Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Ceres

Ceres

#6850507 Napisano: 20.03.2022 15:43:39 w Wkurza mnie...
sesyjnie1 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Swoją przygodę z loteriami zacząłem od niedawna i czytałem gdzieś na forum jak wkurzające potrafią być paragony z ITM, jednak dopiero dziś odczułem to na własnej skórze. Kupiłem 2 sery Hochland Gouda wędzona, a na paragonie treść: "Ser zolty pls 150g". Raz, że nie ma nazwy firmy, a dwa to ten ser ma gramaturę 135 g. Póki co nie rejestrowałem kodów. Kupiłem też 2 zupy mrożone Hortexa a na paragonie: "Zupa kalafiorowa 4" - przy czym w razie wygranej myślę, że u Smolara jest jakaś szansa, że przejdzie. W poniedziałek udam się tam i chcę zażądać stosownych wyjaśnień na piśmie. Macie jakieś doświadczenia w tych sprawach ?

Ja tez tego nigdy nie sprawdzałam do czasu kiedy miałam zamiast np kisiel delecta po prostu napisane kisiel na paragonie. na szczęście przeszło bez zbędnych wyjaśnień, może sami to sprawdzali. Ale teraz jestem wyczulona 

Mnie podobne sytuacje spotkały z paragonami Z Polomarketu. Cheetos to chrupki serowe, kisiel to po prostu kisiel bez jakiejkolwiek wzmianki jaki producent.
Jeśli chodzi o paragony z ITM, u mnie też są lakoniczne opisy, ale przy każdym produkcie jest podany nr z kodu kreskowego produktu. Wyświetl w wątku >>

Ceres

#6850506 Napisano: 20.03.2022 15:25:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isana123 napisał(a):

ikropka napisał(a):

isana123 napisał(a):

Wyobraźcie sobie, dziś Lindt się odezwał. Najpierw powtórzył maila, że się przyjrzą sytuacji, że wysłali do wszystkich blablabla....Przed godziną 14 dostałam maila, że nie otrzymali mojego oświadczenia i paragonu. Zrobiłam im zatem FWD i.... natychmiast odpisali, że uwzględniają sytuację i prześlą mi nagrodę  emotka emotka emotka

Hmm mi też napisali, że nie otrzymali mojego oświadczenia i paragonu. Zrobiłam FWD i cisza

Może jutro Ci odpiszą. Ja mogłam trafić akurat na moment, gdy ktoś obsługiwał pocztę, stąd natychmiastowa odpowiedź.

Dokładnie, to musiał być ten moment. Mniej więcej o 13:30 miałam otwartą pocztę i wtedy przyszła od nich wiadomość, że nie otrzymali wcześniej mojego oświadczenia. Od razu im zrobiłam zwrotkę i opisali, że wyślą nagrodę. W ogóle to zrobiłam wielkie oczy jak zobaczyłam, że przy niedzieli odpisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ceres

#6850298 Napisano: 18.03.2022 13:28:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bez sensu z tym Lindt, tak ciężko dostać od nich odpowiedź na maila emotka

Czy ktoś poratuje z osób, które otrzymały od nich nagrodę. I powie, czy miał może na etykiecie nr telefonu nadawcy paczki? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ceres

#6850066 Napisano: 17.03.2022 11:32:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isana123 napisał(a):

Ceres napisał(a):

isana123 napisał(a):

Czy z Lindt Excellence odnieśli się do maili? U mnie cisza emotka Gdzie dalej uderzać?

U mnie też cisza. Przy wysyłaniu maila do nich zaznaczyłam, że chcę potwierdzenie odczytuwiadomości. Na razie wygląda, że nawet nie otwarli tego maila emotka A na  numer z jakiego wysyłali sms`a z informacją o wygranej też nie można oddzwonić emotka  

Dokładnie, numer tajny emotka Ten adres mailowy jest użyty tylko do konkursu, mogli zamknąć sprawę i nie zaglądają.
Dziś przesłałam maila na adresy z regulaminu:
[email protected]

[email protected]

Dziękuję za namiary, też spróbuję tam napisać. Wyświetl w wątku >>
1 isana123 0

Ceres

#6850032 Napisano: 17.03.2022 08:25:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isana123 napisał(a):

Czy z Lindt Excellence odnieśli się do maili? U mnie cisza emotka Gdzie dalej uderzać?

U mnie też cisza. Przy wysyłaniu maila do nich zaznaczyłam, że chcę potwierdzenie odczytu
wiadomości. Na razie wygląda, że nawet nie otwarli tego maila emotka A na  numer z jakiego wysyłali sms`a z informacją o wygranej też nie można oddzwonić emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Ceres

#6849792 Napisano: 15.03.2022 23:57:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edi999a napisał(a):

stokrotka33 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

isana123 napisał(a):

Czy jest tu ktoś, kto nie dostał info o wysyłce czekolad lindt i nie dostał czekolad? U mnie taka sytuacja ☹

Też nic nie otrzymałam.. 

też czekam

Wydaje mi się, że coś pokręcili z wysyłkami- do mnie przyszły dwie paczki o takim samym numerze, kurier zabrał jedną - mówił, że ją odeślą, bo nie mogą być dwie przesyłki o jednym numerze nadania. Być może do niektórych nie dotarła nagroda, bo do innych pojechały dwie.

Może rzeczywiście coś pokręcili emotka   U mnie też nie było sms`a o wysyłce i brak przesyłki. A tak w ogóle
po odesłaniu oświadczenia i skanu paragonu, przychodził zwrotny email o pozytywnej weryfikacji? Wyświetl w wątku >>
1 isana123 0

Ceres

#6849790 Napisano: 15.03.2022 23:47:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku i ja się pożalę na Cheetos i Avanti emotka Porażka tym bardziej boli, że jeśli chodzi o zwierzęta, to odpowiedzi pisałam z serca. Widocznie nie tędy droga... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ceres

#6836708 Napisano: 11.01.2022 10:08:10 w Avanti
iwona0103 napisał(a):

Jest już pełna lista z Lay's emotka

To nawet lepiej, że rozesłali emaile przed ogłoszeniem listy za VIII etap podwójnego. Ale sprawdzałabym skrzynkę pocztową, bo zarówno moje
jak i męża dane by pasowały na liścieemotka A tak przynajmniej nie robiłam sobie nadziei. Najlepsze, że akurat nasza pierwsza litera nazwiska i imiona
pojawiały się akurat przy wynikach tych etapów, w których braliśmy udział. A w tych etapach, które sobie odpuściliśmy, na liście nie trafiały się takie zbieżnościemotka

Chyba jednak wolałabym, żeby w danych laureata podawali też zwycięski nr paragonu. Wtedy człowiek by się nie nastawiał na nic na przód.
Też tak czasem macie, że się wkręcacie "a może email do mnie nie dotarł, gdzieś go po drodze wcięło ?" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0