nie rozumiem czy powinnam go odesłać w momencie otrzymania zamówienia czy w momencie ewentualnej reklamacji 


kocurro21][quote=Najpierw rzeczywiście jest mail, ale juz bezpośrednio od Edenred, ze wysyłają kuriera z Fedexu, do mnie dostarła po tym mailu następnego dnia. Poczekaj jeszcze kilka dni, ale sprawdź dokładnie maila, może w spamie - mail od zamowienia-pl@edenred.com, wiec mogłaś przeoczyć.. może do nich napisz na tego maila zamowienia... ?? 

3 mam kciuki! daj znać jak dojdzie emotka

Activee56][quote=Jak miło - dziękuję! emotka  Ja właśnie nic nie dostałam jeszcze (a minęło już 50 dni od powiadomienia o wygranej). Napisałam do nich maila,odpisali, że dostali informację, że przesyłki zostały nadane. A u mnie cisza… Mam nadzieję, że to się jakoś rozwiąże, nie chciałabym żeby przeleciało mi przed nosem 500 zł  emotka



kocurro21]
Aż napisał(a):

pawelec777 napisał(a):

Czy ktoś otrzymał już kartę edenred od  BAT z konkursu "Masz wybór"? emotka

Dostałam wiadomość o wygranej 6.12. Napisali mi, że czas na wysyłkę to 50 dni, ale jeśli wszyscy wygrani wyślą wcześniej potrzebne dane to wyślą wcześniej emotka  więc czekamy. Swoją drogą sama czekałam do ostatniej chwili z podaniem danych, bo byłam jakoś mocno nieufna. Mam nadzieję, że jednak wszystko jest legit emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

Activee56

#6840991 Napisano: 28.01.2022 12:56:57 w Konkursy firm tytoniowych
[quote=Jak miło - dziękuję! emotka  Ja właśnie nic nie dostałam jeszcze (a minęło już 50 dni od powiadomienia o wygranej). Napisałam do nich maila,
odpisali, że dostali informację, że przesyłki zostały nadane. A u mnie cisza… Mam nadzieję, że to się jakoś rozwiąże, nie chciałabym żeby przeleciało mi przed nosem 500 zł  emotka



kocurro21]
Aż napisał(a):

pawelec777 napisał(a):

Czy ktoś otrzymał już kartę edenred od  BAT z konkursu "Masz wybór"? emotka

Dostałam wiadomość o wygranej 6.12. Napisali mi, że czas na wysyłkę to 50 dni, ale jeśli wszyscy wygrani wyślą wcześniej potrzebne dane to wyślą wcześniej emotka  więc czekamy. Swoją drogą sama czekałam do ostatniej chwili z podaniem danych, bo byłam jakoś mocno nieufna. Mam nadzieję, że jednak wszystko jest legit emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

Activee56

#6831710 Napisano: 16.12.2021 17:28:01 w Konkursy firm tytoniowych
pawelec777 napisał(a):

Czy ktoś otrzymał już kartę edenred od  BAT z konkursu "Masz wybór"? emotka

Dostałam wiadomość o wygranej 6.12. Napisali mi, że czas na wysyłkę to 50 dni, ale jeśli wszyscy wygrani wyślą wcześniej potrzebne dane to wyślą wcześniej emotka  więc czekamy. Swoją drogą sama czekałam do ostatniej chwili z podaniem danych, bo byłam jakoś mocno nieufna. Mam nadzieję, że jednak wszystko jest legit emotka Wyświetl w wątku >>
1 kocurro21 0