Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kocurro21

kocurro21

#6856289 Napisano: 28.04.2022 14:09:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Oj Wąteczku od baaardzo długiego czasu nic... pokaż tę swoją słynną magię, o której tutaj wszyscy mówią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kocurro21

#6854301 Napisano: 14.04.2022 14:51:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zlituj się wątusiusiu.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kocurro21

#6853979 Napisano: 12.04.2022 12:14:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magiczny wątku ... ;( ;( emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kocurro21

#6853811 Napisano: 11.04.2022 13:52:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wąteczku.... tak źle jeszcze nie było emotka  proszę Cię helpmi :*   Wyświetl w wątku >>
0 0

kocurro21

#6852180 Napisano: 31.03.2022 09:58:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wąteczku ... Nic nic nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kocurro21

#6851400 Napisano: 25.03.2022 17:06:12 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurzają współczesne ceny szczególnie pieczywa i mięsa... Prawie codziennie zmieniają się ceny tego co kupuję.

Masakra, już nie wspomnę o paliwie ... Do tego u mnie w bidzie to całą wodę wykupili i mąkę ... Zaraz ich cena poszybuje, bo ludzie kupują na potęgę emotka Wyświetl w wątku >>

kocurro21

#6851363 Napisano: 25.03.2022 14:01:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
skarpetki Somersby DPD - dokumenty zwrotne i Testowanie Silan - też DPD i dokumenty zwrotne emotka Wyświetl w wątku >>
2 mili05, darog 0

kocurro21

#6850886 Napisano: 22.03.2022 21:07:21 w Wkurza mnie...
sledzik860 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

Potrzebuję odwyku od bramek... Poważnie ... Raz, że zmarnowałam już tyle kasy na te losowe konkursy bramkowe, że czuję się już jak nałogowy hazardzista nad ranem, który wychodzi z kasyna, bo mu je zamykają i szuka innego, które jeszcze choć przez godzinę jest otwarte... A dwa ... po prostu Help me ...emotka emotka  proszę ogarnijcie mnie emotka

Jak potrzebujesz grać dużo bramek, to spróbuj znaleźć zbyt na kupowane towary. Popytaj rodziny czy czegoś nie potrzebuje, odsprzedaj trochę taniej, ewentualnie wystaw aukcję. Warto też prowadzić bilans zysków i strat. 

Ostatnio zrobiłam porządek w paragonach... Przeraziło mnie to powiem szczerze i boję się policzyć ile wydałam 😭 ale może tak jak piszesz może taki bilans by się przydał? Bo jeśli chodzi o zyski z bramek... 0zł,2kilo do przodu jak nie więcej, a kasowo... Nie mam odwagi policzyć 😝😭

Jak grasz dużo bramek to bilans na pewno jest przydatny, wtedy masz czarno na białym jak idzie w bramkach. Na pewno nie warto grać wg mojej oceny bramek typu 1000 zł raz dziennie, chyba, że wyższe nagrody za tym przemawiają albo jest wiele mniejszych. Raczej gram bramki gdzie jest dużo nagród, ale mniejszych. Gram w wolnym czasie, po pracy i innych obowiązkach, choć lubię w sklepie zrobić zakupy na 10-20 bramek. :)

No i kusisz i cały misterny plan w ... 🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

kocurro21

#6850885 Napisano: 22.03.2022 21:06:03 w Wkurza mnie...
madllen napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

Potrzebuję odwyku od bramek... Poważnie ... Raz, że zmarnowałam już tyle kasy na te losowe konkursy bramkowe, że czuję się już jak nałogowy hazardzista nad ranem, który wychodzi z kasyna, bo mu je zamykają i szuka innego, które jeszcze choć przez godzinę jest otwarte... A dwa ... po prostu Help me ...emotka emotka  proszę ogarnijcie mnie emotka

Jak potrzebujesz grać dużo bramek, to spróbuj znaleźć zbyt na kupowane towary. Popytaj rodziny czy czegoś nie potrzebuje, odsprzedaj trochę taniej, ewentualnie wystaw aukcję. Warto też prowadzić bilans zysków i strat. 

Ostatnio zrobiłam porządek w paragonach... Przeraziło mnie to powiem szczerze i boję się policzyć ile wydałam 😭 ale może tak jak piszesz może taki bilans by się przydał? Bo jeśli chodzi o zyski z bramek... 0zł,2kilo do przodu jak nie więcej, a kasowo... Nie mam odwagi policzyć 😝😭

Koniecznie podlicz, to na prawdę pomaga nabrać dystansu. Od siebie dodam, że mnie często zachęcają wpisy innych o wygranych w bramkach i se myślę: o tyle osób wygrało to i ja muszę spróbować, niestety najczęściej jest to zgubne...  emotka

O tototo ! Właśnie tak czytam ile to tych wygranych i sobie myślę...nie no teraz to już na pewno się uda i trzymam 50grzeska i du.a zbita Wyświetl w wątku >>
0 0

kocurro21

#6850878 Napisano: 22.03.2022 20:51:51 w Wkurza mnie...
sledzik860 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

Potrzebuję odwyku od bramek... Poważnie ... Raz, że zmarnowałam już tyle kasy na te losowe konkursy bramkowe, że czuję się już jak nałogowy hazardzista nad ranem, który wychodzi z kasyna, bo mu je zamykają i szuka innego, które jeszcze choć przez godzinę jest otwarte... A dwa ... po prostu Help me ...emotka emotka  proszę ogarnijcie mnie emotka

Jak potrzebujesz grać dużo bramek, to spróbuj znaleźć zbyt na kupowane towary. Popytaj rodziny czy czegoś nie potrzebuje, odsprzedaj trochę taniej, ewentualnie wystaw aukcję. Warto też prowadzić bilans zysków i strat. 

Ostatnio zrobiłam porządek w paragonach... Przeraziło mnie to powiem szczerze i boję się policzyć ile wydałam 😭 ale może tak jak piszesz może taki bilans by się przydał? Bo jeśli chodzi o zyski z bramek... 0zł,2kilo do przodu jak nie więcej, a kasowo... Nie mam odwagi policzyć 😝😭 Wyświetl w wątku >>
0 0

kocurro21

#6850874 Napisano: 22.03.2022 20:19:10 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

Potrzebuję odwyku od bramek... Poważnie ... Raz, że zmarnowałam już tyle kasy na te losowe konkursy bramkowe, że czuję się już jak nałogowy hazardzista nad ranem, który wychodzi z kasyna, bo mu je zamykają i szuka innego, które jeszcze choć przez godzinę jest otwarte... A dwa ... po prostu Help me ...emotka emotka  proszę ogarnijcie mnie emotka

Rozumiem Cię doskonale ale wiesz co? Jest na to jedna rada - powstrzymuj się od kupowania w ilości więcej niż potrzebujesz - bramkowego produktu. A jak nie możesz to jak już go kupisz to nie graj od razu tylko daj sobie kilka dni - wierząc że leżący paragon nabierze mocy i w końcu trafisz emotka Powodzenia! U mnie to działa. Też licho mi w bramkach idzie ale przynajmniej kasy nie wydaję za dużo na te wszystkie niepotrzebne produkty.

Hmmm... Brzmi całkiem mądrze i sensownie ... Postaram się posłuchać Twojej rady, dziękuję Ci ślicznie 🥰 Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

kocurro21

#6850870 Napisano: 22.03.2022 19:50:20 w Wkurza mnie...
Potrzebuję odwyku od bramek... Poważnie ... Raz, że zmarnowałam już tyle kasy na te losowe konkursy bramkowe, że czuję się już jak nałogowy hazardzista nad ranem, który wychodzi z kasyna, bo mu je zamykają i szuka innego, które jeszcze choć przez godzinę jest otwarte... A dwa ... po prostu Help me ...emotka emotka  proszę ogarnijcie mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kocurro21

#6850631 Napisano: 21.03.2022 12:56:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kocurro21 napisał(a):

Wąteczku emotka  pokaż swoją magiczną moc, o której tutaj tak wszyscy mówią i pomóż wygrać coś sensownego... ile można jest żółty ser, który swoją droga nie należy do najsmaczniejszych na rynku ? emotka emotka emotka

EDIT: Wątku.. bardzo CI dziękuję, że zadziałałeś i wygrałam syropek..  emotka  jednak proszę o jakąs wygraną, któej nie mogłabym WYPIĆ emotka  emotka   Wyświetl w wątku >>

kocurro21

kocurro21

#6850602 Napisano: 21.03.2022 10:43:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

bonawentura23 napisał(a):

I napisał(a):

bonawentura23 napisał(a):

Z Haribo powinna być zwrotka?

Tak na maila!

Do mnie też nie - wysyłałam w sobotę rano. 

sprawdźcie spam, u mnie wszystkie zwrotki tam wylądowały 😀

kurczaki jak teraz szukam i pomyślę, to ani w poprzednim etapie 3 razy a ni w tym.. nie dostałam maila emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kocurro21

#6850580 Napisano: 21.03.2022 09:44:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wąteczku emotka  pokaż swoją magiczną moc, o której tutaj tak wszyscy mówią i pomóż wygrać coś sensownego... ile można jest żółty ser, który swoją droga nie należy do najsmaczniejszych na rynku ? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

kocurro21

#6850075 Napisano: 17.03.2022 12:11:40 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

fargo88 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ziolko napisał(a):

edzia21 skoro taka cenna nagroda, to dlaczego nie wysłałaś kurierem? Koszt niewiele większy, a większe prawdopodobieństwo, że dotrze na drugi dzień.

Gdybym mogła cofnąć czas - wysłałabym kurierem. Przesłanka była taka, że nie miałam czasu siedzieć w domu i czekać aż kurier przyjedzie po kopertę...po drodze wstąpiłam na pocztę. Dodam również, że już 10 lat "konkursowania" za mną, więc tych listów też sporo wyszło - NIGDY ŻADEN nie zaginął.emotka BTW.Przesyłka oczywiście nadal "w transporcie".

Edzia21 jak zakończyła się twoja historia z tym nieudolnym tworem jakim jest pp? Moja przesyłka też w ciągłym transporcie, a avanti się upomina...

Polecam zadzwonić na infolinię PP, tam podadzą numer do oddziału który powinien doręczyć. Następnie dzwoń do oddziału i niech szukają.
Tak zrobiłem z moją do Łodzi dzień przed terminem i następnego dnia już była doręczona.

Po kilkudziesięciu telefonach, a to do centrali, a to do punktu dostarczenia (też Łódź) przesyłka została odnaleziona po prawie 2 tygodniach - polecony priorytet. Do tego dostałam "ochrzan", że jestem bezczelnym babskiem wszak upominam się o dostarczenie poleconego priorytetu W TERMINIE, a oni nie mają ludzi do pracy i "czego ja w ogóle chcę". emotka

Złożyłam reklamację...przyznali mi 2 zł rekompensaty emotka

GRATKI emotka  jakbym miała 2 złote to by mnie w domu 3 dni nie było emotka   Wyświetl w wątku >>

kocurro21

#6849691 Napisano: 15.03.2022 14:17:50 w Avanti
myja napisał(a):

kocurro21 napisał(a):

czy za cheetos 100 zł - avanti zgadza się na skan oświadczenia? czy koniecznie trzeba wysłać pocztą? rozumiem, ze opakowania z kodem nie muszę wysyłać? tak tylko się upewniam emotka  to moja pierwsza i ostatnia cheetosowa wygrana po wieeeelu próbach

Niestety oświadczenia trzeba wysyłać pocztą/kurierem emotka  opakowania nie trzeba.PS: Gratki! emotka  

Dziękuję Ci ślicznie emotka   Wyświetl w wątku >>
1 myja 0

kocurro21

#6849686 Napisano: 15.03.2022 14:10:22 w Avanti
czy za cheetos 100 zł - avanti zgadza się na skan oświadczenia? czy koniecznie trzeba wysłać pocztą? rozumiem, ze opakowania z kodem nie muszę wysyłać? tak tylko się upewniam emotka  to moja pierwsza i ostatnia cheetosowa wygrana po wieeeelu próbach Wyświetl w wątku >>
0 0

kocurro21

#6849678 Napisano: 15.03.2022 13:55:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
lolzek napisał(a):

Stówka z Cheetos emotka

ja w koncu tez emotka emotka   Wyświetl w wątku >>