Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Yazpik

Yazpik

#7171635 Napisano: 23.04.2024 12:40:12 w Żabka
byekitty napisał(a):

rufus napisał(a):

olabas napisał(a):

Super jest ten konkurs Captain Jack - po zakończeniu musimy tu zrobić jakąś galerię naszych dzieł emotka

Tez mi sie podoba. Cos nowego w konkursachemotka

fajne, nowe wyzwanie. skupienie się na tekście pod trochę innym kątem - czad!

Ten tekst, który wpisujecie to ma jakiś sens? W sensie wpisujecie go tak, jakby miał być zgłoszeniem tekstowym, czy po prostu jako szereg niewiążących się ze sobą słów? Bo nigdy z generatorem obrazów nie miałem do czynienia i jakoś nie umiem sobie tego wpisywania wyobrazić... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7150796 Napisano: 03.01.2024 08:56:09 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Ma ktoś może na sprzedaż lub wymianę jakieś vouchery na koncerty organizowane przez MJM Prestige? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7148065 Napisano: 18.12.2023 13:11:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do wygranych w Podravce/Vegecie we wcześniejszych etapach niż piąty - dostaliście już przelewy? Bo wygrałem w etapie czwartym i do mnie jeszcze nic nie doszło... Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7148005 Napisano: 18.12.2023 09:26:34 w Czy informują/ informowali?
taak napisał(a):

Czy Vegeta/Podravka wczoraj informowała?

Podpinam się pod pytanie. Czy 7 etap Podravki/Vegety był rozwiązany? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7144922 Napisano: 06.12.2023 10:56:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Już nagrody przyjechały, więc mogę się pochwalić emotka 15000 z konkursu Kinder "Dziecięce talenty" emotka Pierwsza taka duża wygrana! Syn przeszczęśliwy! emotka Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7141086 Napisano: 21.11.2023 14:46:21 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

Ami12 napisał(a):

Hej. Czy Cin Cin i vegeta informowali?

Vegeta za 3 etap w piątek. A dziś są obrady za 4 etap + 7 dni na info.
Cin Cin nikt się nie chwalił, sporo osób dopytuje.

Coś mnie martwi ten Cin&Cin. Do trzech dni roboczych info. Etap zakończony we wtorek, info powinno być w piątek, tymczasem siedzimy w poniedziałek, wtorek i nic się nie dzieje. Może informowali, tylko ktoś zgarnął całą pulę i się nie pochwalił? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7138070 Napisano: 10.11.2023 13:54:26 w Czy informują/ informowali?
asia8564 napisał(a):

Czy cin cin informuje na bieżąco tzn teraz będą wyniki za etap zakończony w ten poniedziałek ? Czy wcześniej ?

Etap skończył się we wtorek. Wydaje mi się, że wyniki powinny być dzisiaj, ale dopiero zacząłem tam grać, więc mogę się mylić. Niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7137330 Napisano: 08.11.2023 12:48:23 w Czy informują/ informowali?
onazielona86 napisał(a):

Kinder ostatni etap ?

Było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7137218 Napisano: 08.11.2023 09:15:54 w Czy informują/ informowali?
Czy grał ktoś w Crunchips (Groszek/Euro)? Kiedy wyniki? A może już do kogoś pisali? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7133814 Napisano: 25.10.2023 12:19:53 w Czy informują/ informowali?
Z którego etapu informuje dziś loteria Kinder Chocolate? Z tego który jest już na stronie , czy z siódmego, który się skończył w niedzielę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7133801 Napisano: 25.10.2023 12:02:17 w Czy informują/ informowali?
Z którego etapu informuje loteria Kinder dzisiaj? Z szóstego czy siódmego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7133060 Napisano: 23.10.2023 08:20:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Netto dodało komentarze pod zwycięskimi pracami, ale udało mi się zlokalizować tylko 2 laureatów. 🤔 Bardzo fajne filmy. 👏 Chociaż przyznam, że myślałam, że oczekują raczej naszych uśmiechniętych buzi w Netto. 😄

Które filmy wygrały? Bo widzę tylko ten jeden na fb... emotka Instagram i TikTok nic nie widzę...

Na Instagramie film z malowaniem na deskorolce. Trzeciego nie znalazłam, chociaż Tik Toka też sprawdzałam. W sumie to nie zdziwię się, jeśli tak zostanie, bo dziennych też potrafili rozdać mniej niż 5 🙄 Ale jak ktoś zlokalizuje trzeciego laureata, to dajcie znać. 😄

Netto odpisało komuś, że wybierali każdego zwycięzcę z innej platformy. Szkoda, że w regulaminie o tym nic nie wspomnieli, bo na pewno wiele osób zamieściłoby swoje zgłoszenia nie na facebooku, tylko na instagramie lub na tiktoku (gdzie w ogóle zgłoszenia można policzyć na palcach i nadal zwycięskiego nie znalazłem). W regulaminie pisali przecież, że wybierają trzech głównych ze wszystkich zwycięzców nagród dnia, a nie po jednym z platform. Wrrr.... zezłościli mnie tą odpowiedzią. Zwłaszcza, że 80% konkursowych zgłoszeń pochodzi z fb. Na tiktoku ich prawie nie było. Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7132842 Napisano: 21.10.2023 18:05:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
8igora9 napisał(a):

Netto dodało komentarze pod zwycięskimi pracami, ale udało mi się zlokalizować tylko 2 laureatów. 🤔 Bardzo fajne filmy. 👏 Chociaż przyznam, że myślałam, że oczekują raczej naszych uśmiechniętych buzi w Netto. 😄

Które filmy wygrały? Bo widzę tylko ten jeden na fb... emotka Instagram i TikTok nic nie widzę... Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7132596 Napisano: 20.10.2023 13:58:02 w Czy informują/ informowali?
Kto czeka na Netto? Myślicie, że dziś będą wyniki? Mogliby dać, bo to czekanie jest wykańczające emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7132595 Napisano: 20.10.2023 13:56:18 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

Myślicie, że Gerber poszedł cały? Nagród w sumie sporo było.

Raczej poszedł cały. Dostałem maile z początku konkursu, z końca, z forum wiadomo, że główne poszły... więc raczej cały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7131706 Napisano: 17.10.2023 14:56:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Igoosia90 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Trzeba bylo śmiało dodawać, bo nad tymi dziennymi nagrodami chyba zbyt długo się nie zastanawiali. Jestem ciekawa co wybiorą na główne.  Mi wpadły w oko dwa filmy. Plus oczywiście mój 🤣🤣🤣🤣 Ale tak, w konkursach z filmami zawsze są świetne prace, ale jest ich stosunkowo niewiele. Także trzeba się uczyć kręcić i montować. 👍

Jakie filmy, jakie? Może mój? Robimy ranking? emotka
Mnie w tym konkursie zdziwiło, że tak mało zgłoszeń na instagramie i tiktoku. Wydawało mi się, że będzie zatrzęsienie, zwłaszcza wśród tiktokowej młodzieży, a tu w zasadzie pustki emotka

Na tik toku zawsze jest mało zgłoszeń, chyba młodzież ma takie rzeczy w 4 literach 🤔
Ja się do swojego filmu nie przyznam, choćby mnie przypalali żywym ogniem 🤣 A jak ktoś ze znajomych to zobaczy, to będę mu patrzeć prosto w oczy i mówić, że to nie byłam ja. 😆
Było kilka bardzo fajnych filmów, ale już chwilę po obejrzeniu nie pamiętałam o czym były. Mi w pamięć zapadł tylko ten film gdzie było logo netto ułożone z jakiś ziaren czy czegoś w tym stylu i podrzucone do góry. I drugi pana z brodą, który poleciał na moje wakacje z Gulliverem, grilluje na moim grillu, a teraz chce płacić w sklepie moimi bonami do netto. 🤣 Jestem fanką jego wesołej twórczości, ale powoli tracę cierpliwość. 😆

Bardzo ciekawe, kogo wybiorą. No i ciekawe, czy wybiorą kogoś, kto wygrał wcześniej 100 zł, czy kogoś nienagradzanego. Niby logika mówi, że powinni wybrać kogoś z tych 100 zł, ale w regulaminie mają powiedziane, że wybierają ze wszystkich... I choć to byłoby nielogiczne, to różnie może być emotka


Mają co najmniej kilkanaście przyzwoitych filmów i do tego jeszcze pare ciekawych zdjęć, ale coś czuję w kościach, że wybiorą jakieś przypadkowe rzeczy. Ale też mnie ciekawość zżera i chociaż widziałam lepsze prace, to trzymam kciuki za siebie i swoją rodzinę, bo przecież wygrać każdy może. 😄


Widzę że same konkursowe znajome nazwiska powygrywały tam. Śpiewak również. Ja to nie potrafię się tak wygłupiać.

Mi tam smutno, że głupiej stówki nie wygrał nasz film nawet, bo się okropnie nastaraliśmy  emotka

Może były na filmie osoby trzecie? Bo sporo osób przez to odpadło emotka

No właśnie nie było. Trudno, przynajmniej się człowiek trzy wieczory pobawił emotka

Wasz był ten z lego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7131701 Napisano: 17.10.2023 14:38:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Igoosia90 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Trzeba bylo śmiało dodawać, bo nad tymi dziennymi nagrodami chyba zbyt długo się nie zastanawiali. Jestem ciekawa co wybiorą na główne.  Mi wpadły w oko dwa filmy. Plus oczywiście mój 🤣🤣🤣🤣 Ale tak, w konkursach z filmami zawsze są świetne prace, ale jest ich stosunkowo niewiele. Także trzeba się uczyć kręcić i montować. 👍

Jakie filmy, jakie? Może mój? Robimy ranking? emotka
Mnie w tym konkursie zdziwiło, że tak mało zgłoszeń na instagramie i tiktoku. Wydawało mi się, że będzie zatrzęsienie, zwłaszcza wśród tiktokowej młodzieży, a tu w zasadzie pustki emotka

Na tik toku zawsze jest mało zgłoszeń, chyba młodzież ma takie rzeczy w 4 literach 🤔
Ja się do swojego filmu nie przyznam, choćby mnie przypalali żywym ogniem 🤣 A jak ktoś ze znajomych to zobaczy, to będę mu patrzeć prosto w oczy i mówić, że to nie byłam ja. 😆
Było kilka bardzo fajnych filmów, ale już chwilę po obejrzeniu nie pamiętałam o czym były. Mi w pamięć zapadł tylko ten film gdzie było logo netto ułożone z jakiś ziaren czy czegoś w tym stylu i podrzucone do góry. I drugi pana z brodą, który poleciał na moje wakacje z Gulliverem, grilluje na moim grillu, a teraz chce płacić w sklepie moimi bonami do netto. 🤣 Jestem fanką jego wesołej twórczości, ale powoli tracę cierpliwość. 😆

Bardzo ciekawe, kogo wybiorą. No i ciekawe, czy wybiorą kogoś, kto wygrał wcześniej 100 zł, czy kogoś nienagradzanego. Niby logika mówi, że powinni wybrać kogoś z tych 100 zł, ale w regulaminie mają powiedziane, że wybierają ze wszystkich... I choć to byłoby nielogiczne, to różnie może być emotka


Mają co najmniej kilkanaście przyzwoitych filmów i do tego jeszcze pare ciekawych zdjęć, ale coś czuję w kościach, że wybiorą jakieś przypadkowe rzeczy. Ale też mnie ciekawość zżera i chociaż widziałam lepsze prace, to trzymam kciuki za siebie i swoją rodzinę, bo przecież wygrać każdy może. 😄


Widzę że same konkursowe znajome nazwiska powygrywały tam. Śpiewak również. Ja to nie potrafię się tak wygłupiać.

Mi tam smutno, że głupiej stówki nie wygrał nasz film nawet, bo się okropnie nastaraliśmy  emotka

Może były na filmie osoby trzecie? Bo sporo osób przez to odpadło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7131598 Napisano: 17.10.2023 08:34:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Trzeba bylo śmiało dodawać, bo nad tymi dziennymi nagrodami chyba zbyt długo się nie zastanawiali. Jestem ciekawa co wybiorą na główne.  Mi wpadły w oko dwa filmy. Plus oczywiście mój 🤣🤣🤣🤣 Ale tak, w konkursach z filmami zawsze są świetne prace, ale jest ich stosunkowo niewiele. Także trzeba się uczyć kręcić i montować. 👍

Jakie filmy, jakie? Może mój? Robimy ranking? emotka
Mnie w tym konkursie zdziwiło, że tak mało zgłoszeń na instagramie i tiktoku. Wydawało mi się, że będzie zatrzęsienie, zwłaszcza wśród tiktokowej młodzieży, a tu w zasadzie pustki emotka

Na tik toku zawsze jest mało zgłoszeń, chyba młodzież ma takie rzeczy w 4 literach 🤔
Ja się do swojego filmu nie przyznam, choćby mnie przypalali żywym ogniem 🤣 A jak ktoś ze znajomych to zobaczy, to będę mu patrzeć prosto w oczy i mówić, że to nie byłam ja. 😆
Było kilka bardzo fajnych filmów, ale już chwilę po obejrzeniu nie pamiętałam o czym były. Mi w pamięć zapadł tylko ten film gdzie było logo netto ułożone z jakiś ziaren czy czegoś w tym stylu i podrzucone do góry. I drugi pana z brodą, który poleciał na moje wakacje z Gulliverem, grilluje na moim grillu, a teraz chce płacić w sklepie moimi bonami do netto. 🤣 Jestem fanką jego wesołej twórczości, ale powoli tracę cierpliwość. 😆

Bardzo ciekawe, kogo wybiorą. No i ciekawe, czy wybiorą kogoś, kto wygrał wcześniej 100 zł, czy kogoś nienagradzanego. Niby logika mówi, że powinni wybrać kogoś z tych 100 zł, ale w regulaminie mają powiedziane, że wybierają ze wszystkich... I choć to byłoby nielogiczne, to różnie może być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7131548 Napisano: 16.10.2023 21:40:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Trzeba bylo śmiało dodawać, bo nad tymi dziennymi nagrodami chyba zbyt długo się nie zastanawiali. Jestem ciekawa co wybiorą na główne.  Mi wpadły w oko dwa filmy. Plus oczywiście mój 🤣🤣🤣🤣 Ale tak, w konkursach z filmami zawsze są świetne prace, ale jest ich stosunkowo niewiele. Także trzeba się uczyć kręcić i montować. 👍

Jakie filmy, jakie? Może mój? Robimy ranking? emotka
Mnie w tym konkursie zdziwiło, że tak mało zgłoszeń na instagramie i tiktoku. Wydawało mi się, że będzie zatrzęsienie, zwłaszcza wśród tiktokowej młodzieży, a tu w zasadzie pustki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7131540 Napisano: 16.10.2023 21:15:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Eee, niezbadane są wyroki jury, nie ma co się poddawać. Nigdy nie wiadomo, co wybiorą emotka Choć fakt, fajnych zgłoszeń trochę jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0